Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

OpenB2

2 960 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Linus ForsbergOK Ravinen30.44
2Morten StenbergVang OL39.50+9.06
3Marthe KristensenSarpsborg OL41.53+11.09
4Mats JohnsenSturla, IF48.03+17.19
5Anders  JohnsenSturla, IF48.12+17.28
6Christian FrønsdalNOTEAM50.16+19.32
7Lena NorrmanIS Kullen50.27+19.43
8Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL51.25+20.41
9Elin BergsengLøten o-lag53.16+22.32
10Marius StrandseterRøyken OL54.49+24.05
11Magnus JevanordFossum IF55.21+24.37
12Aase HellanFlyfemkamp55.28+24.44
13Lars DjerfVästerbergslagens OL55.40+24.56
14Sara RönnbyTjalve IF58.25+27.41
15Ove KjetsåOtra IL59.17+28.33
16Karin ProforsKøping-Kolsva OK59.30+28.46
17Sigrun GjoneSandefjord OK1.02.55+32.11
18Per Olaf KlemsdalVarteig OL1.03.16+32.32
19Klara NordstrømKils OK1.05.17+34.33
20Kenneth DybvikStokke IL1.06.33+35.49
21Eirunn HiisStokke IL1.06.40+35.56
22Frida Van MegenOppsal Orientering1.08.17+37.33
23Gunnhild LuråsOppsal Orientering1.09.13+38.29
24Lene Anett KillingmoOK Øst1.09.31+38.47
25Mia EngehultNotodden OL1.10.11+39.27
26Alvin MariboRaumar Orientering1.11.04+40.20
27Hege MariboRaumar Orientering1.11.26+40.42
28Ching-Pei ChenTrollhättans SK1.11.43+40.59
29Astrid Semb Maalen-JohansenNOTEAM1.12.47+42.03
30Hermann LudwigOL Regio Wil1.17.14+46.30
31Kristian StenrudIndre Østfold OK1.19.31+48.47
32Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti1.19.53+49.09
33Laila StenrudIndre Østfold OK1.20.26+49.42
34Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.25.14+54.30
35Ane Thea KristoffersenFlyfemkamp1.29.08+58.24
36Wenfen YangMoxina OK2.33.27+2.02.43
Celine Vik OlsenLarvik OKdiskvalifisert
Jukka WesterlundKooveediskvalifisert
Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orienteringbrutt
Anne Kathrine AkselsenNydalens SKikke startet
Olaug F MydlandEgersund OKikke startet
Lotta MyhreIL Kollikke startet
Frøydis OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Jan PåhlstorpEmmaboda Verda OKikke startet
Annike SelmerLillomarka OLikke startet
Trond TaraldsenMalvik ILikke startet
Kristoffer ØhlckersTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor