Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 5
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: fredag 16 august 2019

M 60-

3 160 m, 78 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL25.09
2Arne JohannesenIL Gular25.53+0.44
3Nils HæstadFossum IF26.01+0.52
4Morten DueMåren OK26.25+1.16
5Hallvard FjærLillomarka OL27.21+2.12
6Arvid MydlandEgersund OK27.58+2.49
7Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL28.02+2.53
8Eugenijus MiksysOK Azuolas28.23+3.14
9Sören JonssonNydalens SK28.26+3.17
10Erik BobachSilkeborg OK28.38+3.29
11Kristen RibeKristiansand OK30.06+4.57
12Torgeir StrandhagenRøyken OL30.07+4.58
13Jostein AlvestadWing OK30.09+5.00
14Jon BjørgumKristiansand OK30.16+5.07
15Richard Zeiner-GundersenFossum IF30.17+5.08
16Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30.29+5.20
17Anders BjörklundSävedalens AIK30.30+5.21
18Jan Morten AndersenSturla, IF30.41+5.32
19Per OsenVestre Akers SK31.22+6.13Last ned GPS-spor i gpx-format
20Leif S. ThingsrudØstmarka OK31.26+6.17
21Göran DoyleSundbybergs IK31.29+6.20
22Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK31.39+6.30
23Øivind SæbøKristiansand OK32.17+7.08
24Martin GranlyLillomarka OL32.37+7.28
25Lars HjermstadFossum IF32.42+7.33
26Per Kristian EkebergTyrving IL33.00+7.51
27Stoyan DachevBrown team33.01+7.52
28Håkan LindbergOK Vilse 8734.01+8.52
29Morten HulløenKristiansand OK34.07+8.58
30Terje Wiig MathisenNydalens SK34.11+9.02
31Leif BergersenAsker Skiklubb34.16+9.07
32Morten DåsnesRingerike OL34.19+9.10
33Tor StrandRaumar Orientering34.28+9.19
34Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL34.36+9.27
35Mark SaundersSugar Loaf OK34.53+9.44
36Geir Holm GundersenKonnerud IL34.59+9.50
37Christer EricsonÅmåls OK35.22+10.13
38Harald ØstbyeElverum OK35.46+10.37
39Morten KarlsenMåren OK35.51+10.42
40Frank Johannes BjøringsøyIndre Østfold OK36.29+11.20
41Jarmo JumppanenPihkaniskat36.38+11.29
42Øyvind GylverAsker Skiklubb36.54+11.45
43Tore JørgensenHamar OK37.23+12.14
44Rolf HedigerSWISS O TOURS37.47+12.38
45Kai MidtskogenBotne SK37.58+12.49
46Tormod ØvergaardVestre Akers SK38.04+12.55
47Roger GustafssonIdefjordens SK38.05+12.56
48Takashi SugiyamaSans Souci38.22+13.13
49Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee38.30+13.21
50Egil RundbergetNydalens SK39.22+14.13
51Dimitar DimitrovBrown team40.49+15.40
52Ketil BergeVestre Akers SK42.06+16.57
53Otti BisangULU'S REISEWELT42.22+17.13
54Roy GjerdingOK Moss42.32+17.23
55Christian BilandULU'S REISEWELT42.41+17.32
56Geoff LawfordAbominable O-Men42.42+17.33
57Heikki HulkkonenPihkaniskat44.42+19.33
58Daniel SteudlerOLG Kulti44.49+19.40
59Frode LøsetRingerike OL44.57+19.48
60Bo KonringSøllerød OK45.39+20.30
61Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL45.57+20.48
62Hansjörg RutzOLG Kulti47.51+22.42
63Arne KildalVestre Akers SK48.45+23.36
64Jan SveenRaumar Orientering53.43+28.34
65Don ShortCNOC55.49+30.40
65Ove DrangeVaregg Fleridrett55.49+30.40
67Andrew Cumming ThomParawanga59.56+34.47
68Michele GuglielmettiGOLD Savosa1.02.55+37.46
69Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau1.03.35+38.26
69Toni Serrallonga GaschCAT-O1.03.35+38.26
71Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubb1.06.25+41.16
72Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB1.08.18+43.09
73Arne LundStenungsunds OK1.12.47+47.38
74Tilkin MichelCO Liege1.14.41+49.32
75Andy WoodPendle Forest Orienteers1.16.54+51.45
76Tron SolbergOK Skeidi1.16.56+51.47
Ulf PalmérUlricehamns OKdiskvalifisert
Ove MartinsenHauketo IFdiskvalifisert
Svein WigemyrOddersjaa SSKikke startet
Reidar FossumAsker Skiklubbikke startet
Øyvind SørlieHadeland OLikke startet
Bengt BivrinIdefjordens SKikke startet
Lars SjökvistStora Tuna OKikke startet
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringikke startet
Sigbjørn ModalsliFossum IFikke startet
Lars Vedel JørgensenFarum OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor