Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 50-

5 910 m, 90 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Leif StørmerFossum IF48.06
2Per Arne AadlandSamnanger IL48.13+0.07
3Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering48.27+0.21
4Tore NymarkVaregg Fleridrett48.35+0.29
5Trond GjelstadSandefjord OK48.45+0.39
6Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna48.51+0.45
7Tim Falck WeberFarum-Tisvilde OK50.13+2.07
8Johan HallgrenBjursås OK50.21+2.15
9Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna51.19+3.13
10Helge GisholtOK Skeidi52.15+4.09
11Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)52.17+4.11
12Ulrik OlssonBrattås CK52.24+4.18
13Håvard HågårdKonnerud IL52.50+4.44
14Syver LøkenKongsberg OL55.20+7.14
15Mikael WesterbergOK Kolmården55.21+7.15
16Jon Iver BakkenNydalens SK55.29+7.23
17Einar LunøeNydalens SK56.34+8.28
18Per ForsbergIFK Enskede56.48+8.42
19Dag AusenPorsgrunn OL57.14+9.08
20Ola TellesbøHadeland OL57.30+9.24
21Bjørn Idar SætranIF Trauma57.49+9.43
22Ola LagerströmAttunda OK58.01+9.55
23Øyvind HyllesethSkien OK58.25+10.19
24Arild AndresenFossum IF58.33+10.27
25Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb59.09+11.03
26Øyvind SchjelderupWing OK59.19+11.13
27Frank LøwengreenFredrikstad SK59.37+11.31
28Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna59.44+11.38
29Stig SønsterudbråtenLillomarka OL59.45+11.39
30Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK59.46+11.40
31Christophe VillarCOSE1.00.02+11.56
32Knut Erling ØenHeming Orientering1.00.10+12.04
33Arne DybdahlLillomarka OL1.00.12+12.06
34Espen SvaeSarpsborg OL1.00.32+12.26
35Lennart SwahnSundbybergs IK1.01.15+13.09
36Oskars ZernisSaldus OK1.01.48+13.42
37Oddvar TaksdalGanddal IL1.02.26+14.20
38Per CarlssonStora Tuna OK1.02.41+14.35
39Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.42+14.36
40Per Olav GulbrandsenLarvik OK1.02.45+14.39
41Steinar LågAsker Skiklubb1.02.48+14.42
42Stein Ivar FossMelhus IL1.03.28+15.22
43Mattias BååthSävedalens AIK1.04.12+16.06
43Christian GrotnesTyrving IL1.04.12+16.06
45Johan ÅttingLinköpings OK1.04.20+16.14
46Bjørn HallanFossum IF1.04.23+16.17
47Thomas FreiULU'S REISEWELT1.04.27+16.21
48Rolv Anders SystadLyn Ski1.05.01+16.55
49Tor ÅmdalKristiansand OK1.05.05+16.59
50Lars-ola LarssonOK Orion1.05.09+17.03
51Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL1.05.12+17.06
52Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg1.05.13+17.07
53Morten HeirFossum IF1.05.24+17.18
54Jurg NiggliOJura1.06.03+17.57
55Bjørnar OlsrødStokke IL1.06.24+18.18
56Egil FuruaBerger og Svelvik OL1.06.58+18.52
57Per KällvikÅmåls OK1.07.51+19.45
58André WältiSWISS O TOURS1.08.01+19.55
59Tero HeikkiläPaimion Rasti1.08.09+20.03
60Guttorm EggeIL GeoForm1.09.01+20.55Last ned GPS-spor i gpx-format
61Magnus TrofastBredaryds SOK1.09.16+21.10
62Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1.10.52+22.46
63Rune StræteWing OK1.11.46+23.40
64Juan Pedro ValenteImperdible1.13.45+25.39
65Einar TesloHadeland OL1.15.05+26.59
66Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering1.15.16+27.10
67Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1.16.24+28.18
68Andreas GrunderJärfälla OK1.17.01+28.55
69Geir BråtenVegårshei IL1.17.02+28.56
70Martin OkleOLG Cordoba1.17.10+29.04
71Anders MasesStora Tuna OK1.17.24+29.18
72Per Eg PedersenKolding OK1.18.13+30.07
73Peter CarlsenSturla, IF1.18.26+30.20
74Krasimir KolevBrown team1.20.31+32.25
75Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)1.21.58+33.52
76Klaus KrischanSWISS O TOURS1.22.59+34.53
77Per GustafssonKongsberg OL1.23.16+35.10
78Christoph FurerSWISS O TOURS1.24.29+36.23
79Roger BaumannWoodchucks1.27.47+39.41
80Jon Erik KvarmeSturla, IF1.27.52+39.46
81Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.34.33+46.27
82Thomas GrøstadØstmarka OK1.37.01+48.55
83Robert LinesSouthdowns Orienteers1.55.22+1.07.16
84Carl FeyEsSu1.57.35+1.09.29
85Lars Audun VoldLillomarka OL1.59.57+1.11.51
86Kang Kai CheungSOC2.02.04+1.13.58
Tsz Hin LuiSOCdiskvalifisert
Clive ThomasSugar Loaf OKdiskvalifisert
Rune EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Joakim ÅkessonOK Landehofdiskvalifisert
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Paul LigginsAustralopers Orienteering Clubikke startet
Terje UrfjellIL Imåsikke startet
Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsøikke startet
Tommy JohanssonStångenäs AISikke startet
Arne OlaussenOppsal Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor