Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

OpenA6

5 590 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aleksei AlekseyonokEridan31.14
2Anton NavichenkaEridan31.59+0.45
3Petter JönssonGöteborg Majorna OK35.03+3.49
4Glenn MüllerØstmarka OK36.16+5.02
5Emil BacklundGöteborg Majorna OK37.46+6.32
6Guy SaboISR39.22+8.08
7Miika HernelahtiKalevan rasti39.39+8.25
8Martin SchagerlindTrollhættans SOK41.11+9.57
9Tore NymarkVaregg Fleridrett41.31+10.17
10Panu HyvönenSK Pohjantähti45.48+14.34
11Antero LaukkanenAmager Orienteringsklub47.32+16.18
12Aleksandra ShusharinaTäby OK50.02+18.48
13Roman KouckyVSTJ Ekonom Praha51.32+20.18
14Ulf WallinGöteborg Majorna OK51.46+20.32
15Ekaterina VlasovaHiisirasti51.48+20.34
16Lars LeirenKolbotn og Skimt OL52.08+20.54
17Seppo KonttajärviSK Uranus53.36+22.22
18Jurg HellmuellerOLG St.Gallen Appenzell55.29+24.15
19Hansjorg SteckOLK Fricktal56.08+24.54
20Ingvar LarssonGöteborg Majorna OK56.56+25.42
21Rudy RoomanBEL57.00+25.46
22Eirik NordrødenHalden SK57.11+25.57
23Molly KempOttawa Orienteering58.03+26.49
24Anna OlssonTibro OK58.10+26.56
25Kevin FisherOrienteering USA1.00.42+29.28
26Arnau OrmellaAmager Orienteringsklub1.02.58+31.44
27Randall KempOttawa Orienteering1.03.59+32.45
28So Byung JoKOR1.05.52+34.38
29Clodagh MoranThree Rock OC1.07.25+36.11
30Ragnar OlssonTibro OK1.08.19+37.05
31Anton KhlebnikovENCO1.08.51+37.37
32Regina KellyCNOC1.10.07+38.53
33Dorottya SisaJMD1.10.08+38.54
34Cheol jin KangKOR1.13.01+41.47
35Kiss DénesJMD1.18.55+47.41
36Vladimir PoroshinNOTEAM1.19.27+48.13
37Chang bum KimKOR1.19.31+48.17
38Anna JoKOR1.20.30+49.16
39Odd Harald  NilsenOL Tønsberg og omegn1.36.15+1.05.01
40Soon hee KimKOR1.39.25+1.08.11
Assunta ArquesESPdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor