Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

M 55-

3 530 m, 50 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb27.29
2Thor MellaOppsal Orientering29.13+1.44
3John SvergjaNord-Østerdal OK30.15+2.46
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30.25+2.56
5Knut Edvard HellandØstmarka OK30.35+3.06
6Jan Sverre EdstrømBækkelagets SK31.45+4.16
7Maths CarlssonTolered-Utby OL32.51+5.22
8Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering34.02+6.33
9Geir FrøytlogEgersund OK34.20+6.51
10Andreas HuberHamar OK34.32+7.03
11Onno VerberneOL Toten-Troll34.53+7.24
12Colin McIntyreOK Tyr35.19+7.50
13Tsutomu YoshidaMichi35.27+7.58
14Roland MeisterOLG Dachsen36.02+8.33
15Brian CorbettCork O36.11+8.42
16Roar ByeModum OL36.34+9.05
17Clive HallettSugar Loaf OK36.47+9.18
18Bjorn MellaNewcastle Orienteering Club36.48+9.19
19Stein Arne NegårdVang OL36.51+9.22
20Nils Harald StaffOL Toten-Troll36.58+9.29
21Espen RaastadSkien OK38.47+11.18
22Anders BergsetIL Veten38.49+11.20
23Christian Aebersoldol.biel.seeland39.00+11.31
24Ove RinnbäckOK Ravinen39.02+11.33
25Arne GrevskottFrol IL39.20+11.51
26Jari KymäläinenTampereen Pyrintö39.24+11.55
27Mats JönssonKorsnäs IF OK40.32+13.03
28Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering40.41+13.12
29Stefan SchlatterULU'S REISEWELT40.56+13.27
30Roger WiikSturla, IF42.12+14.43
31Thomas HenmyrOK Vilse 8743.03+15.34
32Lars Peder VaajeMarnardal IL43.52+16.23
33Kent PihlOK Roskilde44.36+17.07
34Kristian StorsveenLøten o-lag44.59+17.30
35Johan SköldJärfälla OK47.29+20.00
36Radan KamenickySK OS Nove Mesto na Morave47.59+20.30
37Phil ConwayGuildford Orienteers48.29+21.00
38Mike LongUniversity College Dublin OC48.35+21.06
39Joacim AhnheimTibro OK48.50+21.21
40Martin TichySJH Jind¿ich¿v Hradec48.52+21.23
41Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering48.54+21.25
42Kohji MiyamotoKeiyoOL52.52+25.23
43Svein GodagerLøten o-lag52.58+25.29
44Ivar BergsetIL Veten57.28+29.59
45Karl AhlswedeDelaware Valley Orienteering A1.03.05+35.36
46Pat McCavanaGreatEasternNavigators1.04.56+37.27
47Ove PetersenLillomarka OL1.05.16+37.47
48Michihiro KamijimaTsurumai OLC1.20.44+53.15
49Bruno VandermeulenCO Liege1.28.11+1.00.42
50Sai Fong LeungOAHK2.06.18+1.38.49
Thomas GloorIG BLOCHikke startet
Paul WadeFossum IFikke startet
Bjørn Henning GrandalTyrving ILikke startet
Urs WidlerOLG Wisligikke startet
Leif Kåre BessebergEiker OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor