Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

W -15

2 760 m, 46 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ida BengtssonOK Alehof19.57
2Elina ReinholdssonOK Alehof21.39+1.42
3Miia RollerJärfälla OK22.12+2.15
4Lisa SwartzOK Orion22.26+2.29
5Hanna ÖbergGamleby OK23.41+3.44
5Fredrika NordquistTäby OK23.41+3.44
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK23.50+3.53
8Ingrid AndréTumba-Mälarhöjden OK23.56+3.59
9Anja HoleFørde IL24.37+4.40
10Doris IkoTäby OK25.13+5.16
11Karolina AnderssonDalaportens OL25.15+5.18
12Wilma LeicktTullinge SK25.38+5.41
13Frida Hovgaard EisvangOK Moss25.48+5.51
14Elisa Götsch IversenIL BUL-Tromsø25.56+5.59
15Tindra JonssonSkarpnäcks OL26.25+6.28
16Ellen FunkeLeksands OK26.34+6.37
17June Rogstad BekkevoldLøten o-lag26.36+6.39
18Emma Helene OlsenHalden SK26.57+7.00
19Lovisa MasesStora Tuna OK27.16+7.19
20Alice Eriksson-BjörlingDomnarvets GoIF27.59+8.02
21Agnes WallinKorsnäs IF OK28.04+8.07
22Anna GorbatenkovaWhite Nights28.08+8.11
23Elsa KällTumba-Mälarhöjden OK28.22+8.25
24Liv NorbergAvesta OK29.00+9.03
25Liv HerneTumba-Mälarhöjden OK29.05+9.08
26Alicia BjörnbergSöders-Tyresö29.33+9.36
27Alicia BergkvistVästerbergslagens OL31.12+11.15
28Amalie LøkkebergFredrikstad SK31.19+11.22
29Vendela RundströmOK Ravinen31.22+11.25
30Julie Sophie WoldOK Moss31.33+11.36
31Elin WolgastSnättringe SK32.00+12.03
32Anja NilssonDomnarvets GoIF32.36+12.39
33Zali McCombAustralopers Orienteering Club32.47+12.50
34Emelie RökenTäby OK33.09+13.12
35Moa FröstadiusSundbybergs IK33.21+13.24
36Olga RindeskogVästerbergslagens OL40.24+20.27
37Ebba HörlingSundbybergs IK41.50+21.53
38Tilde BredemanVäsby OK42.30+22.33
39Sanna RinnbäckOK Ravinen48.34+28.37
40Ebba KolmodinTumba-Mälarhöjden OK49.21+29.24
41Ida ÖsterbergGustavsbergs OK53.20+33.23
42Elisabeth LarssonOK Södertörn1.03.46+43.49
43Madeleine GranathVäsby OK1.04.06+44.09
Kerstin ÅbergTumba-Mälarhöjden OKdiskvalifisert
Klara ErssonOk Kårediskvalifisert
Wilma JosefssonVäsby OKbrutt
Elin BryggarKorsnäs IF OKikke startet
Henriette BergLøten o-lagikke startet
Ebba NäsmanLerums SOKikke startet
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegnikke startet
Saga MattssonDalaportens OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor