Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

M 21-E

6 100 m, 67 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Isac von KrusenstiernaOk Kåre30.19
2Erik AnderssonOK Orion32.25+2.06
3Rassmus AnderssonOK Linné32.44+2.25
4Erik Ivarsson SandbergOK Denseln33.03+2.44
5Bjørn LundanesNTNUI34.52+4.33
6Erik DoehlerST435.19+5.00
7Emil ÅbergOk Kåre35.49+5.30
8Hugo VaxelaireASUL Sports Nature35.55+5.36
9Sindre JohannessenFreidig36.13+5.54
10Jonas GustafssonOk Kåre36.27+6.08
11Gustav ÖhgrenOk Kåre36.52+6.33
12Patrick JaffeAUS37.06+6.47
13Mikhail MamleevITA37.26+7.07
14Kohei KamijimaJPN37.47+7.28
15Jakob SchachSV Wannweil37.57+7.38
16André AnderssonOk Kåre38.08+7.49
17Raul FerraESP38.19+8.00
18Jeronym KamenickySK OS Nove Mesto na Morave38.36+8.17
18Alvaro PrietoESP38.36+8.17
20Sergiu FalaMoldova38.43+8.24
21Thomas BührerCA Rosé38.47+8.28
22Brodie NankervisAUS38.51+8.32
23Mathieu Kern-GillardASUL Sports Nature39.37+9.18
24Roland FesselhoferOJE Wappler40.03+9.44
25Olov EricsonAlfta-Ösa OK40.31+10.12
26Andrin BieriVompatti OK40.41+10.22
27Oskar SjöbergOK Linné40.56+10.37
28Matej KamenickySK OS Nove Mesto na Morave41.02+10.43
29Ole HennselerGermany41.23+11.04
30Franz GlanerOK Pan Kristianstad41.33+11.14
31Viktor MorandiniHUN41.49+11.30
32Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb42.08+11.49
33Marian BassetASUL Sports Nature42.29+12.10
34Christian MichelsenDon't Get Lost42.31+12.12
35Mark PurkisNydalens SK42.41+12.22
36Marc Serrallonga ArqusESP43.56+13.37
37Cillín CorbettCork O44.17+13.58
38Simon JakobLeksands OK45.15+14.56
39Tobias KamenickySK OS Nove Mesto na Morave46.35+16.16
40Samuele CurzioPolisportiva G. Masi46.41+16.22
41Alain MazyCO Liege47.45+17.26
42Julian NürnbergerOLG Regensburg47.47+17.28
43Wolfram PohlTV Coburg-Neuses49.39+19.20
44Steffen HartmannTGV Horn51.48+21.29
45Kin Kwan KwokHKG53.05+22.46
46Marius ØieLøten o-lag54.29+24.10
47Cameron TierNorth West OC55.20+25.01
48Markus GladEmblem IL55.30+25.11
49Takumi IkedaWaseda University55.52+25.33
50Geun Hee HongKOR56.58+26.39
51Filipe DiasGD4Caminhos57.11+26.52
52Severin HowaldTampereen Pyrintö57.22+27.03
53Fabian JanischowskyOLG Regensburg57.54+27.35
54Scott CollierCornwall OC58.45+28.26
55Hideto TakahashiWaseda University58.49+28.30
56Gerald YipHKG59.52+29.33
57Santiago IsazaCOL1.02.35+32.16
58Jonathan SchachSV Wannweil1.03.32+33.13
59Sam Choi LamHKG1.03.44+33.25
60Gerardo GarciaNOTEAM1.08.41+38.22
61Mark HeikoopNED1.09.43+39.24
62Yu Hong Bryan WongSOC1.15.30+45.11
Kalle BergmanOK Ravinendiskvalifisert
Jonas BrütschVompatti OKdiskvalifisert
Nicolas KourtellisCYPdiskvalifisert
Desmond FranssenESPdiskvalifisert
Erik Barr ZeilonSkåneslättens OLbrutt
Ivar LundanesTyrving ILikke startet
Maxim SimakovBRIGHTNETikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor