Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M -15

2 920 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Edvin ForsbergOK Ravinen18.26
2Jesper ÅkessonJärfälla OK18.33+0.07
3Benjamin GjoneSandefjord OK19.03+0.37
4Joel GolsäterKorsnäs IF OK19.05+0.39
5Ludvig LangeTumba-Mälarhöjden OK19.20+0.54
6Sondre LadimOK Moss19.23+0.57
6Melker ÅkessonOK Landehof19.23+0.57
8Justus ArenanderSkarpnäcks OL19.41+1.15
9Elis Forsberg RundströmIFK Enskede19.42+1.16
10Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK19.57+1.31
11Jon HanssonOk Kåre20.00+1.34
12Leo AlvolinOk Kåre20.07+1.41
13Simon BååthSävedalens AIK20.31+2.05
14Hugo LindskogOK Ravinen20.37+2.11
15Elis IversAttunda OK20.38+2.12
16Christian Fredrik BorgIL Koll20.46+2.20
17Filip LindqvistTäby OK21.00+2.34
18Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL21.04+2.38
18Lukas CottingOLG Stäfa21.04+2.38
20Melker LarssonOK Orion21.07+2.41
21Alfred BjørnerødOK Moss21.22+2.56
22Philip Lehmann RomørenFossum IF21.32+3.06
23Edvin AakreEgersund OK21.43+3.17
24Max ÖsterlingOK Södertörn21.45+3.19
25Øyvind LamarkGanddal IL21.47+3.21
26Gustaf HofstedtTäby OK22.04+3.38
27Olle ThimbergSöders-Tyresö22.31+4.05
28Eirik Vie StrislandFossum IF22.33+4.07
29Jakob CarlssonStora Tuna OK23.02+4.36
30Sindre Vie StrislandFossum IF23.17+4.51
31Oskar MellaOppsal Orientering24.42+6.16
32Peder BryggenHalden SK24.44+6.18
33Tomáš BaldrianUSK Praga26.01+7.35
34Emil HelanderTullinge SK26.05+7.39
35Tord RomundstadNidarøst OK26.20+7.54
36Ludvig FerdmanTullinge SK26.25+7.59
37Albin SjöblomOk Kåre27.23+8.57
38Ivar GentzJärla Orientering28.00+9.34
39Emil FranzénSundbybergs IK28.53+10.27
40Børge Nilsen BergFossum IF31.17+12.51
41Eric JohanssonOk Kåre37.41+19.15
Marcus SteneboAttunda OKdiskvalifisert
Rasmus LindblomGustavsbergs OKdiskvalifisert
Viktor SoneAttunda OKdiskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt
Sebastian ÅkärbjärIFK Mora OKikke startet
Lucas WannerAvesta OKikke startet
Lars LienGjø-Vard OLikke startet
Henrik SvenssonOK Ravinenikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor