Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for WOC2019 - Norgescup Jr.

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: WOC2019 - Norgescup Jr.
Arrangørorganisasjon: Østfold
Dato: tirsdag 13 august 2019

M 19-20 E

4 300 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lukas LilandNydalens SK27.07
2Tomas KrivdaCzech junior team27.18+0.11
3August MollénOK Denseln28.09+1.02
4Niels Christian HellerudHalden SK28.36+1.29
5Filip TrofastBredaryds SOK28.40+1.33
6Øyvind HjermstadFossum IF29.06+1.59
7Elias JonssonNydalens SK29.31+2.24
8Jørgen BaklidKonnerud IL29.51+2.44
9Anders HaugskottOL Trollelg30.03+2.56
10Oskar Spets StorhovFreidig30.05+2.58
10Sander ArntzenAsker Skiklubb30.05+2.58
12Erik WigleSödertälje-Nykvarn Orientering30.14+3.07
13August Asheim BirkelandNTNUI30.18+3.11
14Erik Hæstad BjørnstadFossum IF30.35+3.28
15Oskar EdvardssonJärfälla OK30.46+3.39
16Eskil FrøislandVang OL30.54+3.47
17Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb30.57+3.50
18Styrk Hundseid KamsvågTyrving IL30.59+3.52
19Erling HjermstadFossum IF31.08+4.01
20Ota SkvorFossum IF31.11+4.04
21Matias SalonenHelsingin Suunistajat31.43+4.36
22Malte Kjær HemmingsenFarum-Tisvilde OK31.46+4.39
23Marius AurebekkKristiansand OK31.47+4.40
24Rihards KruminsAlnis-JNSC32.02+4.55
25Sebastian DalandKristiansand OK32.13+5.06
26Andrin WeyVompatti OK32.18+5.11
27Riccardo CasanovaOLG Regensburg32.19+5.12
28Lukas OlmKils OK32.22+5.15
29Martin RoudnyCzech junior team32.43+5.36
30Aslak HeimdalKonnerud IL32.58+5.51
31Felix AxelssonMarkbygdens OK33.12+6.05
32Mats EidsmoFreidig33.56+6.49
33Njaal Ellegaard MelbyVang OL34.00+6.53
34Per Clemet WisløffAsker Skiklubb34.05+6.58
35Jan RusinCzech junior team34.10+7.03
36Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34.12+7.05
37Even LindaasVang OL35.46+8.39
38Sindre R HoltHedrum OL36.03+8.56
39Emil StørmerFossum IF36.06+8.59
40Jens Johan BrekkeLillomarka OL36.07+9.00
41Lasse Falck WeberFarum-Tisvilde OK36.54+9.47
42Elias Skjolden SørensenLillomarka OL37.33+10.26
43Sebastian FilipekCzech junior team37.58+10.51
44Linus OlhansÅs-NMBU Orientering39.42+12.35
45Kristian Fredrik LynumFreidig39.47+12.40
46Kristian Markhus BrekkeLillomarka OL39.51+12.44
47Vit HorcickaCzech junior team39.57+12.50
48Luca RizziASCO Lugano41.28+14.21
49Philipp SchwarckOLG Regensburg43.11+16.04
50Knut KyrkjebøTIF Viking50.10+23.03
51Duncan CurrieGaringal Orienteers50.46+23.39
52Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK51.02+23.55
53Petr CechCzech junior team1.07.17+40.10
Jonas FenclCzech junior teamdiskvalifisert
Scott JuvikIL Gulardiskvalifisert
Jostein Svaland DaleVang OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor