Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

OpenA4

6 320 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Søren NymalmPargas IF48.46
2Niklas GustavssonOK Tisaren49.21+0.35
3Johan MichelsenFossum IF49.33+0.47
4Espen DanevadFredrikstad SK50.44+1.58
5John Kasper SvergjaKvikne IL52.12+3.26
6Kristine BergliaEiker OL1.00.28+11.42
7Ida ØbroOK Orion1.02.36+13.50
8Herman RosenGöteborg Majorna OK1.03.30+14.44
9Asle KvaaseLommedalens IL1.07.16+18.30
10Mathilde SkaareIL BUL-Tromsø1.07.17+18.31
11Vigdis HobølOppsal Orientering1.08.07+19.21
12Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering1.08.44+19.58
13Johan GrahnIK Uven1.08.51+20.05
14Morten  FredhOK Moss1.09.02+20.16
15Zlatimira AbadzhievaOK Tyr1.09.09+20.23
15Erik RåbergFossum IF1.09.09+20.23
17Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK1.09.47+21.01
18Berit Sofie WiklundNydalens SK1.10.19+21.33
19Guglielmo VialePark World Tour Italia1.11.03+22.17
20Elling Fossheim AsplinGjø-Vard OL1.12.51+24.05
21Andris RobaldsZVOC1.14.34+25.48
22Sydney FisherUSA1.15.16+26.30
23Bjørn SævikFlyfemkamp1.16.43+27.57
24Jo WiklundNydalens SK1.17.36+28.50
25Tone SundtjønnLillomarka OL1.17.48+29.02
26Terje NæssFossum IF1.20.16+31.30
27Magnus AlinderSjövalla FK1.20.43+31.57
28Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1.22.05+33.19
29Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.23.53+35.07
30Andreas StenstadOppsal Orientering1.25.38+36.52
31Kevin FisherOUSA1.28.55+40.09
32Geir ElvhaugRaumar Orientering1.34.48+46.02
33Lars AxviLerums SOK1.38.31+49.45
34trond MyhreFossum IF1.44.28+55.42
35Roger ØstvoldHeming Orientering1.46.04+57.18
36Regina KellyCNOC1.47.44+58.58
37Kiss DénesJMD1.54.29+1.05.43
38Juerg HellmuellerOLG St.Gallen Appenzell1.57.30+1.08.44
39Dorottya SisaJMD1.58.42+1.09.56
40Harald SodemannUBIL2.00.01+1.11.15
41Tung Nam YuenSOC2.50.13+2.01.27
Mathias BladlundKarlsbyhedens OKdiskvalifisert
Antoaneta DyaksovaBULdiskvalifisert
Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orienteringdiskvalifisert
Eirik JørgensenTyrving ILdiskvalifisert
Tim OlssonBrattås CKdiskvalifisert
Roald OtnesNOTEAMdiskvalifisert
Ian RingheimOL Trollodiskvalifisert
Chinchi HuangMoxina OKbrutt
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Olof BjörkmanKungälvs OKikke startet
Mattias JohanssonStångenäs AISikke startet
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Eirik Svergja RustadBækkelagets SKikke startet
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet
Sze Wai TsangSOCikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor