Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

Fredrikstad SK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Jenny DanevadW 11-12 (20)18.46+0.307.19
3Eva KahrsOpenN2 (3)31.45+3.2212.09
4Iver SkauenOpenN1 (5)55.57+35.4426.53
4Syver Strand GulbrandsenM 11-12 (29)20.45+1.407.46
5Ada SkauenOpenN1 (5)56.10+35.5727.00
7Emma Sofie SteinslandW -15 (45)23.50+3.538.38
10Emil Husebye AamodtM -13 (23)24.15+5.528.51
11Malin Husebye AamodtW 11-12 (20)23.34+5.189.12
15Marte Hox BrynildsenW -13 (22)30.35+8.1811.32
15Hedvig Scheele SøylandW 11-12 (20)27.09+8.5310.36
16Andrine K. S. EdvardsenW -13 (22)33.20+11.0312.34
19Betina ArnesenW 11-12 (20)38.24+20.0815.00
25Embla ØvretveitW -16 (36)36.42+11.0210.38
26Signe Strand GulbrandsenW -16 (36)40.59+15.1911.52
28Amalie LøkkebergW -15 (45)31.19+11.2211.20
30Irmeline De SadeleerOpenA4 (44)54.45+26.3912.30
Cornelius Gjerlaugsen KvevikBeginner (24)24.5512.38
Mali Aurora HaraldsenBeginner (24)56.1928.35
Johan KahrsBeginner (24)25.0612.44
Aksel SolbergBeginner (24)25.0112.41
Trym StrømbergBeginner (24)19.4910.03
Ingrid Sofie Hox BrynildsenW -10 (9)21.588.28
Vilma DanevadW -10 (9)32.5612.42
Adele C.S. EdvardsenW -10 (9)38.5715.02
Isak SolbergM -10 (18)32.1312.59
Sondre StrømbergM -10 (18)26.0710.31
Audun NordbyM -13 (23)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Oliver Hagaseth MydskeM 19-20 E (16)diskvalifisert
Anders BrynildsenM 45- (39)brutt
Runar Saur ModahlM 17-18 E (14)brutt
Torben Christian WendlerM 35- (6)brutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor