Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

OpenA6

5 090 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marius ØdumIFK Göteborg39.03
2Peder Aukrust OsmoenOs IL39.06+0.03
3Guy SaboISR39.44+0.41
4Fredrik EliassonHalden SK40.43+1.40
5Pavlo UshkvarokUKR41.02+1.59
6Hallvard NordbrødenIL BUL-Tromsø42.05+3.02
7Victor FlingmarkUddevalla OK42.09+3.06
8Marius AurebekkKristiansand OK42.27+3.24
9Sebastian DalandKristiansand OK42.28+3.25
10Santeri SilvennoinenKalevan rasti42.31+3.28
11Emil BacklundGöteborg Majorna OK42.43+3.40
12Fredrik PerssonDomnarvets GoIF43.51+4.48
13Erik PaulsrudIL Koll44.20+5.17
14Per WirehnAsker Skiklubb44.32+5.29
15Maren Jansson HaverstadNydalens SK46.12+7.09
15Heikki VirekunnasTampereen Pyrintö46.12+7.09
17Jakob MarekCZE46.18+7.15
18Geir NilsenViul OK48.19+9.16
19Laura PortinPargas IF50.43+11.40
20Frode NysæterSkien OK50.45+11.42
21Henrik TarkkioEspoon Akilles52.21+13.18
22Niina HulkkonenIFK Lidingö SOK55.05+16.02
23Lars SandstadFreidig55.25+16.22
24Tuomas AaltoEspoon Akilles56.06+17.03
25Daniel HarstromFallköping AIK56.54+17.51
26Panu HyvönenSK Pohjantähti57.11+18.08
27Glenn MüllerØstmarka OK57.21+18.18
27Thomas WagenfuhrOLC Kapreolo57.21+18.18
29Janis Znotinssaldus1.00.31+21.28
30gena bogopolskiiuzao1.01.00+21.57
31Ingvar LarssonGöteborg Majorna OK1.01.05+22.02
32Børje VartiainenKalevan rasti1.01.21+22.18
33Hans Christian HøieSkogsluffarnas OK1.01.33+22.30
34Rolf Andreas BergNydalens SK1.01.39+22.36
35Ulf WallinGöteborg Majorna OK1.02.18+23.15
36Mathilde SkaareIL BUL-Tromsø1.03.09+24.06
37Anna OlssonTibro OK1.04.22+25.19
38Lauri KahilaTampereen Pyrintö1.06.41+27.38
39Hansjorg SteckOLK Fricktal1.07.59+28.56
40Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1.09.00+29.57
41Karl EriksonUddevalla OK1.11.25+32.22
42Mark HeikoopOlifant1.15.30+36.27
43Trond BrevikFossum IF1.16.42+37.39
44Frank SandbergFlyfemkamp1.21.43+42.40
45Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL1.23.31+44.28
46Ragnar OlssonTibro OK1.25.21+46.18
47Linus LännhultEds SK1.25.29+46.26
48Anton KhlebnikovAnco1.35.15+56.12
49Dorottya SisaJMD1.39.15+1.00.12
50Kiss DénesJMD1.43.42+1.04.39
51Vladimir PoroshinNOTEAM1.55.11+1.16.08
Bridget AndersonAUSdiskvalifisert
Mary FlemingAUSdiskvalifisert
Eskil GullordBAOCdiskvalifisert
Håvard HalvorsenKonnerud ILdiskvalifisert
Håkon HolstadFreidigdiskvalifisert
Safder RazaCANdiskvalifisert
Ralph StreetGBRdiskvalifisert
Nitsan YasurISRdiskvalifisert
Torbjørn Blom HagenFossum IFbrutt
Eero KahilaTampereen Pyrintöikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor