Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

M 50-

4 460 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK26.36
2Tomas EidsmoFreidig28.59+2.23
3Per ForsbergIFK Enskede31.31+4.55
4Flemming JørgensenOK Snab31.37+5.01
5Helge GisholtOK Skeidi31.47+5.11
6Trond GjelstadSandefjord OK32.00+5.24
7Thomas FreiULU'S REISEWELT32.32+5.56
8Oddvar TaksdalGanddal IL33.09+6.33
9Bjørn Idar SætranIF Trauma33.14+6.38
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK33.27+6.51
11Per CarlssonStora Tuna OK33.52+7.16
12Håvard HågårdKonnerud IL34.05+7.29
13Takanori ArataIruma-Shi OLC34.12+7.36
14Lasse ArnesenHeming Orientering34.41+8.05
15Lars-ola LarssonOK Orion34.47+8.11
16André WältiSWISS O TOURS34.50+8.14
17Øyvind SchjelderupWing OK35.13+8.37
18Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb37.23+10.47
19Rune EngehultNotodden OL37.43+11.07
20Christian GrotnesTyrving IL37.44+11.08
21Lars ÖhgrenKarlsbyhedens OK38.13+11.37
22Mattias BååthSävedalens AIK38.42+12.06
23Rune StræteWing OK39.03+12.27
24Christophe VillarCOSE39.07+12.31
25Egil FuruaBerger og Svelvik OL39.43+13.07
26Johan ÅttingLinköpings OK40.52+14.16
27Geir BråtenVegårshei IL40.55+14.19
28Andreas GrunderJärfälla OK41.16+14.40
29Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø41.47+15.11
30Raimo ArvolaKoovee42.57+16.21
31Magnus TrofastBredaryds SOK43.16+16.40
32Martin OkleOLG Cordoba43.33+16.57
33Einar TesloHadeland OL44.44+18.08
34Joakim ÅkessonOK Landehof44.57+18.21
35Klaus KrischanSWISS O TOURS48.54+22.18
36Björn TiemannOLG Stäfa50.39+24.03
37Knut GjoneSandefjord OK50.57+24.21
37Hans NilssonKungälvs OK50.57+24.21
39Kang Kai CheungSOC52.38+26.02
40Trond FossSandefjord OK55.46+29.10
40Jens Olav HessenStokmarknes OL55.46+29.10
42Christoph FurerSWISS O TOURS56.31+29.55
43Per Eg PedersenKolding OK56.49+30.13
44Martin DonnellGreatEasternNavigators1.11.08+44.32
45Roger BaumannWoodchucks1.14.10+47.34
46Ove KjetsåOtra IL1.16.55+50.19
47Tsz Hin LuiSOC1.33.59+1.07.23
Oskars ZernisSaldus OKdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Stein BlomsethLillomarka OLdiskvalifisert
Marko KarkulehtoOK Vilse 87brutt
Paul LigginsAustralopers Orienteering Clubbrutt
Jurg NiggliOJurabrutt
Krasimir KolevBrown teambrutt
Jakob HaugenStjørdals-Blink Orienteringbrutt
Patrik LeicktTullinge SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor