Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 4
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: torsdag 15 august 2019

Klasser: Visa alla | Beginner | W -10 | W 11-12 | W 17-18 | W 19-20 | W 21- | W 35- | W 40- | W 45- | W 50- | W 55- | W 60- | W 65- | W 70- | W 75- | W 80- | M -10 | M 11-12 | M 17-18 | M 19-20 | M 21- | M 35- | M 40- | M 45- | M 50- | M 55- | M 60- | M 65- | M 70- | M 75- | M 80- | M 85- | W 17-18 E | W 19-20 E | W 21-E | M 17-18 E | M 19-20 E | M 21-E | W -13 | W -14 | W -15 | W -16 | W 15-20 B | W 35-AK | W 50-AK | M -13 | M -14 | M -15 | M -16 | M 15-20 B | M 35-AK | M 50-AK | OpenA1 | OpenA2 | OpenA3 | OpenA4 | OpenA5 | OpenA6 | OpenB1 | OpenB2 | OpenB3 | OpenC1 | OpenC2 | OpenC3 | OpenN1 | OpenN2 | OpenN3

W 50-

3 230 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sabrina MeisterOLG Dachsen26.28
2Tove HeimdalKonnerud IL28.54+2.26
3Rine HanssenByåsen IL29.02+2.34
4Ianka EvansBrown team29.44+3.16
5Arnhild U. BråtenVegårshei IL29.45+3.17
6Hilde VassendPorsgrunn OL29.46+3.18
7Petra WältiSWISS O TOURS31.15+4.47
8Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL32.07+5.39
9Toini SkyttersæterKonnerud IL32.20+5.52
10Brigitte GrobULU'S REISEWELT33.17+6.49
11Gaby Aebersoldol.biel.seeland34.47+8.19
12Woo AllenBAOC36.17+9.49
13Elisabet ElmertoftNorbergs OK37.14+10.46
14Elvina IvanovaBrown team39.23+12.55
15Masja van de VenKOVZ39.46+13.18
16Ninni CarlssonStora Tuna OK42.14+15.46
17Alexandra CoelhoGD4Caminhos42.37+16.09
18Corinne StäubleOLG Regio Olten45.52+19.24
19Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK46.49+20.21
20Kirsten MøllerSøllerød OK47.15+20.47
21Kerstin MitchellHOC47.27+20.59
22Stine ArntzenSandefjord OK51.33+25.05
23Laurence BeauvirCRCO52.22+25.54
24Agnes SegondyTout Azimut Fameck1.02.46+36.18
25Margarita TodorovaBrown team1.16.58+50.30
Johanna PurrerULU'S REISEWELTdiskvalifisert
Mette WanvikStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ingvild MulenKristiansand OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor