Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 5
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

Beginner

2 220 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Wilmer AxenborgGöteborg Majorna OK24.3811.05
Niklas BakkeLøten o-lag43.1419.28
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering32.4814.46
Arvid BorgLerums SOK36.0816.16
Petter Brenna-LundNittedal OL37.5017.02
Max CliffordsonTolered-Utby OL44.3820.06
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering16.307.25
Mari Mørk FurunesGjø-Vard OL51.1523.05
Oda Mørk FurunesGjø-Vard OL51.1623.05
Agnar JohannessenNOTEAM57.1525.47
Fabian JohannessenKristiansand OK29.5313.27
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK30.2413.41
Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL34.1215.24
Aslak Kvaase-WensaasLommedalens IL19.078.36
Halvor Kvaase-WensaasLommedalens IL19.048.35
Meret LemmelLuxOC58.2126.17
Hans Georg LeopolderIL Koll1.29.1840.13
Åse Helen Myklebust LeopolderIL Koll53.1623.59
Magnus LestebergKongsberg OL22.039.55
Ida  Lindseth HartmannRøyken OL45.5320.40
Mathias Lindseth HartmannRøyken OL1.16.0834.17
Linnea LöfgrenStångenäs AIS37.0716.43
Assar LöwegrenIFK Göteborg25.1411.21
Lilja MartomaaEspoon Suunta33.4715.13
Dyre Stokke MeenÅs-NMBU Orientering25.2111.25
Erlend Stokke MeenÅs-NMBU Orientering36.5916.39
Ruben Mydland HellandEgersund OK27.1612.16
Eskil Bergseng RindenLøten o-lag48.3921.54
Selma Bergseng RindenLøten o-lag32.0714.28
Signe Drange RuudRøyken OL45.5720.41
Mari Oraug RyghIL Koll21.099.31
Assar SandHalden SK35.0615.48
Sixten SandHalden SK22.5610.19
Sturla SigurdssonStokke IL42.2019.04
Håkon Gjessing SkjesetVang OL1.02.1228.01
Julie Gjessing SkjesetVang OL39.0917.38
Aksel SolbergFredrikstad SK21.249.38
Filip SolbergNOTEAM32.3214.39
Jakob SternerSträngnäs-Malmby OL33.2115.01
Edvin StjernlöfIFK Göteborg Orientering31.4914.19
Emil StorvollÅs-NMBU Orientering38.1417.13
Mathias SundbyLarvik OK32.0914.28
Elvira SvenskTjällmo-Godegårds OK19.518.56
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering24.1810.56
Tobias TøråKristiansand OK42.1519.01
Ludvig AxenborgGöteborg Majorna OKbrutt
Sindre Nikolai HolmboeTyrving ILbrutt
Elise HaugeSarpsborg OLikke startet

W -10

2 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK32.2715.22
Hedvig GrahnIFK Göteborg Orientering25.3912.09
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK29.3714.02
Elsie HördegårdhIFK Göteborg Orientering19.399.18
Julie Økern HågårdKonnerud IL39.3318.44
Anaïs MazyCO Liege26.5112.43
Vigdis SigurdsdottirStokke IL23.0310.55
Sereina SnerthammerKristiansand OK29.5514.10
Alina TiemannOLG Stäfa39.1818.37
Louna VialardOrientation Passion Avignon26.4012.38

W 11-12

2 250 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK16.447.26
2Jenny DanevadFredrikstad SK17.50+1.067.55
3Felicia PerssonHelsingborgs SOK19.30+2.468.40
4Hilma DalinOk Kåre19.54+3.108.50
5Izabella LjungbergOK Tyr20.13+3.298.59
6Maja MasesStora Tuna OK20.17+3.339.00
7Signe ForsbergSkogslöparna21.00+4.169.20
8Signe EskilssonIK Hakarpspojkarna21.44+5.009.39
9Evelina BjörkmanKungälvs OK22.10+5.269.51
10Juliane BurgmairOLG Regensburg23.31+6.4710.27
11Julie Mydland HellandEgersund OK23.40+6.5610.31
12Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK24.17+7.3310.47
13Daniella GjoneSandefjord OK24.46+8.0211.00
14Synne Syversen GihleOppsal Orientering25.43+8.5911.25
15Elise RenardKongsberg OL25.45+9.0111.26
16Sofia ÖhlundIK Hakarpspojkarna26.11+9.2711.38
17Minna Sofie WingstedtHalden SK27.02+10.1812.00
18Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering27.59+11.1512.26
19Tuva HenricssonOK Tyr28.50+12.0612.48
20Lova JohanssonFK Friskus-Varberg30.27+13.4313.32
21Ronja Götsch IversenIL BUL-Tromsø30.28+13.4413.32
22Erle Elise WoldOK Moss32.35+15.5114.28
23Sofie Holm NedrebøOK Moss33.09+16.2514.44
24Vika ZhuravlevaHalden SK34.42+17.5815.25
25Rachel CottingOLG Stäfa36.06+19.2216.02
26Ingrid Merete JebsenHeming Orientering36.28+19.4416.12
27Iben Johansen-BarliOppsal Orientering36.30+19.4616.13
28Laura TiemannOLG Stäfa36.38+19.5416.16
29Alice CarlqvistFK Friskus-Varberg37.38+20.5416.43
30Tereza Ester KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave37.48+21.0416.48
31Johanne BergLøten o-lag39.46+23.0217.40
32Elly EinarssonKungälvs OK50.16+33.3222.20
33Lufei TanLearnjoy Sports57.38+40.5425.36
Astrid ReuschHeming Orienteringikke startet
Emma Aune JakobsenOK Mossikke startet

W 17-18

3 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma ErikssonEksjö SOK32.228.43
2Júlia NédaTTE Tipo Tájfutó és Környezetv35.39+3.179.36
2Natalja NiggliOJura35.39+3.179.36
4Hanna JohannessonRonneby OK37.12+4.5010.01
5Julia RangertIK Hakarpspojkarna38.12+5.5010.17
6Elin MartanovaSlavia Liberec38.20+5.5810.19
7Ines SchikoraOLG Regensburg39.57+7.3510.46
8Kayla RitzenthalerTSV Jetzendorf40.31+8.0910.55
9Amanda JanssonOK Djerf41.09+8.4711.05
10Jasmin HertelOLG Regensburg41.25+9.0311.09
11Sofia DjerfVästerbergslagens OL41.37+9.1511.13
12Thea SvenssonIK Vikings OK42.12+9.5011.22
13Klara HöglundEksjö SOK43.00+10.3811.35
14Katrin HertelOLG Regensburg43.35+11.1311.44
15Evangelina DyaksovaKARLAK46.16+13.5412.28
16Berthe TesloHadeland OL47.07+14.4512.41
17Ylva JohanssonOK Djerf47.57+15.3512.55
18Maria KølbækAarhus 1900 Orientering52.44+20.2214.12
19Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK1.05.45+33.2317.43
20Elsa ForsgrenVästerbergslagens OL1.08.20+35.5818.25
Anna Austad SveenRaumar Orienteringdiskvalifisert
Alma GustafssonSOK Anebydiskvalifisert
Alma SandVästerbergslagens OLikke startet
Tove RingiOk Kåreikke startet
Alva RyttherVästerbergslagens OLikke startet
Ffion JonesSugar Loaf OKikke startet

W 19-20

3 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuuli HeikkiläLynx34.008.41
2Johanna NilssonKungälvs OK37.29+3.299.35
3Moa WestbladOK Ravinen38.03+4.039.43
4Frida JohanssonOK Djerf42.50+8.5010.57
5Zoé VillarCOSE45.24+11.2411.36
6Sophie KrausOLG Regensburg45.30+11.3011.38
7Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL45.37+11.3711.40
8Eadaoin McCavanaGreatEasternNavigators45.50+11.5011.43
9Minhuei HuangMoxina OK46.08+12.0811.47
10Elise VanelTout Azimut Fameck47.22+13.2212.06
11Lehner MareiOLG Regensburg47.49+13.4912.13
12Sintija OzolaZVOC51.08+17.0813.04
Linn Mei WaalerMåren OKikke startet

W 21-

3 970 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johanna HulkkonenKoovee32.358.12
2Evelina EricssonSöders-Tyresö40.50+8.1510.17
3Emilie WestinNydalens SK45.43+13.0811.30
4Elizaveta ReshetniakST446.04+13.2911.36
5Martha Kalvig SkoganNydalens SK47.30+14.5511.57
6Iva KosarkovaCzech junior team48.53+16.1812.18
7Sara EggerOLV Hindelbank49.57+17.2212.34
8Wakana MiyamotoKeiyoOL50.55+18.2012.49
9Yiching HuangMoxina OK53.27+20.5213.27
10Johanna RagvaldOK Linné54.54+22.1913.49
11Sabine WareykaOJE Wappler55.59+23.2414.06
12Tonje PihlOK Roskilde56.07+23.3214.08
13Hege Holth RekaaRøyken OL1.03.10+30.3515.54
14Sylvia Yuet Ling LauOKOK Zone1.07.14+34.3916.56
15Katarina HammasVäsby OK1.07.35+35.0017.01
16Vilde Brabrand UrfjellIL Imås1.12.28+39.5318.15
Debora EggerOLV Hindelbankikke startet
Cecilia DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Marit Wenseth KureBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

W 35-

3 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida SvanbergRøyken OL43.5611.22
2Marika HagelbergOk Kåre44.09+0.1311.26

W 40-

3 590 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida HördegårdhIFK Göteborg Orientering30.348.30
2Linda NordinEksjö SOK30.50+0.168.35
3Veronica LundOK Kolmården31.39+1.058.48
4Reda VeldeOK Azuolas32.25+1.519.01
5Hanna PerssonGöteborg Majorna OK32.48+2.149.08
6Sara TimnerSundsvalls OK36.05+5.3110.03
7Annika BjörkOK Linné37.04+6.3010.19
8Ingrid AlexanderssonStora Tuna OK37.28+6.5410.26
9Karoline BredlandKongsberg OL38.01+7.2710.35
10Marie-Louise StjernlöfIFK Göteborg Orientering38.47+8.1310.48
11Bente KonstOL Tønsberg og omegn38.50+8.1610.49
12Pernille BuchOK GORM39.14+8.4010.55
13Therese DahlströmOK Alehof39.31+8.5711.00
14Silvia ShandurkovaUzana40.48+10.1411.21
15Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.03+10.2911.26
16Daria NiggliOJura41.50+11.1611.39
17Silje SyversenOppsal Orientering41.55+11.2111.40
18Kerina LakeSugar Loaf OK42.23+11.4911.48
19Jitka SvobodovaUSK Prague42.59+12.2511.58
20Marie DesrumauxVilleneuve d'Ascq Lille Métrop43.23+12.4912.05
21Åsa CliffordsonTolered-Utby OL44.04+13.3012.16
22Sandra HanssonFrölunda OL45.08+14.3412.34
23Marion BüchliOLG Suhr49.15+18.4113.43
24Daniela MartanovaSlavia Liberec49.22+18.4813.45
25Linn Carina DalandKristiansand OK1.00.25+29.5116.49
26Agnes SadzotCO Liege1.04.18+33.4417.54
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SKikke startet
Natalia FeyEspoon Suuntaikke startet

W 45-

2 980 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL26.599.03
2Malin SvenssonOK Orion28.22+1.239.31
3Jenny HåkanssonOK Orion28.38+1.399.36
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK29.39+2.409.56
5Sanna NymalmPargas IF30.05+3.0610.05
6Britta FismenFossum IF30.15+3.1610.09
7Sara MathisenPorsgrunn OL31.17+4.1810.29
8Guro HarstadHeming Orientering31.46+4.4710.39
9Line NybakkenEspoon Suunta31.47+4.4810.39
10Martina KarlssonOK Vilse 8732.01+5.0210.44
11Lenka KamenickaSK OS Nove Mesto na Morave32.08+5.0910.46
12Marina AxelssonMarkbygdens OK33.29+6.3011.14
13Malin WidelundOk Kåre33.39+6.4011.17
14Odile PerrinNature Orientation Saint Etien36.49+9.5012.21
15Milda ØhlckersTyrving IL36.52+9.5312.22
16Ann Elin FlågenHeming Orientering37.16+10.1712.30
17Susanne GrahnGamleby OK38.22+11.2312.52
18Ulrika ForsbergOK Ravinen38.47+11.4813.00
19Cathy McCombAustralopers Orienteering Club38.55+11.5613.03
20Vibeke ØyeIL Gular40.48+13.4913.41
21Isabelle VillarCOSE42.01+15.0214.05
22Frey SilviaWoodchucks42.41+15.4214.19
23Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering46.03+19.0415.27 Last ned GPS-spor i gpx-format
24Pascale MiailheOrientation Passion Avignon47.18+20.1915.52
25Malin JohanssonFK Friskus-Varberg47.49+20.5016.02
26Maria EdvardssonJärfälla OK49.37+22.3816.38
27Annika BechtelFK Friskus-Varberg53.10+26.1117.50
28Karin JohanssonLunds OK53.33+26.3417.58
29Flavia SpinelliASCO Lugano54.52+27.5318.24
30Pinar BasolTäby OK56.56+29.5719.06
31Stina BorängSnättringe SK59.03+32.0419.48
32Keiko ArataIruma-Shi OLC1.00.53+33.5420.25
33Kerstin BuchackerCO Liege1.01.14+34.1520.32
34Elisabet WirtzLuxOC1.01.55+34.5620.46
35Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.02.23+35.2420.56
36Maria HjorthDomnarvets GoIF1.02.55+35.5621.06
37Marie AnebreidMullsjö SOK1.05.36+38.3722.00
38Franziska LemmelLuxOC1.39.59+1.13.0033.33
Wenche EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Anne NilsenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Anne Guro NøklebyRingerike OLikke startet
Eli Ringstad LienGjø-Vard OLikke startet
Marie LindbladOK Djerfikke startet
Mervi PötryKalevan rastiikke startet

W 50-

2 810 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anette GranstedtIK Hakarpspojkarna25.128.58
2Mona LomeHamar OK25.48+0.369.10
3Rine HanssenByåsen IL29.17+4.0510.25
4Anita Sørensen DrageKongsberg OL30.00+4.4810.40
5Hilda ØfsthusAsker Skiklubb30.30+5.1810.51
6Susanna DjurstedtEksjö SOK30.55+5.4311.00
7Marianne NjåsteinTyrving IL32.02+6.5011.23
8Tove AasheimVaregg Fleridrett32.21+7.0911.30
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb32.41+7.2911.37
9Arnhild U. BråtenVegårshei IL32.41+7.2911.37
11Gaby Aebersoldol.biel.seeland33.00+7.4811.44
12Lena MasesStora Tuna OK33.10+7.5811.48
13Tove HeimdalKonnerud IL33.48+8.3612.01
14Johanna PurrerULU'S REISEWELT34.23+9.1112.14
15Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering35.33+10.2112.39
16Sabrina MeisterOLG Dachsen35.34+10.2212.39
17Petra WältiSWISS O TOURS35.46+10.3412.43
18Brigitte GrobULU'S REISEWELT35.50+10.3812.45
19Tone SkramRøyken OL36.34+11.2213.00
20Nora SkauenTyrving IL36.44+11.3213.04
21Ianka EvansBrown team37.24+12.1213.18
22Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK38.13+13.0113.36
23Kristin Sæthre SørensenSturla, IF40.17+15.0514.20
24Woo AllenBAOC40.20+15.0814.21
25Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL40.48+15.3614.31
26Jeanette LarssonFK Friskus-Varberg41.09+15.5714.38
27Kari MadslienNydalens SK42.33+17.2115.08
28Elisabet ElmertoftNorbergs OK44.11+18.5915.43
29Agnes SegondyTout Azimut Fameck45.01+19.4916.01
30Hilde VassendPorsgrunn OL46.04+20.5216.23
31Toini SkyttersæterKonnerud IL46.18+21.0616.28
32Elvina IvanovaBrown team46.35+21.2316.34
33Kerstin MitchellHOC49.28+24.1617.36
34Kirsten MøllerSøllerød OK51.21+26.0918.16
35Jartrud SteinsliØstmarka OK51.22+26.1018.16
36Corinne StäubleOLG Regio Olten52.43+27.3118.45
37Alexandra CoelhoGD4Caminhos52.54+27.4218.49
38Stine ArntzenSandefjord OK54.33+29.2119.24
39Iben MaagSøllerød OK57.00+31.4820.17
40Kathrine LunøeNydalens SK57.32+32.2020.28
41Masja van de VenKOVZ59.34+34.2221.11
42Laurence BeauvirCRCO1.04.30+39.1822.57
43Clare LinesSouthdowns Orienteers1.19.18+54.0628.13
44Margarita TodorovaBrown team1.40.00+1.14.4835.35
Lena BrobergSnättringe SKdiskvalifisert
Isa HeggedalKonnerud ILikke startet
Anne Marit BjergaardNydalens SKikke startet
Ingvild MulenKristiansand OKikke startet
Hanne-Kristin Bjerknes KvarmeSturla, IFikke startet

W 55-

2 810 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti HovFossum IF31.2311.10
2Unn Hilde HeggedalKongsberg OL32.56+1.3311.43
3Kjersti RønningHamar OK33.06+1.4311.46
4Ingrid SvenssonStora Tuna OK33.22+1.5911.52
5Tone HollowellOK Tyr33.34+2.1111.56
6Alice BedwellSugar Loaf OK34.40+3.1712.20
7Heidi SchatvetNotodden OL35.12+3.4912.31
8Eli Marie WiigPorsgrunn OL35.16+3.5312.33
9Maritta KymäläinenTampereen Pyrintö35.18+3.5512.33
10Ragnhild HaldKristiansand OK35.20+3.5712.34
11Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering35.57+4.3412.47
12Priska GautschiSWISS O TOURS36.38+5.1513.02
13Vanja StaffOL Toten-Troll36.49+5.2613.06
14Ann Karin TjørhomGanddal IL37.07+5.4413.12
15Anette LantzOK Österåker37.25+6.0213.18
16Anne DanielsenNydalens SK37.46+6.2313.26
17Kate O'SullivanSugar Loaf OK37.49+6.2613.27
18Marketa GrahamOttawa Orienteering39.00+7.3713.52
19Brigitte Howald-StreitWoodchucks39.26+8.0314.01
20Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering40.06+8.4314.16
21Nina-Beate LiabakkByåsen IL40.28+9.0514.24
22Jaana EronenPihkaniskat41.02+9.3914.36
23Lena SwartzOK Orion41.17+9.5414.41
24Judith WoodPendle Forest Orienteers41.26+10.0314.44
25Lotta StigsdotterIF Hagen41.58+10.3514.56
26Hege FjellbirkelandIL Gular42.06+10.4314.58
27Maria SkogsbergMariestads Friluftsklubb42.30+11.0715.07
28Lena ArnoldssonMullsjö SOK42.40+11.1715.11
29Susanne LuescherStora Tuna OK43.05+11.4215.19
30Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF43.07+11.4415.20
31Ann NyströmIF Hagen43.43+12.2015.33
32Chieko MiyamotoKeiyoOL44.36+13.1315.52
33Jana TichaSJH Jind¿ich¿v Hradec44.37+13.1415.52
34Elisabeth StrandhagenGöteborg Majorna OK45.05+13.4216.02
35Margrete EngzeliusAsker Skiklubb45.49+14.2616.18
36Anne DahlNydalens SK46.36+15.1316.35
37Barbara LehmannOLG Herzogenbuchsee47.25+16.0216.52
38Merja MyllysLounais-Hämeen Rasti47.48+16.2517.00
39Heather WoodGreatEasternNavigators47.51+16.2817.01
40Ingrid RavnanOL Toten-Troll49.05+17.4217.28
41Barbara Egger-ZulaufOLV Hindelbank49.41+18.1817.40
42Tilkin HedwigeCO Liege51.12+19.4918.13
43Lena RunessonOK Vivill51.24+20.0118.17
44Jolanda WehrliSWISS O TOURS51.48+20.2518.26
45Elisabeth OppligerOLV Hindelbank52.01+20.3818.30
46Mervi VäänänenOulun Tarmo56.33+25.1020.07
47Elena LippertVKO59.47+28.2421.16
48Mary O'ConnellThree Rock OC59.53+28.3021.18
49Kari ChristiansenSandefjord OK1.05.25+34.0223.16
50Laurence ChampignyACA Aix en Provence1.13.36+42.1326.11
51Anne Karin RibeKristiansand OK1.14.18+42.5526.26
52Nicola StevensBOK1.18.19+46.5627.52
53Lai Kuen Candy ChuiALEXSON ORIENTEERING CLUB1.29.13+57.5031.44
54Wing See AuOAHK1.35.33+1.04.1034.00
Keiko ConwayGuildford Orienteersdiskvalifisert
Susan Keymelbourne forest racersbrutt
Runa SkyttersæterHeming Orienteringikke startet
Solveig SikkelandTyrving ILikke startet
Brit VoldenKongsberg OLikke startet

W 60-

2 660 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jackie HallettSugar Loaf OK29.5411.14
2Guri BjørndalByåsen IL30.13+0.1911.21
3Lena GottfridssonNittedal OL31.29+1.3511.50
4Ellen Marie TurterNydalens SK31.35+1.4111.52
5Siren GreveBergens TF32.44+2.5012.18
6Elisabet ÖströmOK Tyr33.55+4.0112.45
7Maria EricsonÅmåls OK34.15+4.2112.52
8Dorthe HansenSilkeborg OK34.28+4.3412.57
9Bjørg SvanbergRøyken OL34.49+4.5513.05
10Helena JumppanenPihkaniskat35.49+5.5513.27
11Arlette PiguetULU'S REISEWELT35.51+5.5713.28
12Violeta KutkieneMedeina36.23+6.2913.40
13Anneli Brander NilssonStenungsunds OK37.17+7.2314.00
14Helga HaverstadLierbygda OL37.20+7.2614.02
15Marianne SpanliLierbygda OL37.32+7.3814.06
16Anne Berit EidNydalens SK37.49+7.5514.13
17Marianne ThorssonIK Trenne Ullared39.04+9.1014.41
18Päivi SaarikoskiPihkaniskat43.22+13.2816.18
19Elisabeth Holth JohannessenRøyken OL43.35+13.4116.23
20Petya DimitrovaBrown team47.21+17.2717.48
21Regina NeukomULU'S REISEWELT47.59+18.0518.02
22Maija KerkolaHämeenlinnan Tarmo48.31+18.3718.14
22Elizabeth DeaneCork O48.31+18.3718.14
24Carola CarlssonOK Tyr48.41+18.4718.18
25Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb51.52+21.5819.29
26Kerstin Haugen LundStenungsunds OK52.18+22.2419.39
27Janet CronkWest Anglian Orienteering Club58.40+28.4622.03
28Liz BourneBullecourt Boulder Bounders1.02.35+32.4123.31
29Kristil KristensenOK Skeidi1.07.38+37.4425.25
30Gerda GuglielmettiGOLD Savosa1.21.22+51.2830.35
31Judy PrendergastEureka Victoria1.31.16+1.01.2234.18
32May MelingStavanger Orienteringsklubb1.31.21+1.01.2734.20
Gunilla CarlssonGöteborg Majorna OKdiskvalifisert
Elin Sjødin DrangeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Lisbeth RiberthIK Trenne Ullaredikke startet
Karin GunnarssonStora Tuna OKikke startet
Kit Lang JørgensenFarum OKikke startet

W 65-

2 470 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jenny BourneAbominable O-Men27.4311.13
2Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK27.54+0.1111.17
3Ingrid StrandeSkien OK28.25+0.4211.30
4Lill Ramberg SkappelLillehammer OK30.01+2.1812.09
5Maria NorellFrölunda OL30.05+2.2212.10
6Gabriella AxelssonIdefjordens SK30.27+2.4412.19
7Lis DæhliLøten o-lag31.49+4.0612.52
8Linda VerdeSturla, IF32.36+4.5313.11
8Inara GipsleThames Valley OC32.36+4.5313.11
10Gunilla HogedalVänersborgs SK34.28+6.4513.57
11Monica KnutssonSävedalens AIK35.50+8.0714.30
12Monica LööfMariestads Friluftsklubb36.12+8.2914.39
13Ingrid E StrömRonneby OK37.07+9.2415.01
14Elle M. MelbyeHeming Orientering37.47+10.0415.17
15Live Joronn YtrehusRingerike OL38.09+10.2615.26 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Halldis ValestrandIL BUL-Tromsø40.17+12.3416.18
17Bernadette VandermeulenCO Liege40.23+12.4016.20
18Annette RagvaldVingåkers OK41.19+13.3616.43
19Anne HøstHeming Orientering44.11+16.2817.53
20Evamarie LundahlIF Hagen45.23+17.4018.22
21Kirsten BobachAalborg OK45.30+17.4718.25
22Stina ElfvingByåsen IL46.11+18.2818.41
23Miriam AsvarischViking Orientering50.18+22.3520.21
24Catherine DawsonGafanhOri52.58+25.1521.26
Anne KaasaDriv ILdiskvalifisert
May ChristoffersenAsker Skiklubbikke startet
Gerda Marie ChristiansenKøge OKikke startet
Tuire NiemiTampereen Pyrintöikke startet

W 70-

2 290 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig31.3913.49
2Liv FeiringHamar OK34.24+2.4515.01
3Miriam RosenSouth Ribble OC36.20+4.4115.51
4Kjersti ThoStabæk IF36.42+5.0316.01
5Maud NilssonHJS Vansbro OK36.52+5.1316.05
6Britt Forsell PirozziSkåneslättens OL37.02+5.2316.10
7Gunn Kari HygenFreidig42.27+10.4818.32
8Anne Elvsaas MoRøyken OL45.56+14.1720.03
9Ingrid Wiklander NylanderSundsvalls OK49.26+17.4721.35
10Unn EllefsenTyrving IL53.55+22.1623.32
Edith BrandSWISS O TOURSdiskvalifisert
Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OLikke startet
Kristina SunbergMariestads Friluftsklubbikke startet

W 75-

2 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Katharina Mo BergeFreidig34.1515.34
2Birgitte BekkelundRøyken OL37.35+3.2017.05
3Paula KyyrönenKouvolan Suunnistajat38.49+4.3417.38
4Else Lerche RaadalFana IL44.26+10.1120.11
5Anne-Catrine PerssonMariestads Friluftsklubb49.03+14.4822.17
6Penny HemstedHOC1.43.18+1.09.0346.57
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Inger Lise SolbergBø OLikke startet

W 80-

2 180 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK36.3816.48

M -10

2 090 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Deniz BasolTäby OK19.089.09
Kuzey BasolTäby OK21.3410.19
Brage BjorvandOddersjaa SSK19.479.27
Lucas Bodin-LiliegrenOK Djerf53.3725.39
Trym BreimoOK Moss44.2121.13
Pontus CliffordsonTolered-Utby OL22.0110.32
Alexander DufvaSundsvalls OK18.338.52
Herman EliassonSundsvalls OK20.109.38
Ture ForsbergSkogslöparna26.3712.44
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL22.1310.37
Frederik LemmelLuxOC34.0816.19
August Myklebust LeopolderIL Koll1.40.1947.59
Vincent LjungbergOK Tyr23.1411.06
Eero MartomaaEspoon Suunta24.5111.53
Markus Mydland HellandEgersund OK33.2916.01
Ole Jacob MyklebustIL Koll30.5814.48
Lukas OechlerOLV Landshut24.2611.41
Axel PerssonGöteborg Majorna OK21.2110.12
Mathis RenardKongsberg OL25.0712.01
Karl Oraug RyghIL Koll21.0110.03
Isak SolbergFredrikstad SK24.1111.34
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig20.369.51
Janis TiemannOLG Stäfa20.249.45
Sindre Van AgthovenMariestads Friluftsklubb1.00.2128.52
Ville Emil WingstedtHalden SK18.599.04
Matthias WirtzLuxOC35.4517.06
Joel BjörkmanKungälvs OKdiskvalifisert
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SKdiskvalifisert
Jakob Bredland EidKongsberg OLikke startet
Mathias Bredland EidKongsberg OLikke startet
Mark FeyEsSuikke startet
Eirik LestebergKongsberg OLikke startet

M 11-12

2 340 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ted LagerströmAttunda OK16.016.50
2Edvin ÅttingLinköpings OK17.25+1.247.26
3Viktor HedströmOK Skogshjortarna17.50+1.497.37
4Jarand GustafssonKongsberg OL18.02+2.017.42
5Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK18.21+2.207.50
6Walter SöderqvistOk Kåre18.53+2.528.04
7Olof TholénOK Skogshjortarna18.54+2.538.04
8Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb20.02+4.018.33
9Magnus SigurdssonStokke IL20.40+4.398.49
10Dmitry BuchatskiyWhite Nights20.44+4.438.51
11Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf20.54+4.538.55
12Sindre FurlandSandefjord OK21.28+5.279.10
13Sigmund ØlstadFet OL21.37+5.369.14
13Rasmus EngehultNotodden OL21.37+5.369.14
15Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb22.46+6.459.43
16Ivar WikströmOK Tyr23.12+7.119.54
17Frode Montelius RisbergOk Kåre23.18+7.179.57
18Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL23.46+7.4510.09
19Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL23.48+7.4710.10
20Axel LindbladOK Djerf24.11+8.1010.20
21Øystein DahleMolde og Omegn IF24.26+8.2510.26
22Olle BrandinOk Kåre24.38+8.3710.31
23Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL25.42+9.4110.58
24Jakob WirtzLuxOC26.36+10.3511.22
25Jon StrandKongsberg OL27.06+11.0511.34
26Eskil HobølOppsal Orientering27.38+11.3711.48
27Nikolai TesloHadeland OL28.53+12.5212.20
28Anders Hovgaard EisvangOK Moss28.57+12.5612.22
29Basile VillarCOSE29.04+13.0312.25
30Sondre KornmoPorsgrunn OL30.23+14.2212.59
31Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK31.27+15.2613.26
32Artur StjernlöfIFK Göteborg Orientering31.36+15.3513.30
33Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering32.26+16.2513.51
34Konrad ØstlieDriv IL33.12+17.1114.11
35Gaute SkjønhaugFet OL33.36+17.3514.21
36Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL37.11+21.1015.53
37Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL40.13+24.1217.11
38Alfred NikolaisenOppsal Orientering46.35+30.3419.54
39Emil Øye KragsethIL Gular54.32+38.3123.18
Erik FeyEsSuikke startet
Moritz OechlerOLV Landshutikke startet

M 17-18

4 140 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hugo DjurstedtEksjö SOK25.356.10
2Joar HertinIK Hakarpspojkarna26.12+0.376.19
3Olof LjunggrenLinköpings OK26.51+1.166.29
4Maxim OmelchenkoKarlskrona SOK26.52+1.176.29
5Arvid WesterbergOK Kolmården26.56+1.216.30
6Mattis PerssonEksjö SOK27.59+2.246.45
7Viktor WaernqvistOK Kolmården28.40+3.056.55
8Emil ÖhlundIK Hakarpspojkarna29.31+3.567.07
9Erik IngemarssonHestra IF29.57+4.227.14
10Sixten EkbladhSOL Tranås31.24+5.497.35
11William ThomasSugar Loaf OK32.09+6.347.45
12Eeka HusuSK Vuoksi32.15+6.407.47
13Alon ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club33.33+7.588.06
14Zoltán BujdosóTabani Spartacus35.24+9.498.33
15Sven Bergset LangvikIL Veten36.01+10.268.41
16Elias BergsetIL Veten37.16+11.419.00
17Quinlan SilkSugar Loaf OK42.24+16.4910.14
18Christian WoodPendle Forest Orienteers46.01+20.2611.06
19Konstantin KrausOLG Regensburg47.00+21.2511.21
20Leif-Inge JevnlidIL Veten1.14.57+49.2218.06
21Xihan ZhaoLearnjoy Sports1.26.40+1.01.0520.56
Philip WoodSugar Loaf OKikke startet
Oscar HealySugar Loaf OKikke startet
Simon SvahnEksjö SOKikke startet
Petter BergstedtMarkbygdens OKikke startet
Thobias Eriksson BrodinIFK Mora OKikke startet
Anton KarlssonMariestads Friluftsklubbikke startet

M 19-20

4 530 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Timon LorenzOLG Regensburg34.177.34
2Ruairi LongUniversity College Dublin OC37.28+3.118.16
3Tim JohanssonFK Friskus-Varberg38.42+4.258.32
4Vladimir DolininWhite Nights42.38+8.219.24
5Tom WoodSugar Loaf OK47.39+13.2210.31
6Lorenz BrandlOLG Regensburg52.41+18.2411.37
7Petr CechCzech junior team55.53+21.3612.20
8Boyuan HuangMoxina OK1.05.21+31.0414.25
9Felix WartnerOLG Regensburg1.07.31+33.1414.54

M 21-

5 270 m, 43 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Damien RenardKongsberg OL34.216.31
2Jo Forseth IndgaardFrol IL35.12+0.516.40
3Arnaud PerrinGöteborg Majorna OK38.52+4.317.22
4Dag Steinar RagvinBø OL39.39+5.187.31
5Jan OlmKils OK40.02+5.417.35
6Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK40.05+5.447.36
7Martin LarboIFK Lidingö SOK40.18+5.577.38
8Simen A BjøringsøyNydalens SK41.29+7.087.52
9Simonius JagerAuckland Orienteering Club42.36+8.158.05
10Kalle BergmanOK Ravinen42.48+8.278.07
11Vojtech NetukaCzech junior team43.24+9.038.14
12Beat RothNydalens SK43.49+9.288.18
13Colm MoranTeam Ireland43.53+9.328.19
14Fredrik NorellFrölunda OL43.55+9.348.20
15Jonas LundgrenLinköpings OK44.51+10.308.30
16Kenneth MydlandEgersund OK46.11+11.508.45
17Bjørn Tore MathisenOL Tønsberg og omegn46.49+12.288.53
18Pavel KosarekCzech junior team47.07+12.468.56
19Pol Ràfols PerramonCatalunya47.13+12.528.57
20Beat HubmannFanclub Hubmann47.40+13.199.02
21Tatsuki MiyamotoKeiyoOL48.03+13.429.07
22Oscar IvarssonHestra IF48.12+13.519.08
23Joel Börjesson ErikssonStorviks IF48.14+13.539.09
24Pål SkogedalAsker Skiklubb49.57+15.369.28
25Anton HemlinIK Uven50.12+15.519.31
26Jakob Kalvig SkoganNTNUI50.37+16.169.36
27Marek CahelCzech junior team50.44+16.239.37
28Tomas TichySJH Jind¿ich¿v Hradec51.00+16.399.40
29Sindre Jansson HaverstadLierbygda OL51.46+17.259.49
30Henrik TarkkioEspoon Akilles51.51+17.309.50
31Andreas KonringSøllerød OK56.51+22.3010.47
32Tuomas AaltoEspoon Akilles1.02.07+27.4611.47
33Daniel BichlOJE Wappler1.02.08+27.4711.47
34Ryosuke NishishitaKOLC1.04.15+29.5412.11
35Vesa-Ville VäänänenRasti-Lukko1.08.00+33.3912.54
36Mikko KesäläSK Pohjantähti1.10.43+36.2213.25
37Yen Lung ChenMoxina OK1.13.00+38.3913.51
38Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK1.13.54+39.3314.01
39Anthony Covey-CrumpJesus OK1.15.54+41.3314.24
40Julian NürnbergerOLG Regensburg1.28.07+53.4616.43
41Edward LinesSouthdowns Orienteers1.29.41+55.2017.01
42Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.38.34+1.04.1318.42
KyongSa RiIL BUL-Tromsøbrutt
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLikke startet
Romain FiguiereHelsingin Suunistajatikke startet
Lukas JanischowskyOLG Regensburgikke startet

M 35-

4 870 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torben Christian WendlerFredrikstad SK35.027.11
2Anders HöijeGöteborg Majorna OK38.43+3.417.57
3Henrik Drange RuudRøyken OL42.09+7.078.39
4Kostiantyn MajasowWKS SLASK43.25+8.238.54
5Daniel KlauserOLG Rymenzburg43.40+8.388.57
6Wojciech WiktorGöteborg Majorna OK46.53+11.519.37
7Hans EgefalkHagaby GoIF54.04+19.0211.06
8Jiri MartanSlavia Liberec55.15+20.1311.20
9Marco Della VedovaPolisportiva G. Masi1.03.56+28.5413.07

M 40-

4 550 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders AxenborgGöteborg Majorna OK34.117.30
2Johan HördegårdhIFK Göteborg Orientering34.16+0.057.31
3Daniel GrahnIFK Göteborg Orientering35.08+0.577.43
4Heikki HusuSK Vuoksi37.17+3.068.11
5Patrik SöderqvistOk Kåre37.20+3.098.12
6Miika HernelahtiKalevan rasti37.41+3.308.16
7Stefan RingOK Löftan38.04+3.538.21
8Erling SommerfeldtAsker Skiklubb39.17+5.068.38
9Tobias EliassonSundsvalls OK39.24+5.138.39
10Johan AxenborgGöteborg Majorna OK39.51+5.408.45
11Jukka PohjolaHauhon Sisu39.57+5.468.46
12Martin LjungbergOK Tyr41.31+7.209.07
13Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering42.26+8.159.19
14Alexander LubinaDJK Adler 07 Bottrop43.16+9.059.30
15Eirik W. MoeAsker Skiklubb43.44+9.339.36
16Laurent ChampignyACA Aix en Provence44.20+10.099.44
17Finn Gjerull RyghNydalens SK47.05+12.5410.20
18Nicolas DalibardC.O.Colmar49.52+15.4110.57
19Magnus LindblomGustavsbergs OK51.02+16.5111.12
20Klas NilssonOLG Regio Olten53.07+18.5611.40
21Michael DähnnNydalens SK53.31+19.2011.45
22Martin OkleOLG Cordoba56.35+22.2412.26
23Kjell Arne HålandOK Sør59.22+25.1113.02
24Erno AaltoLiperin Taimi Suunnistus1.01.18+27.0713.28
25Andy HemstedHOC1.05.15+31.0414.20
26Henrik SundblomRånäs OK1.12.31+38.2015.56 Last ned GPS-spor i gpx-format
27Chi Ming ChungOKOK Zone1.19.51+45.4017.32
28Ali BasolTäby OK1.22.48+48.3718.11
Mathias PerssonHelsingborgs SOKdiskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrettikke startet

M 45-

3 980 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrik LöwegrenIFK Göteborg26.256.38
2Esten KorenNydalens SK27.03+0.386.47
3Simo MartomaaKalevan rasti27.07+0.426.48
4Eric PerrinNature Orientation Saint Etien27.44+1.196.58
5Christian HolmboeTyrving IL29.24+2.597.23
6Jørgen TegdanFreidig30.39+4.147.42
7Michael LönnHjärnarps OL31.02+4.377.47
8Gard LindsethNydalens SK31.28+5.037.54
9Martin BobergIF Rigor31.38+5.137.56
10Mikko SalonenHelsingin Suunistajat32.02+5.378.02
11Anders HåkanssonOK Orion33.08+6.438.19
12Asgeir LiumFet OL33.23+6.588.23
13Morten FismenFossum IF33.58+7.338.32
14Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL34.32+8.078.40
15Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL34.46+8.218.44
16Anders OksvoldOk Kåre35.06+8.418.49
17Knut Ivar JohansenSandefjord OK35.12+8.478.50
18Nils EdvardssonJärfälla OK35.30+9.058.55
19Oskar ForsbergSkogslöparna35.37+9.128.56
20Nicolas GreffCO Ambérieu35.58+9.339.02
21Erik AderstedtKungälvs OK36.35+10.109.11
22Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb37.20+10.559.22
23Petr Bo¿ánekUSK Prague37.26+11.019.24
24Laszlo NedaTSE37.41+11.169.28
25Magnus JonssonSundsvalls OK38.06+11.419.34
26Christer JensenEmblem IL38.52+12.279.45
27Uwe WeidOLV Landshut38.59+12.349.47
28Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati39.00+12.359.47
29Lasse ForsbergOK Ravinen39.04+12.399.48
30Steinar LandeBø OL39.18+12.539.52
31Anders FærdenKolbotn og Skimt OL39.29+13.049.55
32Håvard BjønnessØstmarka OK40.49+14.2410.15
33Andreas BlomgrenOK Hierne41.15+14.5010.21
34Christer ÖbergGamleby OK41.54+15.2910.31
35Stefan KinellIFK Göteborg Orientering43.21+16.5610.53
36Michael HockARDOC43.33+17.0810.56
37Per BaierTolered-Utby OL43.46+17.2110.59
38Jerome VialardOrientation Passion Avignon44.04+17.3911.04
39Torgeir SkjønhaugFet OL46.26+20.0111.40
40Hartmut LemmelLuxOC48.28+22.0312.10
41Kyrre GranFet OL48.49+22.2412.15
42Johan SwartzOK Orion48.55+22.3012.17
43Jo Børre EikåsSandefjord OK49.23+22.5812.24
44Pete WardSugar Loaf OK50.00+23.3512.33
45Tatsuo MoriMichi51.30+25.0512.56
46Jan KølbækAarhus 1900 Orientering51.46+25.2113.00
47Kristian Bernhard NilsenFossum IF52.08+25.4313.05
48Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice54.16+27.5113.38
49Tom KristensenLarvik OK1.08.23+41.5817.10
50Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1.08.31+42.0617.12
51Xiaoping TanLearnjoy Sports1.09.47+43.2217.32
52Cidalio OliveiraGD4Caminhos1.16.52+50.2719.18
53Rene CottingOLG Stäfa1.17.02+50.3719.21
54Dong ZhaoLearnjoy Sports1.24.47+58.2221.18
55Byron HawkinsCRCO1.58.10+1.31.4529.41
Tor BrennaNittedal OLdiskvalifisert
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKdiskvalifisert
Jonathan McCombAustralopers Orienteering Clubdiskvalifisert
Pål Martin EidKongsberg OLikke startet
André JægtvikKonnerud ILikke startet
Øyvind LienGjø-Vard OLikke startet
Pål SommerheinFossum IFikke startet
Eilert AamodtOppsal Orienteringikke startet
Jonas RothénTolered-Utby OLikke startet

M 50-

3 680 m, 93 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering26.307.12
2Tero HeikkiläPaimion Rasti26.35+0.057.13
3Ulrik OlssonBrattås CK26.39+0.097.14
4Tore NymarkVaregg Fleridrett27.38+1.087.30
5Hans LundgrenIK Hakarpspojkarna27.54+1.247.34
6Per Arne AadlandSamnanger IL28.13+1.437.40
7Frank LøwengreenFredrikstad SK28.24+1.547.43
8Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK29.07+2.377.54
9Håvard HågårdKonnerud IL29.13+2.437.56
10Tim Falck WeberFarum-Tisvilde OK29.33+3.038.01
11Johan HallgrenBjursås OK29.56+3.268.08
12Peter LundOK Kolmården30.02+3.328.09
13Per KällvikÅmåls OK30.16+3.468.13
14Oddvar TaksdalGanddal IL31.08+4.388.27
15Lennart SwahnSundbybergs IK31.19+4.498.30
16Odd StrandKongsberg OL31.24+4.548.31
17Lars-ola LarssonOK Orion31.26+4.568.32
18Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering31.28+4.588.33
19Einar LunøeNydalens SK31.29+4.598.33
20Takanori ArataIruma-Shi OLC31.38+5.088.35
21Morten HeirFossum IF31.44+5.148.37
22Trond GjelstadSandefjord OK31.56+5.268.40
23Per Olav GulbrandsenLarvik OK32.02+5.328.42
24Torgeir SnilsbergOK Moss32.13+5.438.45
25Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø32.18+5.488.46
26Per ForsbergIFK Enskede32.19+5.498.46
27Ola LagerströmAttunda OK32.21+5.518.47
28Bengt JohanssonFK Friskus-Varberg32.24+5.548.48
29Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)32.42+6.128.53
30Thomas FreiULU'S REISEWELT32.43+6.138.53
31Stein Ivar FossMelhus IL32.47+6.178.54
32Håkan JohanssonIK Hakarpspojkarna33.02+6.328.58
33Jurg NiggliOJura33.21+6.519.03
34Rune StræteWing OK33.30+7.009.06
35Oskars ZernisSaldus OK33.32+7.029.06
36Mikael WesterbergOK Kolmården33.36+7.069.07
37Knut Erling ØenHeming Orientering33.44+7.149.10
38Steinar LågAsker Skiklubb33.59+7.299.14
39Espen SvaeSarpsborg OL34.07+7.379.16
40Bjørnar OlsrødStokke IL34.14+7.449.18
41Mattias BååthSävedalens AIK34.16+7.469.18
42Per GustafssonKongsberg OL34.17+7.479.18
43Jon Iver BakkenNydalens SK34.35+8.059.23
44Stefan DjurstedtEksjö SOK35.01+8.319.30
45Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering35.11+8.419.33
46Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering35.17+8.479.35
47Rune EngehultNotodden OL35.21+8.519.36
48Christian GrotnesTyrving IL35.50+9.209.44
49Christophe VillarCOSE36.01+9.319.47
50Kjetil EspedalNydalens SK36.07+9.379.48
51Øyvind SchjelderupWing OK36.15+9.459.51
52Egil FuruaBerger og Svelvik OL36.30+10.009.55
53Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL36.46+10.169.59
54Terje UrfjellIL Imås36.54+10.2410.01
55Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna37.29+10.5910.11
56Jon Erik KvarmeSturla, IF37.46+11.1610.15
57Tor ÅmdalKristiansand OK38.07+11.3710.21
58Erlend RehnKolbotn og Skimt OL38.35+12.0510.29
59Anders MasesStora Tuna OK39.24+12.5410.42
60Einar TesloHadeland OL39.27+12.5710.43
61Arne DybdahlLillomarka OL40.43+14.1311.03
61Andreas GrunderJärfälla OK40.43+14.1311.03
63Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)40.59+14.2911.08
64Magnus TrofastBredaryds SOK41.05+14.3511.09
65Bjørn Idar SætranIF Trauma41.15+14.4511.12
66Klaus KrischanSWISS O TOURS41.57+15.2711.23
67Stein MellaOppsal Orientering42.32+16.0211.33
68Anders FlågenHeming Orientering42.43+16.1311.36
69André WältiSWISS O TOURS43.01+16.3111.41
70Raimo ArvolaKoovee44.36+18.0612.07
71Per Eg PedersenKolding OK44.37+18.0712.07
72Joakim ÅkessonOK Landehof44.47+18.1712.10
73Robert LinesSouthdowns Orienteers45.29+18.5912.21
74Arne OlaussenOppsal Orientering45.34+19.0412.22
75Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb46.21+19.5112.35
76Geir BråtenVegårshei IL46.34+20.0412.39
77Christoph FurerSWISS O TOURS46.44+20.1412.41
78Håkon BørliFossum IF47.19+20.4912.51
79Johan ÅttingLinköpings OK47.57+21.2713.01
80Krasimir KolevBrown team49.36+23.0613.28
81Roger BaumannWoodchucks49.54+23.2413.33
82Björn TiemannOLG Stäfa49.55+23.2513.33
83Inge HafstadVerdal OK50.32+24.0213.43
84Markus BurgmairOLG Regensburg52.56+26.2614.23
85Clive ThomasSugar Loaf OK54.46+28.1614.52
86Magne KløveStokke IL56.10+29.4015.15
87Kang Kai CheungSOC56.41+30.1115.24
88Martin DonnellGreatEasternNavigators56.44+30.1415.25
89Trond FossSandefjord OK57.24+30.5415.35
90Magne BrændenLillomarka OL57.55+31.2515.44
91Knut GjoneSandefjord OK1.04.58+38.2817.39
92Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.12.15+45.4519.37
93Tsz Hin LuiSOC1.43.32+1.17.0228.08
Thore KornmoPorsgrunn OLikke startet
Dag AusenPorsgrunn OLikke startet
Marko KarkulehtoOK Vilse 87ikke startet
Carl FeyEsSuikke startet
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet
Harald Eide-FredriksenHeming Orienteringikke startet
Bjørn SkjævestadAsker Skiklubbikke startet
Paul LigginsAustralopers Orienteering Clubikke startet
Are KristiansenTyrving ILikke startet
Helge GisholtOK Skeidiikke startet

M 55-

3 620 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb25.527.08
2Nils Petter FremmingHeming Orientering28.33+2.417.53
3Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)29.11+3.198.03
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb29.12+3.208.03
5Odd WallumSävedalens AIK29.18+3.268.05
6Niklas LöwegrenStora Tuna OK30.05+4.138.18
7Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha30.33+4.418.26
8Colin McIntyreOK Tyr30.45+4.538.29
9Øyvind DrageKongsberg OL30.59+5.078.33
10Peo SvenskStora Tuna OK31.07+5.158.35
11Bengt NorrmanTrollhättans SOK31.24+5.328.40
12Christian Aebersoldol.biel.seeland31.33+5.418.42
13Kristian KihleRingerike OL31.55+6.038.49
14Nils Harald StaffOL Toten-Troll32.00+6.088.50
15Maths CarlssonTolered-Utby OL32.49+6.579.03
16Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering32.53+7.019.05
17Geir FrøytlogEgersund OK33.10+7.189.09
18Anders BergsetIL Veten33.18+7.269.11
19Onno VerberneOL Toten-Troll33.20+7.289.12
20Vidar BenjaminsenLillomarka OL33.22+7.309.13
21Roland MeisterOLG Dachsen33.32+7.409.15
22Harald KvisliNotodden OL33.38+7.469.17
23Bjørn Henning GrandalTyrving IL33.41+7.499.18
23Tsutomu YoshidaMichi33.41+7.499.18
25Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL34.38+8.469.34
26Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club35.12+9.209.43
27Clive HallettSugar Loaf OK35.17+9.259.44
28Andreas HuberHamar OK35.19+9.279.45
29Dag StenersenNidarøst OK35.32+9.409.48
30Per Jacob ØlstadFet OL35.35+9.439.49
31Magnus PorleVäxjö OK35.43+9.519.51
32Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering36.12+10.2010.00
33Frode RobertsenStokke IL36.25+10.3310.03
34Espen RaastadSkien OK37.43+11.5110.25
35Jari KymäläinenTampereen Pyrintö38.00+12.0810.29
36Stefan SchlatterULU'S REISEWELT38.05+12.1310.31
37Oluf BøckmanKristiansand OK38.13+12.2110.33
38Libor SlezakCzech junior team38.36+12.4410.39
39Magnus KarlssonOK Landehof38.52+13.0010.44
40Jan Petter HansenIL Gular38.53+13.0110.44
41Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec38.57+13.0510.45
42Ove RinnbäckOK Ravinen39.07+13.1510.48
43Roar ByeModum OL39.45+13.5310.58
44Roger BirkelandFossum IF40.02+14.1011.03
45Jan-Ove BråthenOK Øst40.05+14.1311.04
46Marc StreitWoodchucks40.20+14.2811.08
47Øyvind HelmersenFet OL40.51+14.5911.17
48Bjørn BakkevigHeming Orientering41.51+15.5911.33
49Arne GrevskottFrol IL42.01+16.0911.36
50Steven JochemsKOVZ42.04+16.1211.37
51Kent PihlOK Roskilde42.28+16.3611.43
52Terje BråtenRaumar Orientering43.18+17.2611.57
53Thomas HenmyrOK Vilse 8743.38+17.4612.03
54Sigurd EiknerFana IL43.40+17.4812.03
55Lars Peder VaajeMarnardal IL44.07+18.1512.11
56Svein-Erik SøgårdKongsberg OL44.14+18.2212.13
57Martin EggerOLV Hindelbank44.39+18.4712.20
58Terje SchjølbergRøros IL45.15+19.2312.30
59Trygve RognstadHadeland OL45.43+19.5112.37
60Brian CorbettCork O46.35+20.4312.52
61Mike LongUniversity College Dublin OC47.02+21.1012.59
62Johan SköldJärfälla OK47.27+21.3513.06
63Thomas GloorIG BLOCH47.47+21.5513.11
64Leif Kåre BessebergEiker OL49.23+23.3113.38
65Paul WadeFossum IF50.13+24.2113.52
66Ove PetersenLillomarka OL50.27+24.3513.56
67Phil ConwayGuildford Orienteers51.27+25.3514.12
68Jon KvisliBø OL52.31+26.3914.30
69Per Windfeld-HansenOK Øst Birkerød52.36+26.4414.31
70Kristian StorsveenLøten o-lag53.41+27.4914.49
71Per StedjeØstmarka OK54.37+28.4515.05
72Kohji MiyamotoKeiyoOL55.05+29.1315.12
73Pat McCavanaGreatEasternNavigators55.36+29.4415.21
74Håkon MogstadFana IL57.20+31.2815.50
75Robert ÖstlundSäterbygdens OK1.00.52+35.0016.48
76Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A1.15.00+49.0820.43
77Bruno VandermeulenCO Liege1.18.02+52.1021.33
78Sai Fong LeungOAHK1.24.41+58.4923.23
79Pere Llorens CasesCOB - Club Orientació Berguedà1.39.33+1.13.4127.30
Mats JönssonKorsnäs IF OKdiskvalifisert
Bo GranstedtIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Thomas CallebergSnättringe SKbrutt
Ivar BergsetIL Vetenikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet

M 60-

3 160 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL25.097.57
2Arne JohannesenIL Gular25.53+0.448.11
3Nils HæstadFossum IF26.01+0.528.13
4Morten DueMåren OK26.25+1.168.21
5Hallvard FjærLillomarka OL27.21+2.128.39
6Arvid MydlandEgersund OK27.58+2.498.51
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL28.02+2.538.52
8Eugenijus MiksysOK Azuolas28.23+3.148.58
9Sören JonssonNydalens SK28.26+3.178.59
10Erik BobachSilkeborg OK28.38+3.299.03
11Kristen RibeKristiansand OK30.06+4.579.31
12Torgeir StrandhagenRøyken OL30.07+4.589.31
13Jostein AlvestadWing OK30.09+5.009.32
14Jon BjørgumKristiansand OK30.16+5.079.34
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.17+5.089.35
16Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30.29+5.209.38
17Anders BjörklundSävedalens AIK30.30+5.219.39
18Jan Morten AndersenSturla, IF30.41+5.329.42
19Per OsenVestre Akers SK31.22+6.139.55 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Leif S. ThingsrudØstmarka OK31.26+6.179.56
21Göran DoyleSundbybergs IK31.29+6.209.57
22Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK31.39+6.3010.00
23Øivind SæbøKristiansand OK32.17+7.0810.12
24Martin GranlyLillomarka OL32.37+7.2810.19
25Lars HjermstadFossum IF32.42+7.3310.20
26Per Kristian EkebergTyrving IL33.00+7.5110.26
27Stoyan DachevBrown team33.01+7.5210.26
28Håkan LindbergOK Vilse 8734.01+8.5210.45
29Morten HulløenKristiansand OK34.07+8.5810.47
30Terje Wiig MathisenNydalens SK34.11+9.0210.49
31Leif BergersenAsker Skiklubb34.16+9.0710.50
32Morten DåsnesRingerike OL34.19+9.1010.51
33Tor StrandRaumar Orientering34.28+9.1910.54
34Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL34.36+9.2710.56
35Mark SaundersSugar Loaf OK34.53+9.4411.02
36Geir Holm GundersenKonnerud IL34.59+9.5011.04
37Christer EricsonÅmåls OK35.22+10.1311.11
38Harald ØstbyeElverum OK35.46+10.3711.19
39Morten KarlsenMåren OK35.51+10.4211.20
40Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK36.29+11.2011.32
41Jarmo JumppanenPihkaniskat36.38+11.2911.35
42Øyvind GylverAsker Skiklubb36.54+11.4511.40
43Tore JørgensenHamar OK37.23+12.1411.49
44Rolf HedigerSWISS O TOURS37.47+12.3811.57
45Kai MidtskogenBotne SK37.58+12.4912.00
46Tormod ØvergaardVestre Akers SK38.04+12.5512.02
47Roger GustafssonIdefjordens SK38.05+12.5612.03
48Takashi SugiyamaSans Souci38.22+13.1312.08
49Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee38.30+13.2112.11
50Egil RundbergetNydalens SK39.22+14.1312.27
51Dimitar DimitrovBrown team40.49+15.4012.55
52Ketil BergeVestre Akers SK42.06+16.5713.19
53Otti BisangULU'S REISEWELT42.22+17.1313.24
54Roy GjerdingOK Moss42.32+17.2313.27
55Christian BilandULU'S REISEWELT42.41+17.3213.30
56Geoff LawfordAbominable O-Men42.42+17.3313.30
57Heikki HulkkonenPihkaniskat44.42+19.3314.08
58Daniel SteudlerOLG Kulti44.49+19.4014.10
59Frode LøsetRingerike OL44.57+19.4814.13
60Bo KonringSøllerød OK45.39+20.3014.26
61Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL45.57+20.4814.32
62Hansjörg RutzOLG Kulti47.51+22.4215.08
63Arne KildalVestre Akers SK48.45+23.3615.25
64Jan SveenRaumar Orientering53.43+28.3416.59
65Don ShortCNOC55.49+30.4017.39
65Ove DrangeVaregg Fleridrett55.49+30.4017.39
67Andrew Cumming ThomParawanga59.56+34.4718.57
68Michele GuglielmettiGOLD Savosa1.02.55+37.4619.54
69Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau1.03.35+38.2620.07
69Toni Serrallonga GaschCAT-O1.03.35+38.2620.07
71Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.25+41.1621.01
72Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB1.08.18+43.0921.36
73Arne LundStenungsunds OK1.12.47+47.3823.01
74Tilkin MichelCO Liege1.14.41+49.3223.38
75Andy WoodPendle Forest Orienteers1.16.54+51.4524.20
76Tron SolbergOK Skeidi1.16.56+51.4724.20
Ulf PalmérUlricehamns OKdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Svein WigemyrOddersjaa SSKikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet
Bengt BivrinIdefjordens SKikke startet
Lars SjökvistStora Tuna OKikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet
Lars Vedel JørgensenFarum OKikke startet

M 65-

3 070 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yngve NorellFrölunda OL26.328.38
2Sigurd DæhliLøten o-lag28.10+1.389.10
3Olov ÖströmOK Tyr28.19+1.479.13
4Widar TrømborgSande Sportsklubb28.48+2.169.22
5Are EriksenOslostudentenes IK29.13+2.419.31
6Ola BroxOL Toten-Troll30.33+4.019.57
7Pekka KerkolaHämeenlinnan Tarmo30.35+4.039.57 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Magne VollenOslostudentenes IK30.36+4.049.58
9Lars HogedalVänersborgs SK30.44+4.1210.00
10Bjørn BergerByåsen IL31.23+4.5110.13
11Terje LudvigsenLarvik OK31.34+5.0210.16
12Dag KristensenOK Skeidi31.39+5.0710.18
13Ulf RadlerJärfälla OK32.04+5.3210.26
14Jan-Eric HellgrenNorbergs OK34.22+7.5011.11
15Dagfinn TorpePorsgrunn OL35.17+8.4511.29
16Sveinung RekaaNotodden OL35.27+8.5511.32
17Bo HåkanssonIFK Göteborg Orientering35.29+8.5711.33
18Anders ErikssonIF Hagen35.50+9.1811.40
19Hugo A. ChristensenNotodden OL36.58+10.2612.02
20Torbjørn NørbechRingerike OL37.03+10.3112.04
21Mikhail GryaznevichThames Valley OC37.11+10.3912.06
22Arvid GalborgenEds SK37.18+10.4612.08
23Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar37.23+10.5112.10
24Lennart HålsjöOK Skogshjortarna37.42+11.1012.16
25Kalle LindqvistVäxjö OK37.52+11.2012.20
26Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering38.19+11.4712.28
27Hans-Åge MortensenViking Orientering38.55+12.2312.40
28Olle BohmanHjärnarps OL38.58+12.2612.41
29John McCulloughThree Rock OC39.24+12.5212.50
30Kjell SvanbergRøyken OL39.59+13.2713.01
31Per ØhlckersTyrving IL40.13+13.4113.05
32Sjur GjestvangOL Toten-Troll40.16+13.4413.06
33Morten JohannessenRøyken OL40.21+13.4913.08
34Roch PrendergastEureka Victoria40.22+13.5013.08
35Jan BøhleOL Trollo40.55+14.2313.19
36Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteering41.25+14.5313.29
37Gunnar Grue-SørensenKøge OK41.50+15.1813.37
38Stein TurtumøygardMåren OK42.08+15.3613.43
39Jon A BjørgumIL Vindbjart42.10+15.3813.44
40Kjell LönnHjärnarps OL42.12+15.4013.44
41Håkan LööfMariestads Friluftsklubb45.44+19.1214.53
42Stefan MillegårdSävedalens AIK47.00+20.2815.18
43Olav NipenTyrving IL47.19+20.4715.24
44Jørn BrunsellHeming Orientering47.20+20.4815.25
45Matthias ScherrerSWISS O TOURS47.30+20.5815.28
46Helge Sigurd HansenHeming Orientering49.07+22.3515.59
47Svein S JacobsenTyrving IL50.56+24.2416.35
48Ludwig SchneiderFanclub Hubmann58.27+31.5519.02
49Dag SkoganBodø og Omegn IF Orientering59.40+33.0819.26
50Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL1.03.11+36.3920.34
51Stein MyhreBærums Skiklub1.09.40+43.0822.41
52Bengt HanssonSäterbygdens OK1.11.13+44.4123.11
53David RosenSouth Ribble OC1.31.48+1.05.1629.54
Johan SøftelandFredrikstad SKdiskvalifisert
Stein NordviElverum OKdiskvalifisert
Leif ÅkerblomStora Tuna OKdiskvalifisert
Hans RagvaldVingåkers OKikke startet

M 70-

2 720 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harry BreilandÅlgård Orientering25.469.28
2Kjell WintherOppsal Orientering25.57+0.119.32
3Nils-Petter WiikDriv IL26.10+0.249.37
4Carl-Henry AnderssonOK Orinto26.18+0.329.40
5Eldar BørsumBækkelagets SK26.51+1.059.52
6Torodd OsFørde IL27.59+2.1310.17
7Atle AlvheimFana IL28.18+2.3210.24
8Helge LyeTyrving IL28.36+2.5010.30
9Knut LillealternFreidig29.04+3.1810.41
10Roy DawsonGafanhOri29.43+3.5710.55
11Øistein HagenOK Øst30.08+4.2211.04
12Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb30.47+5.0111.19
13Tore Angell-PetersenFreidig31.04+5.1811.25
14Hans G BernhardMariestads Friluftsklubb32.13+6.2711.50
15Christer SandhOK Roxen32.33+6.4711.58
16Geir TrøanKolbotn og Skimt OL32.37+6.5111.59
17Paul NorénOK Södertörn34.20+8.3412.37
18Atle RemmePorsgrunn OL34.50+9.0412.48
19Per-Erik ØstlieDriv IL35.12+9.2612.56
20Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat35.13+9.2712.56
21Poul BobachAalborg OK35.16+9.3012.57
21Jon FærdenKolbotn og Skimt OL35.16+9.3012.57
23Peter KlavenessMåren OK36.13+10.2713.18
24Trygve LølandBirkenes IL37.06+11.2013.38
25Anders WaageFreidig37.41+11.5513.51
26Kjell GrønhovdModum OL38.46+13.0014.15
27Kåre ThorbjørnsenLarvik OK39.46+14.0014.37
28Einar LundHamar OK39.55+14.0914.40
29Terje MalmHamar OK40.01+14.1514.42
30Franz WyssSWISS O TOURS40.52+15.0615.01
31Tom BuggeByåsen IL41.03+15.1715.05
32Haakan NilssonMalmö OK42.25+16.3915.35
33Øivind Magne RogndalenByåsen IL42.59+17.1315.48
34Hasse BergstrømTyrving IL43.08+17.2215.51
35Ossi LakkalaKuopion Suunnistajat43.46+18.0016.05
36Hans StordalOL Tønsberg og omegn45.00+19.1416.32
37Christer HellströmStora Tuna OK45.28+19.4216.42
38Per Ove LindemarkTrøsken IL46.27+20.4117.04
39Gunnar MosevollSkien OK47.37+21.5117.30
40Georg KapperudOppsal Orientering48.56+23.1017.59
41Jiri UrvalekPorsgrunn OL49.03+23.1718.01
42Fred LäderachULU'S REISEWELT49.41+23.5518.15
43Helge ScheiFørde IL52.35+26.4919.19
44David CadyBuffalo Orienteering Club54.51+29.0520.09
45Peter NyströmMariestads Friluftsklubb55.14+29.2820.18
46Thomas SchollULU'S REISEWELT56.13+30.2720.40
47Philip GristwoodMole Valley1.01.19+35.3322.32
Trond WettergreenDriv ILdiskvalifisert
Lars Perssonok kompassendiskvalifisert
Willy GrønstadGimle IFikke startet
Hans AurellGävle OKikke startet
Per DalheimKonnerud ILikke startet
Tore AabergIndre Østfold OKikke startet
Hans Roar BakkenEiker OLikke startet
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet

M 75-

2 500 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rolf SkoglundSödertälje-Nykvarn Orientering27.2210.56
2Harald LundhaugOK Moss28.41+1.1911.28
3Jon TyldumRudsbygd IL29.25+2.0311.46
4Magnus LandstadFreidig29.54+2.3211.57
5Per Øystein AndersenLarvik OK31.22+4.0012.32
6Tormod DahlenRingerike OL34.28+7.0613.47
7Lars-Erik NilssonMariestads Friluftsklubb34.44+7.2213.53
8Odd KletteliBækkelagets SK34.52+7.3013.56
9Helge BjaalandHeming Orientering35.04+7.4214.01
10Hansruedi BrandSWISS O TOURS35.11+7.4914.04
11Trond FeiringHamar OK35.49+8.2714.19
12Arild MoenKonnerud IL38.09+10.4715.15
13Roar ForbordMalvik IL38.31+11.0915.24
14Raimo SalminenOK Pan Kristianstad38.50+11.2815.32
15Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL39.23+12.0115.45
16Bjørn W. LudvigsenSturla, IF42.28+15.0616.59
17Kjell MeenPorsgrunn OL45.03+17.4118.01
18Einar NordåsFana IL46.30+19.0818.36
19Sven-Erik ForsellSkåneslättens OL47.51+20.2919.08
20Olav MoRøyken OL50.17+22.5520.06
21Tor Eivind EdvardsenLarvik OK50.37+23.1520.14
22Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering50.50+23.2820.20
23Magne RaadalFana IL51.08+23.4620.27
24Bengt RybergMariestads Friluftsklubb56.35+29.1322.38
25Carl Ove BergOK Skeidi56.49+29.2722.43
26Olav SolbergBø OL1.02.15+34.5324.54
Gunnar ØsterbøFreidigdiskvalifisert
Rich ParkerBay Area Orienteering Clubikke startet

M 80-

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Vegard LundeLillehammer OK41.1317.14
2Arne Chr. ScheieØstmarka OK43.44+2.3118.17
3Peo BengtssonOK Pan Kristianstad46.59+5.4619.39
4Bo LöwegrenVästerås SOK58.59+17.4624.40
5Kjell PerssonMariestads Friluftsklubb1.03.17+22.0426.28

W 21-E

4 410 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Silje Ekroll JahrenNOTEAM32.407.24
2Charlotte WatsonGBR34.44+2.047.52
3Katarina SvahnAlfta-Ösa OK35.16+2.367.59
4Marion AebiTyrving IL36.57+4.178.22
5Anna UlvensøenNTNUI37.35+4.558.31
6Fanny Horn BirkelandLillehammer OK37.37+4.578.31
7Elsa JanssonJärla Orientering37.45+5.058.33
8Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK37.55+5.158.35
9Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK38.07+5.278.38
10Tilla Farnes HennumNTNUI38.26+5.468.42
11Audhild Bakken RognstadEmblem IL38.33+5.538.44
12Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering38.37+5.578.45
13Anna BackmannSWE38.55+6.158.49
14Sara HagströmSWE39.28+6.488.56
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.50+7.109.01
16Anna Nilsson SimkovicsAUT40.48+8.089.15
17Netta RajamäkiKalevan rasti41.30+8.509.24
18Astrid MaagSøllerød OK42.02+9.229.31
19Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering42.52+10.129.43
20Ingrid LundanesNTNUI42.53+10.139.43
21Elise EgsethNydalens SK42.56+10.169.44
22Fay WalshSugar Loaf OK42.59+10.199.44
23Evine Westli AndersenLøten o-lag43.03+10.239.45
24Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43.06+10.269.46
25Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave44.25+11.4510.04
26Antoaneta DyaksovaBUL44.35+11.5510.06
27Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK44.45+12.0510.08
28Malin Leijon LindOK Kolmården45.11+12.3110.14
29Anne EdwardsThames Valley OC45.48+13.0810.23
30Matilda MartinssonFalkenbergs OK46.18+13.3810.29
31Saing JenzerSUI47.01+14.2110.39
32Aline HermansCO Liege47.12+14.3210.42
33Cecile FoltzerFRA47.50+15.1010.50
34Karine VestølVegårshei IL47.54+15.1410.51
35Helena ForsbergSkogslöparna48.01+15.2110.53
36Essi VäisänenSK Vuoksi48.25+15.4510.58
37Isabel SeegerOLG Regensburg51.18+18.3811.37
38Vigdis HobølOppsal Orientering51.25+18.4511.39
39Kateryna DzemaUKR52.00+19.2011.47
40Lucia CurzioPolisportiva G. Masi52.09+19.2911.49
41Nina Asheim BirkelandNTNUI52.12+19.3211.50
42Camilla ÖhmanNTNUI54.49+22.0912.25
43Hanna PaulavaBelarus OF55.03+22.2312.28
44Gabriella S BerganderEksjö SOK56.44+24.0412.51
45Yoshie KatsuyamaJapan56.51+24.1112.53
46Ellie MolloyWellington Orienteering Club59.55+27.1513.35
47Clodagh MoranUniversity College Dublin OC1.00.42+28.0213.45
48Pascaline ColasASUL Sports Nature1.05.08+32.2814.46
49Wai Lan Iris LuiHKG1.06.34+33.5415.05
50Julia KupchenokST41.11.55+39.1516.18
51Pui Fung ChanHKG1.12.30+39.5016.26
52Cho Yu LamHKG1.13.30+40.5016.40
Alice HugossonIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Ewa GwozdzPOLdiskvalifisert
Julia JakobSUIdiskvalifisert
Marianne HaugESTdiskvalifisert
Andreya DyaksovaBULdiskvalifisert
Anja ArbterAUTdiskvalifisert
Laura RamsteinAUTdiskvalifisert
Line CederbergDENdiskvalifisert
Olena PitirimovaUKRdiskvalifisert
Sze Wing YeeHKGdiskvalifisert
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet
Kristine FjeldboTyrving ILikke startet

M 21-E

5 440 m, 92 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simon ImarkTullinge SK33.066.05
2Rassmus AnderssonOK Linné33.30+0.246.09
3Isac von KrusenstiernaOk Kåre33.49+0.436.12
4Marcus MillegårdSävedalens AIK34.14+1.086.17
5Erik AnderssonOK Orion36.13+3.076.39
6Niklas AldénOK Linné36.15+3.096.39
7Philippe AdamskiKalevan rasti36.59+3.536.47
8Erik Ivarsson SandbergOK Denseln37.23+4.176.52
9Ivar LundanesTyrving IL37.27+4.216.53
10Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna37.38+4.326.55
11Mathieu PerrinFRA37.49+4.436.57
12Kenny KivikasEST37.52+4.466.57
13Erik Barr ZeilonSkåneslättens OL38.08+5.027.00
14Martin HubmannFredrikstad SK38.45+5.397.07
15Jonas GustafssonOk Kåre38.46+5.407.07
16Erik EngstrandIFK Göteborg Orientering39.21+6.157.14
17Olav VestølVegårshei IL39.29+6.237.15
18Brodie NankervisAUS39.35+6.297.16
19André AnderssonOk Kåre39.46+6.407.18
20Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering39.57+6.517.20
21Juho WesterlundKoovee40.00+6.547.21
22Emil ÅbergOk Kåre40.26+7.207.25
23Albin RidefeltSWE40.39+7.337.28
24Patrick JaffeAUS41.04+7.587.32
25Bjørn LundanesNTNUI41.27+8.217.37
26Stig AlvestadIK Grane Arendal Orientering41.44+8.387.40
27Jesper SvenskStora Tuna OK42.00+8.547.43
28Hector HainesIFK Lidingö SOK42.01+8.557.43
29Halvor Eid NielsenÄrla IF42.32+9.267.49
30Rasmus Møller JessOK Linné43.14+10.087.56
31Cillín CorbettCork O43.42+10.368.01
32Olov EricsonAlfta-Ösa OK43.44+10.388.02
33Thomas BührerCA Rosé43.51+10.458.03
34Heino OllinEST43.53+10.478.04
35Søren BobachNOTEAM44.02+10.568.05
36Samuele CurzioPolisportiva G. Masi44.04+10.588.06
37Francois Van der OuderaaBEL45.00+11.548.16
38Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb45.52+12.468.25
39Mark PurkisNydalens SK46.19+13.138.30
40Franz GlanerOK Pan Kristianstad46.32+13.268.33
41Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave46.50+13.448.36
42Matt DoyleAUS46.59+13.538.38
43Gustav ÖhgrenOk Kåre47.39+14.338.45
44Simon JakobLeksands OK47.40+14.348.45
45Jakob SchachSV Wannweil47.50+14.448.47
46Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature47.56+14.508.48
47Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI48.07+15.018.50
48Inge LindsethNydalens SK48.10+15.048.51
49Otso WesterlundKoovee48.18+15.128.52
50Erling GrammeltvedtOK Skeidi48.46+15.408.57
51Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave49.15+16.099.03
52Andrin BieriVompatti OK49.19+16.139.03
53Markus GladEmblem IL51.02+17.569.22
54Evert LeeuwsBEL51.37+18.319.29
55Kohei KamijimaJPN52.09+19.039.35
56Jonas BrütschVompatti OK52.11+19.059.35
57Roland FesselhoferOJE Wappler53.43+20.379.52
58Mikkel Kaae-NielsenSøllerød OK54.42+21.3610.03
59Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave57.01+23.5510.28
60Kin Kwan KwokHKG1.03.40+30.3411.42
61Fabian JanischowskyOLG Regensburg1.04.36+31.3011.52
62Mads Kruse JuhlHerning Orienteringsklub1.06.10+33.0412.09
63Steffen HartmannTGV Horn1.06.28+33.2212.13
64Geun Hee HongKOR1.06.57+33.5112.18
65Tsz Wai YuHKG1.08.36+35.3012.36
66Henrik UpsalÅs-NMBU Orientering1.09.42+36.3612.48
67Takumi IkedaWaseda University1.10.20+37.1412.55
68Alain MazyCO Liege1.12.08+39.0213.15
69Cameron TierNorth West OC1.12.22+39.1613.18
70Sam Choi LamHKG1.14.09+41.0313.37
71Filipe DiasGD4Caminhos1.14.26+41.2013.40
72Gerald YipHKG1.15.02+41.5613.47
73Wolfram PohlTV Coburg-Neuses1.17.36+44.3014.15
74Jonathan SchachSV Wannweil1.17.51+44.4514.18
75Hideto TakahashiWaseda University1.32.41+59.3517.02
76Yu Hong Bryan WongSOC1.39.19+1.06.1318.15
Christian SchiveNydalens SKdiskvalifisert
Mattias MårtsStora Tuna OKdiskvalifisert
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Severin HowaldTampereen Pyrintödiskvalifisert
Oskar StørmerFossum IFdiskvalifisert
Oskar SjöbergOK Linnédiskvalifisert
Kristo HeinmannESTdiskvalifisert
Lauri SildESTdiskvalifisert
Vincent CoupatFRAdiskvalifisert
Matthias ReinerTampereen Pyrintödiskvalifisert
Benjamin AnciauxBELdiskvalifisert
Elias KuukkaFINdiskvalifisert
Graham GristwoodKalevan rastidiskvalifisert
Kristian DalbyFredrikstad SKbrutt
Emil OebroDKbrutt
Artem PanchenkoUKRbrutt
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Sindre JohannessenFreidigikke startet
Martin Borge HeirNTNUIikke startet
Gunnar A FiskumTyrving ILikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Scott CollierCornwall OCikke startet
Marius ØieLøten o-lagikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet
Anton ForsbergStora Tuna OKikke startet

W -13

2 120 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wilma ReinholdssonOK Alehof17.108.05
2Stina ThernOK Skogshjortarna17.49+0.398.24
3Signe HördegårdhIFK Göteborg Orientering18.34+1.248.45
4Klara EberlénOK Skogshjortarna18.38+1.288.47
5Astrid YtterbøAsker Skiklubb20.38+3.289.43
6Sigrid Schmitt GranHalden SK21.03+3.539.55
7Mari KallesonOppsal Orientering21.45+4.3510.15
8Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK22.02+4.5210.23
9Alva EliassonSundsvalls OK22.27+5.1710.35
10Nora NordlundOk Kåre22.39+5.2910.41
11Amanda CliffordsonTolered-Utby OL24.28+7.1811.32
12Sofia ØhlckersTyrving IL24.58+7.4811.46
13Elli KyläkoskiTurun Suunnistajat26.07+8.5712.19
14Isabella BaierTolered-Utby OL26.09+8.5912.20
15Madara Ilze Greb¿naZVOC26.30+9.2012.30
16Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK26.42+9.3212.35
17Veronika TokmatchevaWhite Nights26.53+9.4312.40
18Ylva HanssonOk Kåre27.08+9.5812.47
19Ingrid LestebergKongsberg OL30.10+13.0014.13
20Conny HoltzTSV Jetzendorf30.43+13.3314.29
21Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL33.08+15.5815.37
22Ine Bohnhorst TegdanFreidig35.11+18.0116.35
23Åse Valero KjerkreitHalden SK38.57+21.4718.22
24Nikija BirumaZVOC44.34+27.2421.01
25Siri KleinOK Vilse 8746.12+29.0221.47
26Thea LewisOK Vilse 8748.14+31.0422.45
27Lina WidelundOk Kåre52.44+35.3424.52
Alva KarlssonMariestads Friluftsklubbikke startet
Anna-Lisa KinellIFK Göteborg Orienteringikke startet

W -14

2 460 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marie KravdalGjø-Vard OL19.247.53
2Marie ScheeleNydalens SK19.31+0.077.56
3Elsa KaipeOk Kåre20.26+1.028.18
4Anna TaksdalGanddal IL21.05+1.418.34
5Ulyana KuprienkoWhite Nights21.58+2.348.55
6Audrey HanssonFrölunda OL22.46+3.229.15
7Moa BergqvistKorsnäs IF OK24.07+4.439.48
8Lovisa DufvaSundsvalls OK24.39+5.1510.01
9Annie LundOK Kolmården25.30+6.0610.21
10Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering25.44+6.2010.27
11Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering26.03+6.3910.35
12Sigrid HaugskottOL Trollelg28.24+9.0011.32
13Agnes IvarssonOK Skogshjortarna28.32+9.0811.35
14Pauline MyklebustIL Koll29.05+9.4111.49
15Sindija Leticija BrakmaneAlnis-JNSC29.22+9.5811.56
16Ingeborg EikåsSandefjord OK31.33+12.0912.49
17Laura BarrettSugar Loaf OK31.36+12.1212.50
18Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering31.45+12.2112.54
19Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL32.14+12.5013.06
20Cornelia HoleneEmblem IL32.16+12.5213.06
21Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb33.16+13.5213.31
22Sigrid HaugeSarpsborg OL37.52+18.2815.23
23Julia Hagelberg NordahlOk Kåre41.50+22.2617.00
24Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering41.55+22.3117.02
25Julie DrønnesundEmblem IL43.19+23.5517.36
26Clodagh O DonnellGreatEasternNavigators55.16+35.5222.27
27Ane Kristine EidKongsberg OL1.01.29+42.0524.59
Ane HustvedtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Karoline JebsenHeming Orienteringikke startet

W -15

2 620 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Elina ReinholdssonOK Alehof21.018.01
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn22.02+1.018.24
3Hanna ÖbergGamleby OK22.10+1.098.27
4Ida BengtssonOK Alehof23.07+2.068.49
5Cornelia KindlundOK Tyr24.04+3.039.11
6Fredrika NordquistTäby OK24.19+3.189.16
7Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK24.22+3.219.18
8Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø25.03+4.029.33
9Mina Akiko JohnsenSturla, IF25.12+4.119.37
10Lisa SwartzOK Orion25.24+4.239.41
11Miia RollerJärfälla OK26.40+5.3910.10
12Karolina AnderssonDalaportens OL27.45+6.4410.35
13Tindra JonssonSkarpnäcks OL28.26+7.2510.51
14Emmy GranstedtIK Hakarpspojkarna28.42+7.4110.57
15Linnea HolstTyrving IL29.12+8.1111.08
16Ingvild GustafssonKongsberg OL29.25+8.2411.13
17Jonna LindbladOK Djerf29.43+8.4211.20
18Emma Helene OlsenHalden SK29.46+8.4511.21
19Frida Hovgaard EisvangOK Moss29.47+8.4611.22
20Klara ErssonOk Kåre30.15+9.1411.32
21Wilma LeicktTullinge SK30.20+9.1911.34
22Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK30.26+9.2511.36
23Hannah Syrdal ØenHeming Orientering30.39+9.3811.41
24Doris IkoTäby OK30.54+9.5311.47
25Zali McCombAustralopers Orienteering Club31.09+10.0811.53
26Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF31.34+10.3312.02
27Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering31.48+10.4712.08
28Agnes WallinKorsnäs IF OK31.57+10.5612.11
29Anna GorbatenkovaWhite Nights32.26+11.2512.22
30Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK32.57+11.5612.34
31Alicia BjörnbergSöders-Tyresö34.06+13.0513.00
32Elisabeth LarssonOK Södertörn34.10+13.0913.02
33Julie Sophie WoldOK Moss34.37+13.3613.12
34June Rogstad BekkevoldLøten o-lag35.07+14.0613.24
35Ruby OwenSugar Loaf OK35.55+14.5413.42
36Moa FröstadiusSundbybergs IK36.21+15.2013.52
37Olga RindeskogVästerbergslagens OL37.05+16.0414.09
38Liv NorbergAvesta OK37.37+16.3614.21
39Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK38.16+17.1514.36
40Emelie RökenTäby OK38.19+17.1814.37
40Elin WolgastSnättringe SK38.19+17.1814.37
42Hannah ThomasSugar Loaf OK38.34+17.3314.43
43Marie KvarmeSturla, IF38.45+17.4414.47
44Saga MattssonDalaportens OL39.27+18.2615.03
45Lovisa MasesStora Tuna OK41.10+20.0915.42
46Vendela RundströmOK Ravinen43.59+22.5816.47
47Ebba HörlingSundbybergs IK44.39+23.3817.02
48Alicia BergkvistVästerbergslagens OL45.03+24.0217.11
49Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OK46.07+25.0617.36
50Molly PillingSugar Loaf OK51.08+30.0719.30
51Sanna RinnbäckOK Ravinen51.17+30.1619.34
52Tilde BredemanVäsby OK54.25+33.2420.46
53Ida ÖsterbergGustavsbergs OK55.26+34.2521.09
54Madeleine GranathVäsby OK1.18.42+57.4130.02
55Edith StaggSugar Loaf OK1.21.36+1.00.3531.08
Ellen FunkeLeksands OKdiskvalifisert
Inese NeimaneZVOCdiskvalifisert
Anja HoleFørde ILdiskvalifisert
Henriette BergLøten o-lagikke startet
Wilma JosefssonVäsby OKikke startet
Bryony StaggSugar Loaf OKikke startet
Elin BryggarKorsnäs IF OKikke startet
Anja NilssonDomnarvets GoIFikke startet
Ebba NäsmanLerums SOKikke startet

W -16

2 820 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin Melby JacobsenLardal OL22.287.58
2Elsa SonessonFalköpings AIK OK25.45+3.179.07
3Pia Young VikNydalens SK25.50+3.229.09
4Une HoltermannPorsgrunn OL26.47+4.199.29
5Anna KarlovaCzech junior team26.50+4.229.30
6Lea MartanovaSlavia Liberec26.51+4.239.31
7Ida EskilssonIK Hakarpspojkarna27.30+5.029.45
8Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL27.33+5.059.46
9Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb28.02+5.349.56
10Agnes DjurstedtEksjö SOK28.22+5.5410.03
11Ragnhild Mathea HelmersenFet OL28.30+6.0210.06
12Amanda GranqvistOK Ravinen29.08+6.4010.19
13Ester AnderssonOK Södertörn29.39+7.1110.30
14Alix VillarCOSE29.44+7.1610.32
15Eleonora AlinderSjövalla FK30.52+8.2410.56
16Eline SchjervenLardal OL30.55+8.2710.57
17Ida HänströmTäby OK31.02+8.3411.00
18Hanna RehnKolbotn og Skimt OL31.15+8.4711.04
19Emilia JohnssonOk Kåre31.41+9.1311.14
20Hedda RöstinOK Ravinen32.05+9.3711.22
21Linnea LundOK Kolmården32.10+9.4211.24
22Thea NordinKorsnäs IF OK32.26+9.5811.30
23Ella PerssonEksjö SOK32.42+10.1411.35
24Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK32.43+10.1511.36
25Karolina Bergh PapasikasSkarpnäcks OL33.15+10.4711.47
26Emilie JohansenSandefjord OK33.58+11.3012.02
27Cecilia HectorSnättringe SK34.43+12.1512.18
27Tove SjöbergTullinge SK34.43+12.1512.18
29Emma EliassonDomnarvets GoIF35.01+12.3312.25
30Alicia SchandlOK Södertörn36.59+14.3113.06
31Janna Sofie TellesbøØstmarka OK37.49+15.2113.24
32Ida Marie FlågenHeming Orientering38.19+15.5113.35
33Mélanie DalibardC.O.Colmar39.32+17.0414.01
34Rebecca WardSugar Loaf OK42.14+19.4614.58
35Kate Kristi¿na Er¿eZVOC42.48+20.2015.10
36Holly StodgellSugar Loaf OK46.05+23.3716.20
37Sofia SundinWaxholms OK47.02+24.3416.40
38Sarah SchöpsOLV Landshut47.42+25.1416.54
39Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK47.49+25.2116.57
40Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb48.14+25.4617.06
41Tove SvedellSkarpnäcks OL48.18+25.5017.07
42Selma FærdenKolbotn og Skimt OL49.08+26.4017.25
43Thea Nordin AbajiEksjö SOK50.57+28.2918.04
44Kajsa IvarssonVästerbergslagens OL53.56+31.2819.07
45Emilia NilssonGustavsbergs OK55.50+33.2219.47
46Emma BarnardBromma-Vällingby SOK56.51+34.2320.09
Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLdiskvalifisert
Alma WallmanVästerbergslagens OLdiskvalifisert
Alva BladhTullinge SKikke startet
Hedda SpangbergKonnerud ILikke startet
Maja BergqvistKorsnäs IF OKikke startet
Vendela SöderqvistOk Kåreikke startet
Martine SkjelsvikLillehammer OKikke startet
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegnikke startet
Vilmalee SuwanOK Vilse 87ikke startet
Kristin LundanesEmblem ILikke startet
Tuva-Cajsa SpikLeksands OKikke startet
Elsa GörasLeksands OKikke startet
Emma EngehultNotodden OLikke startet

W 15-20 B

2 030 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marion Halvorsen NustadLillehammer OK19.469.44
2Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL31.36+11.5015.33

W 35-AK

2 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sofie Oraug-RyghIL Koll34.3413.17
2Kari LundNittedal OL35.54+1.2013.48
3Kristine TiemannOLG Stäfa52.29+17.5520.11
4Eli StensliLøten o-lag1.05.48+31.1425.18

W 50-AK

2 430 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL32.5613.33
2Marianne ArnesenAsker Skiklubb33.13+0.1713.40
3Rita RaastadSkien OK34.05+1.0914.01
4Lotta MyhreIL Koll38.34+5.3815.52
5Anne-Grete AustadRaumar Orientering38.40+5.4415.54
6Catherine KingAJAX51.27+18.3121.10
Eva Zehnder-GilgenSWISS O TOURSikke startet

M -13

2 130 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karl Aderstedt AlthoffKungälvs OK13.556.32
2Ludwig RosénGöteborg Majorna OK16.38+2.437.48
3Emil Husebye AamodtFredrikstad SK17.01+3.067.59
4Marcus LammFrölunda OL17.35+3.408.15
5Per Noah SommerheinNydalens SK17.51+3.568.22
6Carl ÖbergGamleby OK17.53+3.588.23
7Sigurd HobølOppsal Orientering20.07+6.129.26
8Gustavs PlonisAlnis-JNSC20.56+7.019.49
9Reuben LawsonSugar Loaf OK22.28+8.3310.32
10Arnaud MazyCO Liege23.29+9.3411.01
11Jakob OechlerOLV Landshut25.28+11.3311.57
12Cian O DonnellGreatEasternNavigators28.32+14.3713.23
13William OksvoldOk Kåre28.39+14.4413.27
14Birk BreimoOK Moss29.26+15.3113.49
15Eddie KarlssonOK Vilse 8730.01+16.0614.05
16Freddie KingslandSugar Loaf OK30.12+16.1714.10
17Mark BujdosóTabani Spartacus30.24+16.2914.16
18Matthieu BührerCA Rosé30.54+16.5914.30
19Arthur MitchellHOC32.07+18.1215.04
20Mons Sætre-LorentzenFet OL35.38+21.4316.43
21Freddie LakeSugar Loaf OK38.22+24.2718.00
22Mathias LinløkkenØstmarka OK40.39+26.4419.05
23Martin BryggenHalden SK46.04+32.0921.37
24Noah MulariOK Vilse 8747.42+33.4722.23
25Erlend OtterleiØstmarka OK53.52+39.5725.17
26Nils OdlindOk Kåre55.24+41.2926.00
Even LienGjø-Vard OLikke startet
Elias PerssonHelsingborgs SOKikke startet
Tommy MellaNewcastle Orienteering Clubikke startet

M -14

2 470 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna15.186.11
2Linus ForsbergOK Ravinen17.07+1.496.55
3Gabriel GjoneSandefjord OK17.08+1.506.56
4Martin Christoffer BorgIL Koll17.48+2.307.12
5Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL18.13+2.557.22
6Olivier ChampignyACA Aix en Provence18.44+3.267.35
7Mark StrimovskiyWhite Nights18.59+3.417.41
8Noa HelgarsTäby OK19.06+3.487.43
9Oliver HåkanssonOK Orion19.19+4.017.49
10Erik LundquistOK Ravinen19.27+4.097.52
11Wille SöderqvistOk Kåre19.48+4.308.00
12Edvards KruminsAlnis-JNSC20.21+5.038.14
13Fabian AlinderSjövalla FK20.28+5.108.17
14Arvid JohanssonOK Djerf20.37+5.198.20
15Nils SwartzOK Orion21.28+6.108.41
16Lukas ErdalenIFK Göteborg Orientering22.23+7.059.03
17Petter RybergMariestads Friluftsklubb22.49+7.319.14
18Joel WallnerAttunda OK23.05+7.479.20
19Melvin AnderssonTolered-Utby OL23.20+8.029.26
20Eskil BrændenLillomarka OL23.34+8.169.32
21Jett McCombAustralopers Orienteering Club23.44+8.269.36
22Jakob BaierTolered-Utby OL23.49+8.319.38
23Tobias Tronbøl LiumIL Koll25.40+10.2210.23
24Linus AlinderSjövalla FK26.24+11.0610.41
25William LakeSugar Loaf OK27.29+12.1111.07
26Alwin EinarssonKungälvs OK27.36+12.1811.10
27Rasmus WidelundOk Kåre27.50+12.3211.16
28David BurgmairOLG Regensburg29.45+14.2712.02
29Pontus HedinTolered-Utby OL30.25+15.0712.18
30Severin LehnerOLG Regensburg33.08+17.5013.24
31Paul WirtzLuxOC33.41+18.2313.38
32Brage EikåsSandefjord OK38.06+22.4815.25
33Alvin EdbäckOk Kåre38.16+22.5815.29
34Jakob A. GjedeboOppsal Orientering40.42+25.2416.28
35Olle GahnshagOk Kåre44.22+29.0417.57
36Trym Alexander StorhaugRøyken OL52.30+37.1221.15
Elias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Hugo AtterbrandOk Kåreikke startet
Olle DalinOk Kåreikke startet

M -15

3 750 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christian Fredrik BorgIL Koll28.557.42
3Melker ÅkessonOK Landehof29.50+0.557.57
4Benjamin GjoneSandefjord OK29.55+1.007.58
5Edvin ForsbergOK Ravinen30.16+1.218.04
6Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK30.28+1.338.07
7Elis Forsberg RundströmIFK Enskede31.04+2.098.17
8Joel GolsäterKorsnäs IF OK31.08+2.138.18
9Simon BååthSävedalens AIK31.14+2.198.19
10Viktor SoneAttunda OK31.42+2.478.27
11Alfred BjørnerødOK Moss32.07+3.128.33
12Marcus SteneboAttunda OK32.55+4.008.46
13Herman Lien BackstrømHalden SK33.15+4.208.52
14Eirik Vie StrislandFossum IF33.28+4.338.55
15Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)34.58+6.039.19
16Justus ArenanderSkarpnäcks OL35.16+6.219.24
17Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss36.25+7.309.42
18Elis IversAttunda OK36.27+7.329.43
19Alessandro BedinPark World Tour Italia36.51+7.569.49
20Melker LarssonOK Orion37.08+8.139.54
21Lucas WannerAvesta OK37.09+8.149.54
22Øyvind LamarkGanddal IL37.29+8.349.59
23Jesper ÅkessonJärfälla OK37.30+8.3510.00
24Filip BrolingBredaryds SOK38.06+9.1110.09
24Lars LienGjø-Vard OL38.06+9.1110.09
26Olle KarlssonIK Hakarpspojkarna38.49+9.5410.21
27Markus RichterSandnes IL (Rogaland)39.49+10.5410.37
28Jon HanssonOk Kåre40.49+11.5410.53
29Philip Lehmann RomørenFossum IF40.54+11.5910.54
30Gustaf HofstedtTäby OK41.06+12.1110.57
31Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)41.23+12.2811.02
32Jakob CarlssonStora Tuna OK41.51+12.5611.09
33Olle SandströmOK Ravinen41.56+13.0111.10
34Peder BryggenHalden SK42.25+13.3011.18
35Filip LindqvistTäby OK44.12+15.1711.47
36Olle ThimbergSöders-Tyresö44.22+15.2711.49
37Edvin AakreEgersund OK45.28+16.3312.07
38Hugo LindskogOK Ravinen45.38+16.4312.10
39Ivar GentzJärla Orientering46.03+17.0812.16
40Ask OlaussenOppsal Orientering46.33+17.3812.24
41Sindre Vie StrislandFossum IF46.44+17.4912.27
42Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL51.45+22.5013.48
43Emil HelanderTullinge SK53.04+24.0914.09
44Oskar MellaOppsal Orientering53.06+24.1114.09
45Eric JohanssonOk Kåre53.12+24.1714.11
46Leo AlvolinOk Kåre53.27+24.3214.15
47Emil FranzénSundbybergs IK53.44+24.4914.19
48Ludvig FerdmanTullinge SK59.05+30.1015.45
49Max ÖsterlingOK Södertörn1.00.34+31.3916.09
50Albin SjöblomOk Kåre1.17.50+48.5520.45
51Sebastian CrowSugar Loaf OK1.26.06+57.1122.57
Rasmus LindblomGustavsbergs OKdiskvalifisert
Sondre LadimOK Mossdiskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Christopher RavenSugar Loaf OKbrutt
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Linus Carlsson KokinskyIFK Göteborg Orienteringikke startet
Martin Nøkleby MellingRingerike OLikke startet
Henrik SvenssonOK Ravinenikke startet
Marius E. AamodtOppsal Orienteringikke startet

M -16

3 810 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lukas VitebskyCzech junior team24.106.20
2Jakub ChaloupskyCzech junior team26.12+2.026.52
3Martin SimsaCzech junior team26.13+2.036.52
4Isak GeliusSnättringe SK26.23+2.136.55
5Noel BraunVäxjö OK26.24+2.146.55
6Hugo KindbornOK Hällen26.47+2.377.01
7Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK27.23+3.137.11
8Martin GajdaCzech junior team28.27+4.177.28
9Trygve Børte NomelandKristiansand OK28.35+4.257.30
9Sigurd Saxe SandvikHalden SK28.35+4.257.30
11Sander Tonjer FingarsenElverum OK28.44+4.347.32
12Otto BalckTäby OK28.58+4.487.36
13Olle KallurOK Ravinen29.05+4.557.38
14Mattias ÖhlundIK Hakarpspojkarna29.11+5.017.39
15Albin GezeliusIFK Mora OK29.12+5.027.39
16Hubert Wan¿kCzech junior team30.01+5.517.52
17Jakob WidelundOk Kåre30.57+6.478.07
18William GrunderJärfälla OK31.15+7.058.12
19Matyas StreglCzech junior team32.18+8.088.28
20Jakub MilanCzech junior team33.13+9.038.43
21Filip HåkanssonOK Orion33.41+9.318.50
22Tobias MathisenPorsgrunn OL33.47+9.378.52
23Markus HalvarssonLeksands OK34.59+10.499.10
24Vit SkachaCzech junior team35.08+10.589.13
25Casper SkeppSävedalens AIK35.18+11.089.15
26Erik BovalliusJärfälla OK36.01+11.519.27
27Filip StorellHaninge SOK36.47+12.379.39
28Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby37.11+13.019.45
29Hugo EricssonVäxjö OK38.43+14.3310.09
30Harry ThomasSugar Loaf OK39.40+15.3010.24
31Lukas WallhedJärla Orientering39.48+15.3810.26
32William MöllerSkarpnäcks OL39.59+15.4910.29
33Henrik LundforsIFK Enskede40.10+16.0010.32
34Mats LindaasElverum OK40.43+16.3310.41
35Axel BechtelFK Friskus-Varberg40.47+16.3710.42
36Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43.48+19.3811.29
37Tage KinellIFK Göteborg Orientering46.46+22.3612.16
38Mattis SandénOK Södertörn48.07+23.5712.37
39Rolf Andreas BergNydalens SK48.44+24.3412.47
40Simon PerrinNature Orientation Saint Etien49.33+25.2313.00
41Johan LundStenungsunds OK54.35+30.2514.19
42Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club55.08+30.5814.28
43Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK55.51+31.4114.39
44Aleksandar EvansBrown team57.50+33.4015.10
45Jamie DaleSugar Loaf OK1.09.21+45.1118.12
46Lukas CottingOLG Stäfa1.09.24+45.1418.12
47Yannick LieblichOLG Regensburg1.11.38+47.2818.48
48Sebastian MitchellHOC1.16.21+52.1120.02
William SturessonLerums SOKdiskvalifisert
Viktor GunnarssonIK Hakarpspojkarnadiskvalifisert
Christoffer LindgrenOk Kårediskvalifisert
Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresödiskvalifisert
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Simon Karlsson HolmerIFK Mora OKikke startet
Klockar Eskil NääsLeksands OKikke startet
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringikke startet
Gaute LindaasElverum OKikke startet
Martin KleinOOB TJ Lokomotiva Tepliceikke startet
Brage TakleKristiansand OKikke startet

M 15-20 B

2 140 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Filip CarlqvistFK Friskus-Varberg42.4820.00
Emil SkytterenOdal OL - Orienteringikke startet

M 35-AK

3 680 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor RingstadHedrum OL37.2810.10
2Roland LudwigOL Regio Wil39.51+2.2310.49
3Håvard Sandvoll AskLierbygda OL48.20+10.5213.08

M 50-AK

3 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Joerg BaumannIG BLOCH31.399.49
2Nils Arne JohannessenKristiansand OK35.02+3.2310.52
3Kell SønnichsenOK Pan Århus39.33+7.5412.16
4Andreas WyssSWISS O TOURS41.54+10.1513.00
5Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb42.18+10.3913.08
6Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering42.30+10.5113.11
7Henrik ErdalenIFK Göteborg Orientering44.52+13.1313.56
8Anders SjöbergOK Reftele48.57+17.1815.12
9Martin WidmerOLG Suhr50.47+19.0815.46
10Ulf KokinskyIFK Göteborg Orientering1.24.29+52.5026.14
11Oskar KaaløySandefjord OK2.26.05+1.54.2645.22
Fredrik CarlqvistFK Friskus-Varbergdiskvalifisert
Martin GygaxOLG Biberist SOikke startet
Ola JönssonOK Vilse 87ikke startet

OpenA1

1 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rimvydas KutkaMedeina27.4716.14
2Roar ÅsheimRond O-lag27.53+0.0616.18
3Bodil HulløenKristiansand OK39.20+11.3323.00
4Yingjing HanLearnjoy Sports1.24.05+56.1849.10
Randi BudahlFet OLikke startet

OpenA2

2 300 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Barbro Kvåle TrømborgHadeland OL21.389.24
2Astrid RognstadHadeland OL25.26+3.4811.03
3Julia GoldmanHUN27.32+5.5411.58
4Lovise FremstadLarvik OK28.16+6.3812.17
5Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM28.22+6.4412.20
6Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag29.30+7.5212.49
7Karin ProforsKöping-Kolsva OK30.53+9.1513.25
8Knut Even HoleFørde IL33.11+11.3314.25
9Sippola PäiviLynx33.35+11.5714.36
10Monica HaldenNydalens SK33.57+12.1914.45
11Johnny KarlssonUddevalla OK34.55+13.1715.10
12Felice BüchiOLG St. Gallen Appenzell37.52+16.1416.27
13Morten AndresenOK Skeidi40.26+18.4817.34
14Marit Hæreid SandstadFrol IL41.26+19.4818.00
15Tore LindaasElverum OK43.41+22.0318.59
16Mathias NyhaugAsker Skiklubb45.33+23.5519.48
17Marit-Elin IdenTeam Jeløy45.46+24.0819.53
18Lisa LedskogGöteborg Majorna OK47.12+25.3420.31
19José Manuel PrietoMalarruta47.34+25.5620.40
20Annica Lindell LangVästerbergslagens OL48.54+27.1621.15
21Hanga MorandiniHUN49.15+27.3721.24
22Maria PerssonAsker Skiklubb52.41+31.0322.54
23Helena BachmanTäby OK52.52+31.1422.59
24Eigil KongsfjellOL Tønsberg 54.49+33.1123.50
25Petter FureOppsal Orientering56.52+35.1424.43
26Agata MajasowWKS SLASK57.02+35.2424.47
27Magnus BacklundNOTEAM57.14+35.3624.53
28Aud I. SpjelkavikTyrving IL1.03.48+42.1027.44
29Kari LillealternFreidig1.09.12+47.3430.05
30Cristina del CampoMalarruta1.10.10+48.3230.30
31Andrea HansonGreatEasternNavigators1.14.23+52.4532.20
32Marianne GerbornVästvärmlands OK1.15.08+53.3032.40
33Andre W. SchoepferIOF Jury1.21.03+59.2535.14
34Sze Wai TsangSOC1.27.25+1.05.4738.00
35Eva-Lena FalkVärend GN OL1.56.00+1.34.2250.26
36Hans FalkVärend GN OL1.56.45+1.35.0750.45
Hans HolmbergJärla Orienteringdiskvalifisert
Marianne ReuschHeming Orienteringikke startet
Kjell RønnebergRøyken OLikke startet
Inguna ValdmaneZVOCikke startet
Fabio WürmliULU'S REISEWELTikke startet

OpenA3

3 320 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ola LestebergKongsberg OL24.097.16
2Jørgen MårtenssonModum OL25.37+1.287.42
3Christoffer ÅnensenOppsal Orientering28.06+3.578.27
4Marius StaffOL Toten-Troll28.11+4.028.29
5Marit Melby JacobsenNTNUI28.30+4.218.35
6Dag MoeKristiansand OK28.42+4.338.38
7Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn28.59+4.508.43
8Johanna KindlundOK Tyr29.02+4.538.44
9Janne BjorvandOddersjaa SSK31.15+7.069.24
10Kjetil KarlsenTeam Jeløy31.23+7.149.27
11Carl Goran StrutzEds SK31.32+7.239.29
12Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn32.22+8.139.44
13Ingrid KvistadKongsberg OL33.03+8.549.57
14Torgeir StrandFana IL33.22+9.1310.03
15Ingunn Høst FossgardLillomarka OL33.30+9.2110.05
16Anders FossøyNotodden OL33.48+9.3910.10
17Elin KallesonOppsal Orientering33.54+9.4510.12
18Sølve DrageKongsberg OL34.53+10.4410.30
19Sören AnderssonIK Dran35.51+11.4210.47
20Agnese GeduševaZVOC36.12+12.0310.54
21Gerd BjørsethKrokstadøra IL36.27+12.1810.58
22Kari SvingheimLillehammer OK36.39+12.3011.02
23Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering36.44+12.3511.03
24Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK37.38+13.2911.20
25Morten StenbergVang OL38.13+14.0411.30
26Carl BachmanTäby OK38.31+14.2211.36
27Birk SætnanFossum IF39.49+15.4011.59
28Ulla EinarssonKungälvs OK39.57+15.4812.01
29Harald BakkenFrol IL40.10+16.0112.05
30Bent HaflanOL Tønsberg og omegn40.36+16.2712.13
31Torun DyrkornEiker OL40.59+16.5012.20
32Bo KarlssonTrollhättans SOK41.33+17.2412.30
33Marit Sylte LundanesEmblem IL42.18+18.0912.44
34Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK42.22+18.1312.45
35My RönnolsTäby OK42.26+18.1712.46
36Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn42.32+18.2312.48
37Britt FossøyNotodden OL43.23+19.1413.04
38Gunn Elin RudiHadeland OL43.25+19.1613.04
39Peichi ChuangMoxina OK43.35+19.2613.07
40Line Bar-NathanLillomarka OL43.49+19.4013.11
41Pirjo LuchsingerKongsberg OL44.22+20.1313.21
42Martin SkytterenOdal OL - Orientering44.39+20.3013.26
43Una DzerveNOTEAM44.47+20.3813.29
44Ove EricssonNyköpings OK45.08+20.5913.35
45Stine AustadRaumar Orientering45.37+21.2813.44
46Outi AikioSK Pohjantähti45.53+21.4413.49
47Øivind BergetSarpsborg OL46.19+22.1013.57
48Karl Kristian TerkelsenWOC202046.24+22.1513.58
49Elias StubberudNydalens SK46.31+22.2214.00
50Håkan RystedtStora Tuna OK46.35+22.2614.01
51Frida KjellmanLidköpings VSK46.40+22.3114.03
52Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering48.02+23.5314.28
53Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL48.44+24.3514.40
54Gry Merete OlaisenÅs-NMBU Orientering49.00+24.5114.45
55Niclas KjellmanLidköpings VSK49.05+24.5614.47
56Ulirch Hauswirthol norska49.06+24.5714.47
57Liliana OliveiraGD4Caminhos49.15+25.0614.50
58Pål MyklebustIL Koll49.16+25.0714.50
59Svein GrønhovdModum OL49.32+25.2314.55
60Aase MestadLillomarka OL50.58+26.4915.21
61Øystein SkappelLillehammer OK51.27+27.1815.29
62Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering51.28+27.1915.30
63Knut RamtvedtSarpsborg OL53.20+29.1116.03
64Keijo RuotsalainenNOTEAM53.26+29.1716.05
65Marit TyldumRudsbygd IL53.41+29.3216.10
66May Jorunn RognlienModum OL53.59+29.5016.15
67Matti HaatainenNOTEAM56.10+32.0116.55
68Anna GöhlmanTyrving IL56.59+32.5017.09
69Stein ØstbyMalmö OK57.04+32.5517.11
70Katarina HenmyrOK Vilse 8758.03+33.5417.29
71Grethe Lill RyenSturla, IF58.27+34.1817.36
72Göran ReinholdssonJärfälla OK58.40+34.3117.40
73Harald GrøndahlOK Moss1.03.18+39.0919.03
74Adam CadyBuffalo Orienteering Club1.07.46+43.3720.24
75Jan-Olov NewborgVästvärmlands OK1.08.40+44.3120.40
76Toril RiddervoldHeming Orientering1.09.59+45.5021.04
Angie HurtadoCOLdiskvalifisert
Vibeke HøstLillomarka OLdiskvalifisert
Roar PedersenOppsal Orienteringikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet

OpenA4

4 150 m, 75 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine BenjaminsenNOR32.497.54
2Lene Godager KaasBækkelagets SK35.11+2.228.28
3Bettina AebiOK Tisaren35.17+2.288.30
4Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK37.33+4.449.02
5Christin BorgGöteborg Majorna OK38.09+5.209.11
6Henrik Kaupang LyeLarvik OK38.13+5.249.12
6Kariann ÅnensenOppsal Orientering38.13+5.249.12
8Vidar StrandLierbygda OL38.30+5.419.16
9Frode HaugskottOL Trollelg39.35+6.469.32
10Marte UlvensøenNTNUI39.37+6.489.32
11Lars NordgrenEksjö SOK40.38+7.499.47
12Asle KvaaseLommedalens IL40.52+8.039.50
13Johan JebsenHeming Orientering41.00+8.119.52
14Magnus AlinderSjövalla FK41.44+8.5510.03
15Jennie AnderssonGöteborg Majorna OK42.25+9.3610.13
16Teo StruckNOTEAM43.44+10.5510.32
17Knut AurebekkTorridal IL44.02+11.1310.36
18Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering44.12+11.2310.39
19Randi HøilundFet OL44.36+11.4710.44
20Kristina IvanovaBUL44.37+11.4810.45
21Olof BjörkmanKungälvs OK45.13+12.2410.53
22Andris RobaldsZVOC45.23+12.3410.56
23Jenny GulqvistVästvärmlands OK45.26+12.3710.56
24Linnea OlofssonKongsberg OL45.43+12.5411.00
25Gjermund GravirAsker Skiklubb46.56+14.0711.18
26Elin BjervaLarvik OK47.02+14.1311.19
27Kristina KlingneusIK Vikings OK47.10+14.2111.21
28Hanne Løver ThonModum OL47.38+14.4911.28
29Kjersti WestinPorsgrunn OL48.22+15.3311.39
30Tore SundtjønnÅrvoll IL48.23+15.3411.39
31Olav Martin IndgaardFrol IL48.29+15.4011.40
32Ulf PetersonKungälvs OK48.54+16.0511.46
33Kjersti OftenNydalens SK49.55+17.0612.01
34Anders KlavenesSandefjord OK50.26+17.3712.09
35Morten RannemFossum IF51.43+18.5412.27
36Charlotte IhrforsOK Linné53.57+21.0812.59
37Olena StrugalovaVaregg Fleridrett54.38+21.4913.09
38Roisin LongIRE55.57+23.0813.28
39Assaf Bar-NathanLillomarka OL56.16+23.2713.33
40Magnhild ForsethFrol IL56.33+23.4413.37
41Fredrik SteiwerLillomarka OL58.33+25.4414.06
42Merete RørvikLillomarka OL58.41+25.5214.08
43Silvia KyburzOLK Fricktal58.42+25.5314.08
44Ji¿í ValentaNOTEAM1.04.13+31.2415.28
45Oda ColquhounLillomarka OL1.04.39+31.5015.34
46Safder RazaCAN1.06.27+33.3816.00
47Graham WatsonWest Cumberland Orienteering C1.07.18+34.2916.13
48Federico BacciPolisportiva G. Masi1.07.44+34.5516.19
49Vera KhlebnikovaANCO1.08.35+35.4616.31
50Carl Martin LarsenFreidig1.08.58+36.0916.37
51Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK1.10.55+38.0617.05
52Rolf AnderssonVästvärmlands OK1.11.18+38.2917.10
53Eva NilssonKungälvs OK1.12.22+39.3317.26
54Arild NyhaugAsker Skiklubb1.12.28+39.3917.27
55Guglielmo VialePark World Tour Italia1.13.30+40.4117.42
56Ole TexmoFet OL1.13.58+41.0917.49
57Selma Tørudbakken JendalenFossum IF1.15.40+42.5118.13
58Eva KarlssonUddevalla OK1.21.36+48.4719.39
59Johnny FranssonÄrla IF1.23.23+50.3420.05
60Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1.24.53+52.0420.27
61Tung Nam YuenSOC1.28.03+55.1421.13
62Chinchi HuangMoxina OK1.46.55+1.14.0625.45
Kent BergmanOK Ravinendiskvalifisert
Sergii BiloshytskyyUKRdiskvalifisert
Pia BlakeCANdiskvalifisert
Niamh CorbettIRLdiskvalifisert
Lars HalvorsenNydalens SKdiskvalifisert
Jennifer MacKeiganCANdiskvalifisert
Thor MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Janita SkogengEmblem ILdiskvalifisert
Harald SodemannUBILdiskvalifisert
Christine SteckOLK Fricktaldiskvalifisert
Ernst TrunzOL Amriswildiskvalifisert
Emma WaddingtonCANdiskvalifisert
Lene ColquhounLillomarka OLbrutt
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Koji ChinoNOTEAMikke startet
Sakari VäänänenNOTEAMikke startet

OpenA5

4 640 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alvaro PrietoESP30.356.35
2Algirdas BartkeviciusLTU33.23+2.487.11
3Cameron de LIsleNorth West OC36.07+5.327.47
4Moritz DoellgastTV Oberbexbach36.38+6.037.53
5Eric BoneUSA38.30+7.558.17
6Robert GrahamCAN40.08+9.338.38
7Dimitar ZhelyazkovBUL41.20+10.458.54
8Axel WasseniusUddevalla OK41.42+11.078.59
9Laura PortinPargas IF41.50+11.159.00
10Gatis DzerveNOTEAM42.16+11.419.06
11Eirik JørgensenTyrving IL43.37+13.029.24
12Kaste RutkauskaiteLTU46.04+15.299.55
13Tone SundtjønnLillomarka OL46.16+15.419.58
14Tuva NylundBredaryds SOK47.21+16.4610.12
15Ragnhild HjermstadFossum IF49.47+19.1210.43
16Vegard HaldenNydalens SK50.00+19.2510.46
17Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK51.47+21.1211.09
18Gunnar HaldenNydalens SK53.16+22.4111.28
19Karin SvenskStora Tuna OK54.20+23.4511.42
20Terje NæssFossum IF54.59+24.2411.50
21Bjørn PaulsenOK Moss55.00+24.2511.51
22Per Arne KarlsenØstmarka OK55.07+24.3211.52
23Kenneth LantzOK Österåker55.13+24.3811.54
24Tim OlssonBrattås CK55.30+24.5511.57
25Elin-Kristin Hem OlsenTyrving IL56.29+25.5412.10
26Bjørn SolhjemSørkedalen IF56.41+26.0612.12
27Inge RambergØstmarka OK57.51+27.1612.28
28Lars JanløvIF Åland57.58+27.2312.29
29Peter StrömdahlOK Skogsvargarna58.00+27.2512.30
30Anna OlssonTibro OK59.21+28.4612.47
31Line Drange RuudRøyken OL59.23+28.4812.47
32Vincent BeltoiseASUL59.45+29.1012.52
32Chloe BlancOJura59.45+29.1012.52
34Helene JendalFossum IF1.00.24+29.4913.01
35Zlatimira AbadzhievaOK Tyr1.00.34+29.5913.03
36Paula  SavolainenSiiRa1.00.59+30.2413.08
37Øystein RodemNydalens SK1.01.42+31.0713.17
38Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn1.02.31+31.5613.28
39Mats GruvefeldtIFK Göteborg Orientering1.03.11+32.3613.37
40Martina PalumboTrent-O1.04.44+34.0913.57
41Ragnar OlssonTibro OK1.06.09+35.3414.15
42Peter HainesAire GB1.06.23+35.4814.18
43Tord Bakke ArvesenBækkelagets SK1.08.13+37.3814.42
44Anders  StorbråtenBækkelagets SK1.08.15+37.4014.42
45Diego BarattiGOLD Savosa1.13.30+42.5515.50
46Kjetil NeskvernBrandval/Kongsvinger OK1.13.33+42.5815.51
47Maureen Olsson LoLunds OK1.18.42+48.0716.57
48Håkan IhrforsIFK Lidingö SOK1.20.51+50.1617.25
49Lars AxviLerums SOK1.21.18+50.4317.31
50Steen KlysnerFIF Hillerød Orientering1.21.35+51.0017.34
51Erik GrøndalenHamar OK1.24.55+54.2018.18
52Sarah Hai nesAire GB1.32.28+1.01.5319.55
53Soon hee KimKOR1.44.46+1.14.1122.34
54Anna JoKOR1.53.20+1.22.4524.25
Tommy HayesNZLdiskvalifisert
Boyan IvandjikovBULdiskvalifisert
Leung Lam FreddyHKGdiskvalifisert
Krisztian LiszkaHUNdiskvalifisert
Mons LøvfaldNydalens SKdiskvalifisert
Glenn MüllerØstmarka OKdiskvalifisert
Rudy RoomanBELdiskvalifisert
Martin SchälliBækkelagets SKdiskvalifisert
Ruairi ShortIRLdiskvalifisert

OpenA6

5 530 m, 69 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen WästlundBækkelagets SK34.496.17
2Eirik Sverja RustadBækkelagets SK36.30+1.416.36
3Carl Godager KaasBækkelagets SK36.31+1.426.36
4Søren NymalmPargas IF39.21+4.327.06
5Petter JønssonGöteborg Majorna OK42.56+8.077.45
6Rasmus Palmqvist AslaksenIFK Lidingö SOK43.06+8.177.47
7Espen DanevadFredrikstad SK43.14+8.257.49
8Halvor SaunesNydalens SK43.17+8.287.49
9Santeri SilvennoinenKalevan rasti43.37+8.487.53
10ercan dudakTUR45.16+10.278.11
10cansel saracTUR45.16+10.278.11
12Bengt NiklassonKolbotn og Skimt OL45.27+10.388.13
13Johnny HålsjöGöteborg Majorna OK45.38+10.498.15
14Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö48.10+13.218.42
15Magnus OliversenTrøsken IL48.14+13.258.43
16Mats NylundBredaryds SOK48.25+13.368.45
17Andreas WikströmIK Uven48.29+13.408.46
18Trygve Hem OlsenTyrving IL48.36+13.478.47
19Niklas GustafssonOK Tisaren48.47+13.588.49
20Anton KarlssonOK Kullingshof48.48+13.598.49
21Emil BacklundGöteborg Majorna OK49.43+14.548.59
22Torbjørn Blom-HagenFossum IF50.27+15.389.07
23Tuve MøllerOK Linné50.29+15.409.07
24Tamas NedaTTE Tipo orienteering51.27+16.389.18
25Knut HellandØstmarka OK51.36+16.479.19
26John Kasper SvergjaKvikne IL51.41+16.529.20
27Börje VartiainenKalevan rasti52.05+17.169.25
28Marttiina JoensuuPohjant52.37+17.489.30
29Anders TreekremÅs IL53.10+18.219.36
30John SvergjaNord-Østerdal OK53.29+18.409.40
31Panu HyvönenSK Pohjantähti53.40+18.519.42
32John Andres BakkeLøten o-lag53.43+18.549.42
33Ida ØbroOK Orion54.01+19.129.46
34Mari VäänänenKalevan rasti54.05+19.169.46
35Magnus VedinTrollhättans SOK55.00+20.119.56
36Dag Arne LierIndre Østfold OK55.24+20.3510.01
37Andrey AbadzhievOK Tyr55.54+21.0510.06
38Kari JussilaTampereen Pyrintö56.08+21.1910.09
39Håvard BergetOppsal Orientering56.53+22.0410.17
40Alva NiklassonKolbotn og Skimt OL56.55+22.0610.17
41Synnøve BråtenVegårshei IL1.00.00+25.1110.50
42Seppo  KonttajärviSK Uranus1.00.29+25.4010.56
43Karl EriksonUddevalla OK1.00.57+26.0811.01
44Ingvild GjessingVang OL1.02.17+27.2811.15
45Ulf WallinGöteborg Majorna OK1.03.42+28.5311.31
46Hans NilssonKungälvs OK1.03.58+29.0911.34
47Kristoffer SidebyGöteborg Majorna OK1.04.57+30.0811.44
48Agneta ErikssonUddevalla OK1.06.33+31.4412.02
49Maria JonssonNydalens SK1.06.43+31.5412.03
50Lars TreekremÅs IL1.07.23+32.3412.11
51Philipp DombertBielefelder TG1.08.08+33.1912.19
52Lauri KahilaTampereen Pyrintö1.09.15+34.2612.31
53Steck HansjorgOLK Fricktal1.10.31+35.4212.45
54Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1.15.00+40.1113.33
55Per Ole DahlsrudNydalens SK1.17.26+42.3714.00
56Tiri RebårdSandefjord OK1.17.30+42.4114.00
57Anton KhlebnikovANCO1.18.47+43.5814.14
58So Byung JoKOR1.30.49+56.0016.25
59Tone Amundsen StoklandSandefjord OK1.36.41+1.01.5217.29
60Vladimir PoroshinNOTEAM1.45.35+1.10.4619.05
61Cheol jin KangKOR1.55.04+1.20.1520.48
62Chung Bum KimKOR1.56.12+1.21.2321.00
63Andreas EklundGöteborg Majorna OK2.02.20+1.27.3122.07
64Kiss DénesJMD2.04.43+1.29.5422.33
65Dorottya SisaJMD2.10.27+1.35.3823.35
66Boyan YuanKristiansand OK2.46.33+2.11.4430.07
Gro JohansenNOTEAMdiskvalifisert
Jutta JussilaIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Gaute Hallan SteiwerNORdiskvalifisert
Eero KahilaTampereen Pyrintöikke startet

OpenB1

1 880 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Peder NybergIL Veten21.2711.24
2Jane Karine HelmersenFet OL55.05+33.3829.17
3Angelika WeidOLV Landshut1.19.00+57.3342.01
Annerös HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert
Anita HoleFørde ILdiskvalifisert
Sturla Rognskog MellaOppsal Orienteringdiskvalifisert
Stine Therese SjoFlyfemkampdiskvalifisert
Aagot HartmannRøyken OLikke startet

OpenB2

2 650 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Milla ForkeusOK Tyr28.0310.35
2Olaug F MydlandEgersund OK30.12+2.0911.23
3Aase HellanFlyfemkamp32.47+4.4412.22
4Celine Vik OlsenLarvik OK34.55+6.5213.10
5Ingeborg MagerøyNOTEAM35.14+7.1113.17
6Elin BergsengLøten o-lag35.51+7.4813.31
7Tiina WesterlundKoovee36.36+8.3313.48
8Marte Sofie SkroveRingerike OL38.02+9.5914.21
9Ivana KouckaVSTJ Ekonom Praha39.09+11.0614.46
10Sissel Nordby HvenekildeOppsal Orientering39.15+11.1214.48
10Marius StrandseterRøyken OL39.15+11.1214.48
12Emilie RehnKolbotn og Skimt OL39.19+11.1614.50
13Håkan JohanssonMariestads Friluftsklubb39.31+11.2814.54
14Emma LiliegrenOK Djerf41.40+13.3715.43
15Elma Sagli GudimIndre Østfold OK41.43+13.4015.44
16Ove KjetsåOtra IL41.56+13.5315.49
17Eiliv Bjarne LønningenOtra IL43.37+15.3416.27
18Stine Sønsterud BergLøten o-lag44.46+16.4316.53
19Ann-Karin LestebergKongsberg OL46.27+18.2417.31
20Trond TaraldsenMalvik IL47.53+19.5018.04
21Eirunn HiisStokke IL49.38+21.3518.43
22Agneta BomanOK Tyr50.15+22.1218.57
23Nora LeeThree Rock OC52.52+24.4919.56
24Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi53.54+25.5120.20
25Anki HolmbergJärla54.15+26.1220.28
26Lovisa DjerfVästerbergslagens OL54.50+26.4720.41
27Oddbjørg MoeKristiansand OK56.53+28.5021.27
28Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen Rasti1.00.17+32.1422.44
29Hermann LudwigOL Regio Wil1.02.41+34.3823.39
30Gunnar G.  BrænneNOTEAM1.10.01+41.5826.25
31Ingunn GåsværTorridal IL1.14.25+46.2228.04
32Jukka Seppo WesterlundKoovee1.16.47+48.4428.58
33Lars ElkjærGöteborg Majorna OK1.21.40+53.3730.49
34Tove BakkenLillehammer OK1.26.32+58.2932.39
35Renate Thys MarclayCA Rosé1.33.44+1.05.4135.22
36Wenfen YangMoxina OK1.35.23+1.07.2035.59
Bjørn JakobsenMolde og Omegn IFdiskvalifisert
Ane Thea KristoffersenFlyfemkampdiskvalifisert
Jackie McCavanaGreatEasternNavigatorsdiskvalifisert
Klara NordstrømKils OKdiskvalifisert
Terje ThrondsenNittedal OLdiskvalifisert
Olov GiertzLinköpings Universitetikke startet
Annike SelmerLillomarka OLikke startet
LarsOwe StrömRonneby OKikke startet

OpenB3

3 290 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar HenrikssonTolered-Utby OL25.297.44
2Frank SandbergFlyfemkamp28.26+2.578.38
3Samuel ErikssonEds SK30.11+4.429.10
4Jussi EskelinenRaja-Karjalan Suunnistajat34.11+8.4210.23
5Helena ErikssonEds SK36.13+10.4411.00
6Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL36.41+11.1211.08
7Olav HellandEgersund OK40.46+15.1712.23
8Johan WikanderLånghundra 41.00+15.3112.27
9Kaisa Svergja RustadRaumar Orientering41.02+15.3312.28
10Eskil SteinFlyfemkamp41.10+15.4112.30
11Samuel MeyerOLG Herzogenbuchsee41.36+16.0712.38
12Tora WesterbergOK Kolmården43.55+18.2613.20
13Niclas SjøblomOk Kåre44.22+18.5313.29
14Maria ErikssonGöteborg Majorna OK44.26+18.5713.30
15Torvald HaldinIF Femman47.38+22.0914.28
16Ole NedrebøOK Moss48.00+22.3114.35
17Vera ArbterNOTEAM48.21+22.5214.41
18Bjørn SpjelkavikTyrving IL48.54+23.2514.51
19Henrik ÅdjersOK Kristina49.24+23.5515.00
20Anders PetterssonMariestads Friluftsklubb50.40+25.1115.24
21Ingrid AlinderSjövalla FK52.31+27.0215.57
22Lena  NorrmanIS Kullen53.54+28.2516.22
23Anders WindvikSandefjord OK54.08+28.3916.27
24Martina PaonePolisportiva G. Masi54.24+28.5516.32
25Cathrine  NorvikRøyken OL55.06+29.3716.44
26Kjell Joar RognstadLillehammer OK55.56+30.2717.00
27Blaise MarclayCA Rosé58.31+33.0217.47
28Eva TullbergIS Kullen59.10+33.4117.59
29Kirsten GjermstadKonnerud IL1.00.43+35.1418.27
30Marianne LøkenOK Moss1.02.14+36.4518.54
31Marianne GustavssonHestra IF1.05.22+39.5319.52
32Beate UndebergetOppsal Orientering1.06.51+41.2220.19
33Zoe KarantzasAuckland Orienteering Club1.08.10+42.4120.43
34Sigrun GjoneSandefjord OK1.11.01+45.3221.35
35Pernilla KarlssonOK Landehof1.15.33+50.0422.57
36Arne HalvorsrudMarker OL1.16.44+51.1523.19
37Ida MagnussonVestvärmlands OK1.28.21+1.02.5226.51
Kristian BjørgulHalden SKdiskvalifisert
Elisa BonaiutiPolisportiva G. Masidiskvalifisert
Anna DufvaSundsvalls OKdiskvalifisert
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Per Anders YtterbøAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lars DjerfVästerbergslagens OLikke startet
Johanna FridhagenGöteborg Majorna OKikke startet

OpenC1

2 210 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Markus KnutsenFlyfemkamp23.0810.28
2Josefine Oraug RyghNydalens SK23.29+0.2110.37
3Barbro HoleneEmblem IL27.12+4.0412.18
4Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering32.10+9.0214.33
5Audun KjøstvedtIL Høvdingen33.42+10.3415.14
6Anita PalmërUlricehamns OK36.58+13.5016.43
7Sivert DragsethFet OL38.38+15.3017.28
8Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering39.55+16.4718.03
9Tilda KindlundOK Tyr41.13+18.0518.39
10 BlomgrenOK Hierne47.10+24.0221.20
11Veera EskelinenYlämaan Pyrkijät50.39+27.3122.55
12Elisabeth WindvikSandefjord OK53.17+30.0924.06
13Marcus WindvikSandefjord OK1.00.55+37.4727.33
14Matthew ReichertNOF1.24.34+1.01.2638.15
Marte MonsåsFlyfemkampdiskvalifisert
Line HurrødNOFbrutt
Margareta HeldFK Åsenikke startet

OpenC2

2 900 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Thomas BomanOK Tyr26.289.07
2Elias JosefssonVest Värmlands OK28.04+1.369.40
3Elin BomanOK Tyr32.46+6.1811.17
4Frank DrønnesundEmblem IL33.26+6.5811.31
5Benjamin BuhlerMåren OK33.32+7.0411.33
6Ragne KlavenesSandefjord OK33.38+7.1011.35
7Sigurd Paulsen AskLierbygda OL36.48+10.2012.41
8Kjell LangsrudNOTEAM38.39+12.1113.19
9Astrid Semb Maalen-JohansenNOTEAM40.00+13.3213.47
10Anne Marte PensgaardOK Horten40.22+13.5413.55
11Inese OzolaZVOC40.57+14.2914.07
12Ine SørensenSpydeberg Skytterlag41.55+15.2714.27
13Runar SørensenSpyderberg skytterlag44.05+17.3715.12
14Frode WallbergHeming Orientering46.18+19.5015.57
15Marius FjeldSpydeberg skytterlag49.00+22.3216.53
16Espen SolbrekkeNOTEAM49.03+22.3516.54
17Arild GimseHeming Orientering51.52+25.2417.53
18Kristina TellqvistIK Dran55.18+28.5019.04
19Sine WallbergHeming Orientering56.18+29.5019.24
20Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1.12.20+45.5224.56

OpenC3

3 430 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred OlssonLunds OK41.2512.04
2Christer Brander NilssonStenungsunds OK42.13+0.4812.18
3Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK43.13+1.4812.35
4Godfried Van AgthovenMariestads Friluftsklubb43.36+2.1112.42
5Anton Brefelt CajdellVestvärmlands OK47.17+5.5213.47
6Anne Kari BirkelandBirkenes IL53.06+11.4115.28
7Bjørn StormoenBirkenes IL1.22.09+40.4423.57
8Silje SelsengLierbygda OL1.26.08+44.4325.06
9To Sum ChauHKG2.26.09+1.44.4442.36

OpenN1

2 150 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karen KlavenesSandefjord OK18.188.30
2Elsa PerssonGöteborg Majorna OK22.08+3.5010.17
3Linnea DufvaSundsvalls OK22.13+3.5510.20
4Herman Sødal BergerNydalens SK24.32+6.1411.24
5Emil JohanssonVästvärmlands OK32.33+14.1515.08 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Tim ÔstlundVästvärmlands OK32.37+14.1915.10
7Idrun Van AgthovenMariestads Friluftsklubb34.09+15.5115.53
8Hampus LöfgrenStångenäs AIS41.16+22.5819.11
9Torkel JohannessenNOTEAM51.09+32.5123.47
10Øtkur RahimNOTEAM51.20+33.0223.52
11Signe S. KonstOL Tønsberg og omegn54.23+36.0525.17