Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 45-

6 220 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Fredrik LöwegrenIFK Göteborg41.38
2Simo MartomaaKalevan rasti46.18+4.40
3Esten KorenNydalens SK50.38+9.00
4Uldis BrucisSaldus OK51.01+9.23
5Jørgen TegdanFreidig52.09+10.31
6Knut LandstadNydalens SK52.12+10.34
7Eivind LandeEidskog OL53.25+11.47
8Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL54.38+13.00
9Michael LönnHjärnarps OL55.14+13.36
10Mikko SalonenHelsingin Suunistajat55.39+14.01
11Alain MazyCO Liege55.44+14.06
12Anders OksvoldOk Kåre55.55+14.17
13Anders HåkanssonOK Orion56.24+14.46
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL56.34+14.56
15Asgeir LiumFet OL58.37+16.59
16Øyvind LienGjø-Vard OL59.15+17.37
17Oskar ForsbergSkogslöparna1.00.30+18.52
18Sturle FurlandSandefjord OK1.00.31+18.53
19Even Angell-PetersenNydalens SK1.00.46+19.08
20Henrik OttesenStord Orientering1.00.48+19.10
21Knut AaldeNydalens SK1.01.04+19.26
22Bjørn HaugeNydalens SK1.03.12+21.34
23Andreas BlomgrenOK Hierne1.04.29+22.51
24Petr Bo¿ánekUSK Prague1.05.26+23.48
25Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb1.06.05+24.27
26Nils EdvardssonJärfälla OK1.06.27+24.49
27Eilert AamodtOppsal Orientering1.07.12+25.34
28Steinar LandeBø OL1.07.13+25.35
29Erik AderstedtKungälvs OK1.07.52+26.14
30Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati1.08.42+27.04
30Kristian Bernhard NilsenFossum IF1.08.42+27.04
32Stefan KinellIFK Göteborg Orientering1.08.52+27.14
33Atle PedersenFossum IF1.09.44+28.06
34Kyrre GranFet OL1.10.04+28.26
35Uwe WeidOLV Landshut1.10.37+28.59
36Nicolas GreffCO Ambérieu1.10.43+29.05
37Anders FærdenKolbotn og Skimt OL1.11.33+29.55
38Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.11.40+30.02
39Christer ÖbergGamleby OK1.12.13+30.35
40Magnus JonssonSundsvalls OK1.12.48+31.10
41Jerome VialardOrientation Passion Avignon1.14.46+33.08
42Pete WardSugar Loaf OK1.16.03+34.25
43Michael HockARDOC1.16.25+34.47
44Torgeir SkjønhaugFet OL1.16.45+35.07
45Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice1.21.46+40.08
46Hartmut LemmelLuxOC1.22.45+41.07
47Tom KristensenLarvik OK1.23.11+41.33
48Pål Martin EidKongsberg OL1.24.24+42.46
49Helge Grenager SolheimOppsal Orientering1.25.06+43.28Last ned GPS-spor i gpx-format
50Laszlo NedaTSE1.25.13+43.35
51Jonas RothénTolered-Utby OL1.31.26+49.48
52Jo Børre EikåsSandefjord OK1.34.03+52.25
53Even ErlienGjø-Vard OL1.37.27+55.49
54Jan KølbækAarhus 1900 Orientering1.40.54+59.16
55Dong ZhaoLearnjoy Sports1.46.28+1.04.50
56Audun HvenekildeOppsal Orientering1.52.44+1.11.06
57Michel EdiarCOPS911.54.36+1.12.58
58Frode VigemyrKolbotn og Skimt OL1.55.34+1.13.56
59Holger KeilholzRøyken OL1.56.18+1.14.40
60Xiaoping TanLearnjoy Sports2.14.14+1.32.36
61Byron HawkinsCRCO2.34.09+1.52.31
Jussi AumoKungälvs OKdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
Thomas KarlssonOK Landehofdiskvalifisert
Runar HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
Jørn SønsterudbråtenLillomarka OLdiskvalifisert
Bernt HellerudKonnerud ILdiskvalifisert
Morten FismenFossum IFikke startet
Kjetil MolundTyrving ILikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Pål SommerheinFossum IFikke startet
Per BaierTolered-Utby OLikke startet
Knut Ivar JohansenSandefjord OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor