Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

M 11-12

2 670 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Malte GranefeltOK Tyr19.05
2Edvin ÅttingLinköpings OK20.04+0.59
3Oscar SvenskTjällmo-Godegårds OK20.27+1.22
4Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK20.45+1.40
5Magnus SigurdssonStokke IL20.55+1.50
6Petter FochsenWaxholms OK21.24+2.19
7Anders Hovgaard EisvangOK Moss21.50+2.45
8Sindre FurlandSandefjord OK21.53+2.48
9Eirik HessenStokmarknes OL22.02+2.57
10Rasmus EngehultNotodden OL22.28+3.23
11Viktor HedströmOK Skogshjortarna23.12+4.07
12Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK23.57+4.52
13Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24.12+5.07
14Frode Montelius RisbergOk Kåre24.25+5.20
15Selmer LøkenOK Moss24.39+5.34
16Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb24.44+5.39
17Olof TholénOK Skogshjortarna24.46+5.41
18Moritz OechlerOLV Landshut24.56+5.51
19Jakob WirtzLuxOC25.03+5.58
20Nikolai TesloHadeland OL25.22+6.17
21Olle BrandinOk Kåre26.19+7.14
22Dmitry BuchatskiyWhite Nights26.52+7.47
23Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL26.56+7.51
24Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL27.51+8.46
25Gaute SkjønhaugFet OL28.25+9.20
26Basile VillarCOSE28.57+9.52
27Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL45.35+26.30
Walter SöderqvistOk Kårediskvalifisert
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor