Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

W 21-E

5 040 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Fanny Horn BirkelandLillehammer OK32.50
2Lone BrochmannBækkelagets SK34.11+1.21
3Iliana IlievaHalden SK34.37+1.47
4Anna UlvensøenNTNUI34.48+1.58
5Emilie Westli AndersenLøten o-lag35.20+2.30
6Katarina SvahnAlfta-Ösa OK36.08+3.18
7Audhild Bakken RognstadEmblem IL36.22+3.32
8Maria PrietoESP36.25+3.35
9Marttiina JoensuuSK Pohjantähti36.40+3.50
10Mari VäänänenKalevan rasti36.59+4.09
11Ingrid LundanesNTNUI37.51+5.01
12Cecilia BrattOK Orion38.02+5.12
13Netta RajamäkiKalevan rasti38.49+5.59
14Arntraut GötschIL BUL-Tromsø39.56+7.06
15Juliette BassetASUL Sports Nature39.57+7.07
16Oda J SikkelandTyrving IL40.45+7.55
17Isabel SeegerOLG Regensburg41.21+8.31
18Aline HermansCO Liege41.57+9.07
19Anne EdwardsThames Valley OC42.01+9.11
20Essi VäisänenSK Vuoksi42.47+9.57
21Francesca TauferITA43.00+10.10
22Marie VuittonASUL Sports Nature45.03+12.13
23Chloé DudoignonValence Sport Orientation45.13+12.23
24Aislinn PrendergastAUS45.15+12.25
25Anna CaglioITA46.32+13.42
26Pascaline ColasASUL Sports Nature46.50+14.00
27Karolina SikovaSK OS Nove Mesto na Morave47.13+14.23
28Hanna PaulavaBelarus OF47.14+14.24
29Lucia CurzioPolisportiva G. Masi48.03+15.13
30Roisin LongUniversity College Dublin OC48.09+15.19
31Yoshie KatsuyamaJPN48.35+15.45
32Cho Yu LamHKG49.14+16.24
33Camilla ÖhmanNTNUI49.57+17.07
34Pui Fung ChanHKG50.13+17.23
35Iris LuiHKG51.13+18.23
36Ellie MolloyWellington Orienteering Club51.37+18.47
37Julia KupchenokST459.18+26.28
38Sze Wing YeeNOTEAM1.18.14+45.24
Josefine LindOK Pan Århusdiskvalifisert
Elsa JanssonJärla Orienteringdiskvalifisert
Aoife MccavanaIrelanddiskvalifisert
Matilda MartinssonFalkenbergs OKbrutt
Marion AebiTyrving ILikke startet
Emmi JokelaIFK Göteborgikke startet
Susan Keymelbourne forest racersikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor