Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 17-18 E

7 010 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Axel ElmbladBredaryds SOK50.05
2Joar HertinIK Hakarpspojkarna50.52+0.47
3Mattis PerssonEksjö SOK52.58+2.53
4Olof LjunggrenLinköpings OK54.16+4.11
5Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK55.59+5.54
6Arvid WesterbergOK Kolmården57.04+6.59
7Hugo DjurstedtEksjö SOK57.09+7.04
8Albin FalkNyköpings OK57.24+7.19
9Rasmus PetterssonOK Djerf57.34+7.29
10Emanuel HerberthsonLinköpings OK58.35+8.30
11Nils TveiteÅs-NMBU Orientering59.53+9.48
12Karl GranathOk Kåre1.01.39+11.34
13Lukáš RichtrCzech junior team1.02.28+12.23
14Viktor WaernqvistOK Kolmården1.02.29+12.24
15Viktor Jellvert BörjesonGöteborg Majorna OK1.02.43+12.38
16Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1.03.52+13.47
17Zoltán BujdosóTabani Spartacus1.04.41+14.36
18Jan RuckerCzech junior team1.05.22+15.17
19Ondrej PipekCzech junior team1.06.28+16.23
20Tomas JanovskyCzech junior team1.07.03+16.58
21Lukas LinkCzech junior team1.07.16+17.11
22Michal SvadlenaCzech junior team1.07.32+17.27
23Jan NechanickyCzech junior team1.08.42+18.37
24Jan GajdaCzech junior team1.10.29+20.24
25Eeka HusuSK Vuoksi1.10.37+20.32
26Vetle DrageKongsberg OL1.14.37+24.32
27Filip AdamekCzech junior team1.14.44+24.39
28Augusts VeldeOK Azuolas1.15.05+25.00
29Alexander MitchellHOC1.15.34+25.29
30Erik IngemarssonHestra IF1.17.26+27.21
31Milan MalackaCzech junior team1.18.18+28.13
32Jonas GottsteinCzech junior team1.21.03+30.58
33Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC1.26.33+36.28
34August Syrdal ØenHeming Orientering1.29.12+39.07
35Markus Andreas BreivoldGanddal IL1.46.29+56.24
Tobias RøddeGanddal ILdiskvalifisert
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Emils ZernisSaldus OKdiskvalifisert
Konstantin KrausOLG Regensburgdiskvalifisert
Sixten EkbladhSOL Tranåsdiskvalifisert
Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Clubdiskvalifisert
David RundeKristiansand OKikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet
Martin RinnbäckOK Ravinenikke startet
Runar Saur ModahlFredrikstad SKikke startet
David BorgSödertälje-Nykvarn Orienteringikke startet
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Arvid AronssonGöteborg Majorna OKikke startet
Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarnaikke startet
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SKikke startet
Henrik PetrisiVästerbergslagens OLikke startet
Sondre YtterbøAsker Skiklubbikke startet
Petter BergstedtMarkbygdens OKikke startet
Simon SvahnEksjö SOKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor