Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

M 11-12

2 980 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Ted LagerströmAttunda OK26.40
2Walter SöderqvistOk Kåre34.47+8.07
3Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb35.07+8.27
4Frode Montelius RisbergOk Kåre35.21+8.41
5Edvin ÅttingLinköpings OK35.49+9.09
6Ivar WikströmOK Tyr40.21+13.41
7Magnus SigurdssonStokke IL40.22+13.42
8Jarand GustafssonKongsberg OL41.57+15.17
9Edvard PelanderOK Djerf42.44+16.04
10Olof TholénOK Skogshjortarna42.54+16.14
11Petter FochsenWaxholms OK43.04+16.24
11Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL43.04+16.24
13Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb43.41+17.01
14Viktor HedströmOK Skogshjortarna44.27+17.47
15Sindre FurlandSandefjord OK45.39+18.59
16Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb46.28+19.48
17Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf50.21+23.41
18Asbjørn LandeEidskog OL53.14+26.34
19Erlend Hellerud ØpstadAsker Skiklubb53.19+26.39Last ned GPS-spor i gpx-format
20Erik FeyEsSu54.05+27.25
21Anders Hovgaard EisvangOK Moss54.07+27.27
22Nikolai TesloHadeland OL55.10+28.30
23Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL55.46+29.06
24Viktor Meland-TangenBækkelagets SK56.23+29.43
25Dmitry BuchatskiyWhite Nights56.29+29.49
26Rasmus EngehultNotodden OL56.32+29.52
27Olle BrandinOk Kåre56.49+30.09
28Sigurd Øvrebø MyrvoldHeming Orientering1.00.48+34.08
29Eskil HobølOppsal Orientering1.03.03+36.23
30Alfred Holtan SanderudLillomarka OL1.05.49+39.09
31Sondre KornmoPorsgrunn OL1.08.13+41.33
32Gaute SkjønhaugFet OL1.11.51+45.11
32Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL1.11.51+45.11
34Karl Rein RådahlTyrving IL1.12.16+45.36
35Jakob WirtzLuxOC1.13.21+46.41
36Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL1.13.36+46.56
37Basile VillarCOSE1.15.17+48.37
38Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering1.15.51+49.11
39Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering1.17.10+50.30
40Magnus MolundTyrving IL1.21.20+54.40
41Malte BlomgrenOK Hierne1.22.00+55.20
42Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK1.29.48+1.03.08
43Sondre HafskjoldNydalens SK1.33.54+1.07.14
44Emil Øye KragsethIL Gular1.37.57+1.11.17
Alfred NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OKdiskvalifisert
Sigmund ØlstadFet OLdiskvalifisert
Axel LindbladOK Djerfdiskvalifisert
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken ILdiskvalifisert
Christoffer Vråle RønningSturla, IFikke startet
Moritz OechlerOLV Landshutikke startet
Eskil OlaussenOppsal Orienteringikke startet
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor