Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

Alnis-JNSC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Elza KuzeW 17-18 E (66)52.00+0.318.24
28Rihards KruminsM 19-20 E (46)1.24.03+15.488.08
Ralfs EizvertinsM 17-18 E (78)brutt
Signe SirmaW 19-20 E (36)ikke startet

ASCO Lugano

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Luca RizziM 19-20 E (46)ikke startet

Asker Skiklubb

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
7Henrik Fredriksen AasM 19-20 E (46)1.08.59+0.446.40
8Sander ArntzenM 19-20 E (46)1.09.29+1.146.43
15Lotte Jauhojärvi MarkussenW 19-20 E (36)59.34+4.158.38
20Synne StrandW 19-20 E (36)1.03.40+8.219.14
31Anna Øfsthus GravirW 17-18 E (66)1.00.54+9.259.51
37Felix FinsrudM 17-18 E (78)1.07.55+13.077.45
42Sondre YtterbøM 17-18 E (78)1.08.15+13.277.47

Bredaryds SOK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
3Axel ElmbladM 17-18 E (78)58.47+3.596.42
21Emil AuseliusM 19-20 E (46)1.19.05+10.507.39
Filip TrofastM 19-20 E (46)diskvalifisert

Byåsen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Ragnhild EideW 19-20 E (36)57.48+2.298.23
16Lene Berg HanssenW 19-20 E (36)59.39+4.208.39
20Petter Liabakk EriksenM 17-18 E (78)1.03.29+8.417.14

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Agnethe HasliW 19-20 E (36)1.21.14+25.5511.47

Czech junior team

36 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Adela VandasovaW 17-18 E (66)51.34+0.058.20
4Jana PekarovaW 17-18 E (66)51.39+0.108.21
6Tomas KrivdaM 19-20 E (46)1.08.54+0.396.40
9Vit HorcickaM 19-20 E (46)1.09.30+1.156.43
10Martin RoudnyM 19-20 E (46)1.09.37+1.226.44
10Eliska SieglovaW 19-20 E (36)59.18+3.598.36
11Jonas FenclM 19-20 E (46)1.09.47+1.326.45
11Lukáš RichtrM 17-18 E (78)1.02.49+8.017.10
11Roza VejrazkovaW 17-18 E (66)52.02+0.338.25
12Jonas GottsteinM 17-18 E (78)1.02.57+8.097.11
13Jan RuckerM 17-18 E (78)1.02.59+8.117.11
13Tereza ChrastovaW 17-18 E (66)58.48+7.199.30
14Tomas JanovskyM 17-18 E (78)1.03.05+8.177.12
14Magdalena SkachovaW 17-18 E (66)58.51+7.229.31
15Lukas LinkM 17-18 E (78)1.03.06+8.187.12
15Karolina BejvlovaW 17-18 E (66)58.55+7.269.32
16Jan NechanickyM 17-18 E (78)1.03.12+8.247.12
17Michaela DittrichovaW 17-18 E (66)59.06+7.379.33
18Barbora ChaloupskaW 19-20 E (36)1.00.07+4.488.43
18Adela RydlovaW 17-18 E (66)59.12+7.439.34
19Jana PeterovaW 19-20 E (36)1.03.28+8.099.12
23Martina OpalkovaW 19-20 E (36)1.04.18+8.599.19
23Katerina BlazkovaW 17-18 E (66)1.00.23+8.549.46
24Jan GajdaM 17-18 E (78)1.03.46+8.587.16
24Katerina GrycovaW 19-20 E (36)1.04.35+9.169.22
26Nikola ThynovaW 19-20 E (36)1.05.39+10.209.31
27Sebastian FilipekM 19-20 E (46)1.23.51+15.368.07
27Klara NechanickaW 19-20 E (36)1.05.44+10.259.32
28Anna KopeckaW 19-20 E (36)1.08.34+13.159.57
31Milan MalackaM 17-18 E (78)1.07.14+12.267.40
33Petra HoleckovaW 17-18 E (66)1.01.04+9.359.52
37Lucie KorpasovaW 17-18 E (66)1.01.37+10.089.58
49Ondrej PipekM 17-18 E (78)1.10.44+15.568.04
53Filip AdamekM 17-18 E (78)1.14.04+19.168.27
61Michal SvadlenaM 17-18 E (78)1.18.15+23.278.55
Jan RusinM 19-20 E (46)diskvalifisert
Tereza JanosikovaW 19-20 E (36)ikke startet

Dalaportens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
68Erik NilssonM 17-18 E (78)1.25.56+31.089.48

Domnarvets GoIF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
57Moa HjorthW 17-18 E (66)1.14.28+22.5912.02
59Emil BybergM 17-18 E (78)1.14.54+20.068.33
Clara AnderssonW 17-18 E (66)ikke startet
Elsa NilssonW 17-18 E (66)ikke startet

Don't Get Lost

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Christian MichelsenM 19-20 E (46)diskvalifisert

Eiker OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
41Oda Isnes TyseW 17-18 E (66)1.02.28+10.5910.06
60Solveig Moen LetmolieW 17-18 E (66)1.21.29+30.0013.11
Christine HoenW 17-18 E (66)brutt

Eksjö SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Wilma BerganderW 17-18 E (66)1.01.20+9.519.55
66Hugo JakobssonM 17-18 E (78)1.22.05+27.179.22

Estonian National Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Teele TelgmaW 19-20 E (36)1.12.06+16.4710.27

Fana IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Birk Bell LysakerM 17-18 E (78)1.07.38+12.507.43

Farum-Tisvilde OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
26Malte Kjær HemmingsenM 19-20 E (46)1.22.54+14.398.01
Lasse Falck WeberM 19-20 E (46)diskvalifisert

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
74Jens Øien KlosterM 17-18 E (78)1.41.13+46.2511.33

FK Boken

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Simon HardenM 19-20 E (46)1.25.03+16.488.13

Fossum IF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadW 19-20 E (36)55.198.01
2Erik Hæstad BjørnstadM 19-20 E (46)1.08.19+0.046.36
7Karen Hoel JomaasW 17-18 E (66)51.53+0.248.23
8Pernille KatlaW 19-20 E (36)57.01+1.428.16
15Erling HjermstadM 19-20 E (46)1.13.21+5.067.06
16Ota SkvorM 19-20 E (46)1.13.24+5.097.06
55Erlend BørliM 17-18 E (78)1.14.12+19.248.28
56Mikkel KatlaM 17-18 E (78)1.14.16+19.288.28
60Eivind Berner MyhreM 17-18 E (78)1.15.29+20.418.37
65Vebjørn Blom-HagenM 17-18 E (78)1.18.49+24.018.59
Einar MelsomM 19-20 E (46)diskvalifisert
Øyvind HjermstadM 19-20 E (46)brutt
Emil StørmerM 19-20 E (46)ikke startet
Sondre Zahl HagenM 17-18 E (78)ikke startet
Rikke Blakkestad IngesenW 19-20 E (36)ikke startet
Ingrid G. KvålsgardW 19-20 E (36)ikke startet

Fredrikstad SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Oliver Hagaseth MydskeM 19-20 E (46)2.02.02+53.4711.48
73Runar Saur ModahlM 17-18 E (78)1.36.12+41.2410.58
Kristoffer B. HelminsenM 17-18 E (78)brutt
Sondre OttesenM 17-18 E (78)brutt
Eirik BlågestadM 17-18 E (78)ikke startet
Mia Mathisen BekhusW 19-20 E (36)ikke startet
Adine Blakkestad IngesenW 17-18 E (66)ikke startet

Freidig

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
18Mats EidsmoM 19-20 E (46)1.16.34+8.197.24
18Lars SandstadM 17-18 E (78)1.03.22+8.347.14
19Oskar Spets StorhovM 19-20 E (46)1.16.37+8.227.25
21Håkon HolstadM 17-18 E (78)1.03.36+8.487.15
23Vegard KittilsenM 17-18 E (78)1.03.41+8.537.16
25Jonas GrønliM 17-18 E (78)1.04.38+9.507.22
36Kristian Fredrik LynumM 19-20 E (46)1.43.29+35.1410.01
Simen Spets StorhovM 17-18 E (78)brutt
Mikkel HoltM 17-18 E (78)ikke startet

Frol IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Tobias AlstadM 17-18 E (78)58.53+4.056.43
16Mari Kilskar GrevskottW 17-18 E (66)59.00+7.319.32

Ganddal IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Janne Tjørhom AasheimW 17-18 E (66)51.44+0.158.22
7Clemens Sundby ØxnevadM 17-18 E (78)59.00+4.126.44
32Tobias RøddeM 17-18 E (78)1.07.19+12.317.41
71Markus Andreas BreivoldM 17-18 E (78)1.34.03+39.1510.44
72Ole Kristian TaksdalM 17-18 E (78)1.34.08+39.2010.44
Ingrid LamarkW 17-18 E (66)ikke startet

Garingal Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Duncan CurrieM 19-20 E (46)brutt

Gjø-Vard OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Kristine KravdalW 17-18 E (66)1.03.09+11.4010.13

Göteborg Majorna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
40Viktor Jellvert BörjesonM 17-18 E (78)1.08.13+13.257.47
43Arvid AronssonM 17-18 E (78)1.08.17+13.297.47

Hadeland OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Ingeborg RognstadW 17-18 E (66)59.33+8.049.38

Halden SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Idun Kristine Felde OlaussenW 19-20 E (36)1.04.12+8.539.19
36Jakob TorgersenM 17-18 E (78)1.07.42+12.547.43
Niels Christian HellerudM 19-20 E (46)diskvalifisert
Karoline AuneW 19-20 E (36)ikke startet
Hedda Raadal BjørloW 19-20 E (36)ikke startet

Hamar OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
6Anine LomeW 19-20 E (36)55.59+0.408.07

Haugesund IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Sigurd Paulsen VieM 17-18 E (78)58.51+4.036.43

Hedrum OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Sindre R HoltM 19-20 E (46)1.10.07+1.526.47
38Viljan van RaaijM 17-18 E (78)1.08.09+13.217.46
Henrik R HoltM 17-18 E (78)brutt

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
23Matias SalonenM 19-20 E (46)1.20.35+12.207.48

Heming Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Hanna Eckhardt AndersenW 17-18 E (66)51.43+0.148.22
29Bjørn Anders FlågenM 19-20 E (46)1.24.42+16.278.11
41Magnus Eide-FredriksenM 17-18 E (78)1.08.14+13.267.47
42Malene Teresia JebsenW 17-18 E (66)1.02.32+11.0310.07
51Kristian ØstermannM 17-18 E (78)1.10.52+16.048.05
52August Syrdal ØenM 17-18 E (78)1.13.24+18.368.22
Kasper FosserM 19-20 E (46)ikke startet
Henrik ReuschM 17-18 E (78)ikke startet

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
47Alma HjertbergW 17-18 E (66)1.03.04+11.3510.12

IFK Göteborg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Søren Thrane ØdumM 17-18 E (78)58.45+3.576.42

IFK Göteborg Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Thea FagerströmW 17-18 E (66)1.00.40+9.119.48

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Sivert Møklegård PihlM 17-18 E (78)1.02.27+7.397.07

IK Hakarpspojkarna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hilda Holmqvist JohanssonW 17-18 E (66)51.298.19
3Isa EnvallW 19-20 E (36)55.25+0.068.02
11Sara GranstedtW 19-20 E (36)59.22+4.038.36
25Annika SimonsenW 19-20 E (36)1.04.47+9.289.24
Alma Holmqvist JohanssonW 17-18 E (66)ikke startet

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Scott JuvikM 19-20 E (46)1.19.56+11.417.44
31Eli Fjellbirkeland JohannesenW 19-20 E (36)1.11.33+16.1410.23
Mari Fjellbirkeland JohannesenW 17-18 E (66)diskvalifisert

Indre Østfold OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
62Gea Øiseth BedinW 17-18 E (66)1.38.04+46.3515.52

Järfälla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Oskar EdvardssonM 19-20 E (46)1.09.52+1.376.45
63Sofia EdvardssonW 17-18 E (66)1.39.53+48.2416.09

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Lukas OlmM 19-20 E (46)brutt

Kolbotn og Skimt OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
64Isabel HandstangerW 17-18 E (66)1.40.14+48.4516.13

Kongsberg OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
14Marlin HaavengenW 19-20 E (36)59.30+4.118.38
17Vetle DrageM 17-18 E (78)1.03.14+8.267.13
24Ingvild LangeggenW 17-18 E (66)1.00.26+8.579.46
51Tale StrandW 17-18 E (66)1.04.31+13.0210.26
Åsne HaavengenW 17-18 E (66)diskvalifisert
Rolf Trygve HaugM 17-18 E (78)ikke startet

Konnerud IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Jørgen BaklidM 19-20 E (46)1.08.37+0.226.38
8Anniken RanvikW 17-18 E (66)51.56+0.278.24
24Aslak HeimdalM 19-20 E (46)1.21.01+12.467.50
40Andrea RanvikW 17-18 E (66)1.02.22+10.5310.05
44Nora Småge HilsenW 17-18 E (66)1.02.50+11.2110.10
Thea Sildnes BaklidW 19-20 E (36)ikke startet
Jenny BaklidW 17-18 E (66)ikke startet
Amanda Skyttersæter SaugerudW 17-18 E (66)ikke startet

Korsnärs IF OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Tilda GolsäterW 17-18 E (66)1.00.36+9.079.48

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Marius AurebekkM 19-20 E (46)1.08.50+0.356.39
12Sebastian DalandM 19-20 E (46)1.09.49+1.346.45
43Christiane Ruud BøckmanW 17-18 E (66)1.02.45+11.1610.09
62David RundeM 17-18 E (78)1.18.35+23.478.58
63Erlend Odd BergeM 17-18 E (78)1.18.38+23.508.58

Larvik OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
55Ida Sofie HjortlandW 17-18 E (66)1.09.22+17.5311.13

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
31Elias Skjolden SørensenM 19-20 E (46)1.28.43+20.288.35
32Kristian Markhus BrekkeM 19-20 E (46)1.31.40+23.258.52
54Ingrid BlindheimW 17-18 E (66)1.09.12+17.4311.11

Linköpings OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
39Emanuel HerberthsonM 17-18 E (78)1.08.11+13.237.47

Markbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Felix AxelssonM 19-20 E (46)1.08.156.36

Nidarøst OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johannes LangaasM 17-18 E (78)diskvalifisert
Stine AuneW 17-18 E (66)ikke startet
Hanne Helmine RogstadW 17-18 E (66)ikke startet

NTNUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
13Ane DyrkornW 19-20 E (36)59.28+4.098.37
August Asheim BirkelandM 19-20 E (46)ikke startet
Thea DyrkornW 19-20 E (36)ikke startet
Signe Bredholt JørgensenW 19-20 E (36)ikke startet

Nydalens SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Ragne WiklundW 19-20 E (36)55.22+0.038.02
3Lukas LilandM 19-20 E (46)1.08.35+0.206.38
3Marie LilandW 17-18 E (66)51.38+0.098.21
12Oda ScheeleW 17-18 E (66)58.40+7.119.29
20Marte Madslien BakkenW 17-18 E (66)1.00.15+8.469.44
45Yngvild Langedal BreivikW 17-18 E (66)1.02.57+11.2810.11
46Kornelius Kriszat-LøvfaldM 17-18 E (78)1.08.27+13.397.48
46Ea LunøeW 17-18 E (66)1.02.59+11.3010.11
47Tobias EspedalM 17-18 E (78)1.08.29+13.417.49
Lars Young VikM 17-18 E (78)brutt
Elias JonssonM 19-20 E (46)ikke startet
Halvor Tørnqvist HaldenM 17-18 E (78)ikke startet

Nyköpings OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Albin FalkM 17-18 E (78)ikke startet

OJura

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
53Alina NiggliW 17-18 E (66)1.05.23+13.5410.34

OK Azuolas

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
67Augusts VeldeM 17-18 E (78)1.23.15+28.279.30

OK Djerf

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
50Rasmus PetterssonM 17-18 E (78)1.10.46+15.588.04

Ok Kåre

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
28Karl GranathM 17-18 E (78)1.05.04+10.167.25
Tove RingiW 17-18 E (66)ikke startet

OK Moss

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
21Aurora GjølsjøW 19-20 E (36)1.04.07+8.489.18
61Marie Lindløv JensenW 17-18 E (66)1.38.03+46.3415.51

OK Orion

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Isak OlssonM 17-18 E (78)ikke startet

OK Ravinen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
54Martin RinnbäckM 17-18 E (78)1.14.08+19.208.27
Amanda KarlssonW 19-20 E (36)diskvalifisert

OK Skøynar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
70Hallvar HallanM 17-18 E (78)1.32.21+37.3310.32

OL Trollelg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
20Anders HaugskottM 19-20 E (46)1.16.40+8.257.25
39Frida HaugskottW 17-18 E (66)1.02.11+10.4210.03

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Oliver ØstbyM 17-18 E (78)1.03.39+8.517.15
45Jakob HjelsethM 17-18 E (78)1.08.23+13.357.48
57Vetle MathisenM 17-18 E (78)1.14.36+19.488.30
Morten Krona HaflanM 17-18 E (78)diskvalifisert

OLG Regensburg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Riccardo CasanovaM 19-20 E (46)1.35.06+26.519.12
34Philipp SchwarckM 19-20 E (46)1.37.48+29.339.28

Oppsal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
36Tina KallesonW 17-18 E (66)1.01.28+9.599.56
Amélie AamodtW 17-18 E (66)ikke startet
Ane Sofie KroghW 17-18 E (66)ikke startet

Porsgrunn OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Hanne VassendW 19-20 E (36)59.59+4.408.42
52Elise AusenW 17-18 E (66)1.04.38+13.0910.27
69Halvard KornmoM 17-18 E (78)1.27.09+32.219.56

Raumar Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
30Kristine Eide RappW 17-18 E (66)1.00.51+9.229.50
44Øistein Fagerli NæssM 17-18 E (78)1.08.21+13.337.48
48Gaute FosstveitM 17-18 E (78)1.10.16+15.288.01

Rånäs OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
58Oskar SundblomM 17-18 E (78)1.14.51+20.038.32

Saldus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
33Emils ZernisM 17-18 E (78)1.07.33+12.457.42

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Cornelius BjørkM 17-18 E (78)58.49+4.016.42
75Jonas EikåsM 17-18 E (78)1.51.05+56.1712.40

Sjövalla FK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
22Märta LjungbergW 17-18 E (66)1.00.17+8.489.45

Snättringe SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
Johan CallebergM 17-18 E (78)ikke startet

Stavanger Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Sara Nystrøm OlsenW 17-18 E (66)1.00.27+8.589.46

Stora Tuna OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Viktor SvenskM 17-18 E (78)54.486.15
8Mattias ÖstbergM 17-18 E (78)1.00.42+5.546.55
27Jonas CarlssonM 17-18 E (78)1.05.02+10.147.25

Sturla, IF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
19Mathias Skourup RognebakkeM 17-18 E (78)1.03.26+8.387.14
26Johan Kristian UndelandM 17-18 E (78)1.04.43+9.557.23
34Malene InstanesW 17-18 E (66)1.01.07+9.389.53
48Iselin SørensenW 17-18 E (66)1.03.05+11.3610.12
56Ine InstanesW 17-18 E (66)1.10.11+18.4211.21
76Sigurd SmemoM 17-18 E (78)2.01.33+1.06.4513.52

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
38Kajsa Carlsson WallumW 17-18 E (66)1.01.52+10.2310.00

Södertälje-Nykvarn Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Amanda KleijnW 19-20 E (36)55.49+0.308.06
30David BorgM 17-18 E (78)1.07.13+12.257.40

Søllerud OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Mathilde Smedegaard MadsenW 17-18 E (66)1.00.27+8.589.46

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
37Knut KyrkjebøM 19-20 E (46)1.48.01+39.4610.27

Tynset IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
34Ane Ingeborg KalbækkenW 19-20 E (36)1.15.14+19.5510.55

Tyrving IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
27Mina JørgensenW 17-18 E (66)1.00.28+8.599.47
59Iris HolstW 17-18 E (66)1.16.24+24.5512.21
Styrk Hundseid KamsvågM 19-20 E (46)diskvalifisert
Stella HolmboeW 17-18 E (66)brutt
Ådne SkjærsteinM 17-18 E (78)ikke startet

Vang OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
17Njaal Ellegaard MelbyM 19-20 E (46)1.14.15+6.007.11
Even LindaasM 19-20 E (46)brutt
Jostein Svaland DaleM 19-20 E (46)ikke startet
Eskil FrøislandM 19-20 E (46)ikke startet

Varegg Fleridrett

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
49Tora Aasheim NymarkW 17-18 E (66)1.03.08+11.3910.12
64Erik Nymo BohneM 17-18 E (78)1.18.47+23.598.59
Eirunn Husby NordstadW 17-18 E (66)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Anders VestølM 17-18 E (78)1.02.41+7.537.09

Verdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Sigrid Vehus SkjerveW 19-20 E (36)1.12.05+16.4610.27

Vompatti OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
9Hanna WeyW 17-18 E (66)51.58+0.298.24
12Katja BrütschW 19-20 E (36)59.25+4.068.37
21Annick MeisterW 17-18 E (66)1.00.16+8.479.45
29Joelle MeisterW 19-20 E (36)1.10.05+14.4610.10
30Flurina BieriW 19-20 E (36)1.11.16+15.5710.20
35Andrin WeyM 19-20 E (46)1.39.00+30.459.35

Västerbergslagens OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Henry SvensM 17-18 E (78)1.07.40+12.527.43
Henrik PetrisiM 17-18 E (78)ikke startet

Växjö OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Isac EricssonM 19-20 E (46)1.22.35+14.207.59
Gustav RuneforsM 19-20 E (46)diskvalifisert

Østmarka OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
32Ingrid Marie Stubban HygenW 17-18 E (66)1.00.58+9.299.51
58Alexandra LinløkkenW 17-18 E (66)1.14.59+23.3012.07

Åmåls OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Johanna Källvik-LeufvénW 19-20 E (36)55.34+0.158.03
7Erika Källvik-LeufvénW 19-20 E (36)56.56+1.378.15

Ås-NMBU Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Nils TveiteM 17-18 E (78)1.06.55+12.077.38

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor