Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Czech junior team

52 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lukas VitebskyM -16 (49)45.017.16
1Petr CechM 15-20 B (5)28.2410.15
2Barbora ChaloupskaW 19-20 E (25)46.04+0.248.48
3Martin SimsaM -16 (49)45.14+0.137.18
3Jana PekarovaW 17-18 E (43)50.30+3.519.37
5Jakub MilanM -16 (49)47.38+2.377.41
5Vit HorcickaM 19-20 E (29)53.36+3.217.00
5Eliska SieglovaW 19-20 E (25)47.50+2.109.08
6Anna KarlovaW -16 (41)46.43+6.3710.05
6Jakub ChaloupskyM -16 (49)47.43+2.427.42
7Katerina GrycovaW 19-20 E (25)51.09+5.299.46
8Roza VejrazkovaW 17-18 E (43)53.14+6.3510.08
8 FenclM 19-20 E (29)55.40+5.257.17
10Tomas KrivdaM 19-20 E (29)57.33+7.187.31
11Pavel KosarekM 21- (37)1.26.32+21.469.34
11Anna KopeckaW 19-20 E (25)56.09+10.2910.44
13Lukáš RichtrM 17-18 E (41)1.02.28+12.238.54
14Marek CahelM 21- (37)1.31.18+26.3210.05
14Martin RoudnyM 19-20 E (29)1.04.35+14.208.27
14Jana PeterovaW 19-20 E (25)1.00.43+15.0311.36
15Matyas StreglM -16 (49)56.40+11.399.09
16Martin GajdaM -16 (49)58.34+13.339.27
16Michaela DittrichovaW 17-18 E (43)58.28+11.4911.08
16Klara NechanickaW 19-20 E (25)1.03.46+18.0612.11
18Jan RuckerM 17-18 E (41)1.05.22+15.179.19
19Ondrej PipekM 17-18 E (41)1.06.28+16.239.28
19Hubert Wan¿kM -16 (49)1.00.29+15.289.46
19Sebastian FilipekM 19-20 E (29)1.15.02+24.479.49
20Tomas JanovskyM 17-18 E (41)1.07.03+16.589.33
21Lukas LinkM 17-18 E (41)1.07.16+17.119.35
21Tereza ChrastovaW 17-18 E (43)1.01.25+14.4611.41
22Michal SvadlenaM 17-18 E (41)1.07.32+17.279.38
22Petra HoleckovaW 17-18 E (43)1.01.32+14.5311.43
22Martina OpalkovaW 19-20 E (25)1.10.59+25.1913.34
23Jan NechanickyM 17-18 E (41)1.08.42+18.379.48
23Karolina BejvlovaW 17-18 E (43)1.01.52+15.1311.47
23Nikola ThynovaW 19-20 E (25)1.12.28+26.4813.51
24Jan GajdaM 17-18 E (41)1.10.29+20.2410.03
25Vit SkachaM -16 (49)1.06.15+21.1410.42
26Adela RydlovaW 17-18 E (43)1.02.19+15.4011.52
27Filip AdamekM 17-18 E (41)1.14.44+24.3910.39
27Katerina BlazkovaW 17-18 E (43)1.02.22+15.4311.52
30Adela VandasovaW 17-18 E (43)1.03.58+17.1912.11
31Milan MalackaM 17-18 E (41)1.18.18+28.1311.10
32Jonas GottsteinM 17-18 E (41)1.21.03+30.5811.33
36Boris NavratilM 21-E (67)1.19.03+20.418.43
59Libor SlezakM 55- (84)1.19.24+34.4013.32
Lucie KorpasovaW 17-18 E (43)diskvalifisert
Magdalena SkachovaW 17-18 E (43)diskvalifisert
Vojtech NetukaM 21- (37)diskvalifisert
Jan RusinM 19-20 E (29)diskvalifisert
Iva KosarkovaW 21- (15)diskvalifisert
Tereza JanosikovaW 19-20 E (25)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor