Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 45-

4 090 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jörgen GranefeltOK Tyr26.08
2Anders OksvoldOk Kåre27.31+1.23
3Anders HåkanssonOK Orion27.33+1.25
4Mikko SalonenHelsingin Suunistajat27.52+1.44
4Gisle NysæterSkien OK27.52+1.44
6Sven OlssonKorsnäs IF OK28.10+2.02
7Uldis BrucisSaldus OK28.19+2.11
8Stefan KinellIFK Göteborg Orientering29.15+3.07
9Petr BaldrianUSK Praga30.01+3.53
10Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL31.06+4.58
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL31.46+5.38
12Uwe WeidOLV Landshut31.51+5.43
13Nicolas GreffCO Ambérieu31.55+5.47
14Sturle FurlandSandefjord OK32.02+5.54
15Erik AderstedtKungälvs OK32.12+6.04
16Eric PerrinNature Orientation Saint Etien32.16+6.08
17Magnus JonssonSundsvalls OK33.12+7.04
18Christer JensenEmblem IL33.34+7.26
19Jonathan McCombAustralopers Orienteering Club34.11+8.03
20Tomislav KaniškiCroatian orienteering federati35.23+9.15
21Vladimir GusiatnikovOrienteering Cincinnati35.26+9.18
22Tatsuo MoriMichi35.27+9.19
23Torgeir SkjønhaugFet OL36.01+9.53
24Kristian Bernhard NilsenFossum IF36.19+10.11
25Anders FærdenKolbotn og Skimt OL37.09+11.01
26Kyrre GranFet OL37.54+11.46
27Michael HockARDOC39.40+13.32
28Jerome VialardOrientation Passion Avignon40.35+14.27
29Hartmut LemmelLuxOC40.41+14.33
30Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb41.23+15.15
31Christer ÖbergGamleby OK44.01+17.53
32Marek FilickoOK Lokomotiva Pardubice44.41+18.33
33Dong ZhaoLearnjoy Sports47.08+21.00
34Johan SwartzOK Orion47.15+21.07
35Cidalio OliveiraGD4Caminhos52.05+25.57
36Jan KølbækAarhus 1900 Orientering53.39+27.31
37Gilles DanneckerOJura1.10.37+44.29
38Xiaoping TanLearnjoy Sports1.13.48+47.40
Per BaierTolered-Utby OLdiskvalifisert
Torstein HoleNydalens SKbrutt
Holger KeilholzRøyken OLbrutt
Anders BrynildsenFredrikstad SKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor