Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 55-

5 270 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Thor MellaOppsal Orientering25.08
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb25.52+0.44
3Knut Edvard HellandØstmarka OK27.01+1.53
4Colin McIntyreOK Tyr27.15+2.07
5Roland MeisterOLG Dachsen27.32+2.24
6Maths CarlssonTolered-Utby OL27.51+2.43
7Christian Aebersoldol.biel.seeland28.28+3.20
8Geir FrøytlogEgersund OK28.39+3.31
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll28.41+3.33
10Anders BergsetIL Veten29.01+3.53
11Stefan SchlatterULU'S REISEWELT29.56+4.48
12Espen RaastadSkien OK30.20+5.12
13Onno VerberneOL Toten-Troll30.36+5.28
14Dag StenersenNidarøst OK31.52+6.44
15Jari KymäläinenTampereen Pyrintö32.14+7.06
16Arne GrevskottFrol IL32.31+7.23
17Mats JönssonKorsnäs IF OK32.38+7.30
18Tsutomu YoshidaMichi32.41+7.33
19Ove RinnbäckOK Ravinen33.17+8.09
20Roar ByeModum OL33.38+8.30
21Brian CorbettCork O33.59+8.51
22Anders BjörklundSävedalens AIK34.34+9.26
23Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave34.39+9.31
24Kent PihlOK Roskilde34.45+9.37
25Jan HauglandÅrstad IL35.21+10.13
26Terje BråtenRaumar Orientering35.42+10.34
27Steven JochemsKOVZ35.50+10.42
28Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec35.52+10.44
28Martin EggerOLV Hindelbank35.52+10.44
30Robert ÖstlundSäterbygdens OK36.19+11.11
31Lars Peder VaajeMarnardal IL36.31+11.23
32Kohji MiyamotoKeiyoOL38.01+12.53
33Mike LongUniversity College Dublin OC40.28+15.20
33Marc StreitWoodchucks40.28+15.20
35Joacim AhnheimTibro OK40.40+15.32
36Paul WadeFossum IF42.50+17.42
37Phil ConwayGuildford Orienteers44.36+19.28
38Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A45.41+20.33
39Pat McCavanaGreatEasternNavigators51.36+26.28
40Olivier BassetASUL Sports Nature53.29+28.21
41Bruno VandermeulenCO Liege53.33+28.25
42Oskar KaaløySandefjord OK59.23+34.15
43Ivar BergsetIL Veten1.00.49+35.41
44Sai Fong LeungOAHK1.04.17+39.09
Bjorn MellaNewcastle Orienteering Clubbrutt
Thomas HenmyrOK Vilse 87ikke startet
Sindre LangaasNydalens SKikke startet
Christian SchibstedRøyken OLikke startet
Thomas GloorIG BLOCHikke startet
Atle IversenIL BUL-Tromsøikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor