Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 60-

3 040 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL21.34
2Erik BobachSilkeborg OK22.39+1.05
3Arne JohannesenIL Gular23.07+1.33
4Ulf PalmérUlricehamns OK23.22+1.48
5Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK23.24+1.50
6Geoff LawfordAbominable O-Men23.38+2.04
7Richard Zeiner-GundersenFossum IF23.39+2.05
8Leif S. ThingsrudØstmarka OK24.06+2.32
9Eugenijus MiksysOK Azuolas24.47+3.13
10Jack BjørnsenKristiansand OK24.53+3.19
11Håkan LindbergOK Vilse 8724.58+3.24
12Kristen RibeKristiansand OK26.24+4.50
13Ove MartinsenHauketo IF26.26+4.52
14Per OsenVestre Akers SK26.30+4.56Last ned GPS-spor i gpx-format
14Øivind SæbøKristiansand OK26.30+4.56
16Morten DåsnesRingerike OL26.35+5.01
17Tor StrandRaumar Orientering27.39+6.05
18Christer EricsonÅmåls OK28.10+6.36
19Göran OhlssonTullinge SK28.43+7.09
20Arvid MydlandEgersund OK28.54+7.20
21Takashi SugiyamaSans Souci29.58+8.24
22Dimitar DimitrovBrown team30.00+8.26
23Stoyan DachevBrown team30.10+8.36
24Andrew Cumming ThomParawanga30.14+8.40
25Rein RooniOK Orvand30.23+8.49
26Michele GuglielmettiGOLD Savosa30.36+9.02
27Don ShortCNOC30.41+9.07
28Hansjörg RutzOLG Kulti30.42+9.08
29Jarmo JumppanenPihkaniskat31.35+10.01
30Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee32.15+10.41
31Roger GustafssonIdefjordens SK33.50+12.16
32Roy GjerdingOK Moss33.54+12.20
33Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB33.58+12.24
34Toni Serrallonga GaschCAT-O34.36+13.02
35Malcolm InghamWellington Orienteering Club34.47+13.13
36Christian BilandULU'S REISEWELT34.51+13.17
37Otti BisangULU'S REISEWELT36.26+14.52
38Daniel SteudlerOLG Kulti40.25+18.51
39Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL41.09+19.35
40Bo KonringSøllerød OK42.10+20.36
41Herman BakkeLøten o-lag45.14+23.40
42Tron SolbergOK Skeidi50.23+28.49
43Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau53.09+31.35
44Tilkin MichelCO Liege1.25.10+1.03.36
Rolf HedigerSWISS O TOURSdiskvalifisert
Morten HulløenKristiansand OKikke startet
Heikki HulkkonenPihkaniskatikke startet
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Egil Wickstrand IversenHeming Orienteringikke startet
Jon BjørgumKristiansand OKikke startet
Geir Holm GundersenKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor