Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

Aalborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Poul BobachM 70- (41)37.17+10.4914.07
27Kirsten BobachW 65- (28)1.13.37+42.3927.34

Aarhus 1900 Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Maria KølbækW 17-18 (13)1.18.01+38.0121.40
35Jan KølbækM 45- (41)1.00.04+29.5815.53

Abominable O-Men

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jenny BourneW 65- (28)34.53+3.5513.03
14Geoff LawfordM 60- (64)26.24+3.1810.00

ACA Aix en Provence

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Olivier ChampignyM -14 (13)24.19+3.549.55
7Laurent ChampignyM 40- (16)47.36+11.4210.36
37Laurence ChampignyW 55- (41)1.19.15+54.2330.50

Aire GB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Sarah HainesOpenA5 (35)1.45.48+1.15.3123.03
Peter HainesOpenA5 (35)brutt

AJAX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Catherine KingW 50-AK (7)1.41.50+57.0933.10

ALEXSON ORIENTEERING CLUB

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Lai Kuen Candy ChuiW 55- (41)1.50.54+1.26.0243.09
62Shin Ho YuM 60- (64)1.00.35+37.2922.56

Alnis-JNSC

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rihards KruminsM 19-20 E (22)31.36+3.507.27
5Ralfs EizvertinsM 17-18 E (22)33.11+4.048.05
7Elza KuzeW 17-18 E (20)37.10+3.0210.16
10Edvards KruminsM -14 (13)53.43+33.1821.55
10Sindija Leticija BrakmaneW -14 (13)41.05+18.1916.46
17Gustavs PlonisM -13 (18)1.07.18+44.4528.53
32Gerda SirmaOpenA3 (64)55.09+29.3517.23
Signe SirmaW 19-20 E (11)ikke startet

Anco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Vera KhlebnikovaOpenA3 (64)58.30+32.5618.27

Anco

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Anton KhlebnikovOpenA6 (59)1.35.15+56.1218.42

ARDOC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Michael HockM 45- (41)46.26+16.2012.17

Asa Tel Aviv Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Alon ZoreaM 17-18 E (22)38.10+9.039.18
13Tal ZoreaM -16 (21)44.42+13.2512.10

ASCO Lugano

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Luca RizziM 19-20 E (22)35.56+8.108.28
14Flavia SpinelliW 45- (26)45.14+21.5717.40

Asker Skiklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jan Richard EriksenM 55- (50)27.297.47
3Marianne ArnesenW 50-AK (7)55.43+11.0218.08
5Maren Aure SkogedalW -14 (13)31.11+8.2512.43
8Eirik W. MoeM 40- (16)50.22+14.2811.13Last ned GPS-spor i gpx-format
10Pål SkogedalM 21- (27)50.17+13.369.55
13Simen Dalen EriksenM 11-12 (26)34.23+16.1315.42
14Per WirehnOpenA6 (59)44.32+5.298.44
16Selma Aure SkogedalW 11-12 (21)43.09+20.2719.15
19May ChristoffersenW 65- (28)53.19+22.2119.58
22Bjørn SkjævestadM 50- (57)37.14+10.1510.17
30Margrete EngzeliusW 55- (41)47.12+22.2018.21
31Øyvind HoveidOpenA5 (35)1.39.56+1.09.3921.46
45Øyvind GylverM 60- (64)34.57+11.5113.14
Simen Aure SkogedalM -16 (21)diskvalifisert
Sander ArntzenM 19-20 E (22)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Anders BjørkaasM 65- (37)55.27+33.0021.39

ASUL Sports Nature

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
58Mathieu Kern-GillardM 21-E (93)47.03+16.349.03
Pascaline ColasW 21-E (56)diskvalifisert

Attunda OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ted LagerströmM 11-12 (26)18.108.17
5Joel WallnerM -14 (13)26.24+5.5910.46
11Ola LagerströmM 50- (57)34.51+7.529.37

Auckland Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simonius JagerM 21- (27)44.08+7.278.42
23Zoe KarantzasOpenB3 (25)1.56.00+1.23.4838.40

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Belinda LawfordW 21-E (56)diskvalifisert

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Simon UppillM 21-E (93)35.37+5.086.51

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Patrick JaffeM 21-E (93)41.48+11.198.03

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Mary FlemingOpenA6 (59)diskvalifisert

AUS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bridget AndersonOpenA6 (59)diskvalifisert

Australopers Orienteering Club

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Cathy McCombW 45- (26)30.08+6.5111.46
6Jett McCombM -14 (13)26.49+6.2410.56
18Jonathan McCombM 45- (41)37.45+7.399.59
21Zali McCombW -15 (28)39.43+17.1915.38
26Paul LigginsM 50- (57)40.00+13.0111.02

Avesta OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Liv NorbergW -15 (28)37.25+15.0114.43
23Lucas WannerM -15 (27)1.01.57+31.5217.01

BAOC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Woo AllenW 50- (27)38.15+11.2414.39
Eskil GullordOpenA6 (59)diskvalifisert

Bay Area Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Rich ParkerM 75- (20)1.12.31+42.4327.28

BEL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Evert LeeuwsM 21-E (93)39.51+9.227.40

BEL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
54Francois Van der OuderaaM 21-E (93)45.36+15.078.47

Belarus OF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Hanna PaulavaW 21-E (56)48.00+17.5911.52

Bergens TF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Ingeborg Rygg EikelandW -16 (27)25.18+3.279.50

Berger og Svelvik OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Torill Nebell MikkelsenW 70- (12)44.1516.53
13Terje W. PettersenM 45- (41)35.20+5.149.20
14Egil FuruaM 50- (57)35.42+8.439.51

Birkenes IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Trygve LølandM 70- (41)26.2810.01

Bodø og Omegn IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Torkel IrgensM 50-AK (7)42.33+8.4513.10
19Reidar AndersenM 75- (20)1.24.41+54.5332.04
28Dag SkoganM 65- (37)38.31+16.0415.02
Martin HosetM 21-E (93)ikke startet
Marit Wenseth KureW 21- (9)ikke startet

BOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Nicola StevensW 55- (41)1.02.11+37.1924.11

Bredaryds SOK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Filip TrofastM 19-20 E (22)28.10+0.246.38
45Magnus TrofastM 50- (57)50.55+23.5614.03

BRIGHTNET

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Maxim SimakovM 21-E (93)ikke startet

Brown team

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Petya DimitrovaW 60- (18)47.01+16.0818.30
14Ianka EvansW 50- (27)38.51+12.0014.53
15Aleksandar EvansM -16 (21)51.09+19.5213.56
23Elvina IvanovaW 50- (27)1.17.11+50.2029.34
24Stoyan DachevM 60- (64)29.29+6.2311.10
25Margarita TodorovaW 50- (27)1.30.13+1.03.2234.33
41Krasimir KolevM 50- (57)46.38+19.3912.52
51Dimitar DimitrovM 60- (64)37.57+14.5114.22

Buffalo Orienteering Club

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39David CadyM 70- (41)58.45+32.1722.15
58Adam CadyOpenA3 (64)1.35.44+1.10.1030.11

BUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Antoaneta DyaksovaW 21-E (56)41.48+11.4710.20

BUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Kristina IvanovaW 21-E (56)52.24+22.2312.58

BUL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
64Dimitar ZhelyazkovM 21-E (93)49.54+19.259.36

Bullecourt Boulder Bounders

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Liz BourneW 60- (18)1.01.32+30.3924.13

Byåsen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Nina-Beate LiabakkW 55- (41)28.06+3.1410.56
4Petter EriksenOpenA4 (47)37.13+2.309.12
5Bjørn BergerM 65- (37)26.56+4.2910.31
8Ragnhild EideOpenA4 (47)40.43+6.0010.04
9Øivind Magne RogndalenM 70- (41)32.18+5.5012.14
12Julie ArnesenOpenA4 (47)42.45+8.0210.34
19Lene Berg HanssenOpenA4 (47)46.05+11.2211.24
Rine HanssenW 50- (27)diskvalifisert
Stina ElfvingW 65- (28)ikke startet

Bækkelagets SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jan Sverre EdstrømM 55- (50)31.45+4.168.59
9Anders StorbratenM 45- (41)32.54+2.488.42
10Siri Wilberg AabelW 70- (12)1.17.26+33.1129.33
25Carl Godager KaasM 21-E (93)38.38+8.097.26

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Per Chr. HagenM 65- (37)36.04+13.3714.05

C.O.Colmar

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Nicolas DalibardM 40- (16)54.07+18.1312.03
22Mélanie DalibardW -16 (27)40.48+18.5715.52

CA Rosé

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Blaise MarclayOpenB3 (25)46.11+13.5915.23
9Matthieu BührerM -13 (18)29.33+7.0012.40
18Renate Thys MarclayOpenB2 (21)1.46.14+1.18.0240.14
38Thomas BührerM 21-E (93)40.31+10.027.48

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Jennifer MacKeiganW 21-E (56)1.22.30+52.2920.25

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Robert GrahamM 21-E (93)39.49+9.207.40

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Eric KempM 21-E (93)42.21+11.528.09

CAN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Safder RazaOpenA6 (59)diskvalifisert

CAT-O

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Toni Serrallonga GaschM 60- (64)46.25+23.1917.34

China

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
46Yongyu LiW 21-E (56)1.09.06+39.0517.06

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Wu JianFeiW 21-E (56)1.02.06+32.0515.22

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Xiong YanW 21-E (56)1.04.09+34.0815.52

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Xueqin YangW 21-E (56)1.10.09+40.0817.21

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Li Zhuo YeM 21-E (93)46.44+16.159.00

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
65Xiaoming LiangM 21-E (93)50.13+19.449.40

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
68YaoWen HUM 21-E (93)51.40+21.119.57

CHN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
74Xiao TangM 21-E (93)56.57+26.2810.58

CNOC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
59Don ShortM 60- (64)57.01+33.5521.35
Ruth LynamOpenA3 (64)brutt

CO Ambérieu

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Nicolas GreffM 45- (41)52.13+22.0713.48

CO Liege

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Arnaud MazyM -13 (18)27.41+5.0811.52
16Agnes SadzotW 40- (17)1.20.02+48.0222.06
22Tilkin HedwigeW 55- (41)35.29+10.3713.48
22Bernadette VandermeulenW 65- (28)1.01.51+30.5323.09
25Kerstin BuchackerW 45- (26)1.10.56+47.3927.42
27Aline HermansW 21-E (56)46.17+16.1611.27
49Bruno VandermeulenM 55- (50)1.28.11+1.00.4224.58
58Tilkin MichelM 60- (64)54.29+31.2320.38
67Alain MazyM 21-E (93)51.29+21.009.55
Anaïs MazyW -10 (6)27.5715.26

COL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Angie Hurtado RojasOpenB3 (25)diskvalifisert

CopenhagenO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Mikkel SkaarupM 21- (27)50.48+14.0710.01

COPS91

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Michel EdiarM 45- (41)1.33.45+1.03.3924.48
Helene EdiarW 40- (17)diskvalifisert

Cork O

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Elizabeth DeaneW 60- (18)48.01+17.0818.54
15Brian CorbettM 55- (50)36.11+8.4210.15
51Cillín CorbettM 21-E (93)44.31+14.028.34

Cornwall OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
75Scott CollierM 21-E (93)58.52+28.2311.20

COSE

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Alix VillarW -16 (27)32.15+10.2412.32
18Isabelle VillarW 45- (26)52.41+29.2420.34
19Basile VillarM 11-12 (26)45.58+27.4820.59
36Christophe VillarM 50- (57)43.04+16.0511.53
Zoé VillarW 19-20 E (11)diskvalifisert

CRCO

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Byron HawkinsM 45- (41)1.34.44+1.04.3825.03
Laurence BeauvirW 50- (27)diskvalifisert

Croatian orienteering federati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Tomislav KaniškiM 45- (41)46.13+16.0712.13

CSA CNSD Fontainebleau

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Christian GarrecM 60- (64)57.24+34.1821.44

CZE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thereza JanosikovaW 21-E (56)31.52+1.517.53

CZE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jakob MarekOpenA6 (59)46.18+7.159.05

Dalaportens OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Karolina AnderssonW -15 (28)28.01+5.3711.01
6Erik NilssonM 17-18 (18)41.45+8.2610.18
Saga MattssonW -15 (28)ikke startet

Danish Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Tue LassenM 21-E (93)36.25+5.567.01

Danish Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Cecilie Friberg KlysnerOpenA3 (64)25.348.03

Danmark

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Caroline GjotterupOpenA3 (64)33.56+8.2210.42

Delaware Valley Orienteering A

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Karl AhlswedeM 55- (50)1.03.05+35.3617.52

DEN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Bjoern CederbergOpenA5 (35)43.28+13.119.28

Deutschland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Paula StarkeW 21-E (56)39.50+9.499.51

DJK Adler 07 Bottrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Alexander LubinaM 40- (16)42.38+6.449.29

Domnarvets GoIF

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Moa HjorthW 17-18 (13)40.0011.06
6Florence BergW 50- (27)31.31+4.4012.04
6Alice Eriksson-BjörlingW -15 (28)29.04+6.4011.26
7Anja NilssonW -15 (28)29.08+6.4411.28
7Emil BybergM 17-18 (18)43.44+10.2510.47
8Irma BergW -14 (13)34.38+11.5214.08
10Klara AnderssonW 17-18 E (20)38.20+4.1210.35
12Fredrik PerssonOpenA6 (59)43.51+4.488.36
13Elsa NilssonW 17-18 E (20)40.18+6.1011.07
17Maria HjorthW 45- (26)50.38+27.2119.46
18Emma EliassonW -16 (27)34.00+12.0913.13
34Anders BergM 50- (57)42.43+15.4411.48

Driv IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Anne KaasaW 65- (28)1.02.56+31.5823.34
30Nils-Petter WiikM 70- (41)41.07+14.3915.34
35Trond WettergreenM 70- (41)42.57+16.2916.16
Per-Erik ØstlieM 70- (41)ikke startet
Konrad ØstlieM 11-12 (26)ikke startet

Eds SK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alexander LænnhuldtOpenB1 (5)21.0413.20
7William LænnhultOpenB2 (21)1.06.42+38.3025.15
21Arvid GalborgenM 65- (37)34.50+12.2313.36
26Yvonne GalborgenW 65- (28)1.05.19+34.2124.27
47Linus LännhultOpenA6 (59)1.25.29+46.2616.47

Egersund OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Inger Tone NygårdW 55- (41)24.529.40
1Jane Mydland HellandOpenB2 (21)28.1210.40
9Geir FrøytlogM 55- (50)34.20+6.519.43
11Julie Mydland HellandW 11-12 (21)34.52+12.1015.33
17Edvin AakreM -15 (27)48.33+18.2813.20
19Ida MonsenOpenA3 (64)46.54+21.2014.47
22Kenneth MydlandM 21- (27)1.19.09+42.2815.36
37Arvid MydlandM 60- (64)33.24+10.1812.39
40Gun Irene MonsenOpenA3 (64)58.33+32.5918.28
Ruben Mydland HellandBeginner (37)41.0722.50
Markus Mydland HellandM -10 (18)54.4130.02
Olaug F MydlandOpenB2 (21)diskvalifisert

Eidskog OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Elin FøyenOpenB3 (25)1.01.52+29.4020.37
17Philip FøyenM 21- (27)1.01.56+25.1512.12

Eiker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Pål Woldstad HanssenM 60- (64)35.38+12.3213.29
Hans Roar BakkenM 70- (41)ikke startet
Leif Kåre BessebergM 55- (50)ikke startet

Ekonom praha

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ivana KouckaOpenB2 (21)52.31+24.1919.53

Elverum OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mats LindaasM -16 (21)31.22+0.058.32
Gaute LindaasM -16 (21)ikke startet
Sander Tonjer FingarsenM -16 (21)ikke startet

Emblem IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2May Britt DrønnesundOpenC1 (12)46.43+2.1321.14
6Emma DrønnesundOpenN1 (6)1.18.44+50.5841.52
13Julie DrønnesundW -14 (13)1.15.37+52.5130.51
15Kristin LundanesW -16 (27)33.00+11.0912.50
17Geir NilsenOpenB3 (25)1.16.57+44.4525.39
25Marit Sylte LundanesOpenA3 (64)49.08+23.3415.29
32Christer JensenM 45- (41)49.29+19.2313.05

ESP

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Alvaro PrietoOpenA5 (35)33.42+3.257.20

Espoon Akilles

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Henrik TarkkioOpenA6 (59)52.21+13.1810.17
24Tuomas AaltoOpenA6 (59)56.06+17.0311.01

Espoon Suunta

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Line NybakkenW 45- (26)29.42+6.2511.36

EST

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Piibe TammemaeOpenA5 (35)52.06+21.4911.21

Estonian Orienteering Federati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Maret VaherOpenA5 (35)52.52+22.3511.31

Fallköping AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Daniel HarstromOpenA6 (59)56.54+17.5111.10

Fallköping AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Ove MuschkeOpenB3 (25)1.00.03+27.5120.01

Fallköping AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Evelina HerstromOpenB3 (25)1.24.44+52.3228.14

Fana IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Torgeir StrandOpenA3 (64)35.57+10.2311.20
7Kristine Bog VikaneW -16 (27)26.50+4.5910.26
9Birk Bell LysakerOpenA4 (47)41.06+6.2310.10
13Einar NordåsM 75- (20)52.44+22.5619.58
14Marie Roll-TørnqvistW -16 (27)32.26+10.3512.37
19Atle AlvheimM 70- (41)36.55+10.2713.59
Magne RaadalM 75- (20)ikke startet
Else Lerche RaadalW 75- (6)ikke startet

Fanclub Hubmann

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Beat HubmannM 21- (27)55.39+18.5810.58
21Ludwig SchneiderM 65- (37)34.50+12.2313.36

Farum-Tisvilde OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Lasse Falck WeberM 19-20 E (22)32.52+5.067.45
8Malte Kjær HemmingsenM 19-20 E (22)33.34+5.487.55

Fet OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Kyrre GranM 45- (41)44.02+13.5611.38

FIF Hillerød Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Nicoline Friberg KlysnerW 21-E (56)39.53+9.529.52
20Anders HavOpenA5 (35)49.15+18.5810.43

FIN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Akseli RuoholaM 21-E (93)31.09+0.406.00

Fitjar idrettslag

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Jens Øien KlosterOpenA4 (47)53.48+19.0513.19

FK Åsen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Margareta HeldOpenC1 (12)diskvalifisert
Tommy HeldM 70- (41)ikke startet

Flyfemkamp

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marte MonsåsOpenC3 (6)1.42.2728.41
10Aase HellanOpenB2 (21)1.12.32+44.2027.28
16Markus KnutsenOpenB3 (25)1.16.42+44.3025.34
44Frank SandbergOpenA6 (59)1.21.43+42.4016.03
Stine Therese SjoOpenC3 (6)diskvalifisert

Fossum IF

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Victoria Hæstad BjørnstadW 19-20 E (11)34.529.23
2Erlend SommerheinM 11-12 (26)19.05+0.558.42
3Nils HæstadM 60- (64)23.35+0.298.55
4Philip Lehmann RomørenM -15 (27)34.25+4.209.27
7Eirik Vie StrislandM -15 (27)36.51+6.4610.07
8Kjersti HovW 55- (41)30.42+5.5011.56
8Sindre Vie StrislandM -15 (27)37.09+7.0410.12
12Pål SommerheinM 45- (41)35.07+5.019.17
12Erik Hæstad BjørnstadM 19-20 E (22)38.05+10.198.58
20Kristian Bernhard NilsenM 45- (41)37.59+7.5310.02
20Richard Zeiner-GundersenM 60- (64)27.31+4.2510.25
22Erlend BørliM 17-18 E (22)55.59+26.5213.39
25Børge Nilsen BergM -15 (27)1.19.28+49.2321.49
35Sigbjørn ModalsliM 60- (64)33.06+10.0012.32
42Håkon BørliM 50- (57)48.37+21.3813.25
43Trond BrevikOpenA6 (59)1.16.42+37.3915.04
Torbjørn Blom HagenOpenA6 (59)brutt
Paul WadeM 55- (50)ikke startet

Fredrikstad SK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marianne Riddervold KahrsOpenA4 (47)34.438.35
1Johanne Klavestad AabyOpenN2 (4)45.1716.57
6Emil Husebye AamodtM -13 (18)28.08+5.3512.04
7Jan Edvin BlomkvistM 50-AK (7)1.14.22+40.3423.01
10Håvard LucasenM 21-E (93)33.43+3.146.29
11Emma Sofie SteinslandW -15 (28)30.45+8.2112.06
16Audun NordbyM -13 (18)1.01.45+39.1226.30
Eva KahrsBeginner (37)45.1825.10
Henrik KahrsBeginner (37)41.1622.55
Lars Ole KlavestadOpenA5 (35)diskvalifisert
Jenny DanevadW 11-12 (21)ikke startet
Embla ØvretveitW -16 (27)ikke startet
Runar Saur ModahlM 17-18 E (22)ikke startet
Karin Skedsmo DanevadW 40- (17)ikke startet
Torben Christian WendlerM 35- (9)ikke startet
Nathalie ArnesenBeginner (37)diskvalifisert

Freidig

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torid KvaalW 70- (12)45.05+0.5017.12
4Tomas EidsmoM 50- (57)29.02+2.038.01
12Sindre JohannessenM 21-E (93)34.13+3.446.35
14Håvard Sandstad EidsmoM 21-E (93)35.11+4.426.46
17Gunnar ØsterbøM 75- (20)1.15.31+45.4328.36
23Lars SandstadOpenA6 (59)55.25+16.2210.53
52Gunn Kari HygenOpenA3 (64)1.09.01+43.2721.46
Håkon HolstadOpenA6 (59)diskvalifisert
Katharina Mo BergeW 75- (6)diskvalifisert

Frol IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tobias AlstadM 17-18 E (22)29.49+0.427.16
5Mari Kilskar GrevskottW 17-18 E (20)36.07+1.599.58
25Arne GrevskottM 55- (50)39.20+11.5111.08

frosta ok

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Leif SandgrenM 70- (41)ikke startet

Førde IL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Brita Eilertsen GrønliW 75- (6)1.16.58+26.1030.03
7Knut Even HoleOpenA2 (19)39.15+10.2518.25
9Håkon GrønliM -14 (13)46.17+25.5218.53
9Trygve Nummedal OsM 17-18 (18)48.54+15.3512.04
10Torodd OsM 70- (41)32.51+6.2312.26
14Anja HoleW -15 (28)33.20+10.5613.07
14Kurt GrønliM 70- (41)34.45+8.1713.09
16Anita HoleOpenB2 (21)1.24.00+55.4831.49
26Helge ScheiM 70- (41)39.05+12.3714.48

GafanhOri

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Roy DawsonM 70- (41)33.41+7.1312.45
18Catherine DawsonW 65- (28)52.07+21.0919.31

Ganddal IL

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Aud Hognestad TaksdalW 45- (26)23.179.05
1Anna TaksdalW -14 (13)22.469.17
3Janne Tjørhom AasheimW 17-18 E (20)34.43+0.359.35
10Ole Kristian TaksdalM 17-18 (18)49.34+16.1512.14
11Øyvind LamarkM -15 (27)40.01+9.5610.59
15Tobias RøddeM 17-18 E (22)40.04+10.579.46
18Markus Andreas BreivoldM 17-18 E (22)45.29+16.2211.05
19Ann Karin TjørhomW 55- (41)34.40+9.4813.29
19Ingrid LamarkW 17-18 E (20)51.01+16.5314.05
19Clemens Sundby ØxnevadM 17-18 E (22)47.44+18.3711.38
35Oddvar TaksdalM 50- (57)42.44+15.4511.48

Garingal Orienteers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Duncan CurrieM 19-20 (6)43.16+7.3310.09

GBR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Megan  Carter DaviesW 21-E (56)36.50+6.499.07

GBR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Catherine TayorW 21-E (56)38.04+8.039.25

GBR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Peter HodkinsonM 21-E (93)diskvalifisert

GBR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ralph StreetOpenA6 (59)diskvalifisert

GD4Caminhos

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
81Filipe DiasM 21-E (93)1.22.56+52.2715.58

Germany NT

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Dorothea MuellerOpenA5 (35)diskvalifisert

Gimle IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Willy GrønstadM 70- (41)28.13+1.4510.41
42Johnny KitterødOpenA3 (64)59.17+33.4318.42

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Margrete JørandliW 65- (28)32.25+1.2712.08
18Annar Erlien SolerødM -15 (27)51.11+21.0614.03
Lars LienM -15 (27)ikke startet

GOLD Savosa

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Gerda GuglielmettiW 60- (18)1.10.27+39.3427.44
29Diego BarattiOpenA5 (35)1.22.02+51.4517.52
29Michele GuglielmettiM 60- (64)30.22+7.1611.30

GreatEasternNavigators

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Eadaoin McCavanaW 19-20 E (11)57.22+22.3015.27
12Clodagh O DonnellW -14 (13)1.10.13+47.2728.39
12Cian O DonnellM -13 (18)37.17+14.4416.00
32Heather WoodW 55- (41)51.07+26.1519.53
46Pat McCavanaM 55- (50)1.04.56+37.2718.23
53Martin DonnellM 50- (57)1.09.24+42.2519.10
Jackie McCavanaW 50-AK (7)diskvalifisert
Andrea HansonOpenC3 (6)brutt

Guildford Orienteers

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Phil ConwayM 55- (50)48.29+21.0013.44
38Keiko ConwayW 55- (41)1.21.14+56.2231.36

Göteborg Majorna OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ing-Marie Brander StrandW 65- (28)30.5811.35
1Arnaud PerrinM 21- (27)36.417.14
2Anders HöijeM 35- (9)39.30+1.188.18
4Jennie AnderssonOpenA3 (64)33.23+7.4910.31
6Wojciech WiktorM 35- (9)51.28+13.1610.50
11Emil BacklundOpenA6 (59)42.43+3.408.23
17Asgeir EdvardsenM 60- (64)26.32+3.2610.03
24Lucyna WiktorW 21-E (56)42.28+12.2710.30
31Ingvar LarssonOpenA6 (59)1.01.05+22.0212.00
35Ulf WallinOpenA6 (59)1.02.18+23.1512.14
37Johanna WallinderOpenA3 (64)57.43+32.0918.12
Gunilla GedinOpenA3 (64)diskvalifisert
Johanna FridhagenOpenB3 (25)ikke startet

Hadeland OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Øyvind SørlieM 60- (64)26.31+3.2510.02
20Astrid RognstadW -16 (27)36.03+14.1214.01

Hagaby GoIF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Hans EgefalkM 35- (9)54.30+16.1811.28

Halden SK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd Saxe SandvikM -16 (21)31.178.31
1Lacho IlievM 35- (9)38.128.02
2Minna Sofie WingstedtW 11-12 (21)23.31+0.4910.29
3Sigrid Schmitt GranW -13 (9)29.44+4.0713.05
4Fredrik EliassonOpenA6 (59)40.43+1.407.59
4Inger Anne Svendsby BraarudW -13 (9)34.54+9.1715.22
6Kristian BjørgulOpenB3 (25)52.10+19.5817.23
6Vika ZhuravlevaW 11-12 (21)30.32+7.5013.37
8Emma Helene OlsenW -15 (28)29.18+6.5411.32
13Herman Lien BackstrømM -15 (27)40.24+10.1911.05
17Jonathan EylertsenM -16 (21)1.04.39+33.2217.36
24Balder Hasvik LarsenM -15 (27)1.17.25+47.2021.16
Joel Bronebakk JohanssonBeginner (37)33.3918.41
Assar SandBeginner (37)37.0720.37
Sixten SandBeginner (37)30.0816.44
Johan Fredrik Svendsby BraarudM -10 (18)34.4719.06
Ville Emil WingstedtM -10 (18)20.5711.30
Josefin EylertsenOpenC1 (12)ikke startet

Halsnøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Leif Gunnar HovdenM 60- (64)34.51+11.4513.12

Hamar OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anine LomeOpenA4 (47)37.07+2.249.11
5Einar LundM 70- (41)29.01+2.3310.59
9Kjetil JacobsenOpenB3 (25)59.34+27.2219.51
10Andreas HuberM 55- (50)34.32+7.039.46
15Mona LomeOpenA4 (47)44.10+9.2710.55
37Terje MalmM 70- (41)46.07+19.3917.28

Haugesund IL Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Sigurd Paulsen VieM 17-18 E (22)39.31+10.249.38
20Grethe Paulsen VieW 45- (26)57.11+33.5422.20

Hauketo IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ove MartinsenM 60- (64)25.52+2.469.47

Hedrum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tor RingstadM 35-AK (1)38.0410.15

Helsingin Suunistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Mikko SalonenM 45- (41)31.27+1.218.19
Romain FiguiereM 21- (27)ikke startet

Heming Orientering

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kristian ØstermannOpenA4 (47)37.12+2.299.12
3Helge BjaalandM 75- (20)32.29+2.4112.18
4Malene Teresia JebsenW 17-18 (13)45.09+5.0912.32
6Øystein ØstermannOpenA4 (47)38.31+3.489.32
6Magnus Eide-FredriksenM 17-18 E (22)34.18+5.118.21
8Egil Wickstrand IversenM 60- (64)25.24+2.189.37
9Elle M. MelbyeW 65- (28)40.03+9.0515.00
9Sidsel SandelienW 70- (12)1.15.22+31.0728.45Last ned GPS-spor i gpx-format
10Henni Hattestad KristensenW 11-12 (21)33.54+11.1215.08
12Bjørn SandelienM 75- (20)52.14+22.2619.47Last ned GPS-spor i gpx-format
16Knut G KarlsenM 70- (41)35.15+8.4713.21
25Jøran KristensenM 45- (41)43.38+13.3211.32
30Harald Eide-FredriksenM 50- (57)41.14+14.1511.23
36Anne ØstvoldOpenA3 (64)57.26+31.5218.07
40Hanne Marthe ØstvoldOpenA4 (47)1.24.35+49.5220.56
Jørgen ReuschBeginner (37)1.18.3843.41
Roger ØstvoldOpenA5 (35)diskvalifisert
Einar ØstvoldOpenC3 (6)diskvalifisert
Marianne ReuschOpenA2 (19)ikke startet
Christian ReuschOpenA3 (64)ikke startet
Astrid ReuschW 11-12 (21)ikke startet
Runa SkyttersæterW 55- (41)ikke startet
Lasse ArnesenM 50- (57)ikke startet
Alf Hattestad KristensenBeginner (37)diskvalifisert

Herning Orienteringsklub

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
66Mads Kruse JuhlM 21-E (93)51.11+20.429.51

Hestra IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Oscar IvarssonM 21- (27)47.18+10.379.19

HJS Vansbro OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Maud NilssonW 70- (12)1.14.53+30.3828.34

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Cho Yu LamW 21-E (56)53.44+23.4313.18

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Pui fung ChanW 21-E (56)1.06.22+36.2116.25

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Sze Wing YeeW 21-E (56)2.00.21+1.30.2029.47

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sam Choi LamM 21-E (93)diskvalifisert

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
73Tsz Wai YuM 21-E (93)54.39+24.1010.31

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
78Kin Kwan KwokM 21-E (93)1.00.15+29.4611.36

HKG

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3To Sum ChauOpenC3 (6)2.32.42+50.1542.46

HOC

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Andy HemstedM 40- (16)1.04.02+28.0814.15
15Arthur MitchellM -13 (18)47.31+24.5820.23
17Kerstin MitchellW 50- (27)45.53+19.0217.34
20Alexander MitchellM 17-18 E (22)48.25+19.1811.48
Sebastian MitchellM -16 (21)diskvalifisert
Penny HemstedW 75- (6)diskvalifisert

Holland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Jeroen de RuiterBeginner (37)54.0330.01

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Hanga MorandiniW 21-E (56)1.03.09+33.0815.37

HUN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Csaba GossweinM 21-E (93)diskvalifisert

Idd Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Leif BokerødM 70- (41)29.34+3.0611.11
21Marit Bokerød HansenW 65- (28)1.00.04+29.0622.29

Idefjordens SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Gabriella AxelssonW 65- (28)32.57+1.5912.20
38Roger GustafssonM 60- (64)33.47+10.4112.47
41Bengt BivrinM 60- (64)34.11+11.0512.56Last ned GPS-spor i gpx-format

IF Hagen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Anders ErikssonM 65- (37)32.29+10.0212.41
20Evamarie LundahlW 65- (28)56.18+25.2021.05

IF Marin Väst

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Helena NorbergOpenC2 (3)1.54.45+39.1836.05
3Albert NorbergOpenN2 (4)2.12.24+1.27.0749.35
Arild NorbergM -10 (18)49.4527.20
Peter NorbergOpenB3 (25)diskvalifisert

IF Trauma

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjørn Idar SætranM 50- (57)35.56+8.579.55

IF Åland

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Lars JanlövM 65- (37)30.28+8.0111.54

IFK Göteborg

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marius ØdumOpenA6 (59)39.037.40
Emmi JokelaW 21-E (56)diskvalifisert

IFK Göteborg Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Søren Thrane ØdumOpenA5 (35)30.176.35
12Henrik UndelandM 65- (37)29.22+6.5511.28
17Rasmus ØdumOpenA5 (35)45.59+15.4210.01

IFK Lidingö SOK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Alice HugossonW 21-E (56)35.42+5.418.50
7Mårten BoströmM 21-E (93)32.43+2.146.18
11Susanna TervoW 21-E (56)37.33+7.329.17
22Niina HulkkonenOpenA6 (59)55.05+16.0210.49
59Felix SpaethM 21-E (93)47.14+16.459.06

IFK Mora OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simon Karlsson HolmerM -16 (21)33.27+2.109.06
7Albin GezeliusM -16 (21)34.37+3.209.25
Sebastian ÅkärbjärM -15 (27)ikke startet
Thobias Eriksson BrodinM 17-18 E (22)ikke startet

IG BLOCH

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Joerg BaumannM 50-AK (7)36.27+2.3911.17
Thomas GloorM 55- (50)ikke startet

IK Grane Arendal Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Oddny JørgensenW 60- (18)diskvalifisert
Finn Ole JørgensenM 70- (41)ikke startet

IK Hakarpspojkarna

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Annika SimonsenW 19-20 E (11)41.59+7.0711.18

IK Trenne Ullared

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Marianne ThorssonW 60- (18)42.24+11.3116.41

IK Uven

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Anton HemlinM 21- (27)49.07+12.269.41

IK Vikings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Per-Martin SvärdOpenA2 (19)56.01+27.1126.17
36Stefan SöderströmOpenA4 (47)1.09.53+35.1017.17

IL BUL-Tromsø

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elisa Götsch IversenW -15 (28)26.47+4.2310.32
3Ronja Götsch IversenW 11-12 (21)26.33+3.5111.51
6Hallvard NordbrødenOpenA6 (59)42.05+3.028.16
9Atle IversenOpenA3 (64)38.47+13.1312.14
11Halldis ValestrandW 65- (28)40.42+9.4415.14
12Jan-Hugo HanssenM 50- (57)35.09+8.109.42
29Arntraut GötschW 21-E (56)46.52+16.5111.36
36Mathilde SkaareOpenA6 (59)1.03.09+24.0612.24
Bård JørgensenOpenA2 (19)diskvalifisert

IL Gular

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Mari Fjellbirkeland JohannesenW 17-18 E (20)38.04+3.5610.30
13Vibeke ØyeW 45- (26)44.29+21.1217.22
14Scott JuvikM 19-20 E (22)38.37+10.519.06
23Emil Øye KragsethM 11-12 (26)1.15.07+56.5734.17
Andreas KragsethOpenC1 (12)diskvalifisert

IL Imås

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Terje UrfjellM 50- (57)ikke startet

IL Koll

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christian Fredrik BorgM -15 (27)30.058.15
1Sofie Oraug-RyghW 35-AK (3)48.0118.41Last ned GPS-spor i gpx-format
10Kjell MarksetM 60- (64)25.38+2.329.42
13Erik PaulsrudOpenA6 (59)44.20+5.178.42
Mari Oraug RyghBeginner (37)26.0214.27
Karl Oraug RyghM -10 (18)29.2616.10

IL Tambarskjelvar

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Norvald OspehaugM 65- (37)29.12+6.4511.24

IL Veten

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Peder NybergOpenB2 (21)1.23.57+55.4531.47
15Leif-Inge JevnlidM 17-18 (18)1.04.56+31.3716.01
22Anders BergsetM 55- (50)38.49+11.2010.59
44Ivar BergsetM 55- (50)57.28+29.5916.16
Sven Bergset LangvikM 17-18 (18)diskvalifisert
Tord SølvbergM -16 (21)ikke startet
Elias BergsetM 17-18 (18)ikke startet

Imperdible

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Jorge ValenteM 19-20 (6)46.41+10.5810.57
10Juan Pedro ValenteM 40- (16)57.57+22.0312.54

Indre Østfold OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Elma Sagli GudimW -14 (13)38.20+15.3415.38
18Ole Sofus HaakaasOpenA4 (47)45.18+10.3511.12
44Roger TorperOpenA4 (47)1.50.34+1.15.5127.22
48Per-Oskar LarsenOpenA3 (64)1.04.33+38.5920.21
Bård HaugstvedtBeginner (37)19.1110.39
Pauline Gudim ValsgårdW -10 (6)1.01.1133.48
Odd Martin Liverud BolstadOpenN3brutt

Ireland Team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Conor ShortM 21-E (93)diskvalifisert

IRL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nicolas SimoninM 21-E (93)diskvalifisert

Iruma-Shi OLC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Keiko ArataW 45- (26)1.00.33+37.1623.39
39Takanori ArataM 50- (57)45.57+18.5812.41

ISR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Nitsan YasurOpenA6 (59)diskvalifisert

ISR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Guy SaboOpenA6 (59)39.44+0.417.48

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Anna CaglioW 21-E (56)47.38+17.3711.47

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Francesca TauferW 21-E (56)49.05+19.0412.08

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Marco SepplM 21-E (93)diskvalifisert

ITA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Riccardo ScaletM 21-E (93)44.54+14.258.39

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Anthony Covey-CrumpM 21- (27)1.17.49+41.0815.20

JMD

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Dorottya SisaOpenA6 (59)1.39.15+1.00.1219.29
50Kiss DénesOpenA6 (59)1.43.42+1.04.3920.22

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Suzu MasuzawaW 21-E (56)1.02.50+32.4915.33

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Kohei KamijimaM 21-E (93)44.40+14.118.36

JPN

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
69Hiroki KomakiM 21-E (93)51.42+21.139.57

Järfälla OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Ulf RadlerM 65- (37)26.19+3.5210.16
6Sofia EdvardssonW 17-18 (13)46.15+6.1512.50
13Oskar EdvardssonM 19-20 E (22)38.23+10.379.03
15Nils EdvardssonM 45- (41)35.55+5.499.30
19Maria EdvardssonW 45- (26)55.13+31.5621.34
35Johan SköldM 55- (50)47.29+20.0013.27
43Göran ReinholdssonOpenA3 (64)59.27+33.5318.45

Kalevan rasti

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Miika HernelahtiM 40- (16)37.39+1.458.23
10Santeri SilvennoinenOpenA6 (59)42.31+3.288.21
18Mari VäänänenOpenA5 (35)47.09+16.5210.16
23Netta RajamäkiW 21-E (56)42.22+12.2110.29
32Børje VartiainenOpenA6 (59)1.01.21+22.1812.03
Mervi PötryW 45- (26)ikke startet

Karlsbyhedens OK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Greta BladlundW -13 (9)ikke startet

KeiyoOL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Wakana MiyamotoW 21- (9)1.09.44+27.5116.43
12Tatsuki MiyamotoM 21- (27)51.11+14.3010.05
28Chieko MiyamotoW 55- (41)40.21+15.2915.42
42Kohji MiyamotoM 55- (50)52.52+25.2314.58

Kils OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Lukas OlmM 19-20 E (22)30.48+3.027.15

Kjose IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anne Lise SagaW 65- (28)35.10+4.1213.10

Kolbotn og Skimt OL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Knut BjørkeloM 60- (64)23.068.45
5Gustav Strøm FærdenOpenN1 (6)54.51+27.0529.10
6Sissel OlaisenW 70- (12)56.40+12.2521.37
11Anne Marit FærdenW 70- (12)1.35.04+50.4936.17
13Jon FærdenM 70- (41)34.03+7.3512.53Last ned GPS-spor i gpx-format
18Geir TrøanM 70- (41)36.34+10.0613.51
18Sigurd OlaisenM 11-12 (26)36.04+17.5416.28
22Lars-Evan PetterssonM 70- (41)37.55+11.2714.21
24Anders FærdenM 45- (41)41.36+11.3011.00
26Selma FærdenW -16 (27)48.45+26.5418.58
26Per Arne AndresenM 60- (64)29.41+6.3511.14
40Trond MøretrøOpenA6 (59)1.09.00+29.5713.33
45Jon MøretrøOpenA6 (59)1.23.31+44.2816.24
Sigrid MøretrøOpenC3 (6)diskvalifisert
Henrik HarstadM 11-12 (26)ikke startet

KOLC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Ryosuke NishishitaM 21- (27)1.00.06+23.2511.51

Kolding OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Cesilie højholtOpenA3 (64)49.01+23.2715.27
43Per Eg PedersenM 50- (57)49.32+22.3313.40
Susanne HøjholtOpenA3 (64)diskvalifisert
Jack SkrydstrupOpenA3 (64)diskvalifisert

Kongsberg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ingar HåkonsenM 75- (20)40.00+10.1215.09
10Ole Kristoffer ThrondsenM 75- (20)48.21+18.3318.18
Lise HørtvedtOpenC1 (12)diskvalifisert
Halvor LøkenM -15 (27)ikke startet

Konnerud IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jonatan Lysheden-VogtOpenB2 (21)44.47+16.3516.57
5Kirsten GjermstadOpenB3 (25)51.22+19.1017.07
5Tove HeimdalW 50- (27)31.01+4.1011.53
6Martine Gjermstad PettersenW -14 (13)32.07+9.2113.06
8Elsa Lysheden-VogtOpenB2 (21)1.09.34+41.2226.21
9Anne-Sofie LyshedenOpenB2 (21)1.10.24+42.1226.40
9Ola Gjermstad PettersenM 11-12 (26)25.32+7.2211.39
15Aslak HeimdalM 19-20 E (22)39.36+11.509.20
16Toini SkyttersæterW 50- (27)41.49+14.5816.01
24Lars BaklidM 50- (57)39.16+12.1710.50
32Geir Holm GundersenM 60- (64)32.03+8.5712.08
52Hans Jørgen KrogstieM 50- (57)1.04.03+37.0417.41
Håvard HalvorsenOpenA6 (59)diskvalifisert

Koovee

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Jukka Seppo WesterlundOpenB2 (21)1.28.16+1.00.0433.26
33Raimo ArvolaM 50- (57)42.27+15.2811.43
40Juho WesterlundM 21-E (93)41.22+10.537.58
46Otso WesterlundM 21-E (93)42.39+12.108.13
47Tiina WesterlundOpenA3 (64)1.04.04+38.3020.12

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Soon hee KimW 21-E (56)diskvalifisert

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Anna JoW 21-E (56)diskvalifisert

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Cheol jin KangM 21-E (93)diskvalifisert

KOR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
83Chang bum KimM 21-E (93)1.48.38+1.18.0920.55

Korsnäs IF OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Tilda GolsäterW 17-18 E (20)35.08+1.009.42
5Joel GolsäterM -15 (27)36.30+6.2510.01
6Sven OlssonM 45- (41)31.10+1.048.14
7Moa BergqvistW -14 (13)32.27+9.4113.14
8Maja BergqvistW -16 (27)27.29+5.3810.41
11Thea NordinW -16 (27)29.08+7.1711.20
15Agnes WallinW -15 (28)35.28+13.0413.57
27Mats JönssonM 55- (50)40.32+13.0311.28
Elin BryggarW -15 (28)ikke startet

Kouvolan Suunnistajat

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Paula KyyrönenW 75- (6)54.06+3.1821.07
15Heikki KyyrönenM 70- (41)34.52+8.2413.12

Kristiansand OK

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Boyan YuanOpenA1 (2)1.14.41+30.5945.49
2Jack BjørnsenM 60- (64)23.18+0.128.49
3Trygve Børte NomelandM -16 (21)31.46+0.298.39
4Jon BjørgumM 60- (64)23.39+0.338.57
8Marius AurebekkOpenA6 (59)42.27+3.248.20
8Erlend Odd BergeM 17-18 (18)48.27+15.0811.57
9Sebastian DalandOpenA6 (59)42.28+3.258.20
10Ragnhild HaldW 55- (41)31.35+6.4312.17
13Linn Carina DalandW 40- (17)1.05.58+33.5818.13
16Christiane BøckmanOpenA3 (64)45.10+19.3614.14
17David RundeM 17-18 E (22)45.28+16.2111.05
23Thorbjørn VærpOpenA3 (64)48.47+23.1315.23
24Vetle Elias LynnebakkenM 21- (27)1.24.55+48.1416.44
Thea TøråBeginner (37)53.1429.34
Tobias TøråBeginner (37)53.1529.35
Brage TakleM -16 (21)diskvalifisert
Ingvild MulenW 50- (27)ikke startet

Kungälvs OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Felix AumoOpenN1 (6)36.41+8.5519.30
4Jussi AumoM 45- (41)30.38+0.328.06
4Johanna NilssonW 19-20 E (11)36.31+1.399.50
12Isabella AumoW 17-18 E (20)40.04+5.5611.04
19Evelina BjörkmanW 11-12 (21)46.18+23.3620.40
22Hanna RangertOpenA4 (47)47.55+13.1211.51
26Hans NilssonOpenA4 (47)50.39+15.5612.32
39Eva NilssonOpenA4 (47)1.19.32+44.4919.41
Disa RangertOpenA4 (47)diskvalifisert
Olof BjörkmanOpenA4 (47)ikke startet
Sabina AumoW -16 (27)ikke startet
Joel BjörkmanM -10 (18)ikke startet

Kvillebyns SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Gunnel TurpeinenW 65- (28)39.15+8.1714.42

Køge OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Gerda Marie ChristiansenW 65- (28)43.27+12.2916.16
14Gunnar Grue-SørensenM 65- (37)30.28+8.0111.54

Lardal OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ragnar HillestadM 70- (41)ikke startet

Larvik OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Terje LudvigsenM 65- (37)27.22+4.5510.41
6Per Øystein AndersenM 75- (20)37.55+8.0714.21
14Tor Eivind EdvardsenM 75- (20)55.42+25.5421.05
15Ida Vår Kierulf MeyerW 50- (27)39.25+12.3415.06
34Rolf GjølbergOpenA4 (47)1.04.57+30.1416.04
Kåre ThorbjørnsenM 70- (41)ikke startet

Learnjoy Sports

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Yingjing HanOpenA1 (2)43.4226.48
17Xihan ZhaoM 17-18 (18)1.52.25+1.19.0627.45
21Lufei TanW 11-12 (21)1.08.23+45.4130.31
37Dong ZhaoM 45- (41)1.07.07+37.0117.45
38Xiaoping TanM 45- (41)1.17.41+47.3520.33

Leksands OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Markus HalvarssonM -16 (21)35.07+3.509.34
9Tuva-Cajsa SpikW -16 (27)28.08+6.1710.56
10Elsa GörasW -16 (27)29.02+7.1111.17
13Ellen FunkeW -15 (28)33.14+10.5013.05
14Klockar Eskil NääsM -16 (21)47.31+16.1412.56

Lierbygda OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Bjørn-Willy ArntzenOpenA4 (47)ikke startet
Sigurd Paulsen AskOpenC2 (3)ikke startet
Håvard Sandvoll AskM 35-AK (1)ikke startet

Lillehammer OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marion Halvorsen NustadW 15-20 B (1)44.4821.38
2Andreas Svingheim MagerøyM 21- (27)38.40+1.597.37
3Serine JørgensenOpenB3 (25)41.44+9.3213.54
3Henrik JørgensenOpenC2 (3)1.55.58+40.3136.28
6Kari SvingheimOpenA3 (64)35.00+9.2611.02
16Fanny Horn BirkelandW 21-E (56)39.46+9.459.50
19Birgit Dorthea Kleppa MadslienW -16 (27)34.19+12.2813.21
21Thomas JørgensenOpenA4 (47)47.43+13.0011.48
Ingrid JørgensenOpenN2 (4)diskvalifisert
Martine SkjelsvikW -16 (27)ikke startet
Ole Gunnar Kleppa MadslienM -15 (27)ikke startet
Tove BakkenW 60- (18)ikke startet
Kjell Joar RognstadM 60- (64)ikke startet
Jon Vegard LundeM 80- (5)ikke startet

Lillomarka OL

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Per IsraelssonOpenC2 (3)1.15.2723.43
1Didrik BredesenM 15-20 B (1)30.2214.27
9Hallvard FjærM 60- (64)25.25+2.199.37
14Ellen ReinhardOpenA4 (47)43.48+9.0510.50
17Tone SundtjønnOpenA4 (47)44.43+10.0011.04
31Line Bar-NathanOpenA3 (64)53.32+27.5816.53
33Assaf Bar-NathanOpenA4 (47)59.10+24.2714.38
45Dorthe Kühl PetersenOpenA3 (64)1.01.27+35.5319.23
47Ove PetersenM 55- (50)1.05.16+37.4718.29
Stian LillegårdOpenN1 (6)ikke startet
Mathilde SønsterudbråtenW 15-20 B (1)ikke startet

Linköpings OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Edvin ÅttingM 11-12 (26)23.14+5.0410.36
21Johan ÅttingM 50- (57)36.48+9.4910.09
Jonas LundgrenM 21- (27)ikke startet

Linköpings Universitet

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Olov GiertzOpenC2 (3)ikke startet

Liperin Taimi Suunnistus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Erno AaltoM 40- (16)59.23+23.2913.13

Lithuania

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Sandra PauzaiteOpenA5 (35)42.18+12.019.12

LOM IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Anne-Mette KoldenOpenA2 (19)47.46+18.5622.25

Lommedalen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Halvor Kvåse-WensaasBeginner (37)brutt

Lommedalen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Aslak Kvaase-WensaasBeginner (37)diskvalifisert

LOST

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Richard MatthewsM 65- (37)43.29+21.0216.59
Nicole DavisW 50-AK (7)diskvalifisert

Lounais-Hämeen Rasti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Marja-Leena KlemeläOpenB2 (21)1.21.31+53.1930.52
36Merja MyllysW 55- (41)1.02.27+37.3524.17

LTU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mantas MartinkusOpenA5 (35)34.17+4.007.28

LTU

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ausrine KutkaiteOpenA5 (35)40.51+10.348.53

Lunds OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Karin JohanssonW 45- (26)47.26+24.0918.31

LuxOC

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Paul WirtzM -14 (13)1.04.50+44.2526.27
15Jakob WirtzM 11-12 (26)35.26+17.1616.10
24Elisabet WirtzW 45- (26)1.08.13+44.5626.38
26Franziska LemmelW 45- (26)1.27.55+1.04.3834.20
31Hartmut LemmelM 45- (41)49.01+18.5512.58
59Ludger WirtzOpenA3 (64)1.49.37+1.24.0334.34
Frederik LemmelM -10 (18)1.04.3035.26
Matthias WirtzM -10 (18)42.3823.25

LYNX

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Paivi SippolaOpenA2 (19)33.50+5.0015.53

Løten o-lag

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd DæhliM 65- (37)22.278.46
10June Rogstad BekkevoldW -15 (28)30.24+8.0011.58
13Emilie Westli AndersenW 21-E (56)37.45+7.449.20
15Lis DæhliW 65- (28)45.46+14.4817.08
22Henriette BergW -15 (28)39.52+17.2815.41
29Marius ØieM 21-E (93)39.18+8.497.34
34Kristian StorsveenM 55- (50)44.59+17.3012.44
43Svein GodagerM 55- (50)52.58+25.2915.00
57Herman BakkeM 60- (64)49.44+26.3818.50
Eli StensliW 35-AK (3)diskvalifisert

Malarruta

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8José Manuel PrietoOpenA2 (19)40.26+11.3618.58
10Cristina del CampoOpenA2 (19)46.47+17.5721.57

Malmö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Haakan NilssonM 70- (41)38.15+11.4714.29

Malvik IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilde ForbordW 50-AK (7)44.4114.33
5Roar ForbordM 75- (20)37.39+7.5114.15
11Trond TaraldsenOpenB2 (21)1.16.35+48.2329.00

Marker OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Arne HalvorsrudOpenB3 (25)1.06.40+34.2822.13

Marnardal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Lars Peder VaajeM 55- (50)43.52+16.2312.25

Masters Orienteering Hunedoara

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Natalia DeconescuW 60- (18)39.08+8.1515.24

MDA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Sergiu FalaM 21-E (93)47.39+17.109.10

melbourne forest racers

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Susan KeyW 55- (41)ikke startet

Melhus IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Stein Ivar FossM 50- (57)40.54+13.5511.17

Michi

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Tsutomu YoshidaM 55- (50)35.27+7.5810.02
36Tatsuo MoriM 45- (41)1.00.32+30.2616.00

MKD

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Meri ChkripeskaW 21-E (56)1.08.00+37.5916.49

Modum OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jørgen MårtenssonOpenA3 (64)31.30+5.569.56
5Svein GrønhovdOpenA2 (19)34.21+5.3116.07
6May Jorunn RognlienOpenA2 (19)38.46+9.5618.12
16Roar ByeM 55- (50)36.34+9.0510.21
33Kjell GrønhovdM 70- (41)41.58+15.3015.53

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Øystein DahleM 11-12 (26)35.52+17.4216.22
Bjørn JakobsenOpenB2 (21)diskvalifisert

Mole Valley

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Philip GristwoodM 70- (41)49.31+23.0318.45

Moxina OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Boyuan HuangM 19-20 (6)56.34+20.5113.16
7Yiching HuangW 21- (9)1.14.00+32.0717.44
18Peichi ChuangOpenA3 (64)46.12+20.3814.34
19Wenfen YangOpenB2 (21)2.13.10+1.44.5850.26
20Yen Lung ChenM 21- (27)1.16.57+40.1615.10
45Chinchi HuangOpenA4 (47)2.11.12+1.36.2932.28
Minhuei HuangW 19-20 (2)diskvalifisert

MS Parma

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Outi SareilaW 40- (17)32.008.50
20Olli MattilaOpenA4 (47)47.30+12.4711.45

MZ

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Annalena SchmidOpenA4 (47)1.09.52+35.0917.17

Måren OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Benjamin BuhlerOpenC1 (12)44.3020.13
4Peter KlavenessM 70- (41)28.51+2.2310.55
10Magnus Friedhelm KlavenessM 11-12 (26)27.07+8.5712.22
13Inger HalckOpenA2 (19)55.26+26.3626.01
18Morten DueM 60- (64)26.38+3.3210.05
Benjamin BuhlerOpenC2 (3)brutt

Nature Orientation Saint Etien

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Eric PerrinM 45- (41)30.23+0.178.02
9Odile PerrinW 45- (26)38.19+15.0214.58
11Simon PerrinM -16 (21)40.30+9.1311.02

Newcastle Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Bjorn MellaM 55- (50)36.48+9.1910.25
Tommy MellaM -13 (18)ikke startet

Nidarøst OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Stine AuneW 17-18 (13)54.04+14.0415.01
9Hanne Helmine RogstadW 17-18 (13)59.35+19.3516.33
11Johannes LangaasM 17-18 (18)52.53+19.3413.03

Nittedal OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Simen Gløgård StensrudOpenB3 (25)38.09+5.5712.43
7John Thomas PetersenM 70- (41)31.30+5.0211.55
9Lena GottfridssonW 60- (18)44.01+13.0817.19
21Christian GløgårdOpenA5 (35)51.34+21.1711.14
38Bård NatvigM 60- (64)33.47+10.4112.47

Nord-Østerdal OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3John SvergjaM 55- (50)30.15+2.468.34

North West OC

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Cameron TierM 21-E (93)39.51+9.227.40

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elias Habbestad KjelsåsBeginner (37)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Simon Habbestad KjelsåsBeginner (37)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elise HaugstvedtBeginner (37)41.5323.16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Johan HaugstvedtBeginner (37)diskvalifisert

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hanna KjelsåsBeginner (37)41.2723.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trond KjelsåsBeginner (37)41.5023.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Yoshie KatsuyamaW 21-E (56)47.05+17.0411.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Søren  BobachM 21-E (93)33.14+2.456.24

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Jonas BrütschM 21-E (93)46.32+16.038.57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Ragnar Maalen-JohansenOpenA3 (64)41.01+15.2712.56

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ji¿í ValentaOpenA3 (64)50.49+25.1516.01

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Keijo RuotsalainenOpenA3 (64)59.03+33.2918.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Koji ChinoOpenA4 (47)1.10.17+35.3417.23

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Roald OtnesOpenA5 (35)1.29.17+59.0019.27

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Vladimir PoroshinOpenA6 (59)1.55.11+1.16.0822.37

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per OngstadOpenB2 (21)47.40+19.2818.03

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sakari VäänänenOpenB3 (25)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Siri EnglundOpenB3 (25)32.1210.44

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Astrid Maalen-JohansenOpenC1 (12)46.45+2.1521.14

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Marte KoldenOpenC1 (12)46.57+2.2721.20

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrOpenC3 (6)ikke startet

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Rasmus EngehultM 11-12 (26)23.17+5.0710.37
10Sveinung RekaaM 65- (37)29.03+6.3611.20
20Rune EngehultM 50- (57)36.01+9.029.56

NTNUI

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tilla Farnes HennumW 21-E (56)34.51+4.508.37
3Jakob Kalvig SkoganM 21- (27)43.56+7.158.39
4Anna UlvensøenW 21-E (56)35.22+5.218.45
5Erlend SandnesOpenA5 (35)39.46+9.298.39
20Martin Borge HeirM 21-E (93)37.10+6.417.09
26Bjørn LundanesM 21-E (93)38.39+8.107.26

Nydalens SK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pia Young VikW -16 (27)21.518.30
1Helene ScheeleW 11-12 (21)22.4210.08
1Siri StørmerW 35- (1)52.3513.56
1Kornelius Kriszat-LøvfaldM 17-18 (18)33.198.13
3Marie ScheeleW -14 (13)26.31+3.4510.49
3Finn Gjerull RyghM 40- (16)39.21+3.278.45
4Martha Kalvig SkoganW 21- (9)59.44+17.5114.19
4Per Noah SommerheinM -13 (18)26.59+4.2611.34
5Esten KorenM 45- (41)30.44+0.388.07
6Else Kari Nordli ScheeleW 45- (26)32.01+8.4412.30
6Martin Størmer-AntonsenM -15 (27)36.45+6.4010.05
6Oda ScheeleW 17-18 E (20)36.37+2.2910.06
8Sigurd Størmer-AntonsenM -13 (18)29.09+6.3612.30
12Josefine Oraug RyghW 11-12 (21)36.32+13.5016.18
15Mathilde Rekkertbø KorenW 11-12 (21)39.34+16.5217.39
15Maren Jansson HaverstadOpenA6 (59)46.12+7.099.04
17Endre StoksethM 45- (41)36.04+5.589.32
19Egil RundbergetM 60- (64)27.09+4.0310.17
25Per Ole DahlsrudOpenA5 (35)57.39+27.2212.33
25Anne M Hausken NordbergW 21-E (56)43.41+13.4010.48
28Petter AndersenOpenA5 (35)1.08.41+38.2414.57
34Rolf Andreas BergOpenA6 (59)1.01.39+22.3612.06
47Inge LindsethM 21-E (93)42.51+12.228.15
62Mark PurkisM 21-E (93)47.47+17.189.12
Tina BakkehøiBeginner (37)52.0128.53
Terje Wiig MathisenM 60- (64)ikke startet
Anne Berit EidW 60- (18)ikke startet

NZL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Kate MorrisonW 21-E (56)44.57+14.5611.07

NZL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Tommy HayesM 21-E (93)38.41+8.127.27

NZL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
49Tim RobertsonM 21-E (93)43.56+13.278.27

OAHK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Wing See AuW 55- (41)2.28.03+2.03.1157.36
50Sai Fong LeungM 55- (50)2.06.18+1.38.4935.46

Odal OL - Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Bjørn SteinbekkenM 65- (37)27.32+5.0510.45

Oddil OB Kotlarka

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Jakub HejlM 21- (27)1.11.57+35.1614.11

OJE Wappler

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sabine WareykaW 21- (9)1.16.51+34.5818.25
13Daniel BichlM 21- (27)52.13+15.3210.17
60Roland FesselhoferM 21-E (93)47.39+17.109.10

OJura

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Natalja NiggliW 17-18 (13)43.27+3.2712.04
3Alina NiggliW -16 (27)23.58+2.079.19
4Victor DanneckerM 17-18 (18)39.03+5.449.38
10Daria NiggliW 40- (17)50.37+18.3713.58
12Elliot DanneckerM -16 (21)41.25+10.0811.17
23Jurg NiggliM 50- (57)38.04+11.0510.30
33Gilles DanneckerM 45- (41)50.00+19.5413.13
Chloe BlancOpenA5 (35)ikke startet

O'Jura

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Ulysse DanneckerM -13 (18)28.39+6.0612.17

OK Azuolas

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Reda VeldeW 40- (17)37.16+5.1610.17
11Augusts VeldeM 17-18 E (22)36.37+7.308.55
13Eugenijus MiksysM 60- (64)26.01+2.559.51

OK Denseln

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1August MollénM 19-20 E (22)27.466.32

OK GORM

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Pernille BuchW 40- (17)43.47+11.4712.05
31Claus Grøn LyngbyM 50- (57)41.17+14.1811.24

OK Hammaren

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Julia NäslundW -16 (27)22.17+0.268.40

OK Horten

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Geir SommerheimOpenA5 (35)41.32+11.159.02

OK Kolmården

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Malin Leijon LindW 21-E (56)36.49+6.489.06
10Maria NordwallW 65- (28)40.07+9.0915.01

ok kompassen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Lars PerssonM 70- (41)44.25+17.5716.49

OK Kullingshof

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anton KarlssonM 21- (27)50.09+13.289.53

Ok Kåre

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Isac von KrusenstiernaM 21-E (93)30.295.52
3Leo AlvolinM -15 (27)34.10+4.059.23
4Vendela SöderqvistW -16 (27)24.03+2.129.21
6Christoffer LindgrenM -16 (21)34.09+2.529.18
9Jon HanssonM -15 (27)37.46+7.4110.22
9Jakob WidelundM -16 (21)37.08+5.5110.07
11Jonas GustafssonM 21-E (93)33.48+3.196.30
12Emilia JohnssonW -16 (27)29.25+7.3411.26
13Karl GranathM 17-18 E (22)39.12+10.059.33
20Tove RingiW 17-18 E (20)54.19+20.1115.00
21Gustav ÖhgrenM 21-E (93)37.11+6.427.09
23Klara ErssonW -15 (28)41.49+19.2516.27
30Emil ÅbergM 21-E (93)39.19+8.507.34
32André AnderssonM 21-E (93)39.34+9.057.37

OK Linné

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Rassmus AnderssonM 21-E (93)32.16+1.476.13
8Oskar SjöbergM 21-E (93)33.04+2.356.22
28Niklas AldénM 21-E (93)39.07+8.387.32
31Charlotte IhrforsOpenA4 (47)57.47+23.0414.18

OK Moss

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Harald LundhaugM 75- (20)29.4811.17
3Hanne Sophie  WoldOpenA2 (19)31.23+2.3314.44
4Inger LindløvW 70- (12)46.17+2.0217.39
5Henning Bratland CarlsenOpenA4 (47)38.25+3.429.30
5Birk BreimoOpenB2 (21)50.20+22.0819.03
7Erik JakobsenOpenA4 (47)39.58+5.159.53
8Emma Aune JakobsenW 11-12 (21)30.53+8.1113.47
10Alfred BjørnerødM -15 (27)39.01+8.5610.43
12Frida Hovgaard EisvangW -15 (28)33.08+10.4413.02
13Thomas TubbehaugenOpenA4 (47)43.23+8.4010.44
13Erle Elise WoldW 11-12 (21)37.43+15.0116.50
15Sondre LadimM -15 (27)41.58+11.5311.31
16Julie Sophie WoldW -15 (28)36.20+13.5614.18
16Anders Hovgaard EisvangM 11-12 (26)35.38+17.2816.16
17Sofie Holm NedrebøW 11-12 (21)44.17+21.3519.46
20Sebastian Blomfeldt UnnerudM -15 (27)54.25+24.2014.56
33Karl Aasmund ErøyM 60- (64)32.40+9.3412.22
40Roy GjerdingM 60- (64)34.08+11.0212.55
Elise Holm NedrebøBeginner (37)30.1516.48
Trym BreimoOpenC1 (12)diskvalifisert

OK Orion

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Lisa SwartzW -15 (28)26.55+4.3110.35
4Lena SwartzW 55- (41)29.28+4.3611.27
7Nils SwartzM -14 (13)26.59+6.3411.00

OK Orvand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Rein RooniM 60- (64)35.41+12.3513.30

OK Pan Kristianstad

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Peo BengtssonM 80- (5)59.49+24.1922.55
11Raimo SalminenM 75- (20)49.00+19.1218.33
45Franz GlanerM 21-E (93)42.35+12.068.12
Matthias GröllM 21-E (93)diskvalifisert

OK Pan Århus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Kell SønnichsenM 50-AK (7)45.14+11.2614.00

OK Ravinen

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Erik LundquistM -14 (13)25.53+5.2810.33
10Martin RinnbäckM 17-18 E (22)36.07+7.008.48
24Ove RinnbäckM 55- (50)39.02+11.3311.03

OK Reftele

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Anders SjöbergM 50-AK (7)57.46+23.5817.53

OK Roskilde

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Tonje PihlW 21- (9)1.05.15+23.2215.38
33Kent PihlM 55- (50)44.36+17.0712.38

OK Roxen

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
32Christer SandhM 70- (41)41.24+14.5615.40

OK Skeidi

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Morten AndresenOpenA2 (19)28.5013.32
8Helge GisholtM 50- (57)31.58+4.598.49
16Kristil KristensenW 60- (18)1.16.03+45.1029.56
18Carl Ove BergM 75- (20)1.16.53+47.0529.07
35Dag KristensenM 65- (37)52.38+30.1120.33

OK Snab

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Flemming JørgensenM 50- (57)28.35+1.367.53
14Dorthe RosenvingeOpenB3 (25)1.05.21+33.0921.47
55Helle SchouOpenA3 (64)1.25.54+1.00.2027.05

OK Södertörn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Paul NorénM 70- (41)35.24+8.5613.24

OK Tisaren

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Britt Mari ÅbergOpenA2 (19)1.15.53+47.0335.37
21Kurt ÅbergOpenA3 (64)47.25+21.5114.57

OK Tyr

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jörgen GranefeltM 45- (41)30.067.57
1Stina GranefeltW 21- (9)41.5310.02
3Tone HollowellW 55- (41)29.23+4.3111.25
6Malte GranefeltM 11-12 (26)23.32+5.2210.44
11Marie AlfredssonW 40- (17)54.48+22.4815.08
12Colin McIntyreM 55- (50)35.19+7.5010.00
Olle GranefeltM -10 (18)24.3613.30

OK Vilse 87

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Eddie KarlssonM -13 (18)22.339.40
4Thea LewisOpenB1 (5)1.11.51+50.4745.28
5Siri KleinOpenB1 (5)1.11.56+50.5245.31
5Martina KarlssonW 45- (26)31.04+7.4712.08
6Håkan LindbergM 60- (64)24.33+1.279.17
8Arvid KleinOpenC1 (12)1.29.41+45.1140.45
25Marko KarkulehtoM 50- (57)39.43+12.4410.58
30Bo JohanssonM 65- (37)41.27+19.0016.11
31Thomas HenmyrM 55- (50)43.03+15.3412.11
44Katarina HenmyrOpenA3 (64)59.28+33.5418.45
Noah MulariM -13 (18)diskvalifisert
Vilmalee SuwanW -16 (27)ikke startet
Ola JönssonM 50-AK (7)ikke startet

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Øistein HagenM 70- (41)31.59+5.3112.06

OK Österåker

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Anette LantzW 55- (41)30.48+5.5611.59
24Kenneth LantzOpenA5 (35)54.41+24.2411.54

OKOK Zone

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Sylvia Yuet Ling LauW 21- (9)1.19.22+37.2919.01
14Chi Ming ChungM 40- (16)1.13.01+37.0716.15

OL Amriswil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Ernst TrunzOpenA3 (64)51.11+25.3716.08

OL Norska

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
50Ulrich HauswirthOpenA3 (64)1.06.47+41.1321.04

OL Toten-Troll

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erlend SlokvikOpenA3 (64)27.42+2.088.44
3Ola BroxM 65- (37)25.29+3.029.57
3Svein SolerødM 80- (5)40.54+5.2415.40
5Vanja StaffW 55- (41)30.27+5.3511.50
6Kjersti SmåstuenOpenC1 (12)1.12.07+27.3732.46
11Onno VerberneM 55- (50)34.53+7.249.52
11Ole Solli KvikstadM 11-12 (26)28.38+10.2813.04
17Sjur GjestvangM 65- (37)31.20+8.5312.14
18Marius StaffM 21- (27)1.08.02+31.2113.25
20Ingrid RavnanW 55- (41)34.55+10.0313.35
20Nils Harald StaffM 55- (50)36.58+9.2910.28

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Per LøvaasM 80- (5)37.52+2.2214.30

OL Trollo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Jan BøhleM 65- (37)35.35+13.0813.53

OL Tønsberg og omegn

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mathea GløersenW -15 (28)22.248.49
7Odd Egil FrognerOpenC1 (12)1.22.05+37.3537.18
17Maria GrovanW -15 (28)36.59+14.3514.33
27Hans StordalM 70- (41)40.05+13.3715.10
Eigil KongsfjellM 80- (5)ikke startet

OL Vallset/Stange

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kåre ØstgårdM 75- (20)diskvalifisert

ol.biel.seeland

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Gaby AebersoldW 50- (27)37.06+10.1514.12
23Christian AebersoldM 55- (50)39.00+11.3111.02

OLC Kapreolo

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Nicolas MohnM -13 (18)26.58+4.2511.34
8Peter MohnM 45- (41)32.23+2.178.34
27Thomas WagenfuhrOpenA6 (59)57.21+18.1811.16
Jorin MohnM -10 (18)13.057.11

OLG Biberist SO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin GygaxM 50-AK (7)33.4810.27

OLG Cordoba

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Martin OkleM 50- (57)49.59+23.0013.48

OLG Dachsen

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sabrina MeisterW 50- (27)26.5110.17
14Roland MeisterM 55- (50)36.02+8.3310.12

OLG Davos

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Marco WagenführOpenA3 (64)1.31.04+1.05.3028.43

OLG Davos

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Sandra WagenführOpenA3 (64)1.31.29+1.05.5528.51

OLG Herzogenbuchsee

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Barbara LehmannW 55- (41)37.34+12.4214.37
50Martin HowaldM 60- (64)37.15+14.0914.06

OLG Kulti

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Hansjörg RutzM 60- (64)34.47+11.4113.10
61Daniel SteudlerM 60- (64)58.52+35.4622.17

OLG Regensburg

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Juliane BurgmairW 11-12 (21)28.05+5.2312.32
6Lukas JanischowskyM 21- (27)47.00+10.199.16
7Riccardo CasanovaM 19-20 E (22)33.27+5.417.53
7Lehner MareiW 19-20 E (11)44.23+9.3111.57
8David BurgmairM -14 (13)32.28+12.0313.15
8Sophie KrausW 19-20 E (11)47.36+12.4412.49
11Philipp SchwarckM 19-20 E (22)36.15+8.298.32
14Katrin HertelW 17-18 E (20)41.06+6.5811.21
15Isabel SeegerW 21-E (56)38.39+8.389.34
16Yannick LieblichM -16 (21)55.13+23.5615.02
16Jasmin HertelW 17-18 E (20)44.48+10.4012.22
16Timon LorenzM 19-20 E (22)42.22+14.369.59
17Ines SchikoraW 17-18 E (20)48.21+14.1313.21
20Felix WartnerM 19-20 E (22)53.40+25.5412.39
21Konstantin KrausM 17-18 E (22)53.22+24.1513.00
21Lorenz BrandlM 19-20 E (22)1.01.33+33.4714.30
76Julian NürnbergerM 21-E (93)59.24+28.5511.26
77Fabian JanischowskyM 21-E (93)1.00.01+29.3211.33
Severin LehnerM -14 (13)diskvalifisert

OLG Rymenzburg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Daniel KlauserM 35- (9)53.14+15.0211.12

OLG Stäfa

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristine TiemannW 35-AK (3)53.30+5.2920.49
11Lukas CottingM -15 (27)40.01+9.5610.59
20Laura TiemannW 11-12 (21)1.03.20+40.3828.16
48Björn TiemannM 50- (57)53.23+26.2414.44
60Rene CottingOpenA3 (64)1.58.56+1.33.2237.31
Alina TiemannW -10 (6)1.09.5138.35
Janis TiemannM -10 (18)26.4714.42

OLG Suhr

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Marion BüchliW 40- (17)1.04.09+32.0917.43
Martin WidmerM 50-AK (7)ikke startet

OLG Wislig

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Käthi WidlerW 45- (26)25.20+2.039.53
8Yannick WidlerM 11-12 (26)25.03+6.5311.26
Seline WidlerW -10 (6)1.08.3237.51
Urs WidlerM 55- (50)ikke startet

Olifant

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Mark HeikoopOpenA6 (59)1.15.30+36.2714.49

OLK Fricktal

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Hansjorg SteckOpenA6 (59)1.07.59+28.5613.21
41Silvia KyburzOpenA4 (47)1.27.10+52.2721.34
53Christine SteckOpenA3 (64)1.13.24+47.5023.09

OLV Hindelbank

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Elisabeth OppligerW 55- (41)37.17+12.2514.30

OLV Landshut

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Angelika WeidOpenB1 (5)55.20+34.1635.01
2Jakob OechlerM -13 (18)25.46+3.1311.03
21Moritz OechlerM 11-12 (26)1.04.06+45.5629.16
23Uwe WeidM 45- (41)41.07+11.0110.52
24Sarah SchöpsW -16 (27)44.13+22.2217.12
Lukas OechlerM -10 (18)diskvalifisert

Onkaparinga Hills Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Robin UppillW 65- (28)49.21+18.2318.28
Adrian UppillM 65- (37)ikke startet

Oppsal Orientering

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Thor MellaM 55- (50)29.13+1.448.16
5Anselm ReichenbachM -16 (21)33.31+2.149.07
11Ingvild Maalen-JohansenOpenA4 (47)42.09+7.2610.25
11Aksel Nikolai AubertM -13 (18)31.08+8.3513.21
12Petter FureOpenA2 (19)54.32+25.4225.36
16Ask OlaussenM -15 (27)45.13+15.0812.25
19Oskar MellaM -15 (27)54.00+23.5514.50
29Kjell WintherM 70- (41)40.41+14.1315.24
41Georg KapperudM 70- (41)1.10.54+44.2626.51
56Torgeir StenstadM 60- (64)47.02+23.5617.48
Espen AubertM 40- (16)diskvalifisert

Orientation Passion Avignon

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Pascale MiailheW 45- (26)41.40+18.2316.16
Louna VialardW -10 (6)50.1127.43
Jerome VialardM 45- (41)diskvalifisert

Orienteering Cincinnati

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Vladimir GusiatnikovM 45- (41)41.00+10.5410.50

Os IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Peder Aukrust OsmoenOpenA6 (59)39.06+0.037.40

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Are EriksenM 65- (37)27.27+5.0010.43

Otra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Eiliv Bjarne LønningenOpenB3 (25)55.56+23.4418.38

Ottawa Orienteering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Marketa GrahamW 55- (41)50.12+25.2019.31

Oulun Tarmo

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Mervi VäänänenW 55- (41)51.56+27.0420.12

OUSA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Kevin FisherM 21- (27)diskvalifisert

Parawanga

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
53Andrew Cumming ThomM 60- (64)43.34+20.2816.30

Pargas IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Søren NymalmOpenA5 (35)35.18+5.017.41
8Sanna NymalmW 45- (26)34.03+10.4613.18
19Laura PortinOpenA6 (59)50.43+11.409.57

Park World Tour Italia

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Alessandro BedinM -15 (27)58.42+28.3716.07
29Guglielmo VialeOpenA4 (47)56.43+22.0014.02

Pendle Forest Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Christian WoodM 17-18 (18)56.25+23.0613.55
27Judith WoodW 55- (41)40.00+15.0815.33
63Andy WoodM 60- (64)1.25.51+1.02.4532.31

Pihkaniskat

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Päivi SaarikoskiW 60- (18)48.40+17.4719.09
18Jaana EronenW 55- (41)34.26+9.3413.23
49Heikki HulkkonenM 60- (64)36.35+13.2913.51

Polisportiva G. Masi

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Marco Della VedovaM 35- (9)51.54+13.4210.55
12Martina PaoneOpenB3 (25)1.04.06+31.5421.22
19Elisa BonaiutiOpenB3 (25)1.20.41+48.2926.53
35Lucia CurzioW 21-E (56)52.23+22.2212.57
41Samuele CurzioM 21-E (93)41.31+11.027.59
Federico BacciOpenA4 (47)diskvalifisert

Porsgrunn OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hilde VassendW 50- (27)29.25+2.3411.16
5Knut Wiig MathisenM 60- (64)24.19+1.139.12
10Magne Wiig MathisenM 45- (41)34.16+4.109.03
13Eli Marie WiigW 55- (41)33.02+8.1012.51
19Dagfinn TorpeM 65- (37)34.12+11.4513.21
30Jon SkriubakkenOpenA4 (47)56.51+22.0814.04
31Jiri UrvalekM 70- (41)41.08+14.4015.34
Sara MathisenW 45- (26)ikke startet
Tobias MathisenM -16 (21)ikke startet

Rasti-Lukko

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Vesa-Ville VäänänenM 21- (27)1.01.37+24.5612.09

Raufoss IL Orientering

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans A. TingvoldM 70- (41)ikke startet

Raumar Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Stine AustadOpenA2 (19)30.39+1.4914.23
2Tina BjørnstadOpenN2 (4)1.36.09+50.5236.00
4Anne-Grete AustadW 50-AK (7)1.05.53+21.1221.27
12Gaute FosstveitM 17-18 (18)53.26+20.0713.11
21Tor StrandM 60- (64)27.56+4.5010.34
54Jan SveenM 60- (64)46.08+23.0217.28
Anna Austad SveenW 17-18 (13)ikke startet

Ringerike OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin DahlenW 75- (6)50.4819.50
3Lars-Inge ArnevikM 50- (57)28.57+1.587.59
9Tormod DahlenM 75- (20)44.09+14.2116.43
12Live Joronn YtrehusW 65- (28)41.27+10.2915.31Last ned GPS-spor i gpx-format
16Torbjørn NørbechM 65- (37)30.31+8.0411.55

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Berit RøsteW 65- (28)1.03.02+32.0423.36

Rollag og Veggli IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Ingunn YtrehusW 65- (28)44.47+13.4916.46

Ronneby OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roland KarlssonM 80- (5)35.3013.36
16Ingrid E StrömW 65- (28)46.40+15.4217.28

Røyken OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Birgitte BekkelundW 75- (6)58.11+7.2322.43
23Torgeir StrandhagenM 60- (64)29.11+6.0511.03
Knut Sveinung Holth RekaaM 21- (27)ikke startet
Hege Holth RekaaW 21- (9)ikke startet

Rånäs OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Henrik SundblomM 40- (16)41.04+5.109.08
7Oskar SundblomM 17-18 E (22)34.31+5.248.25

saldus

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Janis ZnotinsOpenA6 (59)1.00.31+21.2811.53

Saldus OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Oskars ZernisM 50- (57)34.12+7.139.26
9Emils ZernisM 17-18 E (22)36.06+6.598.48

Sande Sportsklubb

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Widar TrømborgM 65- (37)23.41+1.149.15
26Øivind FadumM 65- (37)36.29+14.0214.15

Sandefjord OK

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Gabriel GjoneM -14 (13)20.258.20
2Benjamin GjoneM -15 (27)31.39+1.348.41
6Trond GjelstadM 50- (57)29.52+2.538.15
11Sturle FurlandM 45- (41)34.54+4.489.13
12Arne Håkon JørgensenOpenA3 (64)41.10+15.3612.59
14Sindre FurlandM 11-12 (26)35.06+16.5616.01
18Daniella GjoneW 11-12 (21)46.14+23.3220.38
21Gjendine Gjelstad RebårdW -16 (27)39.31+17.4015.22
22Sigrun GjoneOpenB3 (25)1.54.18+1.22.0638.06
34Anne Berit  BredholtOpenA3 (64)55.53+30.1917.37
47Knut GjoneM 50- (57)53.01+26.0214.38

Sans Souci

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Takashi SugiyamaM 60- (64)31.57+8.5112.06

Sarpsborg OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Øivind  BergetOpenA3 (64)52.39+27.0516.36
Jesper Vonen SvaeM 11-12 (26)diskvalifisert

Siilin Rasti

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Paula SavolainenOpenA4 (47)49.50+15.0712.20

Silkeborg OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Dorthe HansenW 60- (18)34.03+3.1013.24
15Erik BobachM 60- (64)26.25+3.1910.00

SJH Jind¿ich¿v Hradec

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Tomas TichyM 21- (27)1.30.47+54.0617.54
34Jana TichaW 55- (41)53.34+28.4220.50
40Martin TichyM 55- (50)48.52+21.2313.50

SK OS Nove Mesto na Morave

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lenka KamenickaW 45- (26)32.11+8.5412.34
14Tereza Ester KamenickaW 11-12 (21)37.53+15.1116.54
19Karolina SikovaW 21-E (56)41.21+11.2010.14
22Matej KamenickyM 21-E (93)37.51+7.227.17
36Radan KamenickyM 55- (50)47.59+20.3013.35
55Tobias KamenickyM 21-E (93)46.29+16.008.57
70Jeronym KamenickyM 21-E (93)52.07+21.3810.02

SK Pohjantähti

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marttiina JoensuuW 21-E (56)36.21+6.208.59
17hemmo ahokoivuOpenA3 (64)46.08+20.3414.33
26Panu HyvönenOpenA6 (59)57.11+18.0811.14
33Outi AikioOpenA3 (64)55.13+29.3917.25

SK Vuoksi

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Heikki HusuM 40- (16)40.18+4.248.58
16Eeka HusuM 17-18 E (22)45.14+16.0711.01
20Essi VäisänenW 21-E (56)41.48+11.4710.20

Skien OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Frode NysæterOpenA6 (59)50.45+11.429.58
21Espen RaastadM 55- (50)38.47+11.1810.59
29Åse NysæterOpenA3 (64)52.17+26.4316.29
Kjell DolvaM 70- (41)ikke startet
Rita RaastadW 50-AK (7)ikke startet

Skogsluffarnas OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Hans Christian HøieOpenA6 (59)1.01.33+22.3012.05

Skogslöparna

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Signe ForsbergW 11-12 (21)29.28+6.4613.09
14Oskar ForsbergM 45- (41)35.52+5.469.29
22Helena ForsbergW 21-E (56)41.57+11.5610.23
Ture ForsbergM -10 (18)42.2723.19

Skåneslättens OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Britt Forsell PirozziW 70- (12)45.32+1.1717.22
16Sven-Erik ForsellM 75- (20)1.14.49+45.0128.20
24Erik Barr ZeilonM 21-E (93)38.15+7.467.22

Slavia Liberec

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elin MartanovaW 17-18 E (20)34.089.25
4Jiri MartanM 35- (9)46.16+8.049.44
6Lea MartanovaW -16 (27)25.31+3.409.55
14Daniela MartanovaW 40- (17)1.09.44+37.4419.15

Snertingdal IF Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Unn Mette KlopbakkenW 50- (27)34.58+8.0713.23

Snättringe SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Simon HectorM 21-E (93)32.16+1.476.13
10Stina BorängW 45- (26)39.28+16.1115.25

SOC

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Sze Wai TsangOpenA4 (47)1.47.33+1.12.5026.37
43Tung Nam YuenOpenA4 (47)1.49.40+1.14.5727.08
49Kang Kai CheungM 50- (57)58.43+31.4416.13
55Tsz Hin LuiM 50- (57)3.13.33+2.46.3453.28
82Yu Hong Bryan WongM 21-E (93)1.27.18+56.4916.49

South Ribble OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Miriam RosenW 70- (12)53.51+9.3620.33
37David RosenM 65- (37)1.06.56+44.2926.08

Southdowns Orienteers

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Clare LinesW 50- (27)1.03.42+36.5124.24
26Edward LinesM 21- (27)2.02.57+1.26.1624.15
46Robert LinesM 50- (57)51.28+24.2914.13

Spydeberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ina HaugstvedtBeginner (37)diskvalifisert

ST4

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Elizaveta ReshetniakW 21- (9)46.47+4.5411.13
49Julia KupchenokW 21-E (56)1.20.33+50.3219.56

Stavanger Orienteringsklubb

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stein Arne OlsenM 55- (50)30.25+2.568.36
5Ivar Johan LarsenM 50-AK (7)56.09+22.2117.23
6Wenche Margrethe SæbbøW 40- (17)43.03+11.0311.53
12Peter SæbbøM 11-12 (26)32.56+14.4615.02
15Sara Nystrøm OlsenW 17-18 E (20)43.20+9.1211.58
21Øystein AmundrudM 45- (41)40.56+10.5010.49
22Arne Jacob Nystrøm OlsenM -15 (27)58.45+28.4016.08
23Espen KarlsenM 21- (27)1.22.11+45.3016.12
28Finn-Morten ÅrstadM 70- (41)40.36+14.0815.22
30Jone SæbbøM 45- (41)46.57+16.5112.25
50Harald KalagerM 21-E (93)44.07+13.388.30
Øyvind RummelhoffM 50- (57)diskvalifisert
May MelingW 60- (18)diskvalifisert
Tore KarlsenM 60- (64)diskvalifisert
Dina TorgersenW -16 (27)ikke startet
Anne GarsrudW 60- (18)ikke startet

Stenungsunds OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Christer Brander NilssonOpenC3 (6)1.45.30+3.0329.33
4Anneli Brander NilssonW 60- (18)35.40+4.4714.02

Stokke IL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sigurdur Freyr SigurdssonOpenB2 (21)41.14+13.0215.37
3Magnus SigurdssonM 11-12 (26)23.08+4.5810.33
Sturla SigurdssonBeginner (37)35.5819.58
Vigdis SigurdsdottirW -10 (6)26.1214.28

Stokmarknes OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Eirik HessenM 11-12 (26)1.39.47+1.21.3745.33
54Jens Olav HessenM 50- (57)1.10.21+43.2219.26

Stora Tuna OK

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jonas CarlssonM 17-18 E (22)29.077.06
2Viktor SvenskM 17-18 E (22)29.12+0.057.07
3Ingrid AlexanderssonW 40- (17)37.42+5.4210.24
4Lena MasesW 50- (27)29.40+2.4911.21
4Lovisa MasesW -15 (28)27.15+4.5110.43
6Mattias MårtsOpenA5 (35)40.01+9.448.43
7Lars SjökvistM 60- (64)25.18+2.129.35
7Maja MasesW 11-12 (21)30.39+7.5713.40
13Jesper SvenskM 21-E (93)34.36+4.076.39
16Susanne LuescherW 55- (41)33.53+9.0113.11
17Ingrid SvenssonW 55- (41)33.54+9.0213.11
18Per CarlssonM 50- (57)35.56+8.579.55
20Ninni CarlssonW 50- (27)53.34+26.4320.31
25Christer HellströmM 70- (41)38.30+12.0214.35
34Leif ÅkerblomM 65- (37)44.51+22.2417.31
37Anders MasesM 50- (57)44.15+17.1612.13
Anton ForsbergM 21-E (93)diskvalifisert
Jakob CarlssonM -15 (27)ikke startet
Karin GunnarssonW 60- (18)ikke startet

Stor-Elvdal SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Odd Arild StrandM 70- (41)37.50+11.2214.19

Storviks IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Joel Börjesson ErikssonM 21- (27)45.27+8.468.57

Strängnäs-Malmby OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Magnus SternerM 50- (57)35.53+8.549.54

Sturla, IF

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Linda VerdeW 65- (28)33.40+2.4212.36
4Bjørn W. LudvigsenM 75- (20)36.46+6.5813.55
8Jon Erik KvarmeOpenA3 (64)37.44+12.1011.54
10Marie KvarmeOpenA3 (64)40.13+14.3912.41
30Roger WiikM 55- (50)42.12+14.4311.57

Stängenæs AIS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Lennart HermanssonOpenA4 (47)51.09+16.2612.39

Stångenes AIS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bertil QvickOpenA2 (19)45.30+16.4021.21

Stångenæs AIS

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Conny  JidetoftOpenA4 (47)50.13+15.3012.25

Sugar Loaf OK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3William ThomasM 17-18 (18)38.36+5.179.31
10Harry ThomasM -16 (21)40.02+8.4510.54
10Jackie HallettW 60- (18)46.04+15.1118.08
10Fay WalshW 21-E (56)37.24+7.239.15
10Freddie KingslandM -13 (18)30.38+8.0513.08
11Laura BarrettW -14 (13)57.03+34.1723.17
12Alice BedwellW 55- (41)32.33+7.4112.39
12William LakeM -14 (13)1.50.48+1.30.2345.13
13Reuben LawsonM -13 (18)39.23+16.5016.54
13Quinlan SilkM 17-18 (18)53.31+20.1213.12
14Freddie LakeM -13 (18)44.14+21.4118.59
15Kerina LakeW 40- (17)1.10.43+38.4319.32
16Rebecca WardW -16 (27)33.05+11.1412.52
16Philip WoodM 17-18 (18)1.45.51+1.12.3226.08
17Clive HallettM 55- (50)36.47+9.1810.25
18Tom WoodM 19-20 E (22)48.46+21.0011.30
19Ruby OwenW -15 (28)38.19+15.5515.05
23Holly StodgellW -16 (27)42.02+20.1116.21
24Hannah ThomasW -15 (28)43.46+21.2217.13
26Kate O'SullivanW 55- (41)39.15+14.2315.16
26Christopher RavenM -15 (27)2.07.18+1.37.1334.58
27Molly PillingW -15 (28)1.44.53+1.22.2941.17
27Sebastian CrowM -15 (27)2.09.15+1.39.1035.30
28Pete WardM 45- (41)46.25+16.1912.16
34Mark SaundersM 60- (64)33.01+9.5512.30
Edith StaggW -15 (28)diskvalifisert
Clive ThomasM 50- (57)diskvalifisert
Jamie DaleM -16 (21)diskvalifisert
Bryony StaggW -15 (28)ikke startet
Oscar HealyM 17-18 (18)ikke startet
Ffion JonesW 17-18 (13)ikke startet

SUI

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Saing JenzerW 21-E (56)ikke startet

SUI

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Elena RoosW 21-E (56)37.34+7.339.17

Sundbybergs IK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Lennart SwahnM 50- (57)34.26+7.279.30
22Göran DoyleM 60- (64)28.06+5.0010.38

Sundsvalls OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tobias EliassonM 40- (16)35.547.59
2Linnea DufvaOpenN1 (6)32.15+4.2917.09
2Alva EliassonW -13 (9)27.30+1.5312.06
4Lovisa DufvaW -14 (13)28.02+5.1611.26
5Sara TimnerW 40- (17)42.08+10.0811.38
18Anna DufvaOpenB3 (25)1.20.35+48.2326.51
19Magnus JonssonM 45- (41)37.56+7.5010.02
Alexander DufvaM -10 (18)19.0910.31
Herman EliassonM -10 (18)29.5816.27

SV Wannweil

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
44Jakob SchachM 21-E (93)42.23+11.548.09
79Jonathan SchachM 21-E (93)1.02.00+31.3111.56

SVK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Tomas MusinskyOpenA5 (35)45.24+15.079.53

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anna BachmanW 21-E (56)30.017.25

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Johan RunessonM 21-E (93)38.05+7.367.20

SWE

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Martin RegbornM 21-E (93)39.37+9.087.37

SWISS O TOURS

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Eva Zehnder-GilgenW 50-AK (7)46.22+1.4115.06
3Annerös HedigerOpenB1 (5)1.01.32+40.2838.56
7Priska GautschiW 55- (41)30.35+5.4311.54
8Hansruedi BrandM 75- (20)41.41+11.5315.47
11Franz WyssM 70- (41)33.36+7.0812.43
18Petra WältiW 50- (27)47.09+20.1818.03
27André WältiM 50- (57)40.11+13.1211.06
27Matthias ScherrerM 65- (37)37.45+15.1814.44
32Klaus KrischanM 50- (57)42.16+15.1711.40
42Rolf HedigerM 60- (64)34.38+11.3213.07
51Christoph FurerM 50- (57)1.02.10+35.1117.10
Jolanda WehrliW 55- (41)diskvalifisert
Edith BrandW 70- (12)diskvalifisert
Andreas WyssM 50-AK (7)ikke startet

Säffle Orienteringsklubb

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Hans WilhelmssonOpenB2 (21)ikke startet

Særna SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lotta YttergrenOpenB3 (25)1.04.17+32.0521.25

Särna SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Ingemar YttergrenOpenB3 (25)58.22+26.1019.27

Säterbygdens OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bengt HanssonM 65- (37)28.40+6.1311.11

Sävedalens AIK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marcus MillegårdM 21-E (93)32.35+2.066.16

Söders-Tyresö

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Björn RegerM 60- (64)30.09+7.0311.25

Södertälje-Nykvarn Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Oscar AxelssonOpenN1 (6)27.4614.46
2Rolf SkoglundM 75- (20)31.42+1.5412.00
3Erik WigleM 19-20 E (22)28.44+0.586.46
15Kent OhlssonM 21-E (93)35.17+4.486.47
17Kristina SkoglundOpenA2 (19)1.15.35+46.4535.29
17Joakim AndénM 21-E (93)35.59+5.306.55

Søllerød OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mathilde Smedegaard MadsenW 17-18 E (20)38.02+3.5410.30
22Kirsten MøllerW 50- (27)1.12.08+45.1727.38Last ned GPS-spor i gpx-format
52Bo KonringM 60- (64)39.51+16.4515.05

Tampereen Pyrintö

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Maritta KymäläinenW 55- (41)33.03+8.1112.51
15Heikki VirekunnasOpenA6 (59)46.12+7.099.04
26Jari KymäläinenM 55- (50)39.24+11.5511.09
38Lauri KahilaOpenA6 (59)1.06.41+27.3813.06
Eero KahilaOpenA6 (59)ikke startet

Team Ireland

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Colm MoranM 21- (27)ikke startet

TGV Horn

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
80Steffen HartmannM 21-E (93)1.04.50+34.2112.29

Thames Valley OC

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Inara GipsleW 65- (28)37.50+6.5214.10
20Mikhail GryaznevichM 65- (37)34.13+11.4613.21
48Anne EdwardsW 21-E (56)1.10.39+40.3817.29

Three Rock OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Nora LeeOpenB2 (21)1.21.18+53.0630.47
29John McCulloughM 65- (37)39.38+17.1115.28
Mary O'ConnellW 55- (41)ikke startet
Aidan McCulloughM 17-18 E (22)ikke startet

Tibro OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Anna OlssonOpenA6 (59)1.04.22+25.1912.38
39Joacim AhnheimM 55- (50)48.50+21.2113.50
46Ragnar OlssonOpenA6 (59)1.25.21+46.1816.46

TIF Viking

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Knut KyrkjebøM 19-20 E (22)43.26+15.4010.14

Tjällmo-Godegårds OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders SvenskM 50- (57)26.597.27
7Oscar SvenskM 11-12 (26)23.48+5.3810.52
Elvira SvenskBeginner (37)19.5911.06

Tolered-Utby OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Maths CarlssonM 55- (50)32.51+5.229.18

Tout Azimut Fameck

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Agnes SegondyW 50- (27)50.41+23.5019.25
Elise VanelW 19-20 (2)ikke startet

Trollhättans SOK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Martin SchagerlindM 35- (9)46.25+8.139.46

Trosabygdens OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Britta EklundW 70- (12)1.11.49+27.3427.24
34Göran EklundM 70- (41)42.07+15.3915.57

Trøsken IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Marte Lillegraven LangsæterW -13 (9)49.05+23.2821.37
Sander Agnalt HeggenesM -10 (18)25.0613.47
Håkon Lillegraven LangsæterM 11-12 (26)diskvalifisert
Celine HeggenesBeginner (37)diskvalifisert
Marie HjelbakBeginner (37)diskvalifisert

Tsurumai OLC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
24Noe KamijimaW 50- (27)1.22.54+56.0331.45
48Michihiro KamijimaM 55- (50)1.20.44+53.1522.52

TSV Jetzendorf

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Conny HoltzW -13 (9)1.04.13+38.3628.17
18Kayla RitzenthalerW 17-18 E (20)48.27+14.1913.23

TTE Tipo Tájfutó és Környezetv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Júlia NédaW 17-18 (13)45.02+5.0212.30

Tullinge SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Simon ImarkM 21-E (93)32.15+1.466.12
10Katja LeicktW 17-18 (13)1.01.18+21.1817.01
17Patrik LeicktM 50- (57)35.54+8.559.55
22Lisa LeicktW 45- (26)1.00.57+37.4023.48

TUR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
48Ozgur FettahM 21-E (93)43.38+13.098.24

TUR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
71Ercan DudakM 21-E (93)52.44+22.1510.09

Turun Suunnistajat

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Elli KyläkoskiW -13 (9)25.3711.17

TV Coburg-Neuses

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
72Wolfram PohlM 21-E (93)53.40+23.1110.20

TV Oberbexbach

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Moritz DoellgastOpenA5 (35)43.36+13.199.29

Tynset IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ane Ingeborg KalbækkenW 19-20 (2)47.0512.41
21Eldbjørg G. KalbækkenW 55- (41)35.23+10.3113.46

Tyrving IL

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Berit DanielsenW 60- (18)30.5312.09
2Marianne NjåsteinW 50- (27)28.19+1.2810.50
2Christian HolmboeM 45- (41)30.22+0.168.02
6Maren NorderudW 19-20 E (11)42.57+8.0511.34
7Trygve Hem OlsenOpenA5 (35)40.40+10.238.51
9Marion AebiW 21-E (56)36.55+6.549.08
11Per Kristian EkebergM 60- (64)25.41+2.359.43
12Anne Kristine NorderudW 50- (27)37.20+10.2914.18
13Christian GrotnesM 50- (57)35.25+8.269.47
16Live Bredholt JørgensenOpenA4 (47)44.13+9.3010.56
19Elin-Kristin Hem OlsenOpenA5 (35)48.23+18.0610.32
19Ivar LundanesM 21-E (93)36.41+6.127.04
22Siri HolmboeOpenA3 (64)47.37+22.0315.01
32Morten KongsbergOpenA4 (47)58.44+24.0114.32
33Olav NipenM 65- (37)44.23+21.5617.20
34Oda J SikkelandW 21-E (56)49.37+19.3612.16
46Thor NorderudOpenA3 (64)1.03.21+37.4719.59
Sindre Nikolai HolmboeBeginner (37)40.3722.33
Solveig SikkelandW 55- (41)ikke startet
Bjørn Henning GrandalM 55- (50)ikke startet
Svein S JacobsenM 65- (37)ikke startet
Are KristiansenM 50- (57)ikke startet

Täby OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Carl BachmanOpenA3 (64)42.57+17.2313.32
15Ali BasolM 40- (16)1.26.47+50.5319.19
23Pinar BasolW 45- (26)1.01.11+37.5423.53
49Willy LjungdellOpenA3 (64)1.06.23+40.4920.56
54Helena BachmanOpenA3 (64)1.19.35+54.0125.06
Deniz BasolM -10 (18)29.3416.14
Kuzey BasolM -10 (18)23.5913.10

Uddevalla OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Victor FlingmarkOpenA6 (59)42.09+3.068.16
41Karl EriksonOpenA6 (59)1.11.25+32.2214.01

UKR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Kateryna DzemaOpenA5 (35)45.28+15.119.54

UKR

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Pavlo UshkvarokOpenA6 (59)41.02+1.598.03

Ulricehamns OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Ulf PalmérM 60- (64)33.22+10.1612.38

ULU'S REISEWELT

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Arlette PiguetW 60- (18)32.14+1.2112.41
7Regina NeukomW 60- (18)42.04+11.1116.33
9Brigitte GrobW 50- (27)35.49+8.5813.43
10Johanna PurrerW 50- (27)36.21+9.3013.55
23Fred LäderachM 70- (41)38.07+11.3914.26
28Thomas FreiM 50- (57)40.31+13.3211.11
29Stefan SchlatterM 55- (50)40.56+13.2711.35
30Christian BilandM 60- (64)31.36+8.3011.58
40Thomas SchollM 70- (41)1.02.52+36.2423.48
46Otti BisangM 60- (64)35.34+12.2813.28
Fabio WürmliOpenA2 (19)ikke startet

University College Dublin OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Mike LongM 55- (50)48.35+21.0613.45
38Roisin LongW 21-E (56)54.35+24.3413.30

USA

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Gregory AhlswedeM 21-E (93)41.15+10.467.56

usao team

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Lena BogpolskayaOpenA3 (64)55.58+30.2417.39

USK Praga

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Barbora BaldrianováW 21- (9)48.29+6.3611.37
9Eva BaldrianováW 11-12 (21)33.02+10.2014.44
14Tomáš BaldrianM -15 (27)41.08+11.0311.18
15Petr BaldrianM 45- (41)35.55+5.499.30
Josef BaldrianM -10 (18)42.2723.19

Uzana

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Silvia ShandurkovaW 40- (17)44.27+12.2712.16

uzao

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
mila bogopolskiiBeginner (37)42.2123.31

uzao

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30gena bogopolskiiOpenA6 (59)1.01.00+21.5711.59

Uzao

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Leo BogopolskyOpenN1 (6)45.23+17.3724.08

Valence Sport Orientation

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Chloé DudoignonW 21-E (56)46.29+16.2811.30

Vang OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Njaal Ellegaard MelbyM 19-20 (6)36.55+1.128.39
3Even LindaasM 19-20 (6)42.08+6.259.53
19Stein Arne NegårdM 55- (50)36.51+9.2210.26
26Morten StenbergOpenA3 (64)50.23+24.4915.53
Eskil FrøislandM 19-20 E (22)diskvalifisert

Varegg Fleridrett

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Erik Nymo BohneM 17-18 (18)40.14+6.559.56
7Tore NymarkM 50- (57)30.51+3.528.31
7Tove AasheimW 50- (27)32.14+5.2312.20
11Tora Aasheim NymarkW 17-18 E (20)38.58+4.5010.45
Olena StrugalovaOpenA3 (64)diskvalifisert
Vyacheslav MukhidinovM 40- (16)ikke startet

Varteig OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Elsie BrenneOpenA1 (2)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Geir BråtenM 50- (57)46.21+19.2212.48
Arnhild U. BråtenW 50- (27)ikke startet

Vestre Akers SK

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Per OsenM 60- (64)ikke startet

Viking Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Miriam AsvarischW 65- (28)1.03.53+32.5523.55
31Hans-Åge MortensenM 65- (37)42.04+19.3716.25

Villeneuve d'Ascq Lille Métrop

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Marie DesrumauxW 40- (17)48.38+16.3813.26

Viul OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Geir NilsenOpenA6 (59)48.19+9.169.29

VKO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Elena LippertW 55- (41)40.29+15.3715.45

Vompatti OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hanna WeyW 17-18 E (20)34.39+0.319.34
2Katja BrütschW 19-20 E (11)35.07+0.159.27
3Flurina BieriW 19-20 E (11)36.11+1.199.45
9Andrin WeyM 19-20 E (22)34.16+6.308.04
31Andrin BieriM 21-E (93)39.20+8.517.34
Jonas BrütschM 21-E (93)ikke startet

VSTJ Ekonom Praha

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Roman KouckyOpenA5 (35)59.33+29.1612.58
Ivana KouckaOpenB2 (21)ikke startet

Vänersborgs SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Lars HogedalM 65- (37)29.26+6.5911.29
Gunilla HogedalW 65- (28)diskvalifisert

Värend GN OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
16Eva-Lena FalkOpenA2 (19)1.00.59+32.0928.37
Hans FalkOpenA2 (19)ikke startet

Västerbergslagens OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Henry SvensM 17-18 (18)37.55+4.369.21
4Henrik PetrisiM 17-18 E (22)30.21+1.147.24
5Sofia DjerfW 17-18 (13)45.12+5.1212.33
8Elsa ForsgrenW 17-18 (13)59.04+19.0416.24
11Alva RyttherW 17-18 (13)1.14.23+34.2320.39
12Lovisa DjerfOpenB2 (21)1.17.21+49.0929.17
13Alma SandW 17-18 (13)1.18.35+38.3521.49
17Kajsa IvarssonW -16 (27)33.51+12.0013.10
20Alicia BergkvistW -15 (28)39.17+16.5315.27
21Lars DjerfOpenB3 (25)1.43.52+1.11.4034.37
25Olga RindeskogW -15 (28)46.30+24.0618.18
Alma WallmanW -16 (27)diskvalifisert
Cecilia DjerfW 21- (9)ikke startet

Västvärmlands OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Joakim MellqvistOpenA5 (35)41.20+11.039.00
Jan-Olov NewborgOpenA3 (64)ikke startet

Växjö OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Kalle LindqvistM 65- (37)35.20+12.5313.48

Wellington Orienteering Club

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Ellie MolloyW 21-E (56)1.02.52+32.5115.33

West Cumberland Orienteering C

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Graham WatsonOpenA3 (64)57.51+32.1718.14

White Nights

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ulyana KuprienkoW -14 (13)22.50+0.049.19
2Mark StrimovskiyM -14 (13)22.00+1.358.58
5Veronika TokmatchevaW -13 (9)36.42+11.0516.10
9Anna GorbatenkovaW -15 (28)30.23+7.5911.57
19Vladimir DolininM 19-20 E (22)53.35+25.4912.38
20Dmitry BuchatskiyM 11-12 (26)50.35+32.2523.05

WKS SLASK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Kostiantyn MajasowM 35- (9)41.19+3.078.41
15Agata MajasowOpenA2 (19)58.32+29.4227.28

Woodchucks

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Brigitte Howald-StreitW 55- (41)32.04+7.1212.28
16Frey SilviaW 45- (26)48.41+25.2419.01
50Roger BaumannM 50- (57)59.37+32.3816.28

ZVOC

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Madara Ilze Greb¿naW -13 (9)54.27+28.5023.59
8Nikija BirumaW -13 (9)56.32+30.5524.54
9Sintija OzolaW 19-20 E (11)48.47+13.5513.08
20Agnese GeduševaOpenA3 (64)47.02+21.2814.50
25Andris RobaldsOpenA4 (47)50.30+15.4712.30
25Kate Kristi¿na Er¿eW -16 (27)46.13+24.2217.58
26Inese NeimaneW -15 (28)1.04.21+41.5725.20

Ärla IF

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Halvor Eid NielsenM 21-E (93)40.29+10.007.48

Østmarka OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Arne Chr. ScheieM 80- (5)58.14+22.4422.18
5Knut Edvard HellandM 55- (50)30.35+3.068.39
10Tore SagvoldenOpenA4 (47)41.19+6.3610.13
11Frode BakkehøiM 40- (16)58.45+22.5113.05
25Leif S. ThingsrudM 60- (64)29.36+6.3011.12
27Inge RambergOpenA5 (35)1.06.38+36.2114.31
27Glenn MüllerOpenA6 (59)57.21+18.1811.16
51Christina RambergOpenA3 (64)1.07.34+42.0021.18
Janna Sofie TellesbøW -16 (27)ikke startet
Tore SagvoldenM 60- (64)ikke startet

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Harry BreilandM 70- (41)28.15+1.4710.42
41Jan-Einar ØvremoM 55- (50)48.54+21.2513.51

Åmåls OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Maria EricsonW 60- (18)38.47+7.5415.16
14Per KallvikOpenA5 (35)44.56+14.399.47
28Christer EricsonM 60- (64)30.19+7.1311.29

Årvoll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Tore SundtjønnOpenA3 (64)41.47+16.1313.10

Ås-NMBU Orientering

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Linus OlhansM 19-20 (6)35.438.23
4Ann-Kristin StokkeW 40- (17)41.22+9.2211.25
5Synne Schei DanevadOpenC1 (12)56.14+11.4425.33
5Per Henning BjervaM 50- (57)29.36+2.378.10
6Sille WinsnesW 55- (41)30.34+5.4211.53
8Gunnar TengeM 55- (50)34.02+6.339.38
8Nils TveiteM 17-18 E (22)35.19+6.128.36
11Ingunn BergetW 45- (26)41.37+18.2016.15
14Vincent EijsinkOpenA3 (64)42.30+16.5613.24
15May Bente BrurbergW 55- (41)33.10+8.1812.54
15Håkon DanevadM 50- (57)35.43+8.449.51
22Gunnar BjervaM 11-12 (26)1.04.35+46.2529.29
25Ellen-Christine KorenW 55- (41)38.31+13.3914.59
28Eirik NordhagenM 55- (50)40.41+13.1211.31
38Ingrid TveiteOpenA4 (47)1.12.54+38.1118.02
38Idar BrekkeM 50- (57)45.16+18.1712.30
63Vegard Fiane PedersenM 21-E (93)47.55+17.269.13
Jørgen BjervaBeginner (37)55.3830.54
Odin Schei DanevadBeginner (37)18.0510.02
Marijke EijsimkBeginner (37)53.5129.55
Aksel MeenBeginner (37)46.2125.45
Dyre Stokke MeenBeginner (37)40.5922.46
Erlend Stokke MeenBeginner (37)46.1925.43
Mathias Ranstad-HaugenBeginner (37)46.2825.48
Ivar Aukrust OsmoenM 21-E (93)diskvalifisert
Anne NilsenW 45- (26)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor