Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

OpenA4

4 040 m, 47 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK34.43
2Anine LomeHamar OK37.07+2.24
3Kristian ØstermannHeming Orientering37.12+2.29
4Petter EriksenByåsen IL37.13+2.30
5Henning Bratland CarlsenOK Moss38.25+3.42
6Øystein ØstermannHeming Orientering38.31+3.48
7Erik JakobsenOK Moss39.58+5.15
8Ragnhild EideByåsen IL40.43+6.00
9Birk Bell LysakerFana IL41.06+6.23
10Tore SagvoldenØstmarka OK41.19+6.36
11Ingvild Maalen-JohansenOppsal Orientering42.09+7.26
12Julie ArnesenByåsen IL42.45+8.02
13Thomas TubbehaugenOK Moss43.23+8.40
14Ellen ReinhardLillomarka OL43.48+9.05
15Mona LomeHamar OK44.10+9.27
16Live Bredholt JørgensenTyrving IL44.13+9.30
17Tone SundtjønnLillomarka OL44.43+10.00
18Ole Sofus HaakaasIndre Østfold OK45.18+10.35
19Lene Berg HanssenByåsen IL46.05+11.22
20Olli MattilaMS Parma47.30+12.47
21Thomas JørgensenLillehammer OK47.43+13.00
22Hanna RangertKungälvs OK47.55+13.12
23Paula SavolainenSiilin Rasti49.50+15.07
24Conny  JidetoftStångenæs AIS50.13+15.30
25Andris RobaldsZVOC50.30+15.47
26Hans NilssonKungälvs OK50.39+15.56
27Lennart HermanssonStängenæs AIS51.09+16.26
28Jens Øien KlosterFitjar idrettslag53.48+19.05
29Guglielmo VialePark World Tour Italia56.43+22.00
30Jon SkriubakkenPorsgrunn OL56.51+22.08
31Charlotte IhrforsOK Linné57.47+23.04
32Morten KongsbergTyrving IL58.44+24.01
33Assaf Bar-NathanLillomarka OL59.10+24.27
34Rolf GjølbergLarvik OK1.04.57+30.14
35Annalena SchmidMZ1.09.52+35.09
36Stefan SöderströmIK Vikings OK1.09.53+35.10
37Koji ChinoNOTEAM1.10.17+35.34
38Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering1.12.54+38.11
39Eva NilssonKungälvs OK1.19.32+44.49
40Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering1.24.35+49.52
41Silvia KyburzOLK Fricktal1.27.10+52.27
42Sze Wai TsangSOC1.47.33+1.12.50
43Tung Nam YuenSOC1.49.40+1.14.57
44Roger TorperIndre Østfold OK1.50.34+1.15.51
45Chinchi HuangMoxina OK2.11.12+1.36.29
Federico BacciPolisportiva G. Masidiskvalifisert
Disa RangertKungälvs OKdiskvalifisert
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OLikke startet
Olof BjörkmanKungälvs OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor