Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 5 dager! (var først til å svare)

W 17-18 E

3 620 m, 71 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oda ScheeleNydalens SK28.357.53
2Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.55+0.207.59
3Annick MeisterOK Södertörn30.15+1.408.21
4Elza KuzeAlnis-JNSC30.59+2.248.33
5Anniken RanvikKonnerud IL31.15+2.408.37
6Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31.25+2.508.40
7Frida HaugskottOL Trollelg31.52+3.178.48
8Hanna WeyVompatti OK32.04+3.298.51
9Katerina BlazkovaCzech junior team33.04+4.299.08
10Roza VejrazkovaCzech junior team33.26+4.519.14
11Ane Sofie KroghOppsal Orientering33.34+4.599.16
12Andrea RanvikKonnerud IL34.09+5.349.26
13Tilda GolsäterKorsnäs IF OK34.19+5.449.28
14Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb34.22+5.479.29
15Tale StrandKongsberg OL34.38+6.039.34
16Michaela DittrichovaCzech junior team35.00+6.259.40
17Jana PekarovaCzech junior team35.08+6.339.42
18Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK35.18+6.439.45
19Marie LilandNydalens SK35.27+6.529.47
20Christine HoenEiker OL35.38+7.039.50
21Karolina BejvlovaCzech junior team35.54+7.199.55
22Tina KallesonOppsal Orientering35.55+7.209.55
23Karen Hoel JomaasFossum IF35.57+7.229.55
24Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering36.12+7.3710.00
25Alina NiggliOJura36.14+7.3910.00
26Kristine KravdalGjø-Vard OL36.17+7.4210.01
27Lucie KorpasovaCzech junior team37.14+8.3910.17
28Elise AusenPorsgrunn OL37.23+8.4810.19
29Petra HoleckovaCzech junior team37.34+8.5910.22
30Adela RydlovaCzech junior team38.08+9.3310.32
31Åsne HaavengenKongsberg OL38.23+9.4810.36
32Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett38.24+9.4910.36
33Kristine Eide RappRaumar Orientering38.28+9.5310.37
34Mina JørgensenTyrving IL38.31+9.5610.38
35Mari Kilskar GrevskottFrol IL38.41+10.0610.41
36Klara AnderssonDomnarvets GoIF38.52+10.1710.44
37Yngvild Langedal BreivikNydalens SK40.00+11.2511.02
38Ingrid LamarkGanddal IL41.35+13.0011.29
39Stella HolmboeTyrving IL41.52+13.1711.33
40Tove RingiOk Kåre42.25+13.5011.43
40Solveig Moen LetmolieEiker OL42.25+13.5011.43
42Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb42.29+13.5411.44
43Ingeborg RognstadHadeland OL42.44+14.0911.48
44Elsa NilssonDomnarvets GoIF43.19+14.4411.57
45Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK43.35+15.0012.02
46Oda Isnes TyseEiker OL43.37+15.0212.02
47Ea LunøeNydalens SK43.48+15.1312.05
48Ingrid BlindheimLillomarka OL44.08+15.3312.11
49Nora Småge HilsenKonnerud IL44.21+15.4612.15
50Tereza ChrastovaCzech junior team44.54+16.1912.24
51Isabel HandstangerKolbotn og Skimt OL44.56+16.2112.24
52Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL44.58+16.2312.25
53Marie Lindløv JensenOK Moss46.37+18.0212.52
54Moa HjorthDomnarvets GoIF46.47+18.1212.55
55Marieluise Schmitt GranHalden SK46.51+18.1612.56
56Malene InstanesSturla, IF47.42+19.0713.10
57Alexandra LinløkkenØstmarka OK47.59+19.2413.15
58Magdalena SkachovaCzech junior team48.06+19.3113.17
59Sofia EdvardssonJärfälla OK48.30+19.5513.23
60Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK49.37+21.0213.42
61Stine AuneNidarøst OK51.00+22.2514.05
62Ida Sofie HjortlandLarvik OK52.56+24.2114.37
63Ingrid Lund HovdenTyrving IL53.11+24.3614.41
64Iselin SørensenSturla, IF58.47+30.1216.14
65Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1.02.01+33.2617.07
Malene Teresia JebsenHeming Orienteringdiskvalifisert
Ine InstanesSturla, IFdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Martina RizziEksjö SOKdiskvalifisert
Mathilde Smedegaard MadsenSøllerød OKdiskvalifisert
Adela VandasovaCzech junior teamdiskvalifisert
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrettikke startet
Ingvild LangeggenKongsberg OLikke startet
Marte Madslien BakkenNydalens SKikke startet
Iris HolstTyrving ILikke startet

W 19-20 E

3 640 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF26.557.23
2Tereza JanosikovaCzech junior team27.33+0.387.34
3Synne StrandAsker Skiklubb28.58+2.037.57
4Ane DyrkornNTNUI29.03+2.087.58
5Marlin HaavengenKongsberg OL29.10+2.158.00
6Anine LomeHamar OK29.54+2.598.12
7Hanne VassendPorsgrunn OL30.14+3.198.18
8Ragnhild EideByåsen IL30.18+3.238.19
9Annika SimonsenIK Hakarpspojkarna30.58+4.038.30
10Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK31.20+4.258.36
11Jana PeterovaCzech junior team31.44+4.498.43
12Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK31.52+4.578.45
13Aurora GjølsjøOK Moss31.58+5.038.46
14Barbora ChaloupskaCzech junior team32.13+5.188.51
14Pernille KatlaFossum IF32.13+5.188.51
16Flurina BieriVompatti OK32.37+5.428.57
17Lene Berg HanssenByåsen IL32.49+5.549.00
18Katja BrütschVompatti OK33.39+6.449.14
19Eliska SieglovaCzech junior team34.35+7.409.30
20Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK35.21+8.269.42
21Klara NechanickaCzech junior team36.12+9.179.56
22Thea Sildnes BaklidKonnerud IL36.34+9.3910.02
23Martina OpalkovaCzech junior team36.52+9.5710.07
24Katerina GrycovaCzech junior team36.56+10.0110.08
25Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb37.26+10.3110.17
26Karoline AuneHalden SK37.34+10.3910.19
27Joelle MeisterVompatti OK38.00+11.0510.26
28Anna KopeckaCzech junior team38.55+12.0010.41
29Nikola ThynovaCzech junior team41.11+14.1611.18
30Teele TelgmaEstonian National Team41.55+15.0011.30
31Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular42.03+15.0811.33
32Signe SirmaAlnis-JNSC42.41+15.4611.43
33Agnethe HasliBækkelagets SK43.38+16.4311.59
34Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF44.02+17.0712.05
35Maren NorderudTyrving IL44.10+17.1512.08
36Thea DyrkornNTNUI44.41+17.4612.16
37Rikke Blakkestad IngesenFossum IF44.51+17.5612.19
Ingrid G. KvålsgardFossum IFikke startet
Hedda Raadal BjørloHalden SKikke startet

M 17-18 E

4 080 m, 82 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig28.597.06
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK29.02+0.037.06
3Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29.31+0.327.14
4Nils TveiteÅs-NMBU Orientering30.58+1.597.35
5Jan GajdaCzech junior team31.27+2.287.42
6Emils ZernisSaldus OK31.59+3.007.50
6Tobias AlstadFrol IL31.59+3.007.50
8Anders VestølVegårshei IL32.03+3.047.51
9Jonas GrønliFreidig32.29+3.307.57
10Simen Spets StorhovFreidig32.46+3.478.01
11Vetle DrageKongsberg OL32.52+3.538.03
12Henrik PetrisiVästerbergslagens OL33.06+4.078.06
13Johan CallebergSnättringe SK33.31+4.328.12
14Michal SvadlenaCzech junior team33.40+4.418.15
15Petter Liabakk EriksenByåsen IL33.48+4.498.17
15Vebjørn Blom-HagenFossum IF33.48+4.498.17
17Tomas JanovskyCzech junior team33.57+4.588.19
18Jo Even KolstadFreidig34.01+5.028.20
18Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn34.01+5.028.20
20Felix FinsrudAsker Skiklubb34.02+5.038.20
21Ralfs EizvertinsAlnis-JNSC34.08+5.098.21
22Tobias RøddeGanddal IL34.16+5.178.23
23Cornelius BjørkSandefjord OK34.28+5.298.26
24Johan Kristian UndelandSturla, IF34.42+5.438.30
25Jonas GottsteinCzech junior team34.52+5.538.32
26Lukáš RichtrCzech junior team34.59+6.008.34
27Kristian ØstermannHeming Orientering35.02+6.038.35
28Birk Bell LysakerFana IL35.19+6.208.39
29Lars SandstadFreidig35.27+6.288.41
30Lukas LinkCzech junior team36.05+7.068.50
31Mikkel HoltFreidig36.09+7.108.51
32David RundeKristiansand OK36.20+7.218.54
33Grunde IsaksætreGrue IL36.32+7.338.57
34Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn36.34+7.358.57
35Jan NechanickyCzech junior team36.36+7.378.58
36Sondre YtterbøAsker Skiklubb37.03+8.049.04
37Ondrej PipekCzech junior team37.13+8.149.07
38Sondre OttesenFredrikstad SK37.16+8.179.08
39Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering37.43+8.449.14
40Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK37.44+8.459.14
41Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering37.58+8.599.18
42Filip AdamekCzech junior team38.24+9.259.24
43Sivert Sande KvermeFossum IF39.34+10.359.41
44Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF39.35+10.369.42
45Viljan van RaaijHedrum OL39.40+10.419.43
46Rolf Trygve HaugKongsberg OL39.56+10.579.47
46Runar Saur ModahlFredrikstad SK39.56+10.579.47
48Jan RuckerCzech junior team40.19+11.209.52
49Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL40.22+11.239.53
50Henrik R HoltHedrum OL40.45+11.469.59
51Emil BybergDomnarvets GoIF41.05+12.0610.04
52Erlend Odd BergeKristiansand OK41.34+12.3510.11
53Henry SvensVästerbergslagens OL41.57+12.5810.16
54Gaute FosstveitRaumar Orientering42.00+13.0110.17
55Jonas CarlssonStora Tuna OK42.31+13.3210.25
56Mikkel KatlaFossum IF42.49+13.5010.29
57Erik NilssonDalaportens OL43.01+14.0210.32
58Augusts VeldeOK Azuolas43.46+14.4710.43
59Ådne SkjærsteinTyrving IL43.53+14.5410.45
60Håkon HolstadFreidig44.28+15.2910.53
61Martin RinnbäckOK Ravinen46.06+17.0711.17
62Jens Øien KlosterFitjar IL46.34+17.3511.24
63Hallvar HallanOK Skøynar48.17+19.1811.50
64Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering48.23+19.2411.51
65Eivind Berner MyhreFossum IF48.58+19.5912.00
66Karl GranathOk Kåre49.11+20.1212.03
67Tor Magnus GrøstadØstmarka OK50.25+21.2612.21
68Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK51.53+22.5412.42
69Milan MalackaCzech junior team52.41+23.4212.54
70Jonas EikåsSandefjord OK52.50+23.5112.56
71Erik Nymo BohneVaregg Fleridrett53.03+24.0413.00
72Markus Andreas BreivoldGanddal IL53.39+24.4013.08
73Ole Kristian TaksdalGanddal IL55.58+26.5913.43
74Johannes LangaasNidarøst OK1.01.00+32.0114.57
75Sigurd SmemoSturla, IF1.02.02+33.0315.12
Halvor RudningenHemsedal ILdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
August Syrdal ØenHeming Orienteringdiskvalifisert
Isak OlssonOK Oriondiskvalifisert
Henrik ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert
Lars Young VikNydalens SKbrutt
Iver RingheimLarvik OKikke startet
Sondre Zahl HagenFossum IFikke startet
Eirik BlågestadFredrikstad SKikke startet
Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegnikke startet

M 19-20 E

4 300 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lukas LilandNydalens SK27.076.18
2Tomas KrivdaCzech junior team27.18+0.116.20
3August MollénOK Denseln28.09+1.026.32
4Niels Christian HellerudHalden SK28.36+1.296.39
5Filip TrofastBredaryds SOK28.40+1.336.40
6Øyvind HjermstadFossum IF29.06+1.596.46
7Elias JonssonNydalens SK29.31+2.246.51
8Jørgen BaklidKonnerud IL29.51+2.446.56
9Anders HaugskottOL Trollelg30.03+2.566.59
10Oskar Spets StorhovFreidig30.05+2.586.59
10Sander ArntzenAsker Skiklubb30.05+2.586.59
12Erik WigleSödertälje-Nykvarn Orientering30.14+3.077.01
13August Asheim BirkelandNTNUI30.18+3.117.02
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF30.35+3.287.06
15Oskar EdvardssonJärfälla OK30.46+3.397.09
16Eskil FrøislandVang OL30.54+3.477.11
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb30.57+3.507.11
18Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL30.59+3.527.12
19Erling HjermstadFossum IF31.08+4.017.14
20Ota SkvorFossum IF31.11+4.047.15
21Matias SalonenHelsingin Suunistajat31.43+4.367.22
22Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK31.46+4.397.23
23Marius AurebekkKristiansand OK31.47+4.407.23
24Rihards KruminsAlnis-JNSC32.02+4.557.26
25Sebastian DalandKristiansand OK32.13+5.067.29
26Andrin WeyVompatti OK32.18+5.117.30
27Riccardo CasanovaOLG Regensburg32.19+5.127.30
28Lukas OlmKils OK32.22+5.157.31
29Martin RoudnyCzech junior team32.43+5.367.36
30Aslak HeimdalKonnerud IL32.58+5.517.40
31Felix AxelssonMarkbygdens OK33.12+6.057.43
32Mats EidsmoFreidig33.56+6.497.53
33Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.00+6.537.54
34Per Clemet WisløffAsker Skiklubb34.05+6.587.55
35Jan RusinCzech junior team34.10+7.037.56
36Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34.12+7.057.57
37Even LindaasVang OL35.46+8.398.19
38Sindre R HoltHedrum OL36.03+8.568.23
39Emil StørmerFossum IF36.06+8.598.23
40Jens Johan BrekkeLillomarka OL36.07+9.008.23
41Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK36.54+9.478.34
42Elias Skjolden SørensenLillomarka OL37.33+10.268.43
43Sebastian FilipekCzech junior team37.58+10.518.49
44Linus OlhansÅs-NMBU Orientering39.42+12.359.13
45Kristian Fredrik LynumFreidig39.47+12.409.15
46Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL39.51+12.449.16
47Vit HorcickaCzech junior team39.57+12.509.17
48Luca RizziASCO Lugano41.28+14.219.38
49Philipp SchwarckOLG Regensburg43.11+16.0410.02
50Knut KyrkjebøTIF Viking50.10+23.0311.40
51Duncan CurrieGaringal Orienteers50.46+23.3911.48
52Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK51.02+23.5511.52
53Petr CechCzech junior team1.07.17+40.1015.38
Jonas FenclCzech junior teamdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor