Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 55-

5 860 m, 85 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bo EngdahlIL Koll44.44
2Thor MellaOppsal Orientering49.36+4.52
3Sindre LangaasNydalens SK50.43+5.59
4Niklas LöwegrenStora Tuna OK50.47+6.03
5Axel WasseniusUddevalla OK51.30+6.46
6Per Jacob ØlstadFet OL53.30+8.46
7Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)53.47+9.03
8Øyvind DrageKongsberg OL54.10+9.26
9Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett54.37+9.53
10Jan Richard EriksenAsker Skiklubb54.40+9.56
11Svein-Erik SøgårdKongsberg OL54.45+10.01
12Clive HallettSugar Loaf OK55.06+10.22
13Nils Petter FremmingHeming Orientering56.36+11.52
14Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb57.02+12.18
15Øystein HoloFossum IF57.38+12.54
16Onno VerberneOL Toten-Troll57.51+13.07
17Colin McIntyreOK Tyr59.43+14.59
18Kristian KihleRingerike OL59.49+15.05
19Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1.00.23+15.39
20Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.00.41+15.57
21Maths CarlssonTolered-Utby OL1.00.53+16.09
22Harald KvisliNotodden OL1.00.56+16.12
23Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL1.01.23+16.39
24Bo GranstedtIK Hakarpspojkarna1.01.31+16.47
25Brian CorbettCork O1.01.41+16.57
26Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club1.02.17+17.33
27Kjell WestinPorsgrunn OL1.02.33+17.49
28Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL1.03.12+18.28
29Frode RobertsenStokke IL1.03.50+19.06
30Anders BjörklundSävedalens AIK1.04.01+19.17
31Oluf BøckmanKristiansand OK1.04.36+19.52
32Roger WiikSturla, IF1.04.43+19.59
33Stefan SchlatterULU'S REISEWELT1.04.53+20.09
34Børge PedersenNydalens SK1.05.00+20.16
35Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb1.05.37+20.53
36Bengt NorrmanTrollhättans SOK1.06.08+21.24
37Anders BergsetIL Veten1.06.34+21.50
38Marc StreitWoodchucks1.08.03+23.19
39Christian Aebersoldol.biel.seeland1.08.17+23.33
40Håvar BrevikØstmarka OK1.09.43+24.59
41Roger BirkelandFossum IF1.09.55+25.11
42Lars Peder VaajeMarnardal IL1.10.22+25.38
43Magnus PorleVäxjö OK1.10.30+25.46
44Bjørn Victor LarsenKongsberg OL1.11.46+27.02
45Kent PihlOK Roskilde1.13.17+28.33
46Roland MeisterOLG Dachsen1.13.20+28.36
47Håkon MogstadFana IL1.13.41+28.57
48Ove RinnbäckOK Ravinen1.13.43+28.59
49Steven JochemsKOVZ1.14.13+29.29
50Jan-Ove BråthenOK Øst1.14.54+30.10
51Olivier BassetASUL Sports Nature1.15.02+30.18
52Halvor JutulstadBækkelagets SK1.15.08+30.24
53Arne KristensenStokke IL1.15.28+30.44
54Jan Petter HansenIL Gular1.15.33+30.49
55Terje SchjølbergRøros IL1.16.04+31.20
56Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave1.16.28+31.44
57Leif Kåre BessebergEiker OL1.18.56+34.12
58Øyvind HelmersenFet OL1.18.59+34.15
59Libor SlezakCzech junior team1.19.24+34.40
60Sigurd EiknerFana IL1.21.02+36.18
61Mats JönssonKorsnäs IF OK1.23.36+38.52
62Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec1.24.41+39.57
63Mike LongUniversity College Dublin OC1.25.51+41.07
64Jari KymäläinenTampereen Pyrintö1.26.55+42.11
65Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A1.31.30+46.46
66Per StedjeØstmarka OK1.31.56+47.12
67Jon KvisliBø OL1.33.22+48.38
68Torgeir BrandalKongsberg OL1.39.02+54.18
69Johan SköldJärfälla OK1.40.10+55.26
70Per Windfeld-HansenOK Øst Birkerød1.41.43+56.59
71John YtternesKolbotn og Skimt OL1.41.50+57.06
72Stefan HornebrantTrollhättans SOK1.42.58+58.14
73Paul WadeFossum IF1.43.22+58.38
74Bruno VandermeulenCO Liege1.54.00+1.09.16
75Pat McCavanaGreatEasternNavigators2.10.15+1.25.31
76Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK2.14.47+1.30.03
Bjørn BakkevigHeming Orienteringdiskvalifisert
Robert ÖstlundSäterbygdens OKdiskvalifisert
Sai Fong LeungOAHKdiskvalifisert
Ove PetersenLillomarka OLdiskvalifisert
Kristian StorsveenLøten o-lagdiskvalifisert
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
Tormod BøeFossum IFdiskvalifisert
Thomas GloorIG BLOCHdiskvalifisert
Bjørn Henning GrandalTyrving ILbrutt
Trond HolterMåren OKikke startet
Ivar BergsetIL Vetenikke startet
Phil ConwayGuildford Orienteersikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet
Gunnar TengeÅs-NMBU Orienteringikke startet
Geir FrøytlogEgersund OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor