Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

M 65-

2 960 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sigurd DæhliLøten o-lag20.36
2Lars JanlövIF Åland23.44+3.08
3Olov ÖströmOK Tyr23.52+3.16
4Ulf RadlerJärfälla OK24.25+3.49
5Ola BroxOL Toten-Troll24.42+4.06
6Stefan MillegårdSävedalens AIK24.54+4.18
7Bjørn BergerByåsen IL25.01+4.25
8Henrik UndelandIFK Göteborg Orientering26.08+5.32
9Gunnar Grue-SørensenKøge OK26.33+5.57
10Yngve NorellFrölunda OL26.45+6.09
11Lars HogedalVänersborgs SK26.55+6.19
12Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar27.07+6.31
13Sjur GjestvangOL Toten-Troll27.18+6.42
14Lennart HålsjöOK Skogshjortarna27.22+6.46
15Torbjørn NørbechRingerike OL28.02+7.26
16Hans-Åge MortensenViking Orientering28.09+7.33
17Dagfinn TorpePorsgrunn OL28.11+7.35
18Sveinung RekaaNotodden OL28.42+8.06
19Dag KristensenOK Skeidi28.59+8.23
20Ludwig SchneiderFanclub Hubmann29.02+8.26
21Anders ErikssonIF Hagen29.33+8.57
22Elling AakreAndebu IL30.07+9.31
23Arvid GalborgenEds SK30.12+9.36
24Hugo A. ChristensenNotodden OL30.38+10.02
25Per ØhlckersTyrving IL30.50+10.14
26Kalle LindqvistVäxjö OK31.12+10.36
27Roch PrendergastEureka Victoria31.29+10.53
28Håkan LööfMariestads Friluftsklubb32.05+11.29
29Mikhail GryaznevichThames Valley OC34.35+13.59
30Matthias ScherrerSWISS O TOURS34.39+14.03
31Leif ÅkerblomStora Tuna OK39.29+18.53
32Hans RagvaldVingåkers OK40.32+19.56
33Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL50.53+30.17
34David RosenSouth Ribble OC54.09+33.33
35Bengt HanssonSäterbygdens OK1.01.06+40.30
John McCulloughThree Rock OCdiskvalifisert
Adrian UppillOnkaparinga Hills Orienteeringikke startet
Roger LarssonOk Kåreikke startet
Svein S JacobsenTyrving ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor