Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M -16

3 530 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Otto BalckTäby OK21.06
2Isak GeliusSnättringe SK21.36+0.30
3Trygve Børte NomelandKristiansand OK22.34+1.28
4Albin GezeliusIFK Mora OK22.36+1.30
5Simon Karlsson HolmerIFK Mora OK22.39+1.33
6William GrunderJärfälla OK22.41+1.35
7Sander Tonjer FingarsenElverum OK22.46+1.40
8Mats LindaasElverum OK23.07+2.01
8Filip HåkanssonOK Orion23.07+2.01
10Erik BovalliusJärfälla OK23.22+2.16
11Eskil WidehagSundbybergs IK23.58+2.52
12Olle KallurOK Ravinen23.59+2.53
13Simon PerrinNature Orientation Saint Etien24.33+3.27
14Tal ZoreaAsa Tel Aviv Orienteering Club24.53+3.47
15Markus HalvarssonLeksands OK24.55+3.49
16Jakob WidelundOk Kåre25.00+3.54
17Elias AdebrantTumba-Mälarhöjden OK25.06+4.00
18Hjalmar SandbergOK Älvsjö Örby25.18+4.12
19Filip StorellHaninge SOK26.06+5.00
20Christoffer LindgrenOk Kåre26.07+5.01
21Klockar Eskil NääsLeksands OK26.10+5.04
22Elliot DanneckerOJura27.04+5.58
23Tage KinellIFK Göteborg Orientering27.38+6.32
24Theodor Karlsson BrabieJärfälla OK27.39+6.33
25Lukas WallhedJärla Orientering29.01+7.55
26Henrik LundforsIFK Enskede29.13+8.07
27William MöllerSkarpnäcks OL30.03+8.57
28Mattis SandénOK Södertörn30.28+9.22
29Sebastian MitchellHOC34.50+13.44
30Yannick LieblichOLG Regensburg38.53+17.47
31Aleksandar EvansBrown team44.03+22.57
Ivo Martin Cousins ClarhällSöders-Tyresödiskvalifisert
Tobias MathisenPorsgrunn OLikke startet
Tord SølvbergIL Vetenikke startet
Brage TakleKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor