Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

OpenA6

7 910 m, 40 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Torgeir NørbechTyrving IL58.52
2Anders CarlssonIFK Göteborg Orientering59.59+1.07
3Fredrik EliassonHalden SK1.00.21+1.29
4Mats NordbrødenHalden SK1.01.13+2.21
5Anders ØksenholtNydalens SK1.02.50+3.58
6Ragnar TonjerNydalens SK1.03.00+4.08
7Asgeir RognstadEmblem IL1.04.12+5.20
8Daniel NilssonNyköpings OK1.06.52+8.00
9Simen AamodtNTNUI1.09.11+10.19
10Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø1.09.45+10.53
11Jordan LaughlinNOTEAM1.09.49+10.57
12Magnus OliversenTrøsken IL1.10.34+11.42
13Haakon IngvaldsenNittedal OL1.10.52+12.00
14Martin SchalliBækkelagets SK1.12.02+13.10
15Anders StorbråtenBækkelagets SK1.12.13+13.21
16Henrik Drange RuudRøyken OL1.13.16+14.24
17Peder Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.18.16+19.24
18Bjørn KarlssonOK Denseln1.20.59+22.07
19Eirik RavnanTyrving IL1.21.03+22.11
20Panu HyvönenSK Pohjantähti1.21.55+23.03
21Georg A. BuggeNOTEAM1.22.35+23.43
22Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering1.26.42+27.50
23Svein NygårdLillomarka OL1.28.50+29.58
24Anders SkjesetVang OL1.29.12+30.20
25Anton KarlssonOK Kullingshof1.29.49+30.57
26Ottar WiklundNydalens SK1.31.11+32.19
27Kari JussilaTampereen Pyrintö1.38.19+39.27
28Eirik MarthinsenOL Trollelg1.39.31+40.39
29Anders FrickTrollhättans SK1.39.33+40.41
30Karl EriksonUddevalla OK1.41.45+42.53
31Glenn MüllerØstmarka OK1.43.55+45.03
32Per Ole DahlsrudNydalens SK1.59.36+1.00.44
33Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering2.00.58+1.02.06
34Hans Einar ThorsetFossekallen il2.05.37+1.06.45
35Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL2.11.15+1.12.23
Hans Christian HøieSkogsluffarnas OKdiskvalifisert
Emil JönssonTyrving ILdiskvalifisert
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Sindre SandvenBækkelagets SKdiskvalifisert
Simen WästlundBækkelagets SKdiskvalifisert
Trygve Hem OlsenTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor