Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 60-

4 850 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL44.45
2Jack BjørnsenKristiansand OK47.05+2.20
3Arve GlittumOK Skeidi48.38+3.53
4Morten DueMåren OK49.14+4.29
5Hallvard FjærLillomarka OL50.56+6.11
6Håkan LindbergOK Vilse 8751.11+6.26
7Johan BerglundSävedalens AIK52.26+7.41
8Ulf PalmérUlricehamns OK52.58+8.13
9Øivind SæbøKristiansand OK53.33+8.48
10Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK54.31+9.46
11Jostein AlvestadWing OK54.42+9.57
12Erik BobachSilkeborg OK56.25+11.40
13Øystein KildahlØstmarka OK56.32+11.47
14Richard Zeiner-GundersenFossum IF57.28+12.43
15Geoff LawfordAbominable O-Men57.50+13.05
16Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL57.52+13.07
17Arne JohannesenIL Gular58.34+13.49
18Egil RundbergetNydalens SK58.35+13.50
19Eugenijus MiksysOK Azuolas59.05+14.20
20Arvid MydlandEgersund OK59.35+14.50
21Martin GranlyLillomarka OL59.42+14.57
22Tor StrandRaumar Orientering1.02.34+17.49
23Inge GlittumOK Skeidi1.02.57+18.12
24Frode LøsetRingerike OL1.03.02+18.17
25Mark SaundersSugar Loaf OK1.05.00+20.15
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa1.05.10+20.25
27Christer EricsonÅmåls OK1.05.48+21.03
28Leif BergersenAsker Skiklubb1.06.14+21.29
29Morten HulløenKristiansand OK1.06.23+21.38
30Stoyan DachevBrown team1.06.38+21.53
31Morten KarlsenMåren OK1.06.48+22.03
32Sigbjørn ModalsliFossum IF1.07.04+22.19
33Tormod ØvergaardVestre Akers SK1.07.17+22.32
34Leif S. ThingsrudØstmarka OK1.08.42+23.57
35Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL1.09.31+24.46
36Takashi SugiyamaSans Souci1.10.19+25.34
37Jarmo JumppanenPihkaniskat1.12.37+27.52
38Alf PettersenTyrving IL1.12.40+27.55
39Roger GustafssonIdefjordens SK1.12.54+28.09
40Ove MartinsenHauketo IF1.13.27+28.42
41Rolf HedigerSWISS O TOURS1.13.44+28.59
42Arne LundStenungsunds OK1.14.07+29.22
43Øyvind GylverAsker Skiklubb1.14.11+29.26
44Heikki HulkkonenPihkaniskat1.14.59+30.14
45Otti BisangULU'S REISEWELT1.15.30+30.45
46Tore JørgensenHamar OK1.15.43+30.58
47Ove DrangeVaregg Fleridrett1.16.11+31.26
48Bo KonringSøllerød OK1.20.03+35.18
49Hansjörg RutzOLG Kulti1.23.34+38.49
50Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL1.26.49+42.04
51Andrew Cumming ThomParawanga1.28.21+43.36
52Toni Serrallonga GaschCAT-O1.33.51+49.06
53Jan SveenRaumar Orientering1.33.57+49.12
54Daniel SteudlerOLG Kulti1.34.46+50.01
55Arne KildalVestre Akers SK1.34.55+50.10
56John HofossHadeland OL1.36.17+51.32
57Tron SolbergOK Skeidi1.36.40+51.55
58Don ShortCNOC1.36.59+52.14
59Dimitar DimitrovBrown team1.39.11+54.26
60Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB2.02.03+1.17.18
61Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb2.09.47+1.25.02
62Andy WoodPendle Forest Orienteers2.30.40+1.45.55
Göran DoyleSundbybergs IKdiskvalifisert
Nils HæstadFossum IFikke startet
Harald HoviSkien OKikke startet
Jon BergetHeming Orienteringikke startet
Lars Vedel JørgensenFarum OKikke startet
Per OsenVestre Akers SKikke startet
Torgeir StrandhagenRøyken OLikke startet
Ketil BergeVestre Akers SKikke startet
Martin HowaldOLG Herzogenbuchseeikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Geir Holm GundersenKonnerud ILikke startet
Svein WigemyrOddersjaa SSKikke startet
Per SchancheAsker Skiklubbikke startet
Roy GjerdingOK Mossikke startet
Jan BlandkjennKristiansand OKikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Christian BilandULU'S REISEWELTikke startet
Bjørn WilladssenHeming Orienteringikke startet
Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleauikke startet
Jon BjørgumKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor