Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

OpenA1

3 180 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Tore LudvigsenIL Koll27.53
2Stian BergersenTyrving IL28.35+0.42
3Bettina AebiOK Tisaren30.04+2.11
4Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering31.09+3.16
5Marte BalchenIL Koll33.47+5.54
6Patrik LilleengHerrestads AIF34.45+6.52
7Rikke Blakkestad IngesenFossum IF38.08+10.15
8Julie Finsrud LandeEidskog OL38.42+10.49
9Mona LomeHamar OK39.22+11.29
10Kim Farnes HansenLierbygda OL39.42+11.49
11Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM40.01+12.08
12Ingvild BrekkeNTNUI44.43+16.50
13Audun SanderudLillomarka OL47.07+19.14
14Andreas EklundGöteborg Majorna OK48.30+20.37
15Tuva NylundBredaryds SOK48.34+20.41
16Ida MonsenEgersund OK51.42+23.49
17Thor PalmgrenNOTEAM53.21+25.28
18Malin JohanssonFK Friskus-Varberg54.04+26.11
19Martin SkytterenOdal OL - Orientering55.43+27.50
20Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering55.46+27.53
21Liv PaltielNOTEAM55.53+28.00
22Heidi JensenNTNUI56.08+28.15
23Anne ØstvoldHeming Orientering57.45+29.52
24Mikael SoederlundKarlsbyhedens OK58.42+30.49
25Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL1.00.08+32.15
26Kutka RimvydasMedeina1.00.51+32.58
27Eva KarlssonUddevalla OK1.03.56+36.03
28Marit TyldumRudsbygd IL1.07.59+40.06
29Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.11.36+43.43
30Øystein SkappelLillehammer OK1.13.38+45.45
31Lene ColquhounLillomarka OL1.14.18+46.25
32Vibeke HøstLillomarka OL1.14.21+46.28
33Anna GrahnIK Uven1.18.06+50.13
34Mary O'ConnellThree Rock OC1.22.31+54.38
35Outi AikioSK Pohjantähti1.24.55+57.02
36Johan SøftelandFredrikstad SK1.30.34+1.02.41
Randi BudahlFet OLdiskvalifisert
Steen KlysnerFIF Hillerød Orienteringdiskvalifisert
Anita MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Hege MårtenssonModum OLdiskvalifisert
Boyan YuanKristiansand OKdiskvalifisert
Anna SöderlundKarlsbyhedens OKbrutt
Yingjing HanLearnjoy Sportsikke startet
KyongSa RiIL BUL-Tromsøikke startet
Alma SandVästerbergslagens OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor