Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M -15

6 130 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marcus SteneboAttunda OK46.41
2Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna49.45+3.04
3Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK52.06+5.25
4Joel GolsäterKorsnäs IF OK52.23+5.42
5Eirik Vie StrislandFossum IF52.38+5.57
6Lars LienGjø-Vard OL53.56+7.15
7Jakob CarlssonStora Tuna OK54.12+7.31
8Christian Fredrik BorgIL Koll55.50+9.09
9Justus ArenanderSkarpnäcks OL57.35+10.54
10Mikael BirkelundAsker Skiklubb57.47+11.06
11Sondre LadimOK Moss57.52+11.11
12Herman Lien BackstrømHalden SK58.13+11.32
13Halvor LøkenKongsberg OL58.59+12.18
14Elis Forsberg RundströmIFK Enskede59.20+12.39
15Axel AaldeNydalens SK59.37+12.56
16Simon BååthSävedalens AIK1.00.56+14.15
17Melker ÅkessonOK Landehof1.02.08+15.27
18Alfred BjørnerødOK Moss1.02.46+16.05
19Philip Lehmann RomørenFossum IF1.02.53+16.12
20Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)1.03.01+16.20
21Filip BrolingBredaryds SOK1.03.23+16.42
22Melker LarssonOK Orion1.03.53+17.12
23Olle ThimbergSöders-Tyresö1.04.12+17.31
24Edvin AakreEgersund OK1.06.07+19.26
25Leo AlvolinOk Kåre1.06.22+19.41
26Olle SandströmOK Ravinen1.06.29+19.48
27Markus RichterSandnes IL (Rogaland)1.06.37+19.56
28Sindre Vie StrislandFossum IF1.07.00+20.19
29Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK1.08.11+21.30
30Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.09.59+23.18
31Alessandro BedinPark World Tour Italia1.10.01+23.20
32Elis IversAttunda OK1.10.04+23.23
33Oskar MellaOppsal Orientering1.11.00+24.19
34Jon HanssonOk Kåre1.14.28+27.47
35Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL1.15.23+28.42
36Ivar GentzJärla Orientering1.16.12+29.31
37Eric JohanssonOk Kåre1.18.30+31.49
38Filip LindqvistTäby OK1.18.58+32.17
39Jesper ÅkessonJärfälla OK1.20.25+33.44
40Emil HelanderTullinge SK1.23.36+36.55
41Sebastian CrowSugar Loaf OK1.24.20+37.39
42Max ÖsterlingOK Södertörn1.24.57+38.16
43Ludvig FerdmanTullinge SK1.28.41+42.00
44Børge Nilsen BergFossum IF1.40.43+54.02
45Albin SjöblomOk Kåre1.57.01+1.10.20
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Emil GrønliFreidigdiskvalifisert
Viktor SoneAttunda OKdiskvalifisert
Rasmus LindblomGustavsbergs OKdiskvalifisert
Benjamin GjoneSandefjord OKdiskvalifisert
Lucas WannerAvesta OKdiskvalifisert
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Mossdiskvalifisert
Hugo LindskogOK Ravinendiskvalifisert
Øyvind LamarkGanddal ILdiskvalifisert
Gustaf HofstedtTäby OKdiskvalifisert
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orienteringikke startet
Edvin ForsbergOK Ravinenikke startet
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Ask OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Henrik SvenssonOK Ravinenikke startet
Peder BryggenHalden SKikke startet
Christopher RavenSugar Loaf OKikke startet
Emil FranzénSundbybergs IKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor