Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

OpenA3

3 080 m, 53 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1John SvergjaNord-Østerdal OK23.28
2Dag MoeKristiansand OK27.04+3.36
3Thorbjørn VærpKristiansand OK27.17+3.49
4Maria GrovanOL Tønsberg og omegn27.44+4.16
5Nicolas Mohnolc kapreolo27.56+4.28
6Karl MikkelsenOL Tønsberg og omegn28.24+4.56
7Mats StrandhagenGöteborg Majorna OK28.43+5.15
8Tove AasheimVaregg Fleridrett28.44+5.16
9Lene KinnebergRaumar Orientering29.07+5.39
10Hans Christian HöieSkogsluffernes OK30.37+7.09
11Dag SyversenSarpsborg OL31.25+7.57
12Fritjof SandstadFrol IL32.25+8.57
13Maureen Olsson LoLunds OK32.42+9.14
14Outi AikioSK Pohjantähti32.53+9.25
15Felice BüchiOLG St.Gallen Appenzell33.58+10.30
16Niclas KjellmanLidköping VSK34.01+10.33
17Hanga MorandiniHUN34.05+10.37
18Anders FossøyNotodden OL34.11+10.43
18John PerssonKarlsbyhedens OK34.11+10.43
20Øyvind LarsenIndre Østfold OK34.29+11.01
21Marit H. SandstadFrol IL34.55+11.27
22Hemmo AhokoivuSK Pohjantähti36.26+12.58
23Liliana OliveiraGD4Caminhos36.30+13.02
24Lisa LedskogGmok36.34+13.06
25Gunn Elin RudiHadeland OL36.51+13.23
26Britt FossøyNotodden OL37.12+13.44
27Lovisa DjerfVästerbergslagens ol37.18+13.50
28Ulla EinarssonKungälvs OK37.55+14.27
29Peichi ChuangMoxina OK38.10+14.42
30Morten StenbergVang Olag38.54+15.26
31Johnny KitterødGimle IF40.29+17.01
32Johanna WallinderGöteborg Majorna OK40.37+17.09
33Frida KjellmanLidköping VSK41.01+17.33
34Reidunn HallanLillomarka OL41.44+18.16
35Gerda SirmaAlnis-JNSC41.48+18.20
36Zdenka KralovaSeverka Sumperk42.08+18.40
37Rolf GjølbergLarvik OK42.20+18.52
38Vera KhlebnikovaEnco44.19+20.51
39Camilla BerglundKarlsbyhedens OK44.25+20.57
40Jacques HofmansBelgium44.54+21.26
41Adam CadyBuffalo Orienteering Club45.38+22.10
42Per Oskar LarsenIndre Østfold OK47.58+24.30
43Keijo RuotsalainenNOTEAM48.03+24.35
44Inguna CakureAlnis-JNSC51.14+27.46
45Ludger WirtzLuxOC51.56+28.28
46Rene CottingOLG Stäfa52.38+29.10
47Anna SöderlundKarlsbyhedens OK55.29+32.01
48Henry SundsetvikOL Trollelg 56.22+32.54
49Matti  HaatainenIisu1.09.41+46.13
50Darya DzekunovaNOTEAM1.37.41+1.14.13
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OLdiskvalifisert
Eva NilssonKungälvs OKdiskvalifisert
Christine SteckOLk Fricktaldiskvalifisert
Vigdis HobølOppsal Orienteringikke startet
Christian ReuschHeming Orienteringikke startet
Kari SvingheimLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor