Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 21-E

9 060 m, 68 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Martin RegbornSWE58.22
2Rassmus AnderssonOK Linné59.38+1.16
3Olle BoströmTyrving IL59.46+1.24
4Simon ImarkTullinge SK1.01.21+2.59
5Erik AnderssonOK Orion1.01.34+3.12
6Marcus MillegårdSävedalens AIK1.01.42+3.20
7Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL1.03.00+4.38
8Alan CherryNydalens SK1.04.26+6.04
9Markus HolterHalden SK1.04.34+6.12
10Oskar SjöbergOK Linné1.04.35+6.13
11Magne HagaRaumar Orientering1.04.48+6.26
12Ola AnderssonOK Orion1.05.31+7.09
13Mårten BoströmIFK Lidingö SOK1.05.45+7.23
14Simon WikströmOK Pan Kristianstad1.06.36+8.14
15Juho WesterlundKoovee1.08.39+10.17
16Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna1.08.57+10.35
17Eirik Kamstrup HovindNydalens SK1.08.59+10.37
18Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.09.28+11.06
19Jonas GustafssonOk Kåre1.09.35+11.13
20Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK1.10.34+12.12
21Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK1.10.52+12.30
22Niklas AldénOK Linné1.11.14+12.52
23Emil ÅbergOk Kåre1.11.56+13.34
24Brodie NankervisAus1.12.10+13.48
25Cameron TierNorth West OC1.12.12+13.50
26Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering1.12.27+14.05
27Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL1.12.57+14.35
28Marian BassetASUL Sports Nature1.13.52+15.30
29Roland FesselhoferOJE Wappler1.14.02+15.40
30Franz GlanerOK Pan Kristianstad1.14.20+15.58
31Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering1.15.40+17.18
32Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1.15.48+17.26
33Otso WesterlundKoovee1.15.56+17.34
34Samuele CurzioPolisportiva G. Masi1.16.42+18.20
35Torkil Eide SolstadTyrving IL1.17.30+19.08
36Boris NavratilCzech junior team1.19.03+20.41
37Olov EricsonAlfta-Ösa OK1.19.30+21.08
38Rasmus Møller JessOK Linné1.20.43+22.21
39Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.20.53+22.31
40Thomas BührerCA Rosé1.20.56+22.34
41Mark PurkisNydalens SK1.22.05+23.43
42Simon JakobLeksands OK1.23.23+25.01
43Cillín CorbettCork O1.24.15+25.53
44Mads Kruse JuhlHerning Orienteringsklub1.24.52+26.30
45Nicholas OskarssonKonnerud IL1.26.12+27.50
46Erling GrammeltvedtOK Skeidi1.26.46+28.24
47Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.26.49+28.27
48Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb1.26.59+28.37
49Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature1.32.39+34.17
50Jakob SchachSV Wannweil1.33.36+35.14
51Tuve MöllerOK Linné1.38.14+39.52
52Kohei KamijimaJPN1.38.35+40.13
53Jonas BrütschVompatti OK1.54.45+56.23
54Jonathan SchachSV Wannweil2.00.37+1.02.15
55Steffen HartmannTGV Horn2.03.49+1.05.27
56Scott CollierCornwall OC2.06.16+1.07.54
André AnderssonOk Kårediskvalifisert
Bjørn EkebergTyrving ILdiskvalifisert
Gustav ÖhgrenOk Kårediskvalifisert
Hugo VaxelaireASUL Sports Naturediskvalifisert
Morten Jarvis WestergårdTyrving ILdiskvalifisert
Yu Hong Bryan WongSOCdiskvalifisert
Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OKdiskvalifisert
Julian NürnbergerOLG Regensburgdiskvalifisert
Mathias BenjaminsenLillomarka OLdiskvalifisert
Vincent CoupatFRAdiskvalifisert
Gerald YipHKGdiskvalifisert
Albin RidefeltSWEbrutt
Erik EngstrandIFK Göteborg Orienteringikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet
Oskar StørmerFossum IFikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Gunnar A FiskumTyrving ILikke startet
Wolfram PohlTV Coburg-Neusesikke startet
Andreas HøyeFredrikstad SKikke startet
Marius ØieLøten o-lagikke startet
Severin HowaldTampereen Pyrintöikke startet
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Anders HagaRaumar Orienteringikke startet
Andrin BieriVompatti OKikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Martin Borge HeirNTNUIikke startet
Anton ForsbergStora Tuna OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor