Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 5
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

W 21-E

4 410 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Silje Ekroll JahrenNOTEAM32.40
2Charlotte WatsonGBR34.44+2.04
3Katarina SvahnAlfta-Ösa OK35.16+2.36
4Marion AebiTyrving IL36.57+4.17
5Anna UlvensøenNTNUI37.35+4.55
6Fanny Horn BirkelandLillehammer OK37.37+4.57
7Elsa JanssonJärla Orientering37.45+5.05
8Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK37.55+5.15
9Tone Wigemyr SnerthammerOddersjaa SSK38.07+5.27
10Tilla Farnes HennumNTNUI38.26+5.46
11Audhild Bakken RognstadEmblem IL38.33+5.53
12Camilla EngstrandIFK Göteborg Orientering38.37+5.57
13Anna BackmannSWE38.55+6.15
14Sara HagströmSWE39.28+6.48
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag39.50+7.10
16Anna Nilsson SimkovicsAUT40.48+8.08
17Netta RajamäkiKalevan rasti41.30+8.50
18Astrid MaagSøllerød OK42.02+9.22
19Nicoline Friberg KlysnerFIF Hillerød Orientering42.52+10.12
20Ingrid LundanesNTNUI42.53+10.13
21Elise EgsethNydalens SK42.56+10.16
22Fay WalshSugar Loaf OK42.59+10.19
23Evine Westli AndersenLøten o-lag43.03+10.23
24Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering43.06+10.26
25Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave44.25+11.45
26Antoaneta DyaksovaBUL44.35+11.55
27Lucyna WiktorGöteborg Majorna OK44.45+12.05
28Malin Leijon LindOK Kolmården45.11+12.31
29Anne EdwardsThames Valley OC45.48+13.08
30Matilda MartinssonFalkenbergs OK46.18+13.38
31Saing JenzerSUI47.01+14.21
32Aline HermansCO Liege47.12+14.32
33Cecile FoltzerFRA47.50+15.10
34Karine VestølVegårshei IL47.54+15.14
35Helena ForsbergSkogslöparna48.01+15.21
36Essi VäisänenSK Vuoksi48.25+15.45
37Isabel SeegerOLG Regensburg51.18+18.38
38Vigdis HobølOppsal Orientering51.25+18.45
39Kateryna DzemaUKR52.00+19.20
40Lucia CurzioPolisportiva G. Masi52.09+19.29
41Nina Asheim BirkelandNTNUI52.12+19.32
42Camilla ÖhmanNTNUI54.49+22.09
43Hanna PaulavaBelarus OF55.03+22.23
44Gabriella S BerganderEksjö SOK56.44+24.04
45Yoshie KatsuyamaJapan56.51+24.11
46Ellie MolloyWellington Orienteering Club59.55+27.15
47Clodagh MoranUniversity College Dublin OC1.00.42+28.02
48Pascaline ColasASUL Sports Nature1.05.08+32.28
49Wai Lan Iris LuiHKG1.06.34+33.54
50Julia KupchenokST41.11.55+39.15
51Pui Fung ChanHKG1.12.30+39.50
52Cho Yu LamHKG1.13.30+40.50
Alice HugossonIFK Lidingö SOKdiskvalifisert
Arntraut GötschIL BUL-Tromsødiskvalifisert
Tonje VassendNTNUIdiskvalifisert
Ewa GwozdzPOLdiskvalifisert
Julia JakobSUIdiskvalifisert
Marianne HaugESTdiskvalifisert
Andreya DyaksovaBULdiskvalifisert
Anja ArbterAUTdiskvalifisert
Laura RamsteinAUTdiskvalifisert
Line CederbergDENdiskvalifisert
Olena PitirimovaUKRdiskvalifisert
Sze Wing YeeHKGdiskvalifisert
Oda J SikkelandTyrving ILikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet
Kristine FjeldboTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor