Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

M 70-

2 640 m, 41 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Trygve LølandBirkenes IL26.28
2Willy GrønstadGimle IF28.13+1.45
3Harry BreilandÅlgård Orientering28.15+1.47
4Peter KlavenessMåren OK28.51+2.23
5Einar LundHamar OK29.01+2.33
6Leif BokerødIdd Sportsklubb29.34+3.06
7John Thomas PetersenNittedal OL31.30+5.02
8Øistein HagenOK Øst31.59+5.31
9Øivind Magne RogndalenByåsen IL32.18+5.50
10Torodd OsFørde IL32.51+6.23
11Franz WyssSWISS O TOURS33.36+7.08
12Roy DawsonGafanhOri33.41+7.13
13Jon FærdenKolbotn og Skimt OL34.03+7.35Last ned GPS-spor i gpx-format
14Kurt GrønliFørde IL34.45+8.17
15Heikki KyyrönenKouvolan Suunnistajat34.52+8.24
16Knut G KarlsenHeming Orientering35.15+8.47
17Paul NorénOK Södertörn35.24+8.56
18Geir TrøanKolbotn og Skimt OL36.34+10.06
19Atle AlvheimFana IL36.55+10.27
20Poul BobachAalborg OK37.17+10.49
21Odd Arild StrandStor-Elvdal SK37.50+11.22
22Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL37.55+11.27
23Fred LäderachULU'S REISEWELT38.07+11.39
24Haakan NilssonMalmö OK38.15+11.47
25Christer HellströmStora Tuna OK38.30+12.02
26Helge ScheiFørde IL39.05+12.37
27Hans StordalOL Tønsberg og omegn40.05+13.37
28Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb40.36+14.08
29Kjell WintherOppsal Orientering40.41+14.13
30Nils-Petter WiikDriv IL41.07+14.39
31Jiri UrvalekPorsgrunn OL41.08+14.40
32Christer SandhOK Roxen41.24+14.56
33Kjell GrønhovdModum OL41.58+15.30
34Göran EklundTrosabygdens OK42.07+15.39
35Trond WettergreenDriv IL42.57+16.29
36Lars Perssonok kompassen44.25+17.57
37Terje MalmHamar OK46.07+19.39
38Philip GristwoodMole Valley49.31+23.03
39David CadyBuffalo Orienteering Club58.45+32.17
40Thomas SchollULU'S REISEWELT1.02.52+36.24
41Georg KapperudOppsal Orientering1.10.54+44.26
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orienteringikke startet
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKikke startet
Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Kjell DolvaSkien OKikke startet
Per-Erik ØstlieDriv ILikke startet
Tommy HeldFK Åsenikke startet
Leif Sandgrenfrosta okikke startet
Hans Roar BakkenEiker OLikke startet
Ragnar HillestadLardal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor