Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M -16

6 190 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas VitebskyCzech junior team45.01
2Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarna45.07+0.06
3Martin SimsaCzech junior team45.14+0.13
4Hugo EricssonVäxjö OK46.25+1.24
5Jakub MilanCzech junior team47.38+2.37
6Jakub ChaloupskyCzech junior team47.43+2.42
7William SturessonLerums SOK49.07+4.06
8Hugo KindbornOK Hällen49.26+4.25
9Casper SkeppSävedalens AIK50.55+5.54
10Albin GezeliusIFK Mora OK51.12+6.11
11Noel BraunVäxjö OK51.18+6.17
12Isak GeliusSnättringe SK51.41+6.40
13Olle KallurOK Ravinen54.26+9.25
14Otto BalckTäby OK56.16+11.15
15Matyas StreglCzech junior team56.40+11.39
16Martin GajdaCzech junior team58.34+13.33
17Mats LindaasElverum OK58.48+13.47
18Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK1.00.22+15.21
19Hubert Wan¿kCzech junior team1.00.29+15.28
20Filip HåkanssonOK Orion1.01.23+16.22
21Erik BovalliusJärfälla OK1.02.55+17.54
22Markus HalvarssonLeksands OK1.03.05+18.04
23Rolf Andreas BergNydalens SK1.04.18+19.17
24Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club1.06.02+21.01
25Vit SkachaCzech junior team1.06.15+21.14
26Henrik LundforsIFK Enskede1.08.43+23.42
27Lukas WallhedJärla Orientering1.09.12+24.11
28Trygve Børte NomelandKristiansand OK1.12.55+27.54
29Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL1.14.22+29.21
30Harry ThomasSugar Loaf OK1.16.20+31.19
31Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb1.16.36+31.35
32Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby1.16.41+31.40
33Mattis SandénOK Södertörn1.17.12+32.11
34Johan LundStenungsunds OK1.19.41+34.40
35Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK1.20.45+35.44
36Tage KinellIFK Göteborg Orientering1.24.41+39.40
37Jonathan EylertsenHalden SK1.28.50+43.49
38Gustav Andresen SkotteFossum IF1.36.51+51.50
39Jamie DaleSugar Loaf OK1.37.51+52.50
40Yannick LieblichOLG Regensburg1.49.51+1.04.50
41Sebastian MitchellHOC1.58.16+1.13.15
42Aleksandar EvansBrown team2.03.48+1.18.47
Christoffer LindgrenOk Kårediskvalifisert
William GrunderJärfälla OKdiskvalifisert
Mattias ÖstbergStora Tuna OKdiskvalifisert
William MöllerSkarpnäcks OLdiskvalifisert
Jakob WidelundOk Kårediskvalifisert
Axel BechtelFK Friskus-Varbergdiskvalifisert
Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresödiskvalifisert
Brage TakleKristiansand OKikke startet
Filip StorellHaninge SOKikke startet
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OKikke startet
William FosserIndre Østfold OKikke startet
Klockar Eskil NääsLeksands OKikke startet
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Kasper Bakken UlsethNydalens SKikke startet
Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarnaikke startet
Sindre UlsakerHemsedal ILikke startet
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Sander Tonjer FingarsenElverum OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor