Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

W -16

4 630 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK40.06
2Alina NiggliOJura42.54+2.48
3Eleonora AlinderSjövalla FK45.46+5.40
4Kristin Melby JacobsenLardal OL46.15+6.09
5Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna46.28+6.22
6Anna KarlovaCzech junior team46.43+6.37
7Sabina AumoKungälvs OK46.47+6.41
8Alva Marika NiklassonKolbotn og Skimt OL47.53+7.47
9Elsa SonessonFalköpings AIK OK50.32+10.26
10Agnes DjurstedtEksjö SOK51.12+11.06
11Ida HänströmTäby OK52.15+12.09
12Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL53.07+13.01
13Netta Bar-NathanLillomarka OL53.35+13.29
14Ella PerssonEksjö SOK55.02+14.56
15Lea MartanovaSlavia Liberec55.20+15.14
16Ragnhild Mathea HelmersenFet OL55.26+15.20
17Tove SjöbergTullinge SK56.02+15.56
18Amanda GranqvistOK Ravinen58.19+18.13
19Cecilia HectorSnättringe SK1.00.34+20.28
20Alix VillarCOSE1.02.17+22.11
21Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK1.03.10+23.04
22Hedda RöstinOK Ravinen1.03.49+23.43
23Holly StodgellSugar Loaf OK1.04.21+24.15
24Thea NordinKorsnäs IF OK1.05.47+25.41
25Ester AnderssonOK Södertörn1.11.47+31.41
26Hanna RehnKolbotn og Skimt OL1.11.51+31.45
27Alicia SchandlOK Södertörn1.13.12+33.06
28Sofia SundinWaxholms OK1.13.59+33.53
29Rebecca WardSugar Loaf OK1.14.07+34.01
30Elise Wærp HaugeNydalens SK1.22.01+41.55
31Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK1.22.57+42.51
32Sarah SchöpsOLV Landshut1.24.38+44.32
33Mélanie DalibardC.O.Colmar1.31.48+51.42
34Kate Kristi¿na Er¿eZVOC1.37.33+57.27
35Emilia NilssonGustavsbergs OK1.50.07+1.10.01
Kajsa IvarssonVästerbergslagens OLdiskvalifisert
Thea Nordin AbajiEksjö SOKdiskvalifisert
Janna Sofie TellesbøØstmarka OKdiskvalifisert
Emma BarnardBromma-Vällingby SOKdiskvalifisert
Emilia JohnssonOk Kårediskvalifisert
Tove SvedellSkarpnäcks OLdiskvalifisert
Tuva-Cajsa SpikLeksands OKikke startet
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubbikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Elsa GörasLeksands OKikke startet
Maja BergqvistKorsnäs IF OKikke startet
Vendela SöderqvistOk Kåreikke startet
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OKikke startet
Emilie JohansenSandefjord OKikke startet
Alva BladhTullinge SKikke startet
Vilmalee SuwanOK Vilse 87ikke startet
Emma EliassonDomnarvets GoIFikke startet
Alma WallmanVästerbergslagens OLikke startet
Selma FærdenKolbotn og Skimt OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor