Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Spectatorrace 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Spectatorrace 3
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: onsdag 14 august 2019

M 50-

3 620 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anders SvenskTjällmo-Godegårds OK26.59
2Flemming JørgensenOK Snab28.35+1.36
3Lars-Inge ArnevikRingerike OL28.57+1.58
4Tomas EidsmoFreidig29.02+2.03
5Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering29.36+2.37
6Trond GjelstadSandefjord OK29.52+2.53
7Tore NymarkVaregg Fleridrett30.51+3.52
8Helge GisholtOK Skeidi31.58+4.59
9Oskars ZernisSaldus OK34.12+7.13
10Lennart SwahnSundbybergs IK34.26+7.27
11Ola LagerströmAttunda OK34.51+7.52
12Jan-Hugo HanssenIL BUL-Tromsø35.09+8.10
13Christian GrotnesTyrving IL35.25+8.26
14Egil FuruaBerger og Svelvik OL35.42+8.43
15Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering35.43+8.44
16Magnus SternerSträngnäs-Malmby OL35.53+8.54
17Patrik LeicktTullinge SK35.54+8.55
18Per CarlssonStora Tuna OK35.56+8.57
18Bjørn Idar SætranIF Trauma35.56+8.57
20Rune EngehultNotodden OL36.01+9.02
21Johan ÅttingLinköpings OK36.48+9.49
22Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb37.14+10.15
23Jurg NiggliOJura38.04+11.05
24Lars BaklidKonnerud IL39.16+12.17
25Marko KarkulehtoOK Vilse 8739.43+12.44
26Paul LigginsAustralopers Orienteering Club40.00+13.01
27André WältiSWISS O TOURS40.11+13.12
28Thomas FreiULU'S REISEWELT40.31+13.32
29Stein Ivar FossMelhus IL40.54+13.55
30Harald Eide-FredriksenHeming Orientering41.14+14.15
31Claus Grøn LyngbyOK GORM41.17+14.18
32Klaus KrischanSWISS O TOURS42.16+15.17
33Raimo ArvolaKoovee42.27+15.28
34Anders BergDomnarvets GoIF42.43+15.44
35Oddvar TaksdalGanddal IL42.44+15.45
36Christophe VillarCOSE43.04+16.05
37Anders MasesStora Tuna OK44.15+17.16
38Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering45.16+18.17
39Takanori ArataIruma-Shi OLC45.57+18.58
40Geir BråtenVegårshei IL46.21+19.22
41Krasimir KolevBrown team46.38+19.39
42Håkon BørliFossum IF48.37+21.38
43Per Eg PedersenKolding OK49.32+22.33
44Martin OkleOLG Cordoba49.59+23.00
45Magnus TrofastBredaryds SOK50.55+23.56
46Robert LinesSouthdowns Orienteers51.28+24.29
47Knut GjoneSandefjord OK53.01+26.02
48Björn TiemannOLG Stäfa53.23+26.24
49Kang Kai CheungSOC58.43+31.44
50Roger BaumannWoodchucks59.37+32.38
51Christoph FurerSWISS O TOURS1.02.10+35.11
52Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1.04.03+37.04
53Martin DonnellGreatEasternNavigators1.09.24+42.25
54Jens Olav HessenStokmarknes OL1.10.21+43.22
55Tsz Hin LuiSOC3.13.33+2.46.34
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Clive ThomasSugar Loaf OKdiskvalifisert
Terje UrfjellIL Imåsikke startet
Are KristiansenTyrving ILikke startet
Lasse ArnesenHeming Orienteringikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor