Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

W 19-20 E

6 890 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF55.19
2Ragne WiklundNydalens SK55.22+0.03
3Isa EnvallIK Hakarpspojkarna55.25+0.06
4Johanna Källvik-LeufvénÅmåls OK55.34+0.15
5Amanda KleijnSödertälje-Nykvarn Orientering55.49+0.30
6Anine LomeHamar OK55.59+0.40
7Erika Källvik-LeufvénÅmåls OK56.56+1.37
8Pernille KatlaFossum IF57.01+1.42
9Ragnhild EideByåsen IL57.48+2.29
10Eliska SieglovaCzech junior team59.18+3.59
11Sara GranstedtIK Hakarpspojkarna59.22+4.03
12Katja BrütschVompatti OK59.25+4.06
13Ane DyrkornNTNUI59.28+4.09
14Marlin HaavengenKongsberg OL59.30+4.11
15Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb59.34+4.15
16Lene Berg HanssenByåsen IL59.39+4.20
17Hanne VassendPorsgrunn OL59.59+4.40
18Barbora ChaloupskaCzech junior team1.00.07+4.48
19Jana PeterovaCzech junior team1.03.28+8.09
20Synne StrandAsker Skiklubb1.03.40+8.21
21Aurora GjølsjøOK Moss1.04.07+8.48
22Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1.04.12+8.53
23Martina OpalkovaCzech junior team1.04.18+8.59
24Katerina GrycovaCzech junior team1.04.35+9.16
25Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna1.04.47+9.28
26Nikola ThynovaCzech junior team1.05.39+10.20
27Klara NechanickaCzech junior team1.05.44+10.25
28Anna KopeckaCzech junior team1.08.34+13.15
29Joelle MeisterVompatti OK1.10.05+14.46
30Flurina BieriVompatti OK1.11.16+15.57
31Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1.11.33+16.14
32Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1.12.05+16.46
33Teele TelgmaEstonian National Team1.12.06+16.47
34Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF1.15.14+19.55
35Agnethe HasliBækkelagets SK1.21.14+25.55
Amanda KarlssonOK Ravinendiskvalifisert
Karoline AuneHalden SKikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet
Thea DyrkornNTNUIikke startet
Rikke Blakkestad IngesenFossum IFikke startet
Tereza JanosikovaCzech junior teamikke startet
Signe Bredholt JørgensenNTNUIikke startet
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet
Signe SirmaAlnis-JNSCikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor