Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 40-

7 840 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering1.03.44
2Anders AxenborgGöteborg Majorna OK1.04.21+0.37
3Patrik SöderqvistOk Kåre1.08.16+4.32
4Martin LarboIFK Lidingö SOK1.09.12+5.28
5Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering1.10.34+6.50
6Karl Even RyghHeming Orientering1.11.45+8.01
7Stefan RingOK Löftan1.13.11+9.27
8Johan AxenborgGöteborg Majorna OK1.13.12+9.28
9Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1.14.02+10.18
10Aslak BlågestadIK Grane Arendal Orientering1.15.21+11.37
11Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering1.15.53+12.09
12Tobias EliassonSundsvalls OK1.15.54+12.10
13Tommy SkårbøRaumar Orientering1.17.20+13.36
14Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb1.20.32+16.48
15Heikki HusuSK Vuoksi1.21.28+17.44
16Björn LindkvistSjövalla FK1.21.55+18.11
17Finn Gjerull RyghNydalens SK1.22.36+18.52
18Jens Erik MortensenAsker Skiklubb1.24.05+20.21
19Anders PelanderOK Djerf1.28.53+25.09
20Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb1.30.15+26.31
21Magnus LindblomGustavsbergs OK1.31.05+27.21
22Kjell Arne HålandOK Sør1.31.42+27.58
23Håkon Meland-TangenBækkelagets SK1.31.50+28.06
24Laurent ChampignyACA Aix en Provence1.40.02+36.18
25Klas NilssonOLG Regio Olten1.43.07+39.23
26Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus1.43.31+39.47
27Hans EgefalkHagaby GoIF1.44.01+40.17
28Aksel OlsenAsker Skiklubb1.49.48+46.04
29Jukka PohjolaHauhon Sisu1.55.32+51.48
30Chi Ming ChungOKOK Zone1.59.43+55.59
31Nicolas DalibardC.O.Colmar2.16.16+1.12.32
Andreas PerssonGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Andy HemstedHOCdiskvalifisert
Martin LjungbergOK Tyrdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet
Eirik W. MoeAsker Skiklubbikke startet
Inge LindsethNydalens SKikke startet
Ali BasolTäby OKikke startet
Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottropikke startet
Kristoffer JacobsenTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor