Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 6

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 6
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: lørdag 17 august 2019

Beginner

1 990 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Anna Elizabeth Fontez AarbuVarteig OL56.36
Maja Dyrlie AndersenVarteig OL56.35
Ludvig AxenborgGöteborg Majorna OK44.33
Wilmer AxenborgGöteborg Majorna OK25.58
Arvid BorgLerums SOK45.31
Max CliffordsonTolered-Utby OL59.32
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.48
Selja Marie Boldingh DebernardNydalens SK54.28
Alexander DybvikStokke IL22.28
Filip Frislie IliesLøten o-lag49.20
Ida Berge GjellestadNydalens SK37.50
Erlend GrønliFreidig37.08
Jenny Sofie HaslundOppsal Orientering49.01
Wilhelmina HedbergKarlsbyhedens OK1.08.18
Live Ek HedlundTrøsken IL1.04.00
Elise Holm NedrebøOK Moss45.35
Otto Rygh HoltenNydalens SK33.39
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb47.14
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb47.11
Fabian JohannessenKristiansand OK24.18
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK24.55
Maria KongsbergTyrving IL32.48
Eline Noelia LarsenVarteig OL49.15
Enya Marie LarsenVarteig OL56.52
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll24.52
Mira LundsrudOK Moss52.07
Assar LöwegrenIFK Göteborg Orientering42.15
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering34.28
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering34.38
Ida MoldestadLillomarka OL44.14
Jakob MoldestadLillomarka OL43.15
Elias MolundTyrving IL26.35
Ruben Mydland HellandEgersund OK29.41
Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag49.10
Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll1.00.01
Trym Fuglseth OlsenAsker Skiklubb1.04.20
Matthew  ReichertLong Island Orienteering Club1.37.29
Selma Bergseng RindenLøten o-lag38.32
Henrik RisbråtheIndre Østfold OK30.17
Karoline Marie RyghHeming Orientering26.43
Mari Oraug RyghIL Koll28.39
Sturla SigurdssonStokke IL39.17
Håkon Gjessing SkjesetVang OL1.17.59
Julie Gjessing SkjesetVang OL48.35
Aksel SolbergFredrikstad SK23.22
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL29.12
Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering29.19
Ine StokkenesLarvik OK1.11.00
Ivo StokkenesLarvik OK1.11.22
Mathias SundbyLarvik OK50.48
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering29.50
Aron SöderlundKarlsbyhedens OK1.07.50
Thea TøråKristiansand OK1.02.58
Julie Hellerud ØpstadAsker Skiklubb1.18.38
Aslak Kvaase-WensaasLommedalens ILdiskvalifisert
Halvor Kvaase-WensaasLommedalens ILdiskvalifisert
Carl Goran StrutzEds SKdiskvalifisert
Ingrid BakkehøiNydalens SKikke startet
Tina BakkehøiNydalens SKikke startet
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orienteringikke startet
Magnus Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet
Sverre Øen LandstadNydalens SKikke startet
Simen Lian MortensenIL Kollikke startet
Lilja MartomaaEspoon Suuntaikke startet
Jens Hallvar NordstrandFreidigikke startet
Eskil Bergseng RindenLøten o-lagikke startet
Tryggve Svergja RustadRaumar Orienteringikke startet
Signe Drange RuudRøyken OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor