Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

M 60-

2 640 m, 64 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL23.06
2Jack BjørnsenKristiansand OK23.18+0.12
3Nils HæstadFossum IF23.35+0.29
4Jon BjørgumKristiansand OK23.39+0.33
5Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL24.19+1.13
6Håkan LindbergOK Vilse 8724.33+1.27
7Lars SjökvistStora Tuna OK25.18+2.12
8Egil Wickstrand IversenHeming Orientering25.24+2.18
9Hallvard FjærLillomarka OL25.25+2.19
10Kjell MarksetIL Koll25.38+2.32
11Per Kristian EkebergTyrving IL25.41+2.35
12Ove MartinsenHauketo IF25.52+2.46
13Eugenijus MiksysOK Azuolas26.01+2.55
14Geoff LawfordAbominable O-Men26.24+3.18
15Erik BobachSilkeborg OK26.25+3.19
16Øyvind SørlieHadeland OL26.31+3.25
17Asgeir EdvardsenGöteborg Majorna OK26.32+3.26
18Morten DueMåren OK26.38+3.32
19Egil RundbergetNydalens SK27.09+4.03
20Richard Zeiner-GundersenFossum IF27.31+4.25
21Tor StrandRaumar Orientering27.56+4.50
22Göran DoyleSundbybergs IK28.06+5.00
23Torgeir StrandhagenRøyken OL29.11+6.05
24Stoyan DachevBrown team29.29+6.23
25Leif S. ThingsrudØstmarka OK29.36+6.30
26Per Arne AndresenKolbotn og Skimt OL29.41+6.35
27Björn RegerSöders-Tyresö30.09+7.03
28Christer EricsonÅmåls OK30.19+7.13
29Michele GuglielmettiGOLD Savosa30.22+7.16
30Christian BilandULU'S REISEWELT31.36+8.30
31Takashi SugiyamaSans Souci31.57+8.51
32Geir Holm GundersenKonnerud IL32.03+8.57
33Karl Aasmund ErøyOK Moss32.40+9.34
34Mark SaundersSugar Loaf OK33.01+9.55
35Sigbjørn ModalsliFossum IF33.06+10.00
36Ulf PalmérUlricehamns OK33.22+10.16
37Arvid MydlandEgersund OK33.24+10.18
38Roger GustafssonIdefjordens SK33.47+10.41
38Bård NatvigNittedal OL33.47+10.41
40Roy GjerdingOK Moss34.08+11.02
41Bengt BivrinIdefjordens SK34.11+11.05Last ned GPS-spor i gpx-format
42Rolf HedigerSWISS O TOURS34.38+11.32
43Hansjörg RutzOLG Kulti34.47+11.41
44Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL34.51+11.45
45Øyvind GylverAsker Skiklubb34.57+11.51
46Otti BisangULU'S REISEWELT35.34+12.28
47Pål Woldstad HanssenEiker OL35.38+12.32
48Rein RooniOK Orvand35.41+12.35
49Heikki HulkkonenPihkaniskat36.35+13.29
50Martin HowaldOLG Herzogenbuchsee37.15+14.09
51Dimitar DimitrovBrown team37.57+14.51
52Bo KonringSøllerød OK39.51+16.45
53Andrew Cumming ThomParawanga43.34+20.28
54Jan SveenRaumar Orientering46.08+23.02
55Toni Serrallonga GaschCAT-O46.25+23.19
56Torgeir StenstadOppsal Orientering47.02+23.56
57Herman BakkeLøten o-lag49.44+26.38
58Tilkin MichelCO Liege54.29+31.23
59Don ShortCNOC57.01+33.55
60Christian GarrecCSA CNSD Fontainebleau57.24+34.18
61Daniel SteudlerOLG Kulti58.52+35.46
62Shin Ho YuALEXSON ORIENTEERING CLUB1.00.35+37.29
63Andy WoodPendle Forest Orienteers1.25.51+1.02.45
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Terje Wiig MathisenNydalens SKikke startet
Tore SagvoldenØstmarka OKikke startet
Per OsenVestre Akers SKikke startet
Kjell Joar RognstadLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor