Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Beginner

1 990 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Anna Elizabeth Fontez AarbuVarteig OL56.3628.26
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL56.3528.26
Ludvig AxenborgGöteborg Majorna OK44.3322.23
Wilmer AxenborgGöteborg Majorna OK25.5813.02
Arvid BorgLerums SOK45.3122.52
Max CliffordsonTolered-Utby OL59.3229.54
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.489.26
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK54.2827.22
Alexander DybvikStokke IL22.2811.17
Filip Frislie IliesLøten o-lag49.2024.47
Ida Berge GjellestadNydalens SK37.5019.00
Erlend GrønliFreidig37.0818.39
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering49.0124.37
Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK1.08.1834.19
Live Ek HedlundTrøsken IL1.04.0032.09
Elise Holm NedrebøOK Moss45.3522.54
Otto Rygh HoltenNydalens SK33.3916.54
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb47.1423.44
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb47.1123.42
Fabian JohannessenKristiansand OK24.1812.12
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK24.5512.31
Maria KongsbergTyrving IL32.4816.28
Eline Noelia LarsenVarteig OL49.1524.44
Enya Marie LarsenVarteig OL56.5228.34
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll24.5212.29
Mira LundsrudOK Moss52.0726.11
Assar LöwegrenIFK Göteborg Orientering42.1521.13
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering34.2817.19
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering34.3817.24
Ida MoldestadLillomarka OL44.1422.13
Jakob MoldestadLillomarka OL43.1521.44
Elias MolundTyrving IL26.3513.21
Ruben Mydland HellandEgersund OK29.4114.54
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag49.1024.42
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll1.00.0130.09
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.04.2032.19
Matthew  ReichertLong Island Orienteering Club1.37.2948.59
Selma Bergseng RindenLøten o-lag38.3219.21
Henrik RisbråtheIndre Østfold OK30.1715.13
Karoline Marie RyghHeming Orientering26.4313.25
Mari Oraug RyghIL Koll28.3914.23
Sturla SigurdssonStokke IL39.1719.44
Håkon Gjessing SkjesetVang OL1.17.5939.11
Julie Gjessing SkjesetVang OL48.3524.24
Aksel SolbergFredrikstad SK23.2211.44
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL29.1214.40
Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering29.1914.43
Ine StokkenesLarvik OK1.11.0035.40
Ivo StokkenesLarvik OK1.11.2235.51
Mathias SundbyLarvik OK50.4825.31
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering29.5014.59
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK1.07.5034.05
Thea TøråKristiansand OK1.02.5831.38
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb1.18.3839.30
Aslak Kvaase-WensaasLommedalens ILdiskvalifisert
Halvor Kvaase-WensaasLommedalens ILdiskvalifisert
Carl Goran StrutzEds SKdiskvalifisert
Ingrid BakkehøiNydalens SKikke startet
Tina BakkehøiNydalens SKikke startet
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringikke startet
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Sverre Øen LandstadNydalens SKikke startet
Simen Lian MortensenIL Kollikke startet
Lilja MartomaaEspoon Suuntaikke startet
Jens Hallvar NordstrandFreidigikke startet
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagikke startet
Tryggve Svergja RustadRaumar Orienteringikke startet
Signe Drange RuudRøyken OLikke startet

W -10

2 130 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK1.13.1134.21
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK38.3618.07
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK39.1318.24
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering28.4713.30
Julie Økern HågårdKonnerud IL48.5322.56
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK27.5513.06
Marlene KeilholzRøyken OL51.5224.21
Ingeborg Rekkertbø KorenNydalens SK44.0820.43
Tuva LundsrudOK Moss43.1820.19
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK52.0724.28
Anaïs MazyCO Liege34.0415.59
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK46.3521.52
Emma Johanne RyghHeming Orientering59.0827.45
Vigdis SigurdsdottirStokke IL48.1522.39
Sereina SnerthammerKristiansand OK56.1526.24
Louna VialardOrientation Passion Avignon50.0223.29
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orienteringdiskvalifisert
Helene HarstadKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubbikke startet

W 11-12

3 030 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny DanevadFredrikstad SK33.1110.57
2Helene ScheeleNydalens SK33.16+0.0510.58
3Minna Sofie WingstedtHalden SK34.14+1.0311.17
4Signe ForsbergSkogslöparna35.18+2.0711.39
5Julie Mydland HellandEgersund OK35.36+2.2511.44
6Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna35.39+2.2811.45
7Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna38.00+4.4912.32
8Izabella LjungbergOK Tyr39.12+6.0112.56
9Elise RenardKongsberg OL41.42+8.3113.45
10Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø43.11+10.0014.15
11Hilma DalinOk Kåre43.53+10.4214.28
12Juliane BurgmairOLG Regensburg44.37+11.2614.43
13Sofie Holm NedrebøOK Moss46.16+13.0515.16
14Maja MasesStora Tuna OK46.26+13.1515.19
15Tuva HenricssonOK Tyr46.42+13.3115.24
16Daniella GjoneSandefjord OK47.09+13.5815.33
17Emma Aune JakobsenOK Moss47.20+14.0915.37
18Josefine Oraug RyghNydalens SK48.00+14.4915.50
19Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb48.08+14.5715.53
20Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering50.46+17.3516.45
21Lova JohanssonFK Friskus-Varberg51.31+18.2017.00
22Alma Rygh HoltenNydalens SK54.04+20.5317.50
23Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL56.09+22.5818.31
24Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK56.38+23.2718.41
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL58.24+25.1319.16
26Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK1.01.19+28.0820.14
27Malin Husebye AamodtFredrikstad SK1.02.32+29.2120.38
28Mareike KeilholzRøyken OL1.05.00+31.4921.27
29Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave1.09.10+35.5922.49
30Synne Syversen GihleOppsal Orientering1.09.27+36.1622.55
31Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg1.11.41+38.3023.39
32Anna Elisabeth RyghHeming Orientering1.18.45+45.3425.59
33Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.21.20+48.0926.50
34Elly EinarssonKungälvs OK1.38.09+1.04.5832.23
Klara BerglundKarlsbyhedens OKdiskvalifisert
Elin KarlssonOK Landehofdiskvalifisert
Guro BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKbrutt
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKikke startet
Evelina BjörkmanKungälvs OKikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet
Lufei TanLearnjoy Sportsikke startet
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringikke startet
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet

W 17-18

5 080 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Moa HjorthDomnarvets GoIF54.5710.49
2Júlia NédaTTE Tipo Tájfutó és Környezetv59.40+4.4311.44
3Natalja NiggliOJura1.01.15+6.1812.03
4Ylva JohanssonOK Djerf1.15.26+20.2914.50
5Maria KølbækAarhus 1900 Orientering1.31.17+36.2017.58
6Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL1.34.58+40.0118.41
7Silje CarlsenSturla, IF1.35.39+40.4218.49
8Sofia EdvardssonJärfälla OK1.38.39+43.4219.25
9Ffion JonesSugar Loaf OK1.46.10+51.1320.53
10Veronica Elena SvindsethKolbotn og Skimt OL2.05.54+1.10.5724.47
Elise AusenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hanne Helmine RogstadNidarøst OKdiskvalifisert
Stine AuneNidarøst OKikke startet
Sofia DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Alva RyttherVästerbergslagens OLikke startet
Anna Austad SveenRaumar Orienteringikke startet

W 19-20

5 150 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn Orientering48.589.30
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.09.15+20.1713.26
3Minhuei HuangMoxina OK1.28.23+39.2517.09
Elise VanelTout Azimut Fameckdiskvalifisert

W 21-

7 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna HulkkonenKoovee1.02.368.56
2Anne Larsson HovindRaumar Orientering1.17.41+15.0511.05
3Emilie WestinNydalens SK1.19.07+16.3111.18
4Linnea OlofssonKongsberg OL1.19.54+17.1811.24
5Evelina EricssonSöders-Tyresö1.22.36+20.0011.48
6Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL1.22.48+20.1211.49
7Anna BrodinSävedalens AIK1.24.39+22.0312.05
8Hege Holth RekaaRøyken OL1.26.29+23.5312.21
9Line Drange RuudRøyken OL1.31.39+29.0313.05
10Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1.32.33+29.5713.13
11Sabine WareykaOJE Wappler1.42.43+40.0714.40
12Tonje PihlOK Roskilde1.43.41+41.0514.48
13Mai Elin B. WatsonBækkelagets SK1.45.26+42.5015.03
14Yiching HuangMoxina OK2.00.02+57.2617.08
Iva KosarkovaCzech junior teamdiskvalifisert
Vilde Brabrand UrfjellIL Imåsikke startet
Cecilia DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Martha Kalvig SkoganNydalens SKikke startet

W 35-

6 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karianne RuudLillehammer OK58.169.31
2Cecilia BrattOK Orion1.00.33+2.179.53
3Anja Berge GjellestadNydalens SK1.08.24+10.0811.10
4Ida SvanbergRøyken OL1.15.54+17.3812.24
5Marika HagelbergOk Kåre1.18.32+20.1612.49
6Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK1.43.41+45.2516.56
7Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone2.16.42+1.18.2622.20

W 40-

5 040 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda NordinEksjö SOK47.279.24
2Helena ForsbergSkogslöparna48.11+0.449.33
3Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering48.16+0.499.34
4Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb52.00+4.3310.19
5Annika BjörkOK Linné52.47+5.2010.28
6Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering53.44+6.1710.39
7Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL56.23+8.5611.11
8Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK56.32+9.0511.13
9Reda VeldeOK Azuolas57.42+10.1511.26
10Lena WesterlundOK Djerf57.47+10.2011.27
11Hanna PerssonGöteborg Majorna OK57.52+10.2511.28
12Åsa CliffordsonTolered-Utby OL58.08+10.4111.32
13Pernille BuchOK GORM1.00.17+12.5011.57
14Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.01.16+13.4912.09
15Bente KonstOL Tønsberg og omegn1.02.45+15.1812.27
16Sara TimnerSundsvalls OK1.03.19+15.5212.33
17Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg Orientering1.05.43+18.1613.02
18Kerina LakeSugar Loaf OK1.10.52+23.2514.03
19Jitka SvobodovaUSK Prague1.11.21+23.5414.09
20Natalia FeyEspoon Suunta1.12.51+25.2414.27
21Daria NiggliOJura1.15.54+28.2715.03
22Silvia ShandurkovaUzana1.17.30+30.0315.22
23Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop1.17.40+30.1315.24
24Daniela MartanovaSlavia Liberec1.30.44+43.1718.00
25Marion BüchliOLG Suhr1.33.58+46.3118.38
26Linn Carina DalandKristiansand OK1.42.44+55.1720.23
27Helene EdiarCOPS911.59.44+1.12.1723.45
28Agnes SadzotCO Liege2.08.37+1.21.1025.31
Karoline BredlandKongsberg OLikke startet
Therese DahlströmOK Alehofikke startet

W 45-

4 790 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mariann Øren ArvesenSandefjord OK51.0310.39
2Jenny HåkanssonOK Orion52.21+1.1810.55
2Malin SvenssonOK Orion52.21+1.1810.55
4Aline HermansCO Liege52.44+1.4111.00
5Aud Hognestad TaksdalGanddal IL52.48+1.4511.01
6Kristin JohanssonVästvärmlands OK53.00+1.5711.03
7Sanna NymalmPargas IF54.50+3.4711.26
8Guro HarstadHeming Orientering55.34+4.3111.36
9Britta FismenFossum IF55.53+4.5011.40
10Jeannette AumoKungälvs OK56.32+5.2911.48
11Karina Nordrum StokkenesLarvik OK56.58+5.5511.53
12Pia JohanssonOK Landehof56.59+5.5611.53
13Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave57.51+6.4812.04
14Sara MathisenPorsgrunn OL59.14+8.1112.21
15Cecilia FochsenWaxholms OK1.03.26+12.2313.14
16Anny ØenNydalens SK1.03.42+12.3913.17
17Line NybakkenEspoon Suunta1.06.06+15.0313.47
18Milda ØhlckersTyrving IL1.08.50+17.4714.22
19Audrun UtskarpenIL GeoForm1.11.45+20.4214.58
20Annika BechtelFK Friskus-Varberg1.13.38+22.3515.22
21Ellen GustafssonKongsberg OL1.14.13+23.1015.29
22Susanne GrahnGamleby OK1.14.45+23.4215.36
23Isabelle VillarCOSE1.14.46+23.4315.36
24Pinar BasolTäby OK1.15.50+24.4715.49
25Jenny Lind ÖhgrenKarlsbyhedens OK1.17.28+26.2516.10
26Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering1.20.51+29.4816.52
27Pascale MiailheOrientation Passion Avignon1.25.38+34.3517.52
28Flavia SpinelliASCO Lugano1.26.33+35.3018.04
29Karin JohanssonLunds OK1.27.30+36.2718.16
30Elisabet WirtzLuxOC1.29.51+38.4818.45
31Eli Ringstad LienGjø-Vard OL1.31.15+40.1219.03
32Frey SilviaWoodchucks1.40.20+49.1720.56
33Lenka WestinPorsgrunn OL1.42.15+51.1221.20
34Maria EdvardssonJärfälla OK1.53.31+1.02.2823.41
35Franziska LemmelLuxOC2.01.15+1.10.1225.18
36Wenche EikåsSandefjord OK2.14.18+1.23.1528.02
Martina KarlssonOK Vilse 87diskvalifisert
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Kerstin BuchackerCO Liegediskvalifisert
Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Vibeke ØyeIL Gulardiskvalifisert
Marie LindbladOK Djerfikke startet
Maria HjorthDomnarvets GoIFikke startet
Tonje VråleSturla, IFikke startet
Mervi PötryKalevan rastiikke startet
Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orienteringikke startet
Gunnhild VikhamarLillomarka OLikke startet
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Arnhild KroghOppsal Orienteringikke startet

W 50-

4 810 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna47.509.56
2Hilda ØfsthusAsker Skiklubb53.45+5.5511.10
3Christina WhiteSøgne og Songdalen OK57.42+9.5211.59
4Hege FeiringTyrving IL58.20+10.3012.07
5Marianne NjåsteinTyrving IL59.28+11.3812.21
5Pamela ÅstenKolbotn og Skimt OL59.28+11.3812.21
7Lena MasesStora Tuna OK1.00.45+12.5512.37
8Tove AasheimVaregg Fleridrett1.01.22+13.3212.45
9Anita Sørensen DrageKongsberg OL1.02.01+14.1112.53
10Tove HeimdalKonnerud IL1.05.08+17.1813.32
11Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1.05.48+17.5813.40
12Petra WältiSWISS O TOURS1.07.18+19.2813.59
13Gaby Aebersoldol.biel.seeland1.08.20+20.3014.12
14Ianka EvansBrown team1.08.35+20.4514.15
15Sabrina MeisterOLG Dachsen1.09.11+21.2114.22
16Kari MadslienNydalens SK1.10.16+22.2614.36
17Hege SolerødGjø-Vard OL1.11.54+24.0414.56
18Iben MaagSøllerød OK1.13.38+25.4815.18
19Ingrid Eide RappRaumar Orientering1.15.15+27.2515.38
20Brigitte GrobULU'S REISEWELT1.17.01+29.1116.00
21Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg1.17.07+29.1716.01
22Woo AllenBAOC1.18.19+30.2916.16
23Johanna PurrerULU'S REISEWELT1.20.06+32.1616.39
24Kristin Sæthre SørensenSturla, IF1.20.32+32.4216.44
25Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.22.07+34.1717.04
26Kathrine LunøeNydalens SK1.22.40+34.5017.11
27Kerstin MitchellHOC1.24.08+36.1817.29
28Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.31.58+44.0819.07
29Stine ArntzenSandefjord OK1.34.56+47.0619.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
30Elvina IvanovaBrown team1.45.34+57.4421.56
31Corinne StäubleOLG Regio Olten1.50.24+1.02.3422.57
32Agnes SegondyTout Azimut Fameck1.51.52+1.04.0223.15
33Masja van de VenKOVZ1.52.55+1.05.0523.28
34Jartrud SteinsliØstmarka OK1.56.33+1.08.4324.13
35Kirsten MøllerSøllerød OK2.06.04+1.18.1426.12
36Clare LinesSouthdowns Orienteers2.09.46+1.21.5626.58
Elisabet ElmertoftNorbergs OKdiskvalifisert
Kjersti Holt HanssenMåren OKbrutt
Ingvild MulenKristiansand OKikke startet
Toini SkyttersæterKonnerud ILikke startet
Margarita TodorovaBrown teamikke startet
Hilde VassendPorsgrunn OLikke startet
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OKikke startet
Ingeborg ØderudBækkelagets SKikke startet
Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Tone SkramRøyken OLikke startet
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet

W 55-

4 750 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Hilde HeggedalKongsberg OL57.3012.06
2Tove StrandMåren OK58.00+0.3012.12
3Kjersti HovFossum IF58.15+0.4512.15
4May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.04.40+7.1013.36
5Alice BedwellSugar Loaf OK1.04.46+7.1613.38
6Tone HollowellOK Tyr1.05.11+7.4113.43
7Priska GautschiSWISS O TOURS1.07.19+9.4914.10
8Vanja StaffOL Toten-Troll1.07.21+9.5114.10
8Lena SwartzOK Orion1.07.21+9.5114.10
10Brigitte Howald-StreitWoodchucks1.10.20+12.5014.48
11Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1.10.34+13.0414.51
12Heidi SchatvetNotodden OL1.11.19+13.4915.00
12Anette LundOK GORM1.11.19+13.4915.00
14Ingrid SvenssonStora Tuna OK1.11.23+13.5315.01
15Eli Marie WiigPorsgrunn OL1.12.44+15.1415.18
16Ann Karin TjørhomGanddal IL1.13.02+15.3215.22
17Jaana EronenPihkaniskat1.13.51+16.2115.32
18Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL1.14.55+17.2515.46
19Ingrid RavnanOL Toten-Troll1.17.12+19.4216.15
20Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1.19.20+21.5016.42
21Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering1.19.35+22.0516.45
22Kristin FleisjeNittedal OL1.20.46+23.1617.00
23Randi NicolaisenAsker Skiklubb1.23.40+26.1017.36
24Judith WoodPendle Forest Orienteers1.25.16+27.4617.57
25Hege FjellbirkelandIL Gular1.30.11+32.4118.59
26Elisabeth OppligerOLV Hindelbank1.30.24+32.5419.01
27Birgit HanssonHerrestads AIF1.30.37+33.0719.04
28Kate O'SullivanSugar Loaf OK1.31.51+34.2119.20
29Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti1.32.56+35.2619.33
30Heather WoodGreatEasternNavigators1.35.24+37.5420.05
31Susanne LuescherStora Tuna OK1.35.30+38.0020.06
32Elena LippertVKO1.39.53+42.2321.01
33Marketa GrahamOttawa Orienteering1.48.00+50.3022.44
34Sylvie BassetASUL Sports Nature1.48.29+50.5922.50
35Laurence ChampignyACA Aix en Provence1.57.43+1.00.1324.46
36Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec2.01.06+1.03.3625.29
Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUBdiskvalifisert
Wing See AuOAHKdiskvalifisert
Maritta KymäläinenTampereen Pyrintödiskvalifisert
Jolanda WehrliSWISS O TOURSikke startet
Kari ChristiansenSandefjord OKikke startet
Anne DanielsenNydalens SKikke startet
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet
Kjersti RønningHamar OKikke startet
Barbara LehmannOLG Herzogenbuchseeikke startet
Ragnhild HaldKristiansand OKikke startet
Anne DahlNydalens SKikke startet
Keiko ConwayGuildford Orienteersikke startet
Susan Keymelbourne forest racersikke startet
Else GrandalTyrving ILikke startet
Brit VoldenKongsberg OLikke startet

W 60-

3 890 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helga HaverstadLierbygda OL46.1911.54
2Maria EricsonÅmåls OK49.06+2.4712.37
3Ellen Marie TurterNydalens SK49.49+3.3012.48
4Gunhild HennumLierbygda OL50.08+3.4912.53
5Liv Inger PrangerødTistedalen FL50.30+4.1112.58
6Dorthe HansenSilkeborg OK54.45+8.2614.04
7Siren GreveBergens TF54.47+8.2814.04
8Bjørg SvanbergRøyken OL55.59+9.4014.23
9Lena GottfridssonNittedal OL56.23+10.0414.29
10Gunilla CarlssonGöteborg Majorna OK56.38+10.1914.33
11Regina NeukomULU'S REISEWELT58.43+12.2415.05
12Violeta KutkieneMedeina59.52+13.3315.23
13Lena RunessonOK Vivill1.04.10+17.5116.29
14Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo1.04.53+18.3416.40
15Arlette PiguetULU'S REISEWELT1.04.59+18.4016.42
16Helena JumppanenPihkaniskat1.05.50+19.3116.55
17Guri BjørndalByåsen IL1.06.19+20.0017.02
18Jackie HallettSugar Loaf OK1.10.49+24.3018.12
19Randi NilstadTyrving IL1.18.30+32.1120.10
20Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL1.21.57+35.3821.04
21Elizabeth DeaneCork O1.27.04+40.4522.22
22Janet CronkWest Anglian Orienteering Club1.27.30+41.1122.29
23Margaret RoseveareOppsal Orientering1.32.10+45.5123.41
24Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrett1.34.55+48.3624.24
25Petya DimitrovaBrown team1.37.48+51.2925.08
26Kerstin Haugen LundStenungsunds OK1.46.09+59.5027.17
27May MelingStavanger Orienteringsklubb2.15.18+1.28.5934.46
28Liz BourneBullecourt Boulder Bounders2.31.50+1.45.3139.01
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Gerda GuglielmettiGOLD Savosadiskvalifisert
Päivi SaarikoskiPihkaniskatdiskvalifisert
Kristil KristensenOK Skeidiikke startet
Lena HammerVestre Akers SKikke startet
Anneli Brander NilssonStenungsunds OKikke startet
Judy PrendergastEureka Victoriaikke startet
Carola CarlssonOK Tyrikke startet
Marianne SpanliLierbygda OLikke startet
Grete S B HoviSkien OKikke startet

W 65-

3 830 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK43.4611.25
2Jenny BourneAbominable O-Men49.04+5.1812.48
3Ingrid StrandeSkien OK50.33+6.4713.11
4Inara GipsleThames Valley OC53.56+10.1014.04
5Linda VerdeSturla, IF55.24+11.3814.27
6Maria NorellFrölunda OL1.00.03+16.1715.40
7Live Joronn YtrehusRingerike OL1.04.06+20.2016.44 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Elle M. MelbyeHeming Orientering1.04.49+21.0316.55
9Gunilla HogedalVänersborgs SK1.09.33+25.4718.09
10Gabriella AxelssonIdefjordens SK1.13.53+30.0719.17
11Bernadette VandermeulenCO Liege1.20.56+37.1021.07
12Miriam AsvarischViking Orientering1.24.58+41.1222.11
13Catherine DawsonGafanhOri1.34.23+50.3724.38
14Inger NergaardStokke IL1.35.50+52.0425.01
Lill Ramberg SkappelLillehammer OKdiskvalifisert
Lis DæhliLøten o-lagikke startet
Stina ElfvingByåsen ILikke startet
Ingrid E StrömRonneby OKikke startet
Else StordalOL Tønsberg og omegnikke startet
May ChristoffersenAsker Skiklubbikke startet
Gerda Marie ChristiansenKøge OKikke startet
Kirsten BobachAalborg OKikke startet
Anne HøstHeming Orienteringikke startet

W 70-

3 740 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti ThoStabæk IF57.4915.27
2Liv FeiringHamar OK1.05.25+7.3617.29
3Torid KvaalFreidig1.11.35+13.4619.08
4Monica PåhlstorpEmmaboda Verda OK1.12.32+14.4319.23
5Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1.18.10+20.2120.54
6Miriam RosenSouth Ribble OC1.42.08+44.1927.18
7Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL1.56.42+58.5331.12
Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OKdiskvalifisert
Anne Elvsaas MoRøyken OLdiskvalifisert
Gullevi SvenssonRonneby OKdiskvalifisert
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet
Edith BrandSWISS O TOURSikke startet
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet
Gunn Kari HygenFreidigikke startet

W 75-

3 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig1.05.3918.39
2Penny HemstedHOC2.57.34+1.51.5550.26
Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajatdiskvalifisert
Birgitte BekkelundRøyken OLdiskvalifisert
Elin DahlenRingerike OLikke startet

M -10

2 150 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Felix AumoKungälvs OK40.3718.53
Deniz BasolTäby OK34.2416.00
Kuzey BasolTäby OK30.2614.09
Brage BjorvandOddersjaa SSK27.5412.58
Olle BladlundKarlsbyhedens OK46.1121.28
Pontus CliffordsonTolered-Utby OL35.2816.29
Alexander DufvaSundsvalls OK55.5626.00
Jakob Bredland EidKongsberg OL28.5213.25
Mathias Bredland EidKongsberg OL1.24.5939.31
Herman EliassonSundsvalls OK26.2212.15
Ture ForsbergSkogslöparna52.1424.17
Christian Berge GjellestadNydalens SK28.5213.25
Jone Rygh HoltenNydalens SK30.4214.16
Frederik LemmelLuxOC1.07.2631.21
Vincent LjungbergOK Tyr52.0624.13
Eero MartomaaEspoon Suunta36.5617.10
Markus Mydland HellandEgersund OK48.5922.46
Ole Jacob MyklebustIL Koll50.0323.16
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb49.1822.55
Axel PerssonGöteborg Majorna OK26.5512.31
Mathis RenardKongsberg OL40.2218.46
Karl Oraug RyghIL Koll31.4614.46
Isak SolbergFredrikstad SK50.0323.16
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL35.1216.22
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK27.3112.47
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig33.2915.34
Ole Jakob TrøanNittedal OL44.5120.51
Ville Emil WingstedtHalden SK28.4113.20
Matthias WirtzLuxOC54.1325.13
Jo Bogstrand IngvaldsenNittedal OLbrutt
Halvor Ek HedlundTrøsken ILbrutt
Joel BjörkmanKungälvs OKikke startet
Trym BreimoOK Mossikke startet
Mark FeyEsSuikke startet
Sander Agnalt HeggenesTrøsken ILikke startet
Age KristvikFossum IFikke startet
August Myklebust LeopolderIL Kollikke startet
Lukas OechlerOLV Landshutikke startet

M 11-12

2 980 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ted LagerströmAttunda OK26.408.56
2Walter SöderqvistOk Kåre34.47+8.0711.40
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.07+8.2711.47
4Frode Montelius RisbergOk Kåre35.21+8.4111.51
5Edvin ÅttingLinköpings OK35.49+9.0912.01
6Ivar WikströmOK Tyr40.21+13.4113.32
7Magnus SigurdssonStokke IL40.22+13.4213.32
8Jarand GustafssonKongsberg OL41.57+15.1714.04
9Edvard PelanderOK Djerf42.44+16.0414.20
10Olof TholénOK Skogshjortarna42.54+16.1414.23
11Petter FochsenWaxholms OK43.04+16.2414.27
11Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL43.04+16.2414.27
13Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb43.41+17.0114.39
14Viktor HedströmOK Skogshjortarna44.27+17.4714.54
15Sindre FurlandSandefjord OK45.39+18.5915.19
16Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb46.28+19.4815.35
17Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf50.21+23.4116.53
18Asbjørn LandeEidskog OL53.14+26.3417.51
19Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb53.19+26.3917.53 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Erik FeyEsSu54.05+27.2518.08
21Anders Hovgaard EisvangOK Moss54.07+27.2718.09
22Nikolai TesloHadeland OL55.10+28.3018.30
23Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL55.46+29.0618.42
24Viktor Meland-TangenBækkelagets SK56.23+29.4318.55
25Dmitry BuchatskiyWhite Nights56.29+29.4918.57
26Rasmus EngehultNotodden OL56.32+29.5218.58
27Olle BrandinOk Kåre56.49+30.0919.03
28Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering1.00.48+34.0820.24
29Eskil HobølOppsal Orientering1.03.03+36.2321.09
30Alfred Holtan SanderudLillomarka OL1.05.49+39.0922.05
31Sondre KornmoPorsgrunn OL1.08.13+41.3322.53
32Gaute SkjønhaugFet OL1.11.51+45.1124.06
32Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL1.11.51+45.1124.06
34Karl Rein RådahlTyrving IL1.12.16+45.3624.15
35Jakob WirtzLuxOC1.13.21+46.4124.36
36Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL1.13.36+46.5624.41
37Basile VillarCOSE1.15.17+48.3725.15
38Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.15.51+49.1125.27
39Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering1.17.10+50.3025.53
40Magnus MolundTyrving IL1.21.20+54.4027.17
41Malte BlomgrenOK Hierne1.22.00+55.2027.31
42Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.29.48+1.03.0830.08
43Sondre HafskjoldNydalens SK1.33.54+1.07.1431.30
44Emil Øye KragsethIL Gular1.37.57+1.11.1732.52
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert
Axel LindbladOK Djerfdiskvalifisert
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert
Christoffer Vråle RønningSturla, IFikke startet
Moritz OechlerOLV Landshutikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILikke startet

M 17-18

7 110 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil BybergDomnarvets GoIF1.05.059.09
2Henry SvensVästerbergslagens OL1.07.21+2.169.28
3Erik NilssonDalaportens OL1.08.32+3.279.38
4Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1.17.53+12.4810.57
5Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1.18.22+13.1711.01
6Elias BergsetIL Veten1.19.03+13.5811.07
7Christoffer SlettenRaumar Orientering1.19.09+14.0411.07
8Quinlan SilkSugar Loaf OK1.19.58+14.5311.14
9Simen ElvhaugRaumar Orientering1.21.11+16.0611.25
10Erlend Odd BergeKristiansand OK1.25.50+20.4512.04
11Sven Bergset LangvikIL Veten1.48.52+43.4715.18
12Leif-Inge JevnlidIL Veten2.07.58+1.02.5317.59
13Johannes LangaasNidarøst OK2.27.44+1.22.3920.46
Hugo JakobssonEksjö SOKdiskvalifisert
Tor Magnus GrøstadØstmarka OKdiskvalifisert
William ThomasSugar Loaf OKdiskvalifisert
Christian WoodPendle Forest Orienteersdiskvalifisert
Xihan ZhaoLearnjoy Sportsdiskvalifisert
Oscar HealySugar Loaf OKikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Halvard KornmoPorsgrunn OLikke startet
Ole Kristian TaksdalGanddal ILikke startet
Philip WoodSugar Loaf OKikke startet

M 19-20

7 340 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian MichelsenDon't Get Lost1.01.148.20
2Matias SalonenHelsingin Suunistajat1.02.50+1.368.33
3Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1.09.58+8.449.31
4Ota SkvorFossum IF1.14.00+12.4610.04
5Boyuan HuangMoxina OK1.22.08+20.5411.11
6Duncan CurrieGaringal Orienteers1.22.49+21.3511.16
Jorge ValenteImperdiblediskvalifisert
Ruairi LongUniversity College Dublin OCdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFikke startet

M 21-

9 040 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Forseth IndgaardFrol IL1.04.467.09
2Damien RenardKongsberg OL1.07.27+2.417.27
3Dag Steinar RagvinBø OL1.15.25+10.398.20
4Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1.16.15+11.298.26
5Colm MoranTeam Ireland1.16.29+11.438.27
6Fredrik NorellFrölunda OL1.17.26+12.408.33
7Joel Börjesson ErikssonStorviks IF1.22.58+18.129.10
8Pol Ràfols PerramonCatalunya1.23.09+18.239.11
9Simen A BjøringsøyNydalens SK1.24.54+20.089.23
10Jakob Kalvig SkoganNTNUI1.25.11+20.259.25
11Pavel KosarekCzech junior team1.26.32+21.469.34
12Simonius JagerAuckland Orienteering Club1.27.24+22.389.40
13Sveinung SyversenOppsal Orientering1.29.54+25.089.56
14Marek CahelCzech junior team1.31.18+26.3210.05
15Beat HubmannFanclub Hubmann1.32.34+27.4810.14
16Hampus LarssonFK Göingarna1.34.55+30.0910.29
17Pål SkogedalAsker Skiklubb1.36.51+32.0510.42
18Henrik TarkkioEspoon Akilles1.38.34+33.4810.54
19Anton HemlinIK Uven1.40.57+36.1111.10
20Marcus HanssonLinköpings OK1.43.19+38.3311.25
21Marius StaffOL Toten-Troll1.43.38+38.5211.27
22Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec1.46.22+41.3611.45
23Ryosuke NishishitaKOLC1.47.28+42.4211.53
24Edward LinesSouthdowns Orienteers1.48.15+43.2911.58
25Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering1.53.33+48.4712.33
26Stein H. HagenFossum IF1.55.01+50.1512.43
27Vincent BeltoiseASUL Sports Nature1.59.53+55.0713.15
28Kenneth MydlandEgersund OK1.59.57+55.1113.16
29Tuomas AaltoEspoon Akilles2.01.29+56.4313.26
30Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.24.21+1.19.3515.58
31Frode KonstTyrving IL2.28.42+1.23.5616.26
32Anthony Covey-CrumpJesus OK2.40.56+1.36.1017.48
33Yen Lung ChenMoxina OK2.46.06+1.41.2018.22
Daniel BichlOJE Wapplerdiskvalifisert
Vojtech NetukaCzech junior teamdiskvalifisert
Beat RothNydalens SKdiskvalifisert
Andreas KonringSøllerød OKdiskvalifisert
Sturle NordeideGneist, ILikke startet
Sindre Jansson HaverstadLierbygda OLikke startet
Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OKikke startet
Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukkoikke startet
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLikke startet
Jan OlmKils OKikke startet
Jonas LundgrenLinköpings OKikke startet
Romain FiguiereHelsingin Suunistajatikke startet
Johan LarssonOK Skogshjortarnaikke startet

M 35-

8 420 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johnny HålsjöGöteborg Majorna OK1.10.278.22
2Anders HöijeGöteborg Majorna OK1.12.11+1.448.34
3Daniel KlauserOLG Rymenzburg1.25.48+15.2110.11
4Jiri MartanSlavia Liberec1.30.11+19.4410.42
Marco Della VedovaPolisportiva G. Masidiskvalifisert

M 40-

7 840 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering1.03.448.07
2Anders AxenborgGöteborg Majorna OK1.04.21+0.378.12
3Patrik SöderqvistOk Kåre1.08.16+4.328.42
4Martin LarboIFK Lidingö SOK1.09.12+5.288.49
5Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering1.10.34+6.509.00
6Karl Even RyghHeming Orientering1.11.45+8.019.09
7Stefan RingOK Löftan1.13.11+9.279.20
8Johan AxenborgGöteborg Majorna OK1.13.12+9.289.20
9Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.14.02+10.189.26
10Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.15.21+11.379.36
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.15.53+12.099.40
12Tobias EliassonSundsvalls OK1.15.54+12.109.40
13Tommy SkårbøRaumar Orientering1.17.20+13.369.51
14Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb1.20.32+16.4810.16
15Heikki HusuSK Vuoksi1.21.28+17.4410.23
16Björn LindkvistSjövalla FK1.21.55+18.1110.26
17Finn Gjerull RyghNydalens SK1.22.36+18.5210.32
18Jens Erik MortensenAsker Skiklubb1.24.05+20.2110.43
19Anders PelanderOK Djerf1.28.53+25.0911.20
20Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1.30.15+26.3111.30
21Magnus LindblomGustavsbergs OK1.31.05+27.2111.37
22Kjell Arne HålandOK Sør1.31.42+27.5811.41
23Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.31.50+28.0611.42
24Laurent ChampignyACA Aix en Provence1.40.02+36.1812.45
25Klas NilssonOLG Regio Olten1.43.07+39.2313.09
26Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus1.43.31+39.4713.12
27Hans EgefalkHagaby GoIF1.44.01+40.1713.16
28Aksel OlsenAsker Skiklubb1.49.48+46.0414.00
29Jukka PohjolaHauhon Sisu1.55.32+51.4814.44
30Chi Ming ChungOKOK Zone1.59.43+55.5915.16
31Nicolas DalibardC.O.Colmar2.16.16+1.12.3217.22
Andreas PerssonGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Andy HemstedHOCdiskvalifisert
Martin LjungbergOK Tyrdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Eirik W. MoeAsker Skiklubbikke startet
Inge LindsethNydalens SKikke startet
Ali BasolTäby OKikke startet
Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottropikke startet
Kristoffer JacobsenTyrving ILikke startet

M 45-

6 220 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik LöwegrenIFK Göteborg41.386.41
2Simo MartomaaKalevan rasti46.18+4.407.26
3Esten KorenNydalens SK50.38+9.008.08
4Uldis BrucisSaldus OK51.01+9.238.12
5Jørgen TegdanFreidig52.09+10.318.23
6Knut LandstadNydalens SK52.12+10.348.23
7Eivind LandeEidskog OL53.25+11.478.35
8Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL54.38+13.008.47
9Michael LönnHjärnarps OL55.14+13.368.52
10Mikko SalonenHelsingin Suunistajat55.39+14.018.56
11Alain MazyCO Liege55.44+14.068.57
12Anders OksvoldOk Kåre55.55+14.178.59
13Anders HåkanssonOK Orion56.24+14.469.04
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL56.34+14.569.05
15Asgeir LiumFet OL58.37+16.599.25
16Øyvind LienGjø-Vard OL59.15+17.379.31
17Oskar ForsbergSkogslöparna1.00.30+18.529.43
18Sturle FurlandSandefjord OK1.00.31+18.539.43
19Even Angell-PetersenNydalens SK1.00.46+19.089.46
20Henrik OttesenStord Orientering1.00.48+19.109.46
21Knut AaldeNydalens SK1.01.04+19.269.49
22Bjørn HaugeNydalens SK1.03.12+21.3410.09
23Andreas BlomgrenOK Hierne1.04.29+22.5110.22
24Petr Bo¿ánekUSK Prague1.05.26+23.4810.31
25Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.06.05+24.2710.37
26Nils EdvardssonJärfälla OK1.06.27+24.4910.40
27Eilert AamodtOppsal Orientering1.07.12+25.3410.48
28Steinar LandeBø OL1.07.13+25.3510.48
29Erik AderstedtKungälvs OK1.07.52+26.1410.54
30Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati1.08.42+27.0411.02
30Kristian Bernhard NilsenFossum IF1.08.42+27.0411.02
32Stefan KinellIFK Göteborg Orientering1.08.52+27.1411.04
33Atle PedersenFossum IF1.09.44+28.0611.12
34Kyrre GranFet OL1.10.04+28.2611.15
35Uwe WeidOLV Landshut1.10.37+28.5911.21
36Nicolas GreffCO Ambérieu1.10.43+29.0511.22
37Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.11.33+29.5511.30
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.11.40+30.0211.31
39Christer ÖbergGamleby OK1.12.13+30.3511.36
40Magnus JonssonSundsvalls OK1.12.48+31.1011.42
41Jerome VialardOrientation Passion Avignon1.14.46+33.0812.01
42Pete WardSugar Loaf OK1.16.03+34.2512.13
43Michael HockARDOC1.16.25+34.4712.17
44Torgeir SkjønhaugFet OL1.16.45+35.0712.20
45Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice1.21.46+40.0813.08
46Hartmut LemmelLuxOC1.22.45+41.0713.18
47Tom KristensenLarvik OK1.23.11+41.3313.22
48Pål Martin EidKongsberg OL1.24.24+42.4613.34
49Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.25.06+43.2813.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
50Laszlo NedaTSE1.25.13+43.3513.42
51Jonas RothénTolered-Utby OL1.31.26+49.4814.41
52Jo Børre EikåsSandefjord OK1.34.03+52.2515.07
53Even ErlienGjø-Vard OL1.37.27+55.4915.40
54Jan KølbækAarhus 1900 Orientering1.40.54+59.1616.13
55Dong ZhaoLearnjoy Sports1.46.28+1.04.5017.07
56Audun HvenekildeOppsal Orientering1.52.44+1.11.0618.07
57Michel EdiarCOPS911.54.36+1.12.5818.25
58Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.55.34+1.13.5618.34
59Holger KeilholzRøyken OL1.56.18+1.14.4018.41
60Xiaoping TanLearnjoy Sports2.14.14+1.32.3621.34
61Byron HawkinsCRCO2.34.09+1.52.3124.46
Jussi AumoKungälvs OKdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
Thomas KarlssonOK Landehofdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Bernt HellerudKonnerud ILdiskvalifisert
Morten FismenFossum IFikke startet
Kjetil MolundTyrving ILikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Pål SommerheinFossum IFikke startet
Per BaierTolered-Utby OLikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

M 50-

5 910 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Leif StørmerFossum IF48.068.08
2Per Arne AadlandSamnanger IL48.13+0.078.09
3Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering48.27+0.218.11
4Tore NymarkVaregg Fleridrett48.35+0.298.13
5Trond GjelstadSandefjord OK48.45+0.398.14
6Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna48.51+0.458.15
7Tim Falck WeberFarum-Tisvilde OK50.13+2.078.29
8Johan HallgrenBjursås OK50.21+2.158.31
9Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna51.19+3.138.40
10Helge GisholtOK Skeidi52.15+4.098.50
11Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)52.17+4.118.50
12Ulrik OlssonBrattås CK52.24+4.188.51
13Håvard HågårdKonnerud IL52.50+4.448.56
14Syver LøkenKongsberg OL55.20+7.149.21
15Mikael WesterbergOK Kolmården55.21+7.159.21
16Jon Iver BakkenNydalens SK55.29+7.239.23
17Einar LunøeNydalens SK56.34+8.289.34
18Per ForsbergIFK Enskede56.48+8.429.36
19Dag AusenPorsgrunn OL57.14+9.089.41
20Ola TellesbøHadeland OL57.30+9.249.43
21Bjørn Idar SætranIF Trauma57.49+9.439.46
22Ola LagerströmAttunda OK58.01+9.559.49
23Øyvind HyllesethSkien OK58.25+10.199.53
24Arild AndresenFossum IF58.33+10.279.54
25Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb59.09+11.0310.00
26Øyvind SchjelderupWing OK59.19+11.1310.02
27Frank LøwengreenFredrikstad SK59.37+11.3110.05
28Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna59.44+11.3810.06
29Stig SønsterudbråtenLillomarka OL59.45+11.3910.06
30Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK59.46+11.4010.06
31Christophe VillarCOSE1.00.02+11.5610.09
32Knut Erling ØenHeming Orientering1.00.10+12.0410.10
33Arne DybdahlLillomarka OL1.00.12+12.0610.11
34Espen SvaeSarpsborg OL1.00.32+12.2610.14
35Lennart SwahnSundbybergs IK1.01.15+13.0910.21
36Oskars ZernisSaldus OK1.01.48+13.4210.27
37Oddvar TaksdalGanddal IL1.02.26+14.2010.33
38Per CarlssonStora Tuna OK1.02.41+14.3510.36
39Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.42+14.3610.36
40Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.02.45+14.3910.37
41Steinar LågAsker Skiklubb1.02.48+14.4210.37
42Stein Ivar FossMelhus IL1.03.28+15.2210.44
43Mattias BååthSävedalens AIK1.04.12+16.0610.51
43Christian GrotnesTyrving IL1.04.12+16.0610.51
45Johan ÅttingLinköpings OK1.04.20+16.1410.53
46Bjørn HallanFossum IF1.04.23+16.1710.53
47Thomas FreiULU'S REISEWELT1.04.27+16.2110.54
48Rolv Anders SystadLyn Ski1.05.01+16.5511.00
49Tor ÅmdalKristiansand OK1.05.05+16.5911.00
50Lars-ola LarssonOK Orion1.05.09+17.0311.01
51Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL1.05.12+17.0611.01
52Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg1.05.13+17.0711.02
53Morten HeirFossum IF1.05.24+17.1811.03
54Jurg NiggliOJura1.06.03+17.5711.10
55Bjørnar OlsrødStokke IL1.06.24+18.1811.14
56Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.06.58+18.5211.19
57Per KällvikÅmåls OK1.07.51+19.4511.28
58André WältiSWISS O TOURS1.08.01+19.5511.30
59Tero HeikkiläPaimion Rasti1.08.09+20.0311.31
60Guttorm EggeIL GeoForm1.09.01+20.5511.40 Last ned GPS-spor i gpx-format
61Magnus TrofastBredaryds SOK1.09.16+21.1011.43
62Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.10.52+22.4611.59
63Rune StræteWing OK1.11.46+23.4012.08
64Juan Pedro ValenteImperdible1.13.45+25.3912.28
65Einar TesloHadeland OL1.15.05+26.5912.42
66Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.15.16+27.1012.44
67Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.16.24+28.1812.55
68Andreas GrunderJärfälla OK1.17.01+28.5513.01
69Geir BråtenVegårshei IL1.17.02+28.5613.02
70Martin OkleOLG Cordoba1.17.10+29.0413.03
71Anders MasesStora Tuna OK1.17.24+29.1813.05
72Per Eg PedersenKolding OK1.18.13+30.0713.14
73Peter CarlsenSturla, IF1.18.26+30.2013.16
74Krasimir KolevBrown team1.20.31+32.2513.37
75Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.21.58+33.5213.52
76Klaus KrischanSWISS O TOURS1.22.59+34.5314.02
77Per GustafssonKongsberg OL1.23.16+35.1014.05
78Christoph FurerSWISS O TOURS1.24.29+36.2314.17
79Roger BaumannWoodchucks1.27.47+39.4114.51
80Jon Erik KvarmeSturla, IF1.27.52+39.4614.52
81Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.34.33+46.2715.59
82Thomas GrøstadØstmarka OK1.37.01+48.5516.24
83Robert LinesSouthdowns Orienteers1.55.22+1.07.1619.31
84Carl FeyEsSu1.57.35+1.09.2919.53
85Lars Audun VoldLillomarka OL1.59.57+1.11.5120.17
86Kang Kai CheungSOC2.02.04+1.13.5820.39
Tsz Hin LuiSOCdiskvalifisert
Clive ThomasSugar Loaf OKdiskvalifisert
Rune EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Joakim ÅkessonOK Landehofdiskvalifisert
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Paul LigginsAustralopers Orienteering Clubikke startet
Terje UrfjellIL Imåsikke startet
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Tommy JohanssonStångenäs AISikke startet
Arne OlaussenOppsal Orienteringikke startet

M 55-

5 860 m, 85 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bo EngdahlIL Koll44.447.38
2Thor MellaOppsal Orientering49.36+4.528.27
3Sindre LangaasNydalens SK50.43+5.598.39
4Niklas LöwegrenStora Tuna OK50.47+6.038.39
5Axel WasseniusUddevalla OK51.30+6.468.47
6Per Jacob ØlstadFet OL53.30+8.469.07
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53.47+9.039.10
8Øyvind DrageKongsberg OL54.10+9.269.14
9Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett54.37+9.539.19
10Jan Richard EriksenAsker Skiklubb54.40+9.569.19
11Svein-Erik SøgårdKongsberg OL54.45+10.019.20
12Clive HallettSugar Loaf OK55.06+10.229.24
13Nils Petter FremmingHeming Orientering56.36+11.529.39
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57.02+12.189.43
15Øystein HoloFossum IF57.38+12.549.50
16Onno VerberneOL Toten-Troll57.51+13.079.52
17Colin McIntyreOK Tyr59.43+14.5910.11
18Kristian KihleRingerike OL59.49+15.0510.12
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.23+15.3910.18
20Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.00.41+15.5710.21
21Maths CarlssonTolered-Utby OL1.00.53+16.0910.23
22Harald KvisliNotodden OL1.00.56+16.1210.23
23Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.01.23+16.3910.28
24Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna1.01.31+16.4710.29
25Brian CorbettCork O1.01.41+16.5710.31
26Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club1.02.17+17.3310.37
27Kjell WestinPorsgrunn OL1.02.33+17.4910.40
28Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.03.12+18.2810.47
29Frode RobertsenStokke IL1.03.50+19.0610.53
30Anders BjörklundSävedalens AIK1.04.01+19.1710.55
31Oluf BøckmanKristiansand OK1.04.36+19.5211.01
32Roger WiikSturla, IF1.04.43+19.5911.02
33Stefan SchlatterULU'S REISEWELT1.04.53+20.0911.04
34Børge PedersenNydalens SK1.05.00+20.1611.05
35Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.05.37+20.5311.11
36Bengt NorrmanTrollhättans SOK1.06.08+21.2411.17
37Anders BergsetIL Veten1.06.34+21.5011.21
38Marc StreitWoodchucks1.08.03+23.1911.36
39Christian Aebersoldol.biel.seeland1.08.17+23.3311.39
40Håvar BrevikØstmarka OK1.09.43+24.5911.53
41Roger BirkelandFossum IF1.09.55+25.1111.55
42Lars Peder VaajeMarnardal IL1.10.22+25.3812.00
43Magnus PorleVäxjö OK1.10.30+25.4612.01
44Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.11.46+27.0212.14
45Kent PihlOK Roskilde1.13.17+28.3312.30
46Roland MeisterOLG Dachsen1.13.20+28.3612.30
47Håkon MogstadFana IL1.13.41+28.5712.34
48Ove RinnbäckOK Ravinen1.13.43+28.5912.34
49Steven JochemsKOVZ1.14.13+29.2912.39
50Jan-Ove BråthenOK Øst1.14.54+30.1012.46
51Olivier BassetASUL Sports Nature1.15.02+30.1812.48
52Halvor JutulstadBækkelagets SK1.15.08+30.2412.49
53Arne KristensenStokke IL1.15.28+30.4412.52
54Jan Petter HansenIL Gular1.15.33+30.4912.53
55Terje SchjølbergRøros IL1.16.04+31.2012.58
56Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.16.28+31.4413.02
57Leif Kåre BessebergEiker OL1.18.56+34.1213.28
58Øyvind HelmersenFet OL1.18.59+34.1513.28
59Libor SlezakCzech junior team1.19.24+34.4013.32
60Sigurd EiknerFana IL1.21.02+36.1813.49
61Mats JönssonKorsnäs IF OK1.23.36+38.5214.15
62Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec1.24.41+39.5714.27
63Mike LongUniversity College Dublin OC1.25.51+41.0714.39
64Jari KymäläinenTampereen Pyrintö1.26.55+42.1114.49
65Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A1.31.30+46.4615.36
66Per StedjeØstmarka OK1.31.56+47.1215.41
67Jon KvisliBø OL1.33.22+48.3815.55
68Torgeir BrandalKongsberg OL1.39.02+54.1816.53
69Johan SköldJärfälla OK1.40.10+55.2617.05
70Per Windfeld-HansenOK Øst Birkerød1.41.43+56.5917.21
71John YtternesKolbotn og Skimt OL1.41.50+57.0617.22
72Stefan HornebrantTrollhättans SOK1.42.58+58.1417.34
73Paul WadeFossum IF1.43.22+58.3817.38
74Bruno VandermeulenCO Liege1.54.00+1.09.1619.27
75Pat McCavanaGreatEasternNavigators2.10.15+1.25.3122.13
76Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.14.47+1.30.0323.00
Bjørn BakkevigHeming Orienteringdiskvalifisert
Robert ÖstlundSäterbygdens OKdiskvalifisert
Sai Fong LeungOAHKdiskvalifisert
Ove PetersenLillomarka OLdiskvalifisert
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
Tormod BøeFossum IFdiskvalifisert
Thomas GloorIG BLOCHdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalTyrving ILbrutt
Trond HolterMåren OKikke startet
Ivar BergsetIL Vetenikke startet
Phil ConwayGuildford Orienteersikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet
Gunnar TengeÅs-NMBU Orienteringikke startet
Geir FrøytlogEgersund OKikke startet

M 60-

4 850 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44.459.13
2Jack BjørnsenKristiansand OK47.05+2.209.42
3Arve GlittumOK Skeidi48.38+3.5310.01
4Morten DueMåren OK49.14+4.2910.09
5Hallvard FjærLillomarka OL50.56+6.1110.30
6Håkan LindbergOK Vilse 8751.11+6.2610.33
7Johan BerglundSävedalens AIK52.26+7.4110.48
8Ulf PalmérUlricehamns OK52.58+8.1310.55
9Øivind SæbøKristiansand OK53.33+8.4811.02
10Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK54.31+9.4611.14
11Jostein AlvestadWing OK54.42+9.5711.16
12Erik BobachSilkeborg OK56.25+11.4011.37
13Øystein KildahlØstmarka OK56.32+11.4711.39
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF57.28+12.4311.50
15Geoff LawfordAbominable O-Men57.50+13.0511.55
16Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL57.52+13.0711.55
17Arne JohannesenIL Gular58.34+13.4912.04
18Egil RundbergetNydalens SK58.35+13.5012.04
19Eugenijus MiksysOK Azuolas59.05+14.2012.10
20Arvid MydlandEgersund OK59.35+14.5012.17
21Martin GranlyLillomarka OL59.42+14.5712.18
22Tor StrandRaumar Orientering1.02.34+17.4912.54
23Inge GlittumOK Skeidi1.02.57+18.1212.58
24Frode LøsetRingerike OL1.03.02+18.1712.59
25Mark SaundersSugar Loaf OK1.05.00+20.1513.24
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa1.05.10+20.2513.26
27Christer EricsonÅmåls OK1.05.48+21.0313.34
28Leif BergersenAsker Skiklubb1.06.14+21.2913.39
29Morten HulløenKristiansand OK1.06.23+21.3813.41
30Stoyan DachevBrown team1.06.38+21.5313.44
31Morten KarlsenMåren OK1.06.48+22.0313.46
32Sigbjørn ModalsliFossum IF1.07.04+22.1913.49
33Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.07.17+22.3213.52
34Leif S. ThingsrudØstmarka OK1.08.42+23.5714.09
35Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.09.31+24.4614.20
36Takashi SugiyamaSans Souci1.10.19+25.3414.29
37Jarmo JumppanenPihkaniskat1.12.37+27.5214.58
38Alf PettersenTyrving IL1.12.40+27.5514.58
39Roger GustafssonIdefjordens SK1.12.54+28.0915.01
40Ove MartinsenHauketo IF1.13.27+28.4215.08
41Rolf HedigerSWISS O TOURS1.13.44+28.5915.12
42Arne LundStenungsunds OK1.14.07+29.2215.16
43Øyvind GylverAsker Skiklubb1.14.11+29.2615.17
44Heikki HulkkonenPihkaniskat1.14.59+30.1415.27
45Otti BisangULU'S REISEWELT1.15.30+30.4515.34
46Tore JørgensenHamar OK1.15.43+30.5815.36
47Ove DrangeVaregg Fleridrett1.16.11+31.2615.42
48Bo KonringSøllerød OK1.20.03+35.1816.30
49Hansjörg RutzOLG Kulti1.23.34+38.4917.13
50Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.26.49+42.0417.54
51Andrew Cumming ThomParawanga1.28.21+43.3618.12
52Toni Serrallonga GaschCAT-O1.33.51+49.0619.21
53Jan SveenRaumar Orientering1.33.57+49.1219.22
54Daniel SteudlerOLG Kulti1.34.46+50.0119.32
55Arne KildalVestre Akers SK1.34.55+50.1019.34
56John HofossHadeland OL1.36.17+51.3219.51
57Tron SolbergOK Skeidi1.36.40+51.5519.55
58Don ShortCNOC1.36.59+52.1419.59
59Dimitar DimitrovBrown team1.39.11+54.2620.27
60Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB2.02.03+1.17.1825.09
61Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.09.47+1.25.0226.45
62Andy WoodPendle Forest Orienteers2.30.40+1.45.5531.03
Göran DoyleSundbybergs IKdiskvalifisert
Nils HæstadFossum IFikke startet
Harald HoviSkien OKikke startet
Jon BergetHeming Orienteringikke startet
Lars Vedel JørgensenFarum OKikke startet
Per OsenVestre Akers SKikke startet
Torgeir StrandhagenRøyken OLikke startet
Ketil BergeVestre Akers SKikke startet
Martin HowaldOLG Herzogenbuchseeikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Geir Holm GundersenKonnerud ILikke startet
Svein WigemyrOddersjaa SSKikke startet
Per SchancheAsker Skiklubbikke startet
Roy GjerdingOK Mossikke startet
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Christian BilandULU'S REISEWELTikke startet
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet
Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleauikke startet
Jon BjørgumKristiansand OKikke startet

M 65-

4 910 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag51.0010.23
2Ola BroxOL Toten-Troll52.28+1.2810.41
3Yngve NorellFrölunda OL53.13+2.1310.50
4Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo53.15+2.1510.50
5Ulf RadlerJärfälla OK56.06+5.0611.25
6Lennart HålsjöOK Skogshjortarna58.10+7.1011.50
7Are EriksenOslostudentenes IK58.23+7.2311.53
8Bjørn BergerByåsen IL59.07+8.0712.02
9Lars JanlövIF Åland59.27+8.2712.06
10Bo HåkanssonIFK Göteborg Orientering59.55+8.5512.12
11Jørn BrunsellHeming Orientering1.01.05+10.0512.26
12Lars HogedalVänersborgs SK1.04.07+13.0713.03
13Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar1.05.05+14.0513.15
14Olle BohmanHjärnarps OL1.07.36+16.3613.46
15Jan-Eric HellgrenNorbergs OK1.08.25+17.2513.56
16Kjell LönnHjärnarps OL1.09.04+18.0414.03
17Sjur GjestvangOL Toten-Troll1.09.19+18.1914.07
18Sveinung RekaaNotodden OL1.10.03+19.0314.16
19Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering1.10.31+19.3114.21
20Mikhail GryaznevichThames Valley OC1.13.15+22.1514.55
21Jan BøhleOL Trollo1.13.48+22.4815.01
22Per ØhlckersTyrving IL1.14.40+23.4015.12
23Kalle LindqvistVäxjö OK1.15.47+24.4715.26
24Torbjørn NørbechRingerike OL1.19.34+28.3416.12
25Ragnar Niemi BergStokke IL1.21.18+30.1816.33
26Matthias ScherrerSWISS O TOURS1.21.47+30.4716.39
27John McCulloughThree Rock OC1.25.53+34.5317.29
28Olav NipenTyrving IL1.25.58+34.5817.30
29Morten JohannessenRøyken OL1.30.37+39.3718.27
30Bo JohanssonOK Vilse 871.32.15+41.1518.47
31Hans-Åge MortensenViking Orientering1.40.19+49.1920.25
32Arvid GalborgenEds SK1.40.28+49.2820.27
Svein S JacobsenTyrving ILdiskvalifisert
Gunnar Grue-SørensenKøge OKikke startet
David RosenSouth Ribble OCikke startet
Per Ove TransethRøyken OLikke startet
Roch PrendergastEureka Victoriaikke startet
Helge Sigurd HansenHeming Orienteringikke startet
Kjell SvanbergRøyken OLikke startet
Bengt HanssonSäterbygdens OKikke startet
Magne VollenOslostudentenes IKikke startet
Dag SkoganBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Ludwig SchneiderFanclub Hubmannikke startet
Dag KristensenOK Skeidiikke startet
Hugo A. ChristensenNotodden OLikke startet
Ole Jørgen HommerenTrøsken ILikke startet
Dagfinn TorpePorsgrunn OLikke startet
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal ILikke startet

M 70-

3 850 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christer SandhOK Roxen42.1710.58
2Einar LundHamar OK43.04+0.4711.11
3Carl-Henry AnderssonOK Orinto43.38+1.2111.20
4Peter KlavenessMåren OK46.12+3.5512.00
5Trygve LølandBirkenes IL46.31+4.1412.04
6Franz WyssSWISS O TOURS47.43+5.2612.23
7Paul NorénOK Södertörn50.59+8.4213.14
8Atle RemmePorsgrunn OL52.49+10.3213.43
9Kjell WintherOppsal Orientering54.41+12.2414.12
10Geir TrøanKolbotn og Skimt OL54.46+12.2914.13
11Roy DawsonGafanhOri55.29+13.1214.24
12Anders WaageFreidig56.12+13.5514.35
13Helge LyeTyrving IL56.43+14.2614.43
14Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL57.01+14.4414.48
15Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat59.34+17.1715.28
16Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.00.05+17.4815.36
17Øivind Magne RogndalenByåsen IL1.02.19+20.0216.11
18Poul BobachAalborg OK1.04.03+21.4616.38
19Haakan NilssonMalmö OK1.04.30+22.1316.45
20Torodd OsFørde IL1.05.17+23.0016.57
21Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb1.05.29+23.1217.00
22Lars Perssonok kompassen1.13.04+30.4718.58
23Tom BuggeByåsen IL1.15.06+32.4919.30
24Jon FærdenKolbotn og Skimt OL1.16.04+33.4719.45
25Gunnar MosevollSkien OK1.23.41+41.2421.44
26Philip GristwoodMole Valley1.32.56+50.3924.08
27David CadyBuffalo Orienteering Club1.36.30+54.1325.03
Øistein HagenOK Østdiskvalifisert
Fred LäderachULU'S REISEWELTdiskvalifisert
Trond WettergreenDriv ILikke startet
Georg KapperudOppsal Orienteringikke startet
Geir ArnesenBærums Skiklubikke startet
Hans AurellGävle OKikke startet
Hasse BergstrømTyrving ILikke startet
Hans StordalOL Tønsberg og omegnikke startet
Willy GrønstadGimle IFikke startet
Helge ScheiFørde ILikke startet
Harry BreilandÅlgård Orienteringikke startet
Hans Roar BakkenEiker OLikke startet
Tore Angell-PetersenFreidigikke startet
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet
John Thomas PetersenNittedal OLikke startet
Terje MalmHamar OKikke startet
Jonas BerglundHellas Orienteringikke startet
Tore AabergIndre Østfold OKikke startet
Leif BillingsøEidskog OLikke startet

M 75-

3 770 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering47.5212.41
2Trond FeiringHamar OK53.09+5.1714.05
3Kjell StenstadvoldTyrving IL53.42+5.5014.14
4Kjell MeenPorsgrunn OL54.12+6.2014.22
5Tormod DahlenRingerike OL55.28+7.3614.42
6Einar NordåsFana IL1.00.12+12.2015.58
7Kjell Gorm RøkkeTyrving IL1.00.39+12.4716.05
8Magnus LandstadFreidig1.02.29+14.3716.34
9Jon TyldumRudsbygd IL1.03.15+15.2316.46
10Raimo SalminenOK Pan Kristianstad1.07.25+19.3317.52
11Odd KletteliBækkelagets SK1.09.12+21.2018.21
12Bjørn W. LudvigsenSturla, IF1.11.14+23.2218.53
13Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1.40.03+52.1126.32
14Olav MoRøyken OL1.41.11+53.1926.50
15Amund Ragnar HerrebrødenOK Øst1.41.39+53.4726.57
Rich ParkerBay Area Orienteering Clubikke startet
Carl Ove BergOK Skeidiikke startet
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Hansruedi BrandSWISS O TOURSikke startet
Lasse VråleSturla, IFikke startet
Magne RaadalFana ILikke startet
Thorbjørn Johan BjørloGimle IFikke startet
Roar ForbordMalvik ILikke startet
Gunnar ØsterbøFreidigikke startet
Harald LundhaugOK Mossikke startet
Tore LangaardOppsal Orienteringikke startet
Ingar HåkonsenKongsberg OLikke startet

M 80-

3 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Roland KarlssonRonneby OKdiskvalifisert
Bo LöwegrenVästerås SOKikke startet
Ivar Louis BergSturla, IFikke startet
Peo BengtssonOK Pan Kristianstadikke startet

W 17-18 E

5 250 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarna46.398.53
2Oda ScheeleNydalens SK48.13+1.349.11
3Jana PekarovaCzech junior team50.30+3.519.37
4Tina KallesonOppsal Orientering50.47+4.089.40
5Emma ErikssonEksjö SOK51.19+4.409.46
6Elin MartanovaSlavia Liberec52.02+5.239.54
7Elza KuzeAlnis-JNSC53.11+6.3210.07
8Roza VejrazkovaCzech junior team53.14+6.3510.08
9Hanna JohannessonRonneby OK53.48+7.0910.14
10Tilda GolsäterKorsnäs IF OK54.40+8.0110.24
11Alma HjertbergHestra IF54.55+8.1610.27
12Märta LjungbergSjövalla FK55.11+8.3210.30
13Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf56.04+9.2510.40
14Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK56.28+9.4910.45
15Thea SvenssonIK Vikings OK58.25+11.4611.07
16Michaela DittrichovaCzech junior team58.28+11.4911.08
17Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett58.48+12.0911.12
18Thea FagerströmIFK Göteborg Orientering58.56+12.1711.13
19Marte Madslien BakkenNydalens SK59.44+13.0511.22
20Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1.01.19+14.4011.40
21Tereza ChrastovaCzech junior team1.01.25+14.4611.41
22Petra HoleckovaCzech junior team1.01.32+14.5311.43
23Karolina BejvlovaCzech junior team1.01.52+15.1311.47
24Hanna WeyVompatti OK1.02.05+15.2611.49
25Julia RangertIK Hakarpspojkarna1.02.15+15.3611.51
26Adela RydlovaCzech junior team1.02.19+15.4011.52
27Katerina BlazkovaCzech junior team1.02.22+15.4311.52
28Isabella AumoKungälvs OK1.02.25+15.4611.53
29Katrin HertelOLG Regensburg1.02.40+16.0111.56
30Adela VandasovaCzech junior team1.03.58+17.1912.11
31Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OK1.04.32+17.5312.17
32Ea LunøeNydalens SK1.04.36+17.5712.18
33Janne Tjørhom AasheimGanddal IL1.05.07+18.2812.24
34Ingrid LamarkGanddal IL1.08.03+21.2412.57
35Jasmin HertelOLG Regensburg1.08.47+22.0813.06
36Wilma BerganderEksjö SOK1.11.32+24.5313.37
37Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.13.38+26.5914.01
38Ines SchikoraOLG Regensburg1.19.26+32.4715.07
Lucie KorpasovaCzech junior teamdiskvalifisert
Magdalena SkachovaCzech junior teamdiskvalifisert
Klara HöglundEksjö SOKdiskvalifisert
Elsa NilssonDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Tove RingiOk Kårediskvalifisert
Klara AnderssonDomnarvets GoIFikke startet
Marie Lindløv JensenOK Mossikke startet
Amanda JanssonOK Djerfikke startet
Christiane Ruud BøckmanKristiansand OKikke startet
Alma GustafssonSOK Anebyikke startet
Alma Holmqvist JohanssonIK Hakarpspojkarnaikke startet

W 19-20 E

5 230 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isa EnvallIK Hakarpspojkarna45.408.43
2Barbora ChaloupskaCzech junior team46.04+0.248.48
3Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK47.04+1.248.59
4Ragne WiklundNydalens SK47.37+1.579.06
5Eliska SieglovaCzech junior team47.50+2.109.08
6Flurina BieriVompatti OK50.54+5.149.43
7Katerina GrycovaCzech junior team51.09+5.299.46
8Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK51.39+5.599.52
9Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna55.04+9.2410.31
10Tuuli HeikkiläLynx55.16+9.3610.34
11Anna KopeckaCzech junior team56.09+10.2910.44
12Lehner MareiOLG Regensburg1.00.19+14.3911.31
12Katja BrütschVompatti OK1.00.19+14.3911.31
14Jana PeterovaCzech junior team1.00.43+15.0311.36
15Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna1.01.34+15.5411.46
16Klara NechanickaCzech junior team1.03.46+18.0612.11
17Frida JohanssonOK Djerf1.04.05+18.2512.15
18Sintija OzolaZVOC1.05.17+19.3712.28
19Signe SirmaAlnis-JNSC1.09.11+23.3113.13
20Zoé VillarCOSE1.09.49+24.0913.20
21Sofia JohanssonOK Skärmen1.10.38+24.5813.30
22Martina OpalkovaCzech junior team1.10.59+25.1913.34
23Nikola ThynovaCzech junior team1.12.28+26.4813.51
24Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators1.14.12+28.3214.11
25Sophie KrausOLG Regensburg1.25.16+39.3616.18
Tereza JanosikovaCzech junior teamikke startet

W 21-E

6 860 m, 51 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie OlaussenFredrikstad SK54.377.57
2Tone Bergerud LyeNydalens SK55.27+0.508.04
3Anna BachmanSWE55.39+1.028.06
4Sara HagströmSWE56.33+1.568.14
5Silje Ekroll JahrenNOTEAM57.01+2.248.18
6Synnøve BråtenVegårshei IL58.15+3.388.29
7Fanny Horn BirkelandLillehammer OK59.10+4.338.37
8Mari VäänänenKalevan rasti1.00.42+6.058.50
9Katarina SvahnAlfta-Ösa OK1.01.02+6.258.53
10Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK1.01.05+6.288.54
11Kine Hallan SteiwerHalden SK1.01.10+6.338.54
12Eveliina HirvonenHalden SK1.01.50+7.139.00
13Mariann UlvestadBækkelagets SK1.01.56+7.199.01
14Alice HugossonIFK Lidingö SOK1.03.56+9.199.19
15Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1.04.40+10.039.25
16Kristine FjeldboTyrving IL1.04.47+10.109.26
17Elise EgsethNydalens SK1.05.54+11.179.36
18Marttiina JoensuuSK Pohjantähti1.06.48+12.119.44
19Gunvor Hov HøydalFossum IF1.06.55+12.189.45
20Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1.07.34+12.579.50
21Emilie Westli AndersenLøten o-lag1.07.56+13.199.54
22Ingjerd MyhreKongsberg OL1.10.16+15.3910.14
23Maria BrodinFossum IF1.10.51+16.1410.19
24Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1.11.03+16.2610.21
25Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering1.11.19+16.4210.23
26Susanna TervoIFK Lidingö SOK1.11.34+16.5710.25
27Juliette BassetASUL Sports Nature1.12.18+17.4110.32
28Evine Westli AndersenLøten o-lag1.13.06+18.2910.39
29Jennie RunessonOK Vivill1.13.25+18.4810.42
30Tilla Farnes HennumNTNUI1.13.33+18.5610.43
31Lise Østlid BagstevoldTyrving IL1.13.38+19.0110.44
32Astrid MaagSøllerød OK1.14.12+19.3510.48
33Fay WalshSugar Loaf OK1.14.25+19.4810.50
34Essi VäisänenSK Vuoksi1.15.39+21.0211.01
35Ragnhild HagaRaumar Orientering1.16.01+21.2411.04
36Gabriella S BerganderEksjö SOK1.16.13+21.3611.06
37Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering1.17.01+22.2411.13
38Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave1.18.20+23.4311.25
39Marie VuittonASUL Sports Nature1.24.07+29.3012.15
40Aislinn PrendergastAUS1.26.53+32.1612.39
41Clodagh MoranUniversity College Dublin OC1.44.28+49.5115.13
42Iris Lui Wai LanHKG1.48.52+54.1515.52
43Yoshie KatsuyamaJapan1.52.16+57.3916.21
44Anne EdwardsThames Valley OC1.58.29+1.03.5217.16
Netta RajamäkiKalevan rastidiskvalifisert
Pascaline ColasASUL Sports Naturediskvalifisert
Lucia CurzioPolisportiva G. Masidiskvalifisert
Ellie MolloyWellington Orienteering Clubdiskvalifisert
Josefine LindOK Pan Århusdiskvalifisert
Cecilie FoltzerFRAdiskvalifisert
Anna Nilsson SimkovicsAUTdiskvalifisert
Nina Asheim BirkelandNTNUIikke startet
Malin Leijon LindOK Kolmårdenikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet
Hanna PaulavaBelarus OFikke startet
Marion AebiTyrving ILikke startet
Kine GulliksenBækkelagets SKikke startet
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet

M 17-18 E

7 010 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Axel ElmbladBredaryds SOK50.057.08
2Joar HertinIK Hakarpspojkarna50.52+0.477.15
3Mattis PerssonEksjö SOK52.58+2.537.33
4Olof LjunggrenLinköpings OK54.16+4.117.44
5Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK55.59+5.547.59
6Arvid WesterbergOK Kolmården57.04+6.598.08
7Hugo DjurstedtEksjö SOK57.09+7.048.09
8Albin FalkNyköpings OK57.24+7.198.11
9Rasmus PetterssonOK Djerf57.34+7.298.12
10Emanuel HerberthsonLinköpings OK58.35+8.308.21
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering59.53+9.488.32
12Karl GranathOk Kåre1.01.39+11.348.47
13Lukáš RichtrCzech junior team1.02.28+12.238.54
14Viktor WaernqvistOK Kolmården1.02.29+12.248.54
15Viktor Jellvert BörjesonGöteborg Majorna OK1.02.43+12.388.56
16Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.03.52+13.479.06
17Zoltán BujdosóTabani Spartacus1.04.41+14.369.13
18Jan RuckerCzech junior team1.05.22+15.179.19
19Ondrej PipekCzech junior team1.06.28+16.239.28
20Tomas JanovskyCzech junior team1.07.03+16.589.33
21Lukas LinkCzech junior team1.07.16+17.119.35
22Michal SvadlenaCzech junior team1.07.32+17.279.38
23Jan NechanickyCzech junior team1.08.42+18.379.48
24Jan GajdaCzech junior team1.10.29+20.2410.03
25Eeka HusuSK Vuoksi1.10.37+20.3210.04
26Vetle DrageKongsberg OL1.14.37+24.3210.38
27Filip AdamekCzech junior team1.14.44+24.3910.39
28Augusts VeldeOK Azuolas1.15.05+25.0010.42
29Alexander MitchellHOC1.15.34+25.2910.46
30Erik IngemarssonHestra IF1.17.26+27.2111.02
31Milan MalackaCzech junior team1.18.18+28.1311.10
32Jonas GottsteinCzech junior team1.21.03+30.5811.33
33Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC1.26.33+36.2812.20
34August Syrdal ØenHeming Orientering1.29.12+39.0712.43
35Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.46.29+56.2415.11
Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Emils ZernisSaldus OKdiskvalifisert
Konstantin KrausOLG Regensburgdiskvalifisert
Sixten EkbladhSOL Tranåsdiskvalifisert
Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Clubdiskvalifisert
David RundeKristiansand OKikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Martin RinnbäckOK Ravinenikke startet
Runar Saur ModahlFredrikstad SKikke startet
David BorgSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Arvid AronssonGöteborg Majorna OKikke startet
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarnaikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Henrik PetrisiVästerbergslagens OLikke startet
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Petter BergstedtMarkbygdens OKikke startet
Simon SvahnEksjö SOKikke startet

M 19-20 E

7 640 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil AuseliusBredaryds SOK50.156.34
2Gustav RuneforsVäxjö OK52.20+2.056.50
3Filip TrofastBredaryds SOK52.32+2.176.52
4Oskar EdvardssonJärfälla OK52.55+2.406.55
5Vit HorcickaCzech junior team53.36+3.217.00
6Simon HardenFK Boken54.18+4.037.06
7Lukas OlmKils OK54.42+4.277.09
8 FenclCzech junior team55.40+5.257.17
9Tim JohanssonFK Friskus-Varberg57.22+7.077.30
10Tomas KrivdaCzech junior team57.33+7.187.31
11Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1.01.20+11.058.01
12Riccardo CasanovaOLG Regensburg1.03.47+13.328.20
13Rihards KruminsAlnis-JNSC1.04.31+14.168.26
14Martin RoudnyCzech junior team1.04.35+14.208.27
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1.06.37+16.228.43
16Andrin WeyVompatti OK1.07.58+17.438.53
17Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK1.11.10+20.559.18
18Knut KyrkjebøTIF Viking1.12.17+22.029.27
19Sebastian FilipekCzech junior team1.15.02+24.479.49
20Tom WoodSugar Loaf OK1.20.38+30.2310.33
21Vladimir DolininWhite Nights1.27.11+36.5611.24
22Philipp SchwarckOLG Regensburg1.28.29+38.1411.34
23Timon LorenzOLG Regensburg1.32.38+42.2312.07
24Felix WartnerOLG Regensburg1.41.42+51.2713.18
Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OKdiskvalifisert
Lorenz BrandlOLG Regensburgdiskvalifisert
Jan RusinCzech junior teamdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Isac EricssonVäxjö OKdiskvalifisert
Sander ArntzenAsker Skiklubbikke startet
Luca RizziASCO Luganoikke startet

M 21-E

9 060 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin RegbornSWE58.226.26
2Rassmus AnderssonOK Linné59.38+1.166.34
3Olle BoströmTyrving IL59.46+1.246.35
4Simon ImarkTullinge SK1.01.21+2.596.46
5Erik AnderssonOK Orion1.01.34+3.126.47
6Marcus MillegårdSävedalens AIK1.01.42+3.206.48
7Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.03.00+4.386.57
8Alan CherryNydalens SK1.04.26+6.047.06
9Markus HolterHalden SK1.04.34+6.127.07
10Oskar SjöbergOK Linné1.04.35+6.137.07
11Magne HagaRaumar Orientering1.04.48+6.267.09
12Ola AnderssonOK Orion1.05.31+7.097.13
13Mårten BoströmIFK Lidingö SOK1.05.45+7.237.15
14Simon WikströmOK Pan Kristianstad1.06.36+8.147.21
15Juho WesterlundKoovee1.08.39+10.177.34
16Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna1.08.57+10.357.36
17Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.08.59+10.377.36
18Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.09.28+11.067.40
19Jonas GustafssonOk Kåre1.09.35+11.137.40
20Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.10.34+12.127.47
21Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.10.52+12.307.49
22Niklas AldénOK Linné1.11.14+12.527.51
23Emil ÅbergOk Kåre1.11.56+13.347.56
24Brodie NankervisAus1.12.10+13.487.57
25Cameron TierNorth West OC1.12.12+13.507.58
26Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.12.27+14.057.59
27Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.12.57+14.358.03
28Marian BassetASUL Sports Nature1.13.52+15.308.09
29Roland FesselhoferOJE Wappler1.14.02+15.408.10
30Franz GlanerOK Pan Kristianstad1.14.20+15.588.12
31Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.15.40+17.188.21
32Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.15.48+17.268.21
33Otso WesterlundKoovee1.15.56+17.348.22
34Samuele CurzioPolisportiva G. Masi1.16.42+18.208.27
35Torkil Eide SolstadTyrving IL1.17.30+19.088.33
36Boris NavratilCzech junior team1.19.03+20.418.43
37Olov EricsonAlfta-Ösa OK1.19.30+21.088.46
38Rasmus Møller JessOK Linné1.20.43+22.218.54
39Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.20.53+22.318.55
40Thomas BührerCA Rosé1.20.56+22.348.55
41Mark PurkisNydalens SK1.22.05+23.439.03
42Simon JakobLeksands OK1.23.23+25.019.12
43Cillín CorbettCork O1.24.15+25.539.17
44Mads Kruse JuhlHerning Orienteringsklub1.24.52+26.309.22
45Nicholas OskarssonKonnerud IL1.26.12+27.509.30
46Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.26.46+28.249.34
47Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.26.49+28.279.34
48Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.26.59+28.379.36
49Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature1.32.39+34.1710.13
50Jakob SchachSV Wannweil1.33.36+35.1410.19
51Tuve MöllerOK Linné1.38.14+39.5210.50
52Kohei KamijimaJPN1.38.35+40.1310.52
53Jonas BrütschVompatti OK1.54.45+56.2312.39
54Jonathan SchachSV Wannweil2.00.37+1.02.1513.18
55Steffen HartmannTGV Horn2.03.49+1.05.2713.39
56Scott CollierCornwall OC2.06.16+1.07.5413.56
André AnderssonOk Kårediskvalifisert
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Gustav ÖhgrenOk Kårediskvalifisert
Hugo VaxelaireASUL Sports Naturediskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILdiskvalifisert
Yu Hong Bryan WongSOCdiskvalifisert
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OKdiskvalifisert
Julian NürnbergerOLG Regensburgdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Vincent CoupatFRAdiskvalifisert
Gerald YipHKGdiskvalifisert
Albin RidefeltSWEbrutt
Erik EngstrandIFK Göteborg Orienteringikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Gunnar A FiskumTyrving ILikke startet
Wolfram PohlTV Coburg-Neusesikke startet
Andreas HøyeFredrikstad SKikke startet
Marius ØieLøten o-lagikke startet
Severin HowaldTampereen Pyrintöikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Anders HagaRaumar Orienteringikke startet
Andrin BieriVompatti OKikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Martin Borge HeirNTNUIikke startet
Anton ForsbergStora Tuna OKikke startet

W -13

2 840 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stina ThernOK Skogshjortarna30.1410.38
2Amanda CliffordsonTolered-Utby OL30.48+0.3410.50
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK31.26+1.1211.04
4Klara EberlénOK Skogshjortarna33.45+3.3111.53
5Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering34.52+4.3812.16
6Veronika TokmatchevaWhite Nights36.27+6.1312.50
7Wilma ReinholdssonOK Alehof37.51+7.3713.19
8Alva EliassonSundsvalls OK38.01+7.4713.23
9Ine Bohnhorst TegdanFreidig38.39+8.2513.36
10Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat43.29+13.1515.18
11Lina WidelundOk Kåre45.15+15.0115.55
12Sigrid Schmitt GranHalden SK45.18+15.0415.57
13Mari KallesonOppsal Orientering47.20+17.0616.40
14Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering48.08+17.5416.56
15Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL49.06+18.5217.17
16Nora NordlundOk Kåre50.41+20.2717.50
17Sofia ØhlckersTyrving IL57.37+27.2320.17
18Ylva HanssonOk Kåre59.25+29.1120.55
19Greta BladlundKarlsbyhedens OK1.05.36+35.2223.05
Nikija BirumaZVOCdiskvalifisert
Hanne Wærp HaugeNydalens SKdiskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Madara Ilze Greb¿naZVOCdiskvalifisert
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orienteringikke startet
Isabella BaierTolered-Utby OLikke startet
Astrid YtterbøAsker Skiklubbikke startet

W -14

2 930 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne SandvenNotodden OL28.139.37
2Anna TaksdalGanddal IL28.28+0.159.42
3Ulyana KuprienkoWhite Nights29.28+1.1510.03
4Elsa KaipeOk Kåre29.57+1.4410.13
5Signe HoloFossum IF30.20+2.0710.21
6Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering32.20+4.0711.02
7Julia Hagelberg NordahlOk Kåre32.38+4.2511.08
8Audrey HanssonFrölunda OL33.32+5.1911.26
9Ane HustvedtOppsal Orientering34.35+6.2211.48
10Signe ÖhgrenKarlsbyhedens OK36.18+8.0512.23
11Emma KarlssonOK Landehof37.56+9.4312.56
12Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering38.24+10.1113.06
13Moa BergqvistKorsnäs IF OK38.55+10.4213.16
14Mari AarsethNydalens SK39.24+11.1113.26
15Erika Lind-LarsenOK Moss40.42+12.2913.53
16Marie ScheeleNydalens SK41.15+13.0214.04
17Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb41.55+13.4214.18
18Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC46.12+17.5915.46
19Agnes IvarssonOK Skogshjortarna46.58+18.4516.01
20Emilie RehnKolbotn og Skimt OL48.41+20.2816.36
21Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering50.24+22.1117.12
22Pauline MyklebustIL Koll52.51+24.3818.02
23Laura BarrettSugar Loaf OK1.02.59+34.4621.29
24Ingeborg EikåsSandefjord OK1.04.35+36.2222.02
25Marthe Graff-WiikSturla, IF1.05.21+37.0822.18
26Julie DrønnesundEmblem IL1.08.14+40.0123.17
27Ane Kristine EidKongsberg OL1.14.59+46.4625.35
Elma Sagli GudimIndre Østfold OKdiskvalifisert
Cornelia HoleneEmblem ILdiskvalifisert
Lovisa DufvaSundsvalls OKikke startet

W -15

4 590 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida BengtssonOK Alehof44.229.39
2Fredrika NordquistTäby OK46.37+2.1510.09
3Hanna ÖbergGamleby OK47.31+3.0910.21
4Elina ReinholdssonOK Alehof49.32+5.1010.47
5Ingvild GustafssonKongsberg OL49.37+5.1510.48
6Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK50.45+6.2311.03
7Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn51.50+7.2811.17
8Alicia BjörnbergSöders-Tyresö52.22+8.0011.24
9Mina Akiko JohnsenSturla, IF54.27+10.0511.51
10Elisabeth LarssonOK Södertörn55.30+11.0812.05
11Marie KvarmeSturla, IF55.55+11.3312.10
12Miia RollerJärfälla OK56.06+11.4412.13
13Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK56.40+12.1812.20
14Ellen PelanderOK Djerf57.06+12.4412.26
15Marie SaugestadNydalens SK57.10+12.4812.27
16Jonna LindbladOK Djerf57.32+13.1012.32
17Cornelia KindlundOK Tyr58.04+13.4212.39
18Wilma LeicktTullinge SK58.12+13.5012.40
19Tindra JonssonSkarpnäcks OL59.59+15.3713.04
20Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK1.01.04+16.4213.18
21Lisa SwartzOK Orion1.01.50+17.2813.28
22Klara ErssonOk Kåre1.03.40+19.1813.52
23Moa FröstadiusSundbybergs IK1.06.27+22.0514.28
24Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna1.07.03+22.4114.36
25Hannah Syrdal ØenHeming Orientering1.07.43+23.2114.45
26Emma Helene OlsenHalden SK1.07.47+23.2514.46
27Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF1.09.47+25.2515.12
28Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK1.09.59+25.3715.14
29Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK1.10.10+25.4815.17
30Anna GorbatenkovaWhite Nights1.10.16+25.5415.18
31Frida Hovgaard EisvangOK Moss1.12.31+28.0915.47
32Hannah ThomasSugar Loaf OK1.14.12+29.5016.09
33Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering1.15.47+31.2516.30
34June Rogstad BekkevoldLøten o-lag1.17.27+33.0516.52
35Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø1.18.37+34.1517.07
36Julie Sophie WoldOK Moss1.19.12+34.5017.15
37Vendela RundströmOK Ravinen1.20.16+35.5417.29
38Ebba HörlingSundbybergs IK1.24.07+39.4518.19
39Olga RindeskogVästerbergslagens OL1.26.55+42.3318.56
40Edith StaggSugar Loaf OK1.28.04+43.4219.11
41Elin WolgastSnättringe SK1.32.45+48.2320.12
42Sanna RinnbäckOK Ravinen1.35.33+51.1120.49
43Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1.37.03+52.4121.08
44Alicia BergkvistVästerbergslagens OL1.51.32+1.07.1024.17
45Ruby OwenSugar Loaf OK2.12.31+1.28.0928.52
46Molly PillingSugar Loaf OK2.23.27+1.39.0531.15
Inga Skaarer WiklundNydalens SKdiskvalifisert
Inese NeimaneZVOCdiskvalifisert
Emelie RökenTäby OKdiskvalifisert
Gina BrevikØstmarka OKdiskvalifisert
Bryony StaggSugar Loaf OKdiskvalifisert
Anja NilssonDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Liv HerneTumba-Mälarhöjden OKdiskvalifisert
Doris IkoTäby OKdiskvalifisert
Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIFdiskvalifisert
Elsa KällTumba-Mälarhöjden OKdiskvalifisert
Ida ÖsterbergGustavsbergs OKdiskvalifisert
Ebba NäsmanLerums SOKikke startet
Anja HoleFørde ILikke startet
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet
Wilma JosefssonVäsby OKikke startet
Ellen FunkeLeksands OKikke startet
Henriette BergLøten o-lagikke startet
Elin BryggarKorsnäs IF OKikke startet
Karolina AnderssonDalaportens OLikke startet
Saga MattssonDalaportens OLikke startet
Agnes WallinKorsnäs IF OKikke startet
Lovisa MasesStora Tuna OKikke startet
Liv NorbergAvesta OKikke startet

W -16

4 630 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK40.068.39
2Alina NiggliOJura42.54+2.489.15
3Eleonora AlinderSjövalla FK45.46+5.409.53
4Kristin Melby JacobsenLardal OL46.15+6.099.59
5Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna46.28+6.2210.02
6Anna KarlovaCzech junior team46.43+6.3710.05
7Sabina AumoKungälvs OK46.47+6.4110.06
8Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL47.53+7.4710.20
9Elsa SonessonFalköpings AIK OK50.32+10.2610.54
10Agnes DjurstedtEksjö SOK51.12+11.0611.03
11Ida HänströmTäby OK52.15+12.0911.17
12Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL53.07+13.0111.28
13Netta Bar-NathanLillomarka OL53.35+13.2911.34
14Ella PerssonEksjö SOK55.02+14.5611.53
15Lea MartanovaSlavia Liberec55.20+15.1411.57
16Ragnhild Mathea HelmersenFet OL55.26+15.2011.58
17Tove SjöbergTullinge SK56.02+15.5612.06
18Amanda GranqvistOK Ravinen58.19+18.1312.35
19Cecilia HectorSnättringe SK1.00.34+20.2813.04
20Alix VillarCOSE1.02.17+22.1113.27
21Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.03.10+23.0413.38
22Hedda RöstinOK Ravinen1.03.49+23.4313.46
23Holly StodgellSugar Loaf OK1.04.21+24.1513.53
24Thea NordinKorsnäs IF OK1.05.47+25.4114.12
25Ester AnderssonOK Södertörn1.11.47+31.4115.30
26Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.11.51+31.4515.31
27Alicia SchandlOK Södertörn1.13.12+33.0615.48
28Sofia SundinWaxholms OK1.13.59+33.5315.58
29Rebecca WardSugar Loaf OK1.14.07+34.0116.00
30Elise Wærp HaugeNydalens SK1.22.01+41.5517.42
31Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.22.57+42.5117.54
32Sarah SchöpsOLV Landshut1.24.38+44.3218.16
33Mélanie DalibardC.O.Colmar1.31.48+51.4219.49
34Kate Kristi¿na Er¿eZVOC1.37.33+57.2721.04
35Emilia NilssonGustavsbergs OK1.50.07+1.10.0123.46
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OLdiskvalifisert
Thea Nordin AbajiEksjö SOKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Emma BarnardBromma-Vällingby SOKdiskvalifisert
Emilia JohnssonOk Kårediskvalifisert
Tove SvedellSkarpnäcks OLdiskvalifisert
Tuva-Cajsa SpikLeksands OKikke startet
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Elsa GörasLeksands OKikke startet
Maja BergqvistKorsnäs IF OKikke startet
Vendela SöderqvistOk Kåreikke startet
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Alva BladhTullinge SKikke startet
Vilmalee SuwanOK Vilse 87ikke startet
Emma EliassonDomnarvets GoIFikke startet
Alma WallmanVästerbergslagens OLikke startet
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLikke startet

W 15-20 B

2 740 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilde BredemanVäsby OK48.1417.36
2Marion Halvorsen NustadLillehammer OK49.42+1.2818.08
3Josefin EylertsenHalden SK50.43+2.2918.30
Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Madeleine GranathVäsby OKdiskvalifisert
Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert

W 35-AK

4 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Sofie Oraug-RyghIL Kolldiskvalifisert
Eli StensliLøten o-lagdiskvalifisert

W 50-AK

3 890 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alix Young VikNydalens SK48.2112.25
2Anne-Grete AustadRaumar Orientering53.00+4.3913.37
3Marianne ArnesenAsker Skiklubb56.55+8.3414.37
4Eldri HoloFossum IF1.10.48+22.2718.12
Catherine KingAJAXdiskvalifisert
Ninni CarlssonStora Tuna OKdiskvalifisert
Jackie McCavanaGreatEasternNavigatorsikke startet
Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURSikke startet
Hilde ForbordMalvik ILikke startet
Rita RaastadSkien OKikke startet

M -13

2 870 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludwig RosénGöteborg Majorna OK25.408.56
2Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK26.48+1.089.20
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK28.18+2.389.51
4Jens FochsenWaxholms OK30.14+4.3410.32
5Sondre OlaussenOppsal Orientering33.43+8.0311.44
6Arnaud MazyCO Liege34.18+8.3811.57
7Even LienGjø-Vard OL35.41+10.0112.25
8August Hellerud SireKonnerud IL36.27+10.4712.42
9Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering37.08+11.2812.56
10Per Noah SommerheinNydalens SK37.51+12.1113.11
11Malte SöderlundKarlsbyhedens OK38.25+12.4513.23
12William OksvoldOk Kåre39.34+13.5413.47
13Audun NordbyFredrikstad SK40.01+14.2113.56
14Jakob OechlerOLV Landshut40.24+14.4414.04
15Freddie KingslandSugar Loaf OK43.30+17.5015.09
16Eddie KarlssonOK Vilse 8745.59+20.1916.01
17Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK47.56+22.1616.42
18Mons Sætre-LorentzenFet OL49.27+23.4717.13
19Gustavs PlonisAlnis-JNSC50.18+24.3817.31
20Matthieu BührerCA Rosé52.24+26.4418.15
21Erlend OtterleiØstmarka OK53.35+27.5518.40
22Martin BryggenHalden SK55.03+29.2319.10
23Fredrik Fet AndersenKonnerud IL55.11+29.3119.13
24Sigurd HobølOppsal Orientering55.32+29.5219.20
25Nils OdlindOk Kåre56.35+30.5519.42
26Simon BerglundKarlsbyhedens OK58.49+33.0920.29
27Nov Bar-NathanLillomarka OL1.01.01+35.2121.15
28Eskil HafskjoldNydalens SK1.16.47+51.0726.45
29Arthur MitchellHOC1.17.37+51.5727.02
Pontus HedbergKarlsbyhedens OKdiskvalifisert
Freddie LakeSugar Loaf OKdiskvalifisert
Carl ÖbergGamleby OKdiskvalifisert
Reuben LawsonSugar Loaf OKdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKbrutt
Noah MulariOK Vilse 87ikke startet
Tommy MellaNewcastle Orienteering Clubikke startet
Birk BreimoOK Mossikke startet
Marcus LammFrölunda OLikke startet
Mark BujdosóTabani Spartacusikke startet
Erlend UlsakerHemsedal ILikke startet

M -14

2 960 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK26.118.50
2Mark StrimovskiyWhite Nights27.48+1.379.23
3Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL28.09+1.589.30
4Wille SöderqvistOk Kåre29.43+3.3210.02
5Arvid JohanssonOK Djerf30.13+4.0210.12
6Olle DalinOk Kåre33.06+6.5511.10
7Noa HelgarsTäby OK33.20+7.0911.15
8Olivier ChampignyACA Aix en Provence33.27+7.1611.18
9Erik LundquistOK Ravinen33.39+7.2811.22
10Edvards KruminsAlnis-JNSC34.03+7.5211.30
11Fabian AlinderSjövalla FK34.21+8.1011.36
12Pontus HedinTolered-Utby OL35.45+9.3412.04
13Joel WallnerAttunda OK36.19+10.0812.16
14Nils Anders NiklassonKolbotn og Skimt OL36.21+10.1012.16
15Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering40.05+13.5413.32
16Melvin AnderssonTolered-Utby OL42.09+15.5814.14
17Oliver HåkanssonOK Orion42.30+16.1914.21
18Kevin RommetvedtRaumar Orientering43.43+17.3214.46
19Håvard EikRaumar Orientering44.06+17.5514.53
20Alwin EinarssonKungälvs OK46.04+19.5315.33
21Rasmus WidelundOk Kåre46.34+20.2315.43
22William LakeSugar Loaf OK47.18+21.0715.58
23Tobias Tronbøl LiumIL Koll49.03+22.5216.34
24Ragnar LandeEidskog OL52.28+26.1717.43
25David BurgmairOLG Regensburg1.02.39+36.2821.09
26Alvin EdbäckOk Kåre1.03.09+36.5821.20
27Severin LehnerOLG Regensburg1.13.52+47.4124.57
28Paul WirtzLuxOC1.22.54+56.4328.00
Brage EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Isak EskilssonIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Nils SwartzOK Oriondiskvalifisert
Elias AndenæsAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olle GahnshagOk Kårediskvalifisert
Eskil BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Axel BrattOK Oriondiskvalifisert
Martin Christoffer BorgIL Kolldiskvalifisert
Ellen Horni-JohsenSturla, IFdiskvalifisert
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OLikke startet
Jakob BaierTolered-Utby OLikke startet
Hugo AtterbrandOk Kåreikke startet
Linus AlinderSjövalla FKikke startet
Einar ØstvoldHeming Orienteringikke startet
Trym Alexander StorhaugRøyken OLikke startet

M -15

6 130 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marcus SteneboAttunda OK46.417.36
2Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna49.45+3.048.06
3Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK52.06+5.258.29
4Joel GolsäterKorsnäs IF OK52.23+5.428.32
5Eirik Vie StrislandFossum IF52.38+5.578.35
6Lars LienGjø-Vard OL53.56+7.158.47
7Jakob CarlssonStora Tuna OK54.12+7.318.50
8Christian Fredrik BorgIL Koll55.50+9.099.06
9Justus ArenanderSkarpnäcks OL57.35+10.549.23
10Mikael BirkelundAsker Skiklubb57.47+11.069.25
11Sondre LadimOK Moss57.52+11.119.26
12Herman Lien BackstrømHalden SK58.13+11.329.29
13Halvor LøkenKongsberg OL58.59+12.189.37
14Elis Forsberg RundströmIFK Enskede59.20+12.399.40
15Axel AaldeNydalens SK59.37+12.569.43
16Simon BååthSävedalens AIK1.00.56+14.159.56
17Melker ÅkessonOK Landehof1.02.08+15.2710.08
18Alfred BjørnerødOK Moss1.02.46+16.0510.14
19Philip Lehmann RomørenFossum IF1.02.53+16.1210.15
20Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.03.01+16.2010.16
21Filip BrolingBredaryds SOK1.03.23+16.4210.20
22Melker LarssonOK Orion1.03.53+17.1210.25
23Olle ThimbergSöders-Tyresö1.04.12+17.3110.28
24Edvin AakreEgersund OK1.06.07+19.2610.47
25Leo AlvolinOk Kåre1.06.22+19.4110.49
26Olle SandströmOK Ravinen1.06.29+19.4810.50
27Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.06.37+19.5610.52
28Sindre Vie StrislandFossum IF1.07.00+20.1910.55
29Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK1.08.11+21.3011.07
30Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.09.59+23.1811.24
31Alessandro BedinPark World Tour Italia1.10.01+23.2011.25
32Elis IversAttunda OK1.10.04+23.2311.25
33Oskar MellaOppsal Orientering1.11.00+24.1911.34
34Jon HanssonOk Kåre1.14.28+27.4712.08
35Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.15.23+28.4212.17
36Ivar GentzJärla Orientering1.16.12+29.3112.25
37Eric JohanssonOk Kåre1.18.30+31.4912.48
38Filip LindqvistTäby OK1.18.58+32.1712.52
39Jesper ÅkessonJärfälla OK1.20.25+33.4413.07
40Emil HelanderTullinge SK1.23.36+36.5513.38
41Sebastian CrowSugar Loaf OK1.24.20+37.3913.45
42Max ÖsterlingOK Södertörn1.24.57+38.1613.51
43Ludvig FerdmanTullinge SK1.28.41+42.0014.28
44Børge Nilsen BergFossum IF1.40.43+54.0216.25
45Albin SjöblomOk Kåre1.57.01+1.10.2019.05
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
Viktor SoneAttunda OKdiskvalifisert
Rasmus LindblomGustavsbergs OKdiskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Lucas WannerAvesta OKdiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossdiskvalifisert
Hugo LindskogOK Ravinendiskvalifisert
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Gustaf HofstedtTäby OKdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orienteringikke startet
Edvin ForsbergOK Ravinenikke startet
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Ask OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Henrik SvenssonOK Ravinenikke startet
Peder BryggenHalden SKikke startet
Christopher RavenSugar Loaf OKikke startet
Emil FranzénSundbybergs IKikke startet

M -16

6 190 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas VitebskyCzech junior team45.017.16
2Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna45.07+0.067.17
3Martin SimsaCzech junior team45.14+0.137.18
4Hugo EricssonVäxjö OK46.25+1.247.29
5Jakub MilanCzech junior team47.38+2.377.41
6Jakub ChaloupskyCzech junior team47.43+2.427.42
7William SturessonLerums SOK49.07+4.067.56
8Hugo KindbornOK Hällen49.26+4.257.59
9Casper SkeppSävedalens AIK50.55+5.548.13
10Albin GezeliusIFK Mora OK51.12+6.118.16
11Noel BraunVäxjö OK51.18+6.178.17
12Isak GeliusSnättringe SK51.41+6.408.20
13Olle KallurOK Ravinen54.26+9.258.47
14Otto BalckTäby OK56.16+11.159.05
15Matyas StreglCzech junior team56.40+11.399.09
16Martin GajdaCzech junior team58.34+13.339.27
17Mats LindaasElverum OK58.48+13.479.29
18Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1.00.22+15.219.45
19Hubert Wan¿kCzech junior team1.00.29+15.289.46
20Filip HåkanssonOK Orion1.01.23+16.229.54
21Erik BovalliusJärfälla OK1.02.55+17.5410.09
22Markus HalvarssonLeksands OK1.03.05+18.0410.11
23Rolf Andreas BergNydalens SK1.04.18+19.1710.23
24Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club1.06.02+21.0110.40
25Vit SkachaCzech junior team1.06.15+21.1410.42
26Henrik LundforsIFK Enskede1.08.43+23.4211.06
27Lukas WallhedJärla Orientering1.09.12+24.1111.10
28Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.12.55+27.5411.46
29Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.14.22+29.2112.00
30Harry ThomasSugar Loaf OK1.16.20+31.1912.19
31Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.16.36+31.3512.22
32Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby1.16.41+31.4012.23
33Mattis SandénOK Södertörn1.17.12+32.1112.28
34Johan LundStenungsunds OK1.19.41+34.4012.52
35Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK1.20.45+35.4413.02
36Tage KinellIFK Göteborg Orientering1.24.41+39.4013.40
37Jonathan EylertsenHalden SK1.28.50+43.4914.21
38Gustav Andresen SkotteFossum IF1.36.51+51.5015.38
39Jamie DaleSugar Loaf OK1.37.51+52.5015.48
40Yannick LieblichOLG Regensburg1.49.51+1.04.5017.44
41Sebastian MitchellHOC1.58.16+1.13.1519.06
42Aleksandar EvansBrown team2.03.48+1.18.4720.00
Christoffer LindgrenOk Kårediskvalifisert
William GrunderJärfälla OKdiskvalifisert
Mattias ÖstbergStora Tuna OKdiskvalifisert
William MöllerSkarpnäcks OLdiskvalifisert
Jakob WidelundOk Kårediskvalifisert
Axel BechtelFK Friskus-Varbergdiskvalifisert
Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresödiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKikke startet
Filip StorellHaninge SOKikke startet
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OKikke startet
William FosserIndre Østfold OKikke startet
Klockar Eskil NääsLeksands OKikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarnaikke startet
Sindre UlsakerHemsedal ILikke startet
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

M 15-20 B

2 770 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petr CechCzech junior team28.2410.15
2Didrik BredesenLillomarka OL39.55+11.3114.24
3Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg43.58+15.3415.52
4Joakim VigemyrKolbotn og Skimt OL1.06.52+38.2824.08
5Emil SkytterenOdal OL - Orientering1.19.31+51.0728.42

M 35-AK

5 750 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor RingstadHedrum OL1.03.2511.01
2Frode BakkehøiØstmarka OK1.08.46+5.2111.57
3Roland LudwigOL Regio Wil1.13.49+10.2412.50
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

M 50-AK

4 830 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Martin GygaxOLG Biberist SO51.4810.43
2Kell SønnichsenOK Pan Århus53.25+1.3711.03
3Nils Arne JohannessenKristiansand OK1.01.03+9.1512.38
4Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering1.04.19+12.3113.18
5Morten KongsbergTyrving IL1.05.11+13.2313.29
6Stein MellaOppsal Orientering1.09.26+17.3814.22
7Rune SørensenSturla, IF1.11.19+19.3114.45
8Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering1.13.01+21.1315.07
9Andreas WyssSWISS O TOURS1.17.07+25.1915.57
10Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varberg1.18.18+26.3016.12
11Tom RådahlTyrving IL1.19.14+27.2616.24
12Trond FossSandefjord OK1.25.37+33.4917.43
13Pål MyklebustIL Koll1.31.45+39.5718.59
14Knut GjoneSandefjord OK1.31.49+40.0119.00
15Anders SjöbergOK Reftele1.32.18+40.3019.06
16Espen BerghOppsal Orientering1.37.09+45.2120.06
Joerg BaumannIG BLOCHbrutt
Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Ulf KokinskyIFK Göteborg Orienteringikke startet
Ola JönssonOK Vilse 87ikke startet
Are NjåsteinTyrving ILikke startet
Oskar KaaløySandefjord OKikke startet
Øivind StenstadOddersjaa SSKikke startet
Odd Arne LianIL Kollikke startet
Martin WidmerOLG Suhrikke startet
Lars Christopher OlsenOppsal Orienteringikke startet

OpenA1

3 180 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Tore LudvigsenIL Koll27.538.46
2Stian BergersenTyrving IL28.35+0.428.59
3Bettina AebiOK Tisaren30.04+2.119.27
4Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering31.09+3.169.47
5Marte BalchenIL Koll33.47+5.5410.37
6Patrik LilleengHerrestads AIF34.45+6.5210.55
7Rikke Blakkestad IngesenFossum IF38.08+10.1511.59
8Julie Finsrud LandeEidskog OL38.42+10.4912.10
9Mona LomeHamar OK39.22+11.2912.22
10Kim Farnes HansenLierbygda OL39.42+11.4912.29
11Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM40.01+12.0812.35
12Ingvild BrekkeNTNUI44.43+16.5014.03
13Audun SanderudLillomarka OL47.07+19.1414.48
14Andreas EklundGöteborg Majorna OK48.30+20.3715.15
15Tuva NylundBredaryds SOK48.34+20.4115.16
16Ida MonsenEgersund OK51.42+23.4916.15
17Thor PalmgrenNOTEAM53.21+25.2816.46
18Malin JohanssonFK Friskus-Varberg54.04+26.1117.00
19Martin SkytterenOdal OL - Orientering55.43+27.5017.31
20Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering55.46+27.5317.32
21Liv PaltielNOTEAM55.53+28.0017.34
22Heidi JensenNTNUI56.08+28.1517.39
23Anne ØstvoldHeming Orientering57.45+29.5218.09
24Mikael SoederlundKarlsbyhedens OK58.42+30.4918.27
25Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.00.08+32.1518.54
26Kutka RimvydasMedeina1.00.51+32.5819.08
27Eva KarlssonUddevalla OK1.03.56+36.0320.06
28Marit TyldumRudsbygd IL1.07.59+40.0621.22
29Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.11.36+43.4322.30
30Øystein SkappelLillehammer OK1.13.38+45.4523.09
31Lene ColquhounLillomarka OL1.14.18+46.2523.21
32Vibeke HøstLillomarka OL1.14.21+46.2823.22
33Anna GrahnIK Uven1.18.06+50.1324.33
34Mary O'ConnellThree Rock OC1.22.31+54.3825.56
35Outi AikioSK Pohjantähti1.24.55+57.0226.42
36Johan SøftelandFredrikstad SK1.30.34+1.02.4128.28
Randi BudahlFet OLdiskvalifisert
Steen KlysnerFIF Hillerød Orienteringdiskvalifisert
Anita MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Hege MårtenssonModum OLdiskvalifisert
Boyan YuanKristiansand OKdiskvalifisert
Anna SöderlundKarlsbyhedens OKbrutt
Yingjing HanLearnjoy Sportsikke startet
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet
Alma SandVästerbergslagens OLikke startet

OpenA2

3 810 m, 65 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erik JakobsenOK Moss34.018.55
2Henning Bratland CarlsenOK Moss37.11+3.109.45
3Stefan DjurstedtEksjö SOK39.17+5.1610.18
4Donatas KontautasOK Moss39.24+5.2310.20
5Espen LunøeNydalens SK40.57+6.5610.44
6Teodor Mo HjelsethNydalens SK41.57+7.5611.00
7Solveig BlandkjennTyrving IL42.52+8.5111.15
8Ole IngesenSarpsborg OL43.12+9.1111.20
9Maria SylteFreidig43.25+9.2411.23
10Anders ØpstadAsker Skiklubb43.49+9.4811.30
11Henning SpjelkavikTyrving IL44.28+10.2711.40
12Per SandbergNydalens SK44.33+10.3211.41
13Anders JohanssonVæstværmlands OK45.02+11.0111.49
14Lars NordgrenEksjö SOK46.28+12.2712.11
15Anne-Lene UlsethNydalens SK47.01+13.0012.20
16Hallvar HallanOK Skøynar47.12+13.1112.23
17Sissel SkovlyRingerike OL47.16+13.1512.24
18Jenny GullkvistVästvärmlands OK47.19+13.1812.25
19Erling HobølOppsal Orientering48.05+14.0412.37
20Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK48.59+14.5812.51
21Jan HauglandÅrstad IL49.04+15.0312.52
22Geir Johan AndersenRaumar Orientering49.41+15.4013.02
23Anna NordeløfMølndal Outdoor IF50.44+16.4313.18
24Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn50.53+16.5213.21
25Catarina HøgkvistOK Tyr52.06+18.0513.40
26Lasse JohanssonEds SK52.26+18.2513.45
27Ina StorrønningÅs-NMBU Orientering52.32+18.3113.47
28Søren AnderssonIK Dran53.00+18.5913.54
29Anders FossøyNotodden OL54.01+20.0014.10
30Elena GrandLillomarka OL54.23+20.2214.16
31Silje SyversenOppsal Orientering54.53+20.5214.24
32Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag54.55+20.5414.24
33Susanna DjurstedtEksjö SOK55.15+21.1414.30
34Kristin SandvenNotodden OL55.23+21.2214.32
35Hilde StorløkkenKongsberg OL56.46+22.4514.53
36Britt FossøyNotodden OL57.18+23.1715.02
37Roar SaxhaugRaumar Orientering57.24+23.2315.03
38Lea TaraldsvikVarteig OL57.35+23.3415.06
39Erik JuliussenSandefjord OK58.33+24.3215.22
40Aleidis LøkenHeming Orientering59.09+25.0815.31
41Magne KløveStokke IL59.54+25.5315.43
42Berthe TesloHadeland OL1.00.43+26.4215.56
43Sven RingstadNOTEAM1.01.26+27.2516.07
44Susanne KarlssonOK Denseln1.02.53+28.5216.30
45Ole TexmoFet OL1.03.54+29.5316.46
46Gunn Elin RudiHadeland OL1.04.12+30.1116.51
47Fredrik KempeOK Denseln1.04.36+30.3516.57
48Trine D. KihleRingerike OL1.06.19+32.1817.24
49Line Bar-NathanLillomarka OL1.10.36+36.3518.31
50Anders BrynildsenFredrikstad SK1.10.47+36.4618.34
51Merete RørvikLillomarka OL1.10.49+36.4818.35
52Stine AustadRaumar Orientering1.13.38+39.3719.19
53Karin EriksenOL Tønsberg og omegn1.13.59+39.5819.25
54Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.14.00+39.5919.25
55Stein ØstbyMalmö OK1.15.32+41.3119.49
56Line SletnerLillomarka OL1.18.14+44.1320.32
57Marianne ReuschHeming Orientering1.23.24+49.2321.53
58Simon GrahnIK Uven1.41.25+1.07.2426.37
59Adam CadyBuffalo Orienteering Club1.43.11+1.09.1027.04
60Harald WibyeOK Moss1.48.23+1.14.2228.26
61Clare DurandLos Angeles Orieentering Club1.56.11+1.22.1030.29
Jacob GrahnIK Uvendiskvalifisert
Birk SætnanFossum IFdiskvalifisert
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Petter FureOppsal Orienteringbrutt
Morten AndresenOK Skeidiikke startet
Elin BrekkeLillomarka OLikke startet
Cristina del CampoMalarrutaikke startet
Eva-Lena FalkVärend GN OLikke startet
Hans FalkVärend GN OLikke startet
Olov GiertzLinköpings Universitetikke startet
Knut Even HoleFørde ILikke startet
Johnny MathisenOL Tønsberg og omegnikke startet
Thomas OlsenAsker Skiklubbikke startet
José Manuel PrietoMalarrutaikke startet
Kjell RønnebergRøyken OLikke startet
Torgeir StrandFana ILikke startet
Fabio WürmliULU'S REISEWELTikke startet

OpenA3

5 200 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas ÅrstadHalden SK38.107.20
2Anine LomeHamar OK44.58+6.488.38
3Mathias BjuganNTNUI48.17+10.079.17
4Lars NordstrømKils OK52.17+14.0710.03
5Sigurd Myhre AndreassenHalden SK55.30+17.2010.40
6Måns DavidsonOL Tønsberg og omegn56.07+17.5710.47
7Espen AubertOppsal Orientering56.28+18.1810.51
8Mats NylundBredaryds SOK56.49+18.3910.55
9Ane BjørgulHalden SK57.56+19.4611.08
10Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK58.39+20.2911.16
11Bent SkatvedtRaumar Orientering59.41+21.3111.28
12Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn59.56+21.4611.31
13Thorbjørn VærpKristiansand OK1.00.47+22.3711.41
14Egil EideTyrving IL1.01.27+23.1711.49
15Per Ola UlsethNydalens SK1.03.59+25.4912.18
16Helge StenerudOL Tønsberg og omegn1.04.14+26.0412.21
17Lars FjeldstadRingerike OL1.04.54+26.4412.28
18Jørgen MårtenssonModum OL1.06.01+27.5112.41
19Linda EngenRaumar Orientering1.06.13+28.0312.44
20Marie Rygh HoltenNydalens SK1.06.19+28.0912.45
21Aurora FossøyNTNUI1.06.35+28.2512.48
22Johanna KindlundOK Tyr1.06.45+28.3512.50
23Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL1.06.56+28.4612.52
24Gjermund GravirAsker Skiklubb1.07.09+28.5912.54
25Mari HelgerudTyrving IL1.07.56+29.4613.03
26Tor LahlumKolbotn og Skimt OL1.08.46+30.3613.13
27Eivind Berner MyhreFossum IF1.10.26+32.1613.32
28Jonas RothLinköpings OK1.11.17+33.0713.42
29Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL1.11.35+33.2513.45
30Per HøgkvistOK Tyr1.12.14+34.0413.53
31Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering1.14.02+35.5214.14
32Elin KallesonOppsal Orientering1.14.05+35.5514.14
33Anette LantzOK österåker1.14.16+36.0614.16
34Kenneth LantzOK Østeråker1.14.32+36.2214.20
35Peter HainesAire GB1.15.06+36.5614.26
36Federico BacciPolisportiva G. Masi1.15.38+37.2814.32
37Aleksander Rygh HoltenNydalens SK1.15.43+37.3314.33
38Christian ReuschHeming Orientering1.20.07+41.5715.24
39Hans Olav HygenØstmarka OK1.20.26+42.1615.28
40Kristina KlingneusIK Vikings OK1.21.06+42.5615.35
41Torbjørn GrahnIK Uven1.22.28+44.1815.51
42Pål AngvollFredrikstad SK1.25.18+47.0816.24
43Øystein Bieltvedt SkeieRaumar Orientering1.25.43+47.3316.29
44Christer BerglundKarlsbyhedens OK1.25.50+47.4016.30
45Jurijus SiskovasHadeland OL1.26.40+48.3016.40
46Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.30.03+51.5317.19
47Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C1.30.23+52.1317.22
48Fredrik SaugestadNydalens SK1.31.10+53.0017.31
49Agnese GeduševaZVOC1.32.48+54.3817.50
50Ola NilsenOppsal Orientering1.34.02+55.5218.05
51Magnus ZachariasenOppsal Orientering1.34.29+56.1918.10
52Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK1.35.28+57.1818.21
53Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL1.38.33+1.00.2318.57
54Ji¿í ValentaNOTEAM1.39.01+1.00.5119.02
55Assaf Bar-NathanLillomarka OL1.40.10+1.02.0019.15
56John PerssonKarlsbyhedens OK1.43.39+1.05.2919.55
57Ulla EinarssonKungälvs OK1.46.53+1.08.4320.33
58Peichi ChuangMoxina OK1.49.35+1.11.2521.04
59Maureen Olsson LoLunds OK1.53.47+1.15.3721.52
60Vera KhlebnikovaAnco2.02.08+1.23.5823.29
61Sarah HainesAire GB2.06.28+1.28.1824.19
62Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering2.35.02+1.56.5229.48
Diego BarattiGOLD Savosadiskvalifisert
Christin BorgGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Siv Susanne JystadØstmarka OKdiskvalifisert
Jo Ulltveit-MoeIL Kolldiskvalifisert
Anders KronbergRaumar Orienteringbrutt
Ruth LynamCNOCbrutt
Lene Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Keijo RuotsalainenNOTEAMikke startet

OpenA4

6 320 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Søren NymalmPargas IF48.467.42
2Niklas GustavssonOK Tisaren49.21+0.357.48
3Johan MichelsenFossum IF49.33+0.477.50
4Espen DanevadFredrikstad SK50.44+1.588.01
5John Kasper SvergjaKvikne IL52.12+3.268.15
6Kristine BergliaEiker OL1.00.28+11.429.34
7Ida ØbroOK Orion1.02.36+13.509.54
8Herman RosenGöteborg Majorna OK1.03.30+14.4410.02
9Asle KvaaseLommedalens IL1.07.16+18.3010.38
10Mathilde SkaareIL BUL-Tromsø1.07.17+18.3110.38
11Vigdis HobølOppsal Orientering1.08.07+19.2110.46
12Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering1.08.44+19.5810.52
13Johan GrahnIK Uven1.08.51+20.0510.53
14Morten  FredhOK Moss1.09.02+20.1610.55
15Zlatimira AbadzhievaOK Tyr1.09.09+20.2310.56
15Erik RåbergFossum IF1.09.09+20.2310.56
17Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK1.09.47+21.0111.02
18Berit Sofie WiklundNydalens SK1.10.19+21.3311.07
19Guglielmo VialePark World Tour Italia1.11.03+22.1711.14
20Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.12.51+24.0511.31
21Andris RobaldsZVOC1.14.34+25.4811.47
22Sydney FisherUSA1.15.16+26.3011.54
23Bjørn SævikFlyfemkamp1.16.43+27.5712.08
24Jo WiklundNydalens SK1.17.36+28.5012.16
25Tone SundtjønnLillomarka OL1.17.48+29.0212.18
26Terje NæssFossum IF1.20.16+31.3012.42
27Magnus AlinderSjövalla FK1.20.43+31.5712.46
28Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.22.05+33.1912.59
29Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.23.53+35.0713.16
30Andreas StenstadOppsal Orientering1.25.38+36.5213.32
31Kevin FisherOUSA1.28.55+40.0914.04
32Geir ElvhaugRaumar Orientering1.34.48+46.0215.00
33Lars AxviLerums SOK1.38.31+49.4515.35
34trond MyhreFossum IF1.44.28+55.4216.31
35Roger ØstvoldHeming Orientering1.46.04+57.1816.46
36Regina KellyCNOC1.47.44+58.5817.02
37Kiss DénesJMD1.54.29+1.05.4318.06
38Juerg HellmuellerOLG St.Gallen Appenzell1.57.30+1.08.4418.35
39Dorottya SisaJMD1.58.42+1.09.5618.46
40Harald SodemannUBIL2.00.01+1.11.1518.59
41Tung Nam YuenSOC2.50.13+2.01.2726.55
Mathias BladlundKarlsbyhedens OKdiskvalifisert
Antoaneta DyaksovaBULdiskvalifisert
Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orienteringdiskvalifisert
Eirik JørgensenTyrving ILdiskvalifisert
Tim OlssonBrattås CKdiskvalifisert
Roald OtnesNOTEAMdiskvalifisert
Ian RingheimOL Trollodiskvalifisert
Chinchi HuangMoxina OKbrutt
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Olof BjörkmanKungälvs OKikke startet
Mattias JohanssonStångenäs AISikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Eirik Svergja RustadBækkelagets SKikke startet
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet
Sze Wai TsangSOCikke startet

OpenA5

6 770 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Boyan IvandjikovBUL55.168.09
2Jonn MyhrenDomnarvets GoIF56.29+1.138.20
3Eskil GullordBækkelagets SK1.00.09+4.538.53
4Halvor SaunesNydalens SK1.00.35+5.198.56
5Lacho IlievHalden SK1.02.15+6.599.11
6Miika HernelahtiKalevan rasti1.04.13+8.579.29
7Andrey AbadzhievOK Tyr1.04.56+9.409.35
8Sondre GullordNydalens SK1.05.47+10.319.43
9Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL1.09.18+14.0210.14
10Roland ArbterNF Wien1.19.03+23.4711.40
11Johan ZettergrenNOTEAM1.24.08+28.5212.25
12Martin LillealternOUS BIL1.26.05+30.4912.42
13Hans JevanordFossum IF1.29.25+34.0913.12
14Chloe BlancOJura1.41.37+46.2115.00
15Anton KhlebnikovAnco1.57.43+1.02.2717.23
16Harald OmlandSkien OK1.59.52+1.04.3617.42
Matthias GilgienTyrving ILdiskvalifisert

OpenA6

7 910 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torgeir NørbechTyrving IL58.527.26
2Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering59.59+1.077.34
3Fredrik EliassonHalden SK1.00.21+1.297.37
4Mats NordbrødenHalden SK1.01.13+2.217.44
5Anders ØksenholtNydalens SK1.02.50+3.587.56
6Ragnar TonjerNydalens SK1.03.00+4.087.57
7Asgeir RognstadEmblem IL1.04.12+5.208.06
8Daniel NilssonNyköpings OK1.06.52+8.008.27
9Simen AamodtNTNUI1.09.11+10.198.44
10Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.09.45+10.538.49
11Jordan LaughlinNOTEAM1.09.49+10.578.49
12Magnus OliversenTrøsken IL1.10.34+11.428.55
13Haakon IngvaldsenNittedal OL1.10.52+12.008.57
14Martin SchalliBækkelagets SK1.12.02+13.109.06
15Anders StorbråtenBækkelagets SK1.12.13+13.219.07
16Henrik Drange RuudRøyken OL1.13.16+14.249.15
17Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.18.16+19.249.53
18Bjørn KarlssonOK Denseln1.20.59+22.0710.14
19Eirik RavnanTyrving IL1.21.03+22.1110.14
20Panu HyvönenSK Pohjantähti1.21.55+23.0310.21
21Georg A. BuggeNOTEAM1.22.35+23.4310.26
22Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.26.42+27.5010.57
23Svein NygårdLillomarka OL1.28.50+29.5811.13
24Anders SkjesetVang OL1.29.12+30.2011.16
25Anton KarlssonOK Kullingshof1.29.49+30.5711.21
26Ottar WiklundNydalens SK1.31.11+32.1911.31
27Kari JussilaTampereen Pyrintö1.38.19+39.2712.25
28Eirik MarthinsenOL Trollelg1.39.31+40.3912.34
29Anders FrickTrollhättans SK1.39.33+40.4112.35
30Karl EriksonUddevalla OK1.41.45+42.5312.51
31Glenn MüllerØstmarka OK1.43.55+45.0313.08
32Per Ole DahlsrudNydalens SK1.59.36+1.00.4415.07
33Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering2.00.58+1.02.0615.17
34Hans Einar ThorsetFossekallen il2.05.37+1.06.4515.52
35Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL2.11.15+1.12.2316.35
Hans Christian HøieSkogsluffarnas OKdiskvalifisert
Emil JönssonTyrving ILdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sindre SandvenBækkelagets SKdiskvalifisert
Simen WästlundBækkelagets SKdiskvalifisert
Trygve Hem OlsenTyrving ILikke startet

OpenB1

1 960 m, 15 startende deltakere