Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

OpenA4

4 380 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grunde IsaksætreGrue IL28.06
2Mathias BlaiseBEL28.30+0.24
3Øyvind LøkenOK Moss30.38+2.32
4Erik JakobsenOK Moss32.24+4.18
5Fridolf EskilssonIK Hakarpspojkarna32.40+4.34
6Henning Bratland CarlsenOK Moss32.41+4.35
7Peter Mohnolc kapreolo33.03+4.57
8Frode HaugskottOL Trollelg33.31+5.25
9Lars LundanesEmblem IL34.20+6.14
10Julia GoldmannHUN35.00+6.54
11Fredrik LarsenIndre Østfold OK35.25+7.19
12Hallvar HallanOK Skøynar35.47+7.41
13Tora NymarkVaregg Fleridrett35.57+7.51
14Isak EskilssonIK Hakarpspojkarna37.38+9.32
15Fritjof Aderstedt AlthoffKungälvs OK40.03+11.57
16Asle KvaaseLommedalens IL41.41+13.35
16Torgeir StrandFana IL41.41+13.35
18Bent GalborgenIndre Østfold OK42.14+14.08
19Mathias BladlundKarlsbyhedens OK42.33+14.27
20Martin BråtenVegårshei IL43.24+15.18
21Adam KristiansenOK Moss43.44+15.38
22Matti BrunsMTK Bad Harzburg44.04+15.58
23Federico BacciPolisportiva G. Masi45.02+16.56
24Arne Håkon JørgensenSandefjord OK47.03+18.57
25Bjørn PaulsenOK Moss48.29+20.23
26Krister BerglundKarlsbyhedens OK48.32+20.26
27Ruth LynamCNOC49.25+21.19
28Ji¿í ValentaNOTEAM50.16+22.10
29Elinor LangeTumba-Mälarhöjden OK51.59+23.53
30Irmeline De SadeleerFredrikstad SK54.45+26.39
31Markus BurgmairOLG Regensburg55.25+27.19
32Koji ChinoNOTEAM55.30+27.24
33Lena BogopolskayaUzao team55.44+27.38
34Silvia KyburzOLK Fricktal58.27+30.21
35Øivind BergetSarpsborg OL1.01.20+33.14
36Chinchi HuangMoxina OK1.04.15+36.09
37Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.04.35+36.29
38Leung LamHKG1.16.22+48.16
39Sze Wai TsangSOC1.22.25+54.19
40Tung Nam YuenSOC1.32.13+1.04.07
Aleksander JørgensenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Simo SantapukkiNOTEAMdiskvalifisert
Conor ShortIRLdiskvalifisert
IIdiko SzerencsiHungarydiskvalifisert
Olena StrugalovaVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor