Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

W 11-12

3 030 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny DanevadFredrikstad SK33.11
2Helene ScheeleNydalens SK33.16+0.05
3Minna Sofie WingstedtHalden SK34.14+1.03
4Signe ForsbergSkogslöparna35.18+2.07
5Julie Mydland HellandEgersund OK35.36+2.25
6Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna35.39+2.28
7Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna38.00+4.49
8Izabella LjungbergOK Tyr39.12+6.01
9Elise RenardKongsberg OL41.42+8.31
10Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø43.11+10.00
11Hilma DalinOk Kåre43.53+10.42
12Juliane BurgmairOLG Regensburg44.37+11.26
13Sofie Holm NedrebøOK Moss46.16+13.05
14Maja MasesStora Tuna OK46.26+13.15
15Tuva HenricssonOK Tyr46.42+13.31
16Daniella GjoneSandefjord OK47.09+13.58
17Emma Aune JakobsenOK Moss47.20+14.09
18Josefine Oraug RyghNydalens SK48.00+14.49
19Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb48.08+14.57
20Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering50.46+17.35
21Lova JohanssonFK Friskus-Varberg51.31+18.20
22Alma Rygh HoltenNydalens SK54.04+20.53
23Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL56.09+22.58
24Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK56.38+23.27
25Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL58.24+25.13
26Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK1.01.19+28.08
27Malin Husebye AamodtFredrikstad SK1.02.32+29.21
28Mareike KeilholzRøyken OL1.05.00+31.49
29Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave1.09.10+35.59
30Synne Syversen GihleOppsal Orientering1.09.27+36.16
31Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg1.11.41+38.30
32Anna Elisabeth RyghHeming Orientering1.18.45+45.34
33Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK1.21.20+48.09
34Elly EinarssonKungälvs OK1.38.09+1.04.58
Klara BerglundKarlsbyhedens OKdiskvalifisert
Elin KarlssonOK Landehofdiskvalifisert
Guro BrændenLillomarka OLdiskvalifisert
Selma WhiteSøgne og Songdalen OKbrutt
Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SKikke startet
Evelina BjörkmanKungälvs OKikke startet
Erle Elise WoldOK Mossikke startet
Lufei TanLearnjoy Sportsikke startet
Kajsa Harstad ArntsenHeming Orienteringikke startet
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor