Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

W 65-

2 840 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Jenny BourneAbominable O-Men25.23
2Margrete JørandliGjø-Vard OL26.42+1.19
3Lis DæhliLøten o-lag27.16+1.53
4Ing-Marie Brander StrandGöteborg Majorna OK27.36+2.13
5Tuire NiemiTampereen Pyrintö29.23+4.00
6Gabriella AxelssonIdefjordens SK29.28+4.05
7Inara GipsleThames Valley OC30.55+5.32
8Lena NorrmanIS Kullen30.56+5.33
9Linda VerdeSturla, IF32.33+7.10
10Maria NorellFrölunda OL33.14+7.51
11Ingrid E StrömRonneby OK33.39+8.16
12Monica LööfMariestads Friluftsklubb34.20+8.57
13Gerda Marie ChristiansenKøge OK34.30+9.07
14Ulla EngelbyOK Pan Kristianstad34.36+9.13
15Gunilla HogedalVänersborgs SK35.18+9.55
16Robin UppillOnkaparinga Hills Orienteering35.54+10.31
17Live Joronn YtrehusRingerike OL35.56+10.33Last ned GPS-spor i gpx-format
18Annette RagvaldVingåkers OK36.29+11.06
19Monica KnutssonSävedalens AIK36.47+11.24
20Evamarie LundahlIF Hagen37.48+12.25
21Bernadette VandermeulenCO Liege38.02+12.39
22Kirsten BobachAalborg OK39.42+14.19
23Yvonne GalborgenEds SK44.14+18.51
24Elisabeth RødAndebu IL48.28+23.05
25Miriam AsvarischViking Orientering54.24+29.01
Kerstin ErikssonOk Kåreikke startet
Halldis ValestrandIL BUL-Tromsøikke startet
Stina ElfvingByåsen ILikke startet
Catherine DawsonGafanhOriikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor